התכנית הבינתחומית באמנויות

סמ. מס' קורס שם קורס מרצים אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
רשימת השיעורים
אין להירשם לקורס שמספרו זהה לקורס שכבר נלמד
אלא אם כן מדובר בשיפור ציון
  • קורס ליבה של התכנית הבינתחומית באמנויות
  • א' 0810.6006.01 תרבות פופולרית: אמנות, פוליטיקה וההמונים ד"ר איתי שניר
    שיעור ב 14:00 16:00 02 קיקואין
    סמינריונים של התכנית הבינתחומית באמנויות.
    א' 0810.5099.01 אמנות האובססיה ד"ר אייל דותן
    סמינר ב 10:00 12:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0810.5064.01 סכיזואנליזה ד"ר אהד זהבי
    סמינר ה 10:00 14:00 209 מכסיקו 4
    א' 0810.5075.01 גופו של האמן ד"ר ברוך בליך
    סמינר ג 14:00 18:00 211 מכסיקו 4
    א' 0810.5062.01 אמנות, מדע וטכנולוגיה ד"ר יעל אילת ון-אסן
    סמינר ב 10:00 14:00 105 דן-דוד 4
    ב' 0810.5036.01 הסובייקט, קווים לדמותו ד"ר אייל דותן
    סמינר ד 10:00 14:00 02 קיקואין 4
    ב' 0810.4016.01 "העולם אבד מזמן": בעיית הייצוג בפוסמודרניזם באמנויות ד"ר רז-דגני אירית
    סמינר ג 10:00 14:00 209 מכסיקו 4
    ב' 0810.5102.01 משחק הזהויות: תרבות חזותית במרחב העירוני והפרטי ד"ר מיכל קרייסברג
    סמינר ב 10:00 14:00 02 קיקואין 4
    ב' 0810.5091.01 "לנוע בלי לזוז" מחשבות על זמן, תנועה והבעה במעשה האמנות המוז ד"ר אופנהיים רועי
    סמינר ד 14:00 18:00 209 מכסיקו 4
    א' 0810.5098.01 הנראה והבלתי נראה באמנויות דר' אלפנדרי עידית
    סמינר א 16:00 18:00 211 מכסיקו 2
    א' 0810.5100.01 היסטוריה של תערוכות ד"ר רועי ברנד
    סמינר ד 10:00 14:00 201 דן-דוד 4
    סמינריון מחלקתי של התכנית הבינתחומית.
    ב' 0810.5101.01 אמנות מתבוננת באמנות ד"ר ברוך בליך
    סמינר ג 14:00 16:00 01 קיקואין 2
    סמינריונים של החוגים
    סמינריונים מהחוג לתולדות האמנות
    א' 0821.5021.01 אמנות וסקפטיציזם II ד"ר לוריא-חיון עדי
    סמינר ד 16:00 20:00 200 מכסיקו 4
    א' 0821.5948.01 הערות שוליים חזותיות: בין טקסט ותמונה באמנות הרנסנס והבארוק ד"ר צ'ולקמן תמר
    סמינר ג 16:00 20:00 200 מכסיקו 4
    א' 0821.5023.01 אמנויות הנסתר באסלאם :מאגיה, אסטרולוגיה ושדים ד"ר אריה קפיטיקין
    סמינר ד 12:00 14:00 117 מכסיקו 4
    א' 0821.5677.01 תיאוריות ומתודות בתולדות האמנות ד"ר מיימון ורד
    סמינר ה 14:00 18:00 200 מכסיקו 4
    א' 0821.5924.01 חלל / זמן: צילום, אמנות ואדריכלות ביפן, אחרי 1945 ד"ר אילת זהר
    סמינר ג 12:00 16:00 213 מכסיקו 4
    ב' 0821.5009.01 הגירה ואמנות בישראל: סוגיות של זהות בעידן של גלובליזציה ד"ר דקל טל
    סמינר ה 12:00 16:00 200 מכסיקו 4
    ב' 0821.5579.01 סוגיות ותיאוריות באמנות עכשווית ד"ר מיימון ורד
    סמינר ה 16:00 20:00 200 מכסיקו 4
    ב' 0821.5234.01 הדימוי המדיטטיבי בתרבות ימי הביניים ד"ר ברטל רננה
    סמינר ב 12:00 16:00 200 מכסיקו 4
    שעורים מביה"ס למוזיקה
  • נדרש רקע במוזיקה וידיעת תווים
  • הקורסים מופיעים ברשימת הקורסים של ביה"ס למוזיקה
    סמינריונים מהחוג לקולנוע וטלויזיה
    אב 0851.9884.01 קולוקוויום מחלקתי ד"ר חגין בועז
    סמינר ג 18:00 20:00 א119 מכסיקו 1
    א' 0851.9822.01 קולנוע טראומה פרופ' יוסף רז
    סמינר א 10:00 16:00 117 מכסיקו 4
    א' 0851.9895.01 קולנוע, פילוסופיה ופסיכואנליזה של האוטוביוגרפיה: משובו של מר דר' אלפנדרי עידית
    סמינר ד 10:00 14:00 א119 מכסיקו 4
    ב' 0851.9897.01 Cinema and Migration: Ways of Seeing Refugees prof Von Moltke Johannes
    סמינר ג 12:00 16:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9897.01 Cinema and Migration: Ways of Seeing Refugees prof Von Moltke Johannes
    סמינר ה 14:00 18:00 א117 מכסיקו 0
    ב' 0851.9839.01 קולנוע ופנומנולוגיה ד"ר חגין בועז
    סמינר ג 16:00 18:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.9886.01 פמיניזם וקוויר כאן ועכשיו: מגדר, מיניות וקולנוע פרופ' יוסף רז
    סמינר א 10:00 16:00 117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9896.01 דלז וקולנוע ד"ר ניר קדם
    סמינר ה 10:00 14:00 ג206 מכסיקו 4
    א' 0851.9885.01 כתב עת: גחליליות - העבר שעוד לא היה -היסטוריוגרפיה ומדע בדיו פרופ' זנגר ענת
    סמינר ה 10:00 14:00 א119 מכסיקו 4
    א' 0851.5073.01 סירק, פסבינדר, אלמודובר: מלודרמה וקולנוע פרופ' יוסף רז
    סמינר ב 10:00 16:00 117 מכסיקו 4
    ב' 0851.5122.01 האקדח: ז'אנר המערבון וזהות אמריקנית ד"ר חיוטין דן
    סמינר ב 10:00 14:00 212 מכסיקו 4
    א' 0851.9072.01 אסטרטגיות של תיעוד במאה ה-21 ד"ר לנדסמן אוהד
    סמינר ג 14:00 18:00 119 מכסיקו 4
    ב' 0851.9073.01 שחזור והעמדה מחדש בקולנוע ד"ר לנדסמן אוהד
    סמינר ד 10:00 14:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.5115.01 קולנוע - פילוסופיה: כיוונים ויישומים חדשים ד"ר בידרמן שי
    סמינר ג 08:00 12:00 213 מכסיקו 4
    א' 0851.5117.01 לראות את האור: על אסתטיקה רוחנית בקולנוע ד"ר חיוטין דן
    סמינר ב 16:00 20:00 א119 מכסיקו 4
    ב' 0851.5103.01 קולנוע ומחאה חברתית ד"ר אלוש לברון מירב
    סמינר ב 10:00 14:00 ג206 מכסיקו 4
    א' 0851.9049.01 קולנוע ישראלי עכשווי פרופ' נאמן יהודה
    סמינר ד 14:00 18:00 211 מכסיקו 4
    ב' 0851.5102.01 מודרניזם בקולנוע התיעודי הישראלי ד"ר דובדבני שמוליק
    סמינר ה 10:00 14:00 120 מכסיקו 4
    א' 0851.5093.01 קולנוע פלסטיני ד"ר רינאוי חליל
    סמינר ד 10:00 14:00 א117 מכסיקו 4
    סמינריונים מהחוג לאמנות התאטרון
    א' 0811.2293.01 מדע בקדמת הבמה ד"ר רז-דגני אירית
    סמינר ה 10:00 14:00 212 מכסיקו 4
    ב' 0811.3286.01 תיאטרון משנה מציאות ד"ר הררי דרור
    סמינר ב 10:00 14:00 213 מכסיקו 4
    א' 0811.2297.01 מולייר פרופ' יערי נורית
    סמינר א 10:00 14:00 200 מכסיקו 4
    ב' 0811.1036.01 תיאטרון מודרני ומקורות דתיים ד"ר להבי שרון
    סמינר ה 10:00 14:00 209 מכסיקו 4
    ב' 0811.2295.01 מופעי מסע תאטרוניים ותלויי אתר ד"ר בן - שאול דפנה
    סמינר א 10:00 14:00 4
    ב' 0811.2296.01 גוף ורגשות בתיאטרון הרנסנס ד"ר ליפשיץ יאיר
    סמינר ה 14:00 18:00 201 דן-דוד 4
    סמינריונים מהתכנית ללימודי נשים ומגדר
    א' 0607.5429.01 גברים וגבריות בתרבות הפופולרית ד"ר פדבה גלעד
    שיעור ג 18:00 20:00 278 גילמן
    ב' 0607.5428.01 כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת? תרבות אונס בישראל ד"ר משעלי יעל
    שיעור ה 18:00 20:00 106 רוזנברג
    א' 0607.5432.01 מטרום-חובה ועד י"ב: תהליכי מגדור במערכת החינוך פרופ' ארהרד רחל לאה
    סמינר ג 10:00 12:00 212 רוזנברג
    א' 0607.5318.01 תנועות נשים ופמיניזמים במזה"ת ד"ר תגריד יחיא-יונס
    סמינר ה 08:00 12:00 319א ע"ש אלקוב גילמן
    א' 0607.5405.01 תיאוריות פמיניסטיות של זמן, גיל ומהלך חיים ד"ר להד כנרת
    סמינר ה 16:00 20:00 211 רוזנברג
    א' 0607.5313.01 משפחות טובות - דיון במגדר ובמשפחה ד"ר להד כנרת
    סמינר ד 16:00 20:00 212 רוזנברג
    ב' 0607.5321.01 מגדר ורגשות ד"ר להד כנרת
    סמינר ב 14:00 18:00 212 רוזנברג
    ב' 0607.5304.01 מגדר וטראומה ד"ר אפי זיו
    סמינר ג 12:00 14:00 212 רוזנברג
    ב' 0607.5430.01 מוציאות את הכביסה השחורה: יצירה מזרחית, פמיניזם מזרחי ד"ר משעלי יעל
    שיעור ג 18:00 20:00 106 רוזנברג
    ב' 0607.5402.01 חיות בסרט ד"ר רוני הלפרן
    שיעור ג 16:00 18:00 277 גילמן
    שיעורים מביה"ס לאדריכלות
    ב' 0881.6037.01 סוגיות בהסטוריה של האדריכלות ד"ר קוזלובסקי רועי
    סמינר א 16:00 20:00 02 קיקואין 4
    א' 0881.6041.01 ערים חכמות - עבר הווה ועתיד ד"ר אפרת ליברטל
    סמינר ג 08:00 12:00 200 מכסיקו 4
    ב' 0881.6043.01 אדריכלות, ארכיון, אוצרות: המקרה של רם כרמי פרופ' נוימן ערן
    סמינר ב 09:00 13:00 4