בית הספר לקולנוע ולטלוויזיה

סמ. מס' קורס שם קורס מרצים אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
שיעורים מחוץ לבהי"ס - שיעורים מומלצים (מסגרת 100)
מיועד רק לתלמידי התכנית החד חוגית, ולתלמידי מידע דיגיטלית
א' 0608.1003.01 תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית ד"ר טל דקל
שיעור ה 14:00 16:00 001 ווב
א' 0608.1110.01 מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים ד"ר מירי רוזמרין
שיעור ה 08:00 10:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
א' 0608.1122.01 פמיניזמים, משפט וחברה בישראל פרופ' דפנה הקר
שיעור ה 10:00 12:00 282 גילמן 0
א' 0608.3401.01 כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר ד"ר אפי זיו
שיעור ג 12:00 14:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
ב' 0608.1005.01 ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות ד"ר להד כנרת
שיעור ה 16:00 18:00 001 ווב 0
ב' 0608.3302.01 קוויר באופן פמיניסטי: מה בין מגדר למיניות?** ד"ר משעלי יעל
שיעור ג 18:00 20:00 277 גילמן 0
ב' 0608.3603.01 על אהבה אינטימיות ופשרה ביהדות ד"ר עליזה בזק
שיעור ב 12:00 14:00 205 רוזנברג
ב' 0607.5402.01 חיות בסרט ד"ר רוני הלפרן
שיעור ד 16:00 18:00 281 גילמן 0
א' 0662.1962.01 תרבות וקוגניציה ד"ר רונן סלמן צדקה
שיעור ב 10:00 12:00 326 גילמן
א' 0662.2252.01 תחת גלגלי הצדק ד"ר נועה גדי
שיעור ב 12:00 14:00 326 גילמן 0
א' 0662.2099.01 ג'נוסייד: המבנה הפילוסופי של רצח עם ד"ר חיים דעואל לוסקי
שיעור ב 16:00 18:00 326 גילמן 0
א' 0662.2256.01 תדמיתה של ילדות בספרות רוסית בעת החדשה והמאוחרת ד"ר מרינה ניזניק
שיעור ג 10:00 12:00 277 גילמן
א' 0662.2614.01 מהגולם לדיבוק- מסע פנטסטי בקולנוע היהודי ד"ר אביב לבנת
שיעור ד 10:00 12:00 326 גילמן 0
א' 0662.2613.01 "כאשר אשוב ואהיה קטן"- יאנוש קורצ'אק בעולמות הילד ד"ר אביב לבנת
שיעור ד 12:00 14:00 307 גילמן 0
א' 0662.2124.01 מודרניזם- עידן של פריצת גבולות ד"ר טטיאנה לנדא
שיעור ד 16:00 18:00 277 גילמן
א' 0662.2125.01 רשתות חברתיות? צרכנים? אזרחים? חלומות שבורים באינטרנט ד"ר עופר נורדהיימר נור
שיעור ד 16:00 18:00 326 גילמן 0
א' 0662.1307.01 ההיסטוריה הכלכלית והחברתית של ישראל ד"ר אפרים דוידי
שיעור ה 12:00 14:00 279 גילמן
א' 0662.2605.01 אגדות יהודיות על הורים וילדים ד"ר דרור בורשטיין
שיעור ה 14:00 16:00 326 גילמן
א' 0662.1754.01 למי שייכת נחלת הכלל? ד"ר מישורי דניאל
שיעור א 12:00 14:00 317 גילמן
א' 0662.1309.01 אקולוגיה רדיקלית וביקורת חברתית ד"ר מישורי דניאל
שיעור א 10:00 12:00 280 גילמן
ב' 0662.1303.01 דמויות ורגשות ד"ר רונן סלמן צדקה
שיעור ב 10:00 12:00 326 גילמן
ב' 0662.2068.01 האזרח הסובייטי במשפט - פיקוח, מישטור וטרור בבריה"מ ד"ר דינה מויאל
שיעור ב 12:00 14:00 280 גילמן
ב' 0662.2243.01 מחשבה כלכלית בספרות הרוסית הקלאסית ד"ר מרינה ניזניק
שיעור ג 10:00 12:00 305 גילמן
ב' 0662.1304.01 רוח המנהל: פיתוח המנהל דרך טקסטים ויצירות ד"ר אלי אילון
שיעור ג 14:00 16:00 277 גילמן
ב' 0662.1137.01 מבוא לסוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בע ד"ר עופר נורדהיימר נור
שיעור ג 16:00 18:00 326 גילמן 0
ב' 0662.2128.01 עבדי התאגיד: כוח ועיצוב התודעה בתאגידים בינלאומיים ד"ר חפץ שרון
שיעור ד 08:00 10:00 326 גילמן
ב' 0662.1761.01 מארכדיה לסייבר: פרקים בהיסטוריה של הסנטימנט האקולוגי ד"ר משה אלחנתי
שיעור ד 12:00 14:00 326 גילמן 0
ב' 0662.2074.01 יסודות בניתוח רטורי ד"ר נדיה אליס
שיעור ד 12:00 14:00 277 גילמן
ב' 0662.1180.01 זהות בעולם המודרני ד"ר נועה גדי
שיעור ד 14:00 16:00 281 גילמן 0
ב' 0662.2253.01 תרבות הסייבר כתרבות נוער ד"ר יובל גוז'נסקי
שיעור ה 08:00 10:00 326 גילמן
ב' 0662.2010.01 מגרים לוולט דיסני - מעשיות האחים גרים: תקופה, יוצר ומדיה ד"ר חנה לבנת
שיעור ה 10:00 12:00 326 גילמן
ב' 0662.1306.01 הרעיון הסוציאליסטי במאה ה-21 ד"ר אפרים דוידי
שיעור ה 12:00 14:00 326 גילמן
ב' 0662.2611.01 "תמונה שווה אלף מילים?" - הטיעון החזותי פרופ' ינושבסקי גליה
שיעור ה 14:00 16:00 326 גילמן
ב' 0662.1755.01 קנאביס: דיון ביקורתי על רפואה, חברה ומדע ד"ר מישורי דניאל
שיעור א 10:00 12:00 282 גילמן
א' 1883.0103.01 תשומת לב: צעירים, קשישים, ומשחקי מחשב ד"ר גלית ולנר
שיעור ד 16:00 18:00
א' 1883.0602.01 גאווה, נידוי ושינוי: החיים הלהט"ביים בעבר ובהווה ד"ר עופר נורדהיימר נור
שיעור ג 16:00 18:00
א' 1883.0701.01 שיוויון הזדמנויות בחינוך - מיתוס או מציאות אפשרית מר מקדוסי עודד
שיעור ג 16:00 18:00
א' 1883.1001.01 יום הבוחר: דמוקרטיה, אזרחות פעילה ואקטואליה פרופ' ג'מאל אמל
שיעור ב 18:00 20:00
א' 1883.1002.01 גזענות והמאבק בה - מתיאוריה למעשה ד"ר חסאן שרף
שיעור ג 16:00 18:00
ב' 1883.0101.01 אורח חיים בריא במאה ה-21 ד"ר רונית יעקובוביץ
שיעור א 16:00 18:00
ב' 1883.0603.01 פילנטרופיה ומעורבות אזרחית - בין ניאו ליברליזם לסולידריות חב ד"ר ירון כהן צמח
שיעור ג 16:00 18:00
ב' 1883.0604.01 ילדים ובעלי חיים: סוגיות הסטוריות, חברתיות וחינוכיות ד"ר טל קוגמן
שיעור ג 16:00 18:00
ב' 1883.0901.01 האתיקה של האלגוריתם - שוטטות בעיר החכמה ד"ר פוריאן רונית
שיעור ב 18:00 20:00