שיעורי בחירה

סמ. מס' קורס שם קורס מרצים אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
שיעורי בחירה ברוח חברה לתלמידי אדריכלות
שיעורי בחירה בביה"ס ללימודי הסביבה
א' 0910.1001.01 מקורות החדשנות בישראל וחדשנות סביבתית ד"ר אלכס גולברג
שיעור ג 14:00 16:00 101 פורטר
א' 0910.1500.01 פרקים נבחרים באקולוגיה שיעור ג 16:00 18:00 013B פורטר
א' 0910.1100.01 מבוא לאקו-פילוסופיה ואתיקה סביבתית ד"ר מישורי דניאל
שיעור ב 08:00 10:00 013B פורטר
ב' 0910.1222.01 העולם סביבנו - נושאים נבחרים ד"ר ניר נפתלי
שיעור ב 16:00 18:00 101 פורטר
שיעורי בחירה ברפואה
א' 0111.2712.01 ספרות ורפואה ד"ר שרייבמן-שריר לימור
ה 14:00 16:00 לולה סאקלר
שיעורי בחירה בסוציולוגיה
א' 1041.2608.01 ארגונים וחברה פרופ' קלב אלכסנדרה
שו"ת ה 16:00 19:00 004 נפתלי
ב' 1041.2605.01 יסודות הפסיכולוגיה החברתית ד"ר קריכלי-כץ תמר
שו"ת ג 08:30 11:00 003 אולם זאב סגל נפתלי
ב' 1041.3102.01 חברה בישראל פרופ' שנהב יהודה
שיעור ה 16:00 19:00 101 נפתלי
א' 1041.2604.01 משפחה וחברה פרופ' שטייר חיה
שו"ת ג 10:00 13:00 210 נפתלי
ב' 1041.2602.01 פוליטיקה וחברה ד"ר קמפ אדריאנה
שו"ת ג 14:00 17:00 003 אולם זאב סגל נפתלי
שיעורי בחירה בחוג לגיאוגרפיה
א' 0691.2292.01 גיאוגרפיה של המזרח התיכון ד"ר אמנון קרטין
שו"ת א 10:00 12:00 120 יד אבנר 0
א' 0691.1407.01 מרחב, מקום סביבה: מבוא לסביבת האדם פרופ' יובל פורטוגלי
מר גיא רוס-משה
שו"ת ב 10:00 14:00 120 יד אבנר 0
א' 0691.2250.01 אתיקה סביבתית ד"ר מישורי דניאל
שו"ת א 12:00 14:00 232 יד אבנר
שיעורי בחירה בחוג ללימודים קלאסיים
א' 0672.1102.01 מבוא לספרות היוונית הקלאסית מר אייל ניסני
שיעור ג 14:00 18:00 207 דן-דוד 0
ב' 0672.1542.01 חוק וסדר בעולם הרומי ד"ר עידו יזרעלוביץ
שיעור ה 12:00 14:00 281 גילמן 0
ב' 0672.1539.01 רפואה בעולם העתיק ד"ר עידו יזרעלוביץ
שיעור א 10:00 12:00 277 גילמן 0
שיעורי בחירה בלימודי נשים ומגדר
א' 0608.1003.01 תרבות הגוף: ייצוגי הגוף הנשי באמנות המודרנית ד"ר טל דקל
שיעור ה 10:00 12:00 001 ווב 0
א' 0608.1005.01 ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות ד"ר להד כנרת
שיעור ה 18:00 20:00 001 ווב 0
א' 0608.3401.01 כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר ד"ר אפי זיו
שיעור ג 12:00 14:00 282 גילמן 0
א' 0608.1110.01 מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים ד"ר מירי רוזמרין
שיעור ה 08:00 10:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
א' 0608.1122.01 פמיניזמים, משפט וחברה בישראל ד"ר דפנה הקר
שיעור ה 14:00 16:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
שיעורי בחירה בחוג להסטוריה כללית
א' 0621.1987.01 מבוא לתולדות ארצות הברית פרופ' אייל נווה
שיעור ב 16:00 18:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
א' 0621.1185.01 היסטוריה אינטלקטואלית של אירופה 1900-1500 פרופ' יוסף מאלי
שיעור ג 14:00 16:00 326 גילמן
א' 0621.1194.01 אמריקה הלטינית במאה ה-20 ד"ר חררדו לייבנר
שיעור ב 10:00 12:00 144 (אולם אתינגר) גילמן
ב' 0621.1186.01 הדמוקרטיה האתונאית במאה החמישית ובמאה הרביעית ד"ר סילבי הוניגמן
שיעור ב 16:00 18:00 282 גילמן 0
ב' 0621.1102.01 עולמה של האשה ברומא העתיקה ד"ר איילת פאר
שיעור ג 16:00 18:00 281 גילמן 0
ב' 0621.1183.01 היסטוריה חברתית של ימי הביניים פרופ' גדי אלגזי
שיעור ג 14:00 16:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
ב' 0621.1184.01 זהות ולאומיות: לדמיין עמים, לייסד אומות פרופ' שלמה זנד
שיעור ג 10:00 12:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
ב' 0621.1173.01 רפובליקת ויימאר ד"ר אמיר טייכר
שיעור ה 10:00 12:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
ב' 0621.1079.01 ארה"ב ממלחמת האזרחים עד המלחמה הקרה פרופ' אייל נווה
שיעור א 14:00 16:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
שיעורי בחירה בתוכנית הרב תחומית במדעי הרוח
א' 0662.1186.01 אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - דת, עיר, מדינה ד"ר נועה גדי
שיעור א 12:00 14:00 326 גילמן 0
א' 0662.1190.01 תרבות דיגיטלית ומציאות וירטואלית: בירור מושגי ד"ר נועה גדי
שיעור א 14:00 16:00 326 גילמן
א' 0662.1761.01 מבוא להיסטוריה של האקולוגיה: מארקדיה לסייבר ד"ר משה אלחנתי
שיעור ג 14:00 16:00 277 גילמן 0
א' 0662.2084.01 תרבות פופולרית ותקשורת המונים באמריקה הלטינית ד"ר נאואל ריבקה
שיעור א 14:00 16:00 279 גילמן
א' 0662.1165.01 רוסיה הצארית של אמצע המאה ה-19 ביצירותיו של נ. גוגול ד"ר מרינה ניזניק
שו"ת ב 14:00 16:00 449 גילמן
א' 0662.1962.01 תרבות וקוגניציה ד"ר רונן סלמן צדקה
שיעור ב 10:00 12:00 326 גילמן
א' 0662.1115.01 מפרפר נחמד לזהו-זה: הטלוויזיה החינוכית הישראלית ד"ר יובל גוז'נסקי
שיעור ג 08:00 10:00 326 גילמן 0
א' 0662.1416.01 ארגנטינה במאה ה-20: כלכלה, חברה ופוליטיקה ד"ר אפריים דוידי
שיעור ה 14:00 16:00 305 גילמן
ב' 0662.1418.01 החתול של פרויד: תמורות בפסיכואנליזה בת זמננו ד"ר גד בן שפר
שיעור א 10:00 12:00 281 גילמן
ב' 0662.2054.01 אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - חברה, כלכלה, מדע ד"ר נועה גדי
שיעור א 12:00 14:00 326 גילמן 0
א' 0662.1156.01 מבוא לפילוסופיה של המאה ה20: מודרניזם ופוסט מודרנים ד"ר חיים דעואל לוסקי
שיעור ב 12:00 14:00 326 גילמן 0
ב' 0662.1163.01 לצלם בחברת הרשת: הפילוסופיה והתיאוריה של הצילום בעידן הדיגיט ד"ר חיים דעואל לוסקי
שיעור ב 12:00 14:00 326 גילמן
ב' 0662.2085.01 מרכז אמריקה והקאריבים: אנשים, מקום ותרבות ד"ר עתליה שרגאי
שיעור ב 14:00 16:00 326 גילמן
ב' 0662.1168.01 מבוא לעיר ועירוניות ד"ר רוני רצ'קובסקי
שו"ת ב 16:00 18:00 277 גילמן 0
ב' 0662.3103.01 שיח דיגיטלי: שפה, שיחה ואינטראקציה במדיה חדשים ד"ר וייסמן כרמל
שיעור ה 10:00 12:00 326 גילמן 0
שיעורי בחירה בחוג לאנגלית
ב' 0626.2336.01 ספרות אמריקנית בת זמננו Contemporary American Fiction ד"ר יעל מאורר
שיעור ג 12:00 14:00 002 רוזנברג
שיעורי בחירה בחוג לצרפתית
א' 0625.6252.01 יצירות מופת של צרפת הקלאסית פרופ' נדין קופרטי-צור
שו"ת ה 12:00 14:00 104 רוזנברג
א' 0625.6250.01 ויקטור הוגו 1: סופר, הוגה דעות וסמל לאומי מר עמנואל הלפרין
שיעור ג 16:00 18:00 001 ווב
ב' 0625.6251.01 ויקטור הוגו 2 :סופר, הוגה דעות וסמל לאומי מר עמנואל הלפרין
שיעור ג 10:00 12:00 001 ווב
שיעורי בחירה בהסטוריה של עם ישראל
א' 0677.1101.01 העיר והקהילה בספרד בימי הביניים פרופ' אליעזר גוטווירט
שיעור ג 14:00 16:00 107 רוזנברג
ב' 0677.1062.01 יהודים בעולם הנוצרי של ימה"ב (ממסע הצלב הראשון) פרופ' שמחה גולדין
שיעור ב 10:00 12:00 280 גילמן 0
א' 0677.1061.01 יהודים ונוצרים בימה"ב(עד מסעי הצלב 1096) (קורס חובה) פרופ' שמחה גולדין
שיעור ב 10:00 12:00 205 רוזנברג 0
א' 0677.1148.01 המאבק להקמת המדינה, 1947-1939 ד"ר מאיר חזן
שיעור ה 10:00 12:00 001 רוזנברג 0
ב' 0677.1254.01 היסטוריה בעין המצלמה: יהודי גליציה בין מזרח למערב ד"ר נתן שיפריס
שיעור א 14:00 16:00 280 גילמן
ב' 0677.1252.01 תגובת התנועה הציונית והיישוב לשואה-ניסיונות הצלה(1945-1941 ד"ר רוני שטאובר
שיעור ב 14:00 16:00 281 גילמן
ב' 0677.1119.01 ישראל בעשור השני ד"ר אורית רוזין
שיעור ג 12:00 14:00 281 גילמן 0
ב' 0677.1126.01 נשים ביישוב ובישראל הצעירה ד"ר אורית רוזין
שיעור ה 12:00 14:00 282 גילמן 0
ב' 0677.2083.01 העליות לארץ ישראל, 1947-1881 ד"ר מאיר חזן
שיעור ה 14:00 16:00 001 רוזנברג 0
שיעורי בחירה החוג לארכיאולוגיה
א' 0671.1001.01 הארכיאולוגיה מהי? פרופ' יובל גורן
שיעור ג 10:00 12:00 223 (אולם ברגר) גילמן 0
א' 0671.1043.01 מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב פרופ' יורם כהן
שיעור א 14:00 16:00 282 גילמן 0
א' 0671.1033.01 מבוא לתרבויות מסופוטמיה - האלף השלישי והאלף השני לפנה"ס פרופ' יורם כהן
שיעור ג 14:00 16:00 282 גילמן 0
א' 0671.1045.01 מבוא למצרים העתיקה ד"ר דבורה סוויני
שיעור ב 12:00 14:00 002 דן-דוד
ב' 0671.1001.02 הארכיאולוגיה מהי? דר' יובל גדות
שיעור ב 12:00 14:00 220 גילמן 0
א' 0671.1034.01 דת ומיתולוגיה של מסופוטמיה פרופ' יורם כהן
שיעור ג 16:00 18:00 220 גילמן
ב' 0671.2383.01 מבוא לתרבויות מסופוטמיה: האלף הראשון לפנה"ס פרופ' יורם כהן
שיעור ג 14:00 16:00 282 גילמן
א' 0671.2315.01 בראשית - תהליכים ואירועים מכוננים בתקופת הברונזה הקדומה פרופ' רפאל גרינברג
שיעור ג 14:00 16:00 220 גילמן
א' 0671.1034.01 דת ומיתולוגיה של מסופוטמיה פרופ' יורם כהן
שיעור ג 16:00 18:00 220 גילמן
שיעורי בחירה בחוג לבלשנות
א' 0627.1010.01 מבוא לבלשנות ד"ר אוון גרי כהן
שיעור ב 14:00 16:00 001 ווב 0
שיעורי בחירה בחוג למזרח אסיה
אב 0687.1001.01 מבוא לתולדות סין ותרבותה ד"ר אורי סלע
שיעור א 14:00 16:00 223 (אולם ברגר) גילמן 0
א' 0687.2069.01 להרוג את הבודהה להרוג את הפטריארכים: זן בודהיזם מבט ביקורתי ד"ר ארז יוסקוביץ
שיעור א 10:00 12:00 281 גילמן 0
א' 0687.2440.01 אלימות וזיכרון היסטורי: חלוקתה של הודו ב- 1947 גב' רותם גבע
שיעור א 12:00 14:00 281 גילמן 0
א' 0687.2416.01 תרבות ומוסיקה עכשווית בסין מר עדיאל פורטוגלי
שיעור ב 14:00 16:00 277 גילמן 0
א' 0687.2437.01 הדרקון האמיתי: אומנותו ואמנותו של מורה הזן דוגן זנג'י מר איתן בולוקן
שיעור א 12:00 14:00 282 גילמן
ב' 0687.2439.01 חיים בין תרבויות ד"ר מרק גמזה
שיעור ב 12:00 14:00 א317 גילמן
ב' 0687.2402.01 נשים וגברים ביפן המסורתית: בין הגלוי לנסתר, בין עובדה לאגדה ד"ר איילה קלמפרר
שיעור ב 12:00 14:00 280 גילמן 0
ב' 0687.2193.01 כשהאלים משחקים: תיאטרון המחול והדרמה במסורות ההודיות הקלאסיו גב' אסנת אלכביר
שיעור ב 14:00 16:00 305 גילמן
א' 0687.2425.01 חברה ודת ביפן המודרנית ד"ר ארז יוסקוביץ
שיעור א 14:00 16:00 280 גילמן
א' 0687.2441.01 יפן בזירה הבינלאומית ד"ר רחל שאול
שיעור ב 10:00 12:00 207 דן-דוד
אב 0687.1002.01 מבוא לתולדות יפן ותרבותה ד"ר רחל שאול
שיעור ב 14:00 16:00 223 (אולם ברגר) גילמן 0
א' 0687.2160.01 בעקבות הבודהה: פילוסופיה, פסיכולוגיה ופרקטיקה בבודהיזם המוקד ד"ר קרן ארבל
שיעור ב 14:00 16:00 305 גילמן 0
א' 0687.2156.01 סין ואירופה: הסטוריה תרבותית וחברתית ד"ר מרק גמזה
שיעור ב 10:00 12:00 281 גילמן
א' 0687.2189.01 זהויות אזוריות בסין המודרנית ד"ר מרק גמזה
שיעור ב 12:00 14:00 281 גילמן
ב' 0687.2168.01 "על מנת להתקדם עליך לעבור למקום אחר": משמעויות של הגירה בסין גב' בינה- פולק אביטל
שיעור ג 10:00 12:00 277 גילמן
ב' 0687.2434.01 כלכלת יפן ד"ר אופיר ברנע
שיעור ג 18:00 20:00 281 גילמן 0
ב' 0687.2435.01 מדינה וחברה בסין הקומוניסטית מר ליאור רוזנברג
שיעור ה 12:00 14:00 306 גילמן
ב' 0687.2168.01 "על מנת להתקדם עליך לעבור למקום אחר": משמעויות של הגירה בסין גב' בינה- פולק אביטל
שיעור ג 10:00 12:00 277 גילמן