החוג לקולנוע וטלויזיה

סמ. מס' קורס שם קורס מרצים אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
תשעד
שנה א'
מבואות - שנה א'
א' 0851.6529.01 מבוא לתולדות הקולנוע-א' מר אינגבר נחמן
שיעור ג 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
  • אסיסטנט עופר ליברגל
  • ב' 0851.6530.01 מבוא לתולדות הקולנוע-ב' מר אינגבר נחמן
    שיעור ג 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
  • אסיסטנט עופר ליברגל
  • א' 0851.6524.01 מבוא לתיאוריות קולנועיות ד"ר יוסף רז
    שיעור ג 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6524.01 מבוא לתיאוריות קולנועיות ד"ר יוסף רז
    שיעור ג 16:00 18:00 120 מכסיקו 0
    א' 0851.6548.01 מבע קולנועי מר אינגבר נחמן
    שיעור ד 12:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
  • אסיסטנט עופר ליברגל
  • ב' 0851.6531.01 מבוא ללימודי טלוויזיה ד"ר חרל"פ איתי
    שיעור ד 12:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6499.01 מבוא לנרטולוגיה ד"ר אונגר הנריך
    שיעור ד 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
  • מבוא לנרטולוגיה אינו חובה לתלמידי הדו חוגי
  • יכול לשמש כקורס בחירה משנים ב' ג'
  • אב 0851.0005.01 בקיאות בסרטים מר ליברגל עופר
    קולוק' ה 18:00 21:00 115 פאסטליכט מכסיקו 1
    א' 0851.6538.01 מבוא לתסריטאות לקולנוע מר ניב יעקב
    שיעור ד 10:00 12:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6539.01 מבוא לתסריטאות לטלוויזיה מר צפור אסף
    שיעור ד 10:00 12:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
  • מבואות תסריטאות - תלמידי דו חוגי יבחרו מבוא אחד
  • מבין שני המבואות
  • מבואות חובה מחוץ לחוג
    אב 0861.1210.01 פרקים בתולדות תרבות המערב ד"ר אונגר הנריך
    שיעור א 12:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
    סדנאות מקצועיות
    א' 0851.0012.01 בטיחות כללית וחשמל סדנה
  • להלן תאריכי סדנאות הבטיחות לתלמידי שנה א'
  • חובה להשתתף בכל תאריכי הסדנה
  • הסדנאות יתקיימו שבוע לפני תחילת הלימודים
  • 7.10.2013
  • 08:45-09:00 - התכנסות ורישום
  • 09:00-10:30 - בטיחות כללית , בטיחות אש
  • 10:45-12:15 - הרמה נכונה ומניעת כאבי גב
  • 13:00-14:30 - עזרה ראשונה והחייאה
  • 14:45-16:15 - המשך עזרה ראשונה והחייאה
  • 8.10.2013
  • 08:45-09:00 - התכנסות ורישום
  • 09:00-10:30 - בטיחות בחשמל
  • 10:40-11:30 המשך בטיחות בחשמל
  • 11:45-13:15 - בטיחות בעבודה בגובה (סולמות ובמות)
  • 14:00-15:00 - מבחן
  • מועד ב' לסדנת הבטיחות יתקיים :
  • החלק הראשון ביום ו' ה - 20.12.2013
  • החלק השני ביום ו' ה- 27.12.13
  • מבחן מועד ב' יתקיים ב 27.12.2013 בשעה-13:00 12:00
  • תרגילים - שנה א'
    תרגיל בתיאוריות קולנועיות
    א' 0851.6527.01 תרגיל בתיאוריות קולנועיות גב' עוזרי יערה
    תרגיל א 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.02 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר לויט עידו
    תרגיל ב 12:00 14:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.03 תרגיל בתיאוריות קולנועיות גב' דן ענת
    תרגיל ג 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.04 תרגיל בתיאוריות קולנועיות גב' דן ענת
    תרגיל ד 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.05 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר אבישר אריאל
    תרגיל ג 14:00 16:00 210 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.06 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר סמורזיק אלעד
    תרגיל ה 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.07 תרגיל בתיאוריות קולנועיות גב' עוזרי יערה
    תרגיל א 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.08 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר לויט עידו
    תרגיל ב 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.09 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר סמורזיק אלעד
    תרגיל ה 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    קריאה וכתיבה מודרכת
    ב' 0851.6546.01 קריאה וכתיבה מודרכת גב' דן ענת
    תרגיל ה 12:00 14:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.02 קריאה וכתיבה מודרכת גב' שגיא דנה
    תרגיל ד 16:00 18:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.05 קריאה וכתיבה מודרכת מר לויט עידו
    תרגיל ג 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.03 קריאה וכתיבה מודרכת גב' לנציאנו אדוה
    תרגיל ג 08:00 10:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.04 קריאה וכתיבה מודרכת גב' דן ענת
    תרגיל א 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.06 קריאה וכתיבה מודרכת מר לויט עידו
    תרגיל א 10:00 12:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.07 קריאה וכתיבה מודרכת מר אוריון רעי
    תרגיל ב 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    תרגיל במבע קולנועי 1
    א' 0851.6551.01 תרגיל במבע קולנועי 1 מר אלכסנדרוני גיל
    תרגיל א 10:00 12:00 208 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.02 תרגיל במבע קולנועי 1 מר ליברגל עופר
    תרגיל א 10:00 12:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.03 תרגיל במבע קולנועי 1 מר סחר ערן
    תרגיל ה 14:00 16:00 208 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.04 תרגיל במבע קולנועי 1 מר קרבלניק משה
    תרגיל ה 14:00 16:00 ג206 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.05 תרגיל במבע קולנועי 1 מר קרבלניק משה
    תרגיל א 14:00 16:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.06 תרגיל במבע קולנועי 1 גב' שגיא דנה
    תרגיל א 16:00 18:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.07 תרגיל במבע קולנועי 1 מר סחר ערן
    תרגיל ה 12:00 14:00 ג206 מכסיקו 2
    תרגיל בלימודי טלוויזיה
  • תרגיל "בלימודי טלוויזיה" יינתן אחת לשבועיים
  • ב' 0851.6554.01 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר אבישר אריאל
    תרגיל ג 14:00 16:00 212 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.02 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר אבישר אריאל
    תרגיל ג 14:00 16:00 212 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.03 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר רוגל אבנר
    תרגיל ג 14:00 16:00 ג206 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.04 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר רוגל אבנר
    תרגיל ג 14:00 16:00 ג206 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.05 תרגיל בלימודי טלוויזיה גב' לנציאנו אדוה
    תרגיל ה 16:00 18:00 120 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.06 תרגיל בלימודי טלוויזיה גב' לנציאנו אדוה
    תרגיל ה 16:00 18:00 120 מכסיקו 1
    תרגיל בכתיבת תסריט
    ב' 0851.1516.01 כתיבת תסריט גב' גפני ענת
    תרגיל א 14:00 16:00 ג206 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.02 כתיבת תסריט גב' גפני ענת
    תרגיל א 16:00 18:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.03 כתיבת תסריט מר רונן ארז
    תרגיל ה 16:00 18:00 210 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.04 כתיבת תסריט גב' קומן ים
    תרגיל א 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.05 כתיבת תסריט מר שקדי יונתן
    תרגיל א 10:00 12:00 208 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.06 כתיבת תסריט מר רוב אייל
    תרגיל ד 08:00 10:00 א119 מכסיקו 2
    סדנאות - שנה א'
  • לתשומת לב תלמידי חד חוגי - יש להרשם לאותה קבוצת סרט וידיאו
  • א' 0851.6591.01 סרט וידאו - א' פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ג 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.01 סרט וידאו - ב' פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ד 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.02 סרט וידאו - א' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ד 16:00 18:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.02 סרט וידאו - ב' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ד 16:00 18:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.03 סרט וידאו - א' מר שני ירון
    סדנה ב 14:00 16:00 208 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.03 סרט וידאו - ב' מר שני ירון
    סדנה ה 12:00 14:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.04 סרט וידאו - א' פרופ' אביעד מיכל
    סדנה ד 16:00 18:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.04 סרט וידאו - ב' פרופ' אביעד מיכל
    סדנה ד 16:00 18:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.05 סרט וידאו - א' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ד 18:00 20:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.05 סרט וידאו - ב' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ד 18:00 20:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.06 סרט וידאו - א' פרופ' גרין איתן
    סדנה ב 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.06 סרט וידאו - ב' פרופ' גרין איתן
    סדנה ב 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.07 סרט וידאו - א' פרופ' גרין איתן
    סדנה ה 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.07 סרט וידאו - ב' פרופ' גרין איתן
    סדנה ה 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.08 סרט וידאו - א' פרופ' קנבל אמיל
    סדנה א 10:00 12:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.08 סרט וידאו - ב' פרופ' קנבל אמיל
    סדנה א 10:00 12:00 ג206 מכסיקו 2
  • סרט וידאו ב' פתוח לתלמידי הדו חוגי
  • כקורס בחירה עיוני שנים ב' ג'
  • קורס זה יוכר במסגרת מכסת השעות המעשיות
  • שניתן לקחת בתכנית הדו חוגית
  • אב 0851.1511.01 מבוא ליצירה בטלוויזיה מר שפירא ערן
    סדנה ב 08:00 14:00 ג122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.02 מבוא ליצירה בטלוויזיה מר שפירא ערן
    סדנה ב 08:00 14:00 ג122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.03 מבוא ליצירה בטלוויזיה מר נחמיאס משה
    סדנה ה 08:00 14:00 ג122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.04 מבוא ליצירה בטלוויזיה גב' בנאי סיגלית
    סדנה א 14:00 20:00 ג122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.05 מבוא ליצירה בטלוויזיה גב' בנאי סיגלית
    סדנה א 14:00 20:00 ג122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.06 מבוא ליצירה בטלוויזיה מר נחמיאס משה
    סדנה ה 08:00 14:00 ג122 מכסיקו 4
  • הקורס " מבוא ליצירה בטלוויזיה" יינתן פעם בשבועיים
  • א' 0851.1518.01 יסודות בצילום מר גולדמן אלעד
    סדנה ה 16:00 18:00 א117 מכסיקו 1
    א' 0851.1518.02 יסודות בצילום מר גולדמן אלעד
    סדנה ג 14:00 16:00 ג206 מכסיקו 1
    א' 0851.1518.03 יסודות בצילום מר גולדמן אלעד
    סדנה ג 14:00 16:00 120 מכסיקו 1
    א' 0851.1518.04 יסודות בצילום מר גולדמן אלעד
    סדנה ה 16:00 18:00 209 מכסיקו 1
  • הקבוצות בקורס יסודות הצילום יתקיימו אחת לשבועיים
  • ב' 0851.1519.01 יסודות בעריכה מר גשרי משה
    סדנה ד 18:00 20:00 120 מכסיקו 1
  • עבר לסמ ב בעקבות אילוצים אישיים
  • ב' 0851.1519.02 יסודות בעריכה מר גשרי משה
    סדנה ג 16:00 18:00 213 מכסיקו 1
    ב' 0851.1519.03 יסודות בעריכה מר גשרי משה
    סדנה ה 14:00 16:00 213 מכסיקו 1
    אנגלית מתקדמים
    א' 0809.0002.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ב 08:00 10:00 213 מכסיקו
    א' 0809.0002.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ד 08:00 10:00 213 מכסיקו
    א' 0809.0003.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת א 08:00 10:00 213 מכסיקו
    א' 0809.0003.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ג 08:00 10:00 213 מכסיקו
    ב' 0809.0004.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ב 16:00 18:00 212 מכסיקו
    ב' 0809.0004.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ה 14:00 16:00 203 דן-דוד 0
    ב' 0809.0005.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ב 08:00 10:00 213 מכסיקו 0
    ב' 0809.0005.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ה 08:00 10:00 213 מכסיקו 0
    א' 0809.0006.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ג 08:00 10:00 212 מכסיקו
    א' 0809.0006.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ה 14:00 16:00 212 מכסיקו
    אב 0851.0015.01 קולנוע אמצע היום מר אוטין פבלו
    קולוק' ב 18:00 20:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
    ב' 0851.0015.01 קולנוע אמצע היום מר אוטין פבלו
    קולוק' ה 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
    מבואות חובה שנה ב'
    א' 0851.6616.01 מבוא לקולנוע בן זמננו א' מר אינגבר נחמן
    שיעור ד 16:00 20:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
  • אסיסטנט עופר ליברגל
  • ב' 0851.6648.01 מבוא לקולנוע בן זמננו ב' מר אינגבר נחמן
    שיעור ד 16:00 20:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
  • אסיסטנט עופר ליברגל
  • אב 0851.0006.01 בקיאות בסרטים מר ליברגל עופר
    קולוק' ה 18:00 21:00 120 מכסיקו 1
    ב' 0851.6595.01 מבוא לקולנוע ישראלי ד"ר יוסף רז
    שיעור ב 12:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    תרגיל בקולנוע ישראלי
    ב' 0851.6553.01 תרגיל בקולנוע ישראלי גב' שגיא דנה
    תרגיל ה 08:00 10:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.02 תרגיל בקולנוע ישראלי מר אוריון רעי
    תרגיל ב 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.03 תרגיל בקולנוע ישראלי מר אבישר אריאל
    תרגיל ב 08:00 10:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.04 תרגיל בקולנוע ישראלי מר אבישר אריאל
    תרגיל ה 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.05 תרגיל בקולנוע ישראלי מר אוריון רעי
    תרגיל ב 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.06 תרגיל בקולנוע ישראלי גב' שגיא דנה
    תרגיל ג 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    תיאוריות קולנועיות עכשוויות
  • ריכוז: ד"ר ענת זנגר
  • א' 0851.4000.01 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' לוין אורי
    פרו"ס ג 08:00 12:00 02 קיקואין 4
    א' 0851.4000.02 תיאוריות קולנועיות עכשוויות ד"ר בן דוד בני
    פרו"ס ב 10:00 14:00 208 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.03 תיאוריות קולנועיות עכשוויות מר פרבר ניר
    פרו"ס ב 16:00 20:00 211 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.04 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' קוגלר תרזה
    פרו"ס ד 12:00 16:00 120 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.05 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' לוין אורי
    פרו"ס ה 10:00 14:00 120 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.06 תיאוריות קולנועיות עכשוויות מר חרמוני גל
    פרו"ס ה 14:00 18:00 120 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.07 תיאוריות קולנועיות עכשוויות מר דבורה ארז
    פרו"ס ה 10:00 14:00 02 קיקואין 4
    ב' 0851.4000.08 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' גרינברג סלבה
    פרו"ס ד 10:00 14:00 200 מכסיקו 4
    ב' 0851.4000.09 תיאוריות קולנועיות עכשוויות ד"ר חגין בועז
    פרו"ס ה 14:00 18:00 208 מכסיקו 4
    ב' 0851.4000.10 תיאוריות קולנועיות עכשוויות ד"ר בן דוד בני
    פרו"ס ה 10:00 14:00 209 מכסיקו 4
    שנה ב'
    אב 0851.0015.01 קולנוע אמצע היום מר אוטין פבלו
    קולוק' ב 18:00 20:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
    הקבץ התמחות בתחום העיוני - לתלמידי מסלול עיוני ודו-חוגי בלבד
  • קורסים יעודים בעדיפות לתלמידי המגמות :
  • החד חוגי עיוני, והדו חוגי, ולסטודנטים מצטיינים
  • ממגמות הפקה ותסריטאות, באישור מיוחד
  • שיעורי בחירה מתקדמים
    א' 0851.7532.01 ביקורת קולנוע ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ב 14:00 16:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.7532.02 ביקורת קולנוע מר אוטין פבלו
    שיעור א 12:00 14:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6170.01 פוסט טלוויזיה :תמורות בתרבות הטלוויזיה העכשווית ד"ר חרל"פ איתי
    שיעור ג 18:00 20:00 117 מכסיקו 2
  • דרישת קדם - הקורס מבוא ללימודי טלוויזיה
  • ב' 0851.6171.01 ז'יל דלז וסטנלי קאבל: קולנוע ופילוסופיה ד"ר בידרמן שי
    שיעור ג 10:00 14:00 210 מכסיקו 2
    סמינר מצטיינים -( שנה ג' ) רישום באישור מיוחד
    א' 0851.5101.01 פסיכואנליזה וקולנוע ד"ר כהן רז אודיה
    סמינר ד 12:00 16:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.5101.01 פסיכואנליזה וקולנוע ד"ר כהן רז אודיה
    סמינר ד 16:00 18:00 211 מכסיקו 2
  • פתוח לסטודנטים מכל המסלולים כהקבץ או כשיעור/סמינר בודד
  • הקבץ קולנוע דיגיטלי ואינטראקטיבי - קורסים עיוניים - שנים ב-ג
    א' 0851.6176.01 האישה הדיגיטלית בקולנוע ובמשחקי מחשב ד"ר פוספלד כהן אורית
    שיעור ג 16:00 20:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6132.01 קולנוע בעידן הדיגיטלי ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור ג 12:00 16:00 211 מכסיקו 2
    הקבץ קולנוע דיגיטלי ואינטראקטיבי - סמינריון:
    א' 0851.5105.01 קולנוע דוקומנטרי וטכנולוגיות חדשות ד"ר לנדסמן אוהד
    סמינר ב 10:00 16:00 02 קיקואין 4
    קורסים מעשיים
    א' 0851.2695.01 מבוא למדיה חדשה מר בן אריה אהוד
    שיעור ב 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.2688.01 יישומי וידאו לאינטרנט* מר שפירא ערן
    סדנה ב 18:00 20:00 ג206 מכסיקו 2
    אב 0851.3597.01 סדנת הפקה לאינטרנט מר בן אריה אהוד
    סדנה א 14:00 16:00 200 מכסיקו 4
    ב' 0851.3595.01 הפקה 2 לטלוויזיה, אינטרנט, וקולנוע מר עצמור לירן
    שיעור ב 18:00 20:00 א119 מכסיקו 2
  • הקורסים המעשיים בהקבץ יוכרו במסגרת מכסת השעות
  • המעשיות המותרות במסגרת התכנית העיונית:
  • לתלמידי המסלול החד-חוגי עד 8 שס
  • תלמידי המסלול הדו-חוגי עד 2 ש"ס
  • הרישום לקורסים אלו הוא ידני באישור ודרך ראש מגמת הפקה
  • הקבץ קולנוע וקוגניציה - שיעורים
    א' 0851.6178.01 תיאוריות קוגניטיביות קולנועיות מר רז גל
    שיעור א 16:00 18:00 208 מכסיקו 2
    ב' 0851.6155.01 נוירו-אסתטיקה וקולנוע מר רז גל
    שיעור ד 10:00 12:00 01 קיקואין 2
    הקבץ קולנוע וקוגניציה - סמינרים
    א' 0851.9023.01 מבני מתח בקולנוע פרופ' בן שאול ניצן
    סמינר ה 10:00 14:00 208 מכסיקו 4
    ב' 0851.5098.01 מורכבות נרטיבית בקולנוע עכשווי פרופ' בן שאול ניצן
    סמינר ב 10:00 14:00 213 מכסיקו 4
    חטיבת לימודים עיוניים - שנים ב' ג'
    ז'אנרים, יוצרים, זרמים ולאומים בקולנוע ובטלוויזיה
    שיעורים
    ב' 0851.6186.01 להאזין לסרטים :יחסי סאונד-תמונה בקולנוע מר חרמוני גל
    שיעור א 12:00 16:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0851.6173.01 קולנוע הונגרי ורומני עכשווי ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ב 10:00 14:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6647.01 פרקים בתולדות הקולנוע התיעודי ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ה 10:00 14:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.6165.01 אוטופיה /דיסאוטופיה: סוגיות במדע בדיוני קולנועי וטלוויזיוני מר דבורה ארז
    שיעור ב 16:00 20:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6148.01 קולנוע אמריקאי בשנות ה- 70: מארתור פן עד סטיבן ספילברג מר דבורה ארז
    שיעור ג 16:00 20:00 210 מכסיקו 2
    ב' 0851.6180.01 טלוויזיה אירופאית ד"ר ערב דן
    שיעור א 12:00 14:00 01 קיקואין 2
    ב' 0851.6682.01 הדרמה האיכותית בטלוויזיה האמריקנית ד"ר חרל"פ איתי
    שיעור ד 14:00 16:00 01 קיקואין 2
    א' 0851.6174.01 סיטקום טלוויזיוני: צורה, היסטוריה ופוליטיקה ד"ר יורן נועם
    שיעור ג 10:00 12:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.6188.01 זרמים בולטים בקולנוע בן תקופתינו מר אינגבר נחמן
    שיעור ד 12:00 16:00 א206 מכסיקו 2
  • הקורס פתוח לתלמידי שנה ג' ואילך.
  • ב' 0851.6181.01 הקולנוע של רוברט אלטמן ד"ר אונגר הנריך
    שיעור ה 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6185.01 האחים כהן: מסע שני אל גבולות האבסורד ד"ר אונגר הנריך
    שיעור ה 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6182.01 קובריק המאוחר: עיניים פקוחות של פרפקציוניסט ד"ר אונגר הנריך
    שיעור ה 12:00 14:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.6184.01 זרים לעצמנו: הגירה וגלות בקולנוע ובטלוויזיה ד"ר יעל מונק
    שיעור ג 12:00 16:00 209 מכסיקו 2
    ז'אנרים, יוצרים, זרמים ולאומים בקולנוע ובטלוויזיה
    סמינריונים
    א' 0851.5100.01 ז'אנרים טלוויזיוניים ד"ר חרל"פ איתי
    סמינר ג 10:00 14:00 211 מכסיקו 4
    ב' 0851.9054.01 סרטי יומנים ותיעוד עצמי: הפואטיקה של חיי היום יום ד"ר דובדבני שמוליק
    סמינר ה 10:00 16:00 211 מכסיקו 4
    ב' 0851.9020.01 השואה בקולנוע ד"ר אבישר אילן
    סמינר ד 14:00 18:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0687.3355.01 הקולנוע היפני פרופ' סרפר צביקה
    סמינר ה 10:00 14:00 262 גילמן 4
    תיאוריה ואסתטיקה בקולנוע, בטלוויזיה ובמדיה הדיגיטאלית
    שיעורים
    א' 0851.6176.01 האישה הדיגיטלית בקולנוע ובמשחקי מחשב ד"ר פוספלד כהן אורית
    שיעור ג 16:00 20:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.6177.01 קולנוע ואתיקה ד"ר בידרמן שי
    שיעור ג 10:00 14:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6166.01 הגוף בקולנוע גב' גרינברג סלבה
    שיעור ג 14:00 18:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.6133.01 טלוויזיה, אקטיביזם ושינוי חברתי ד"ר ערב דן
    שיעור א 16:00 18:00 01 קיקואין 2
    ב' 0851.6132.01 קולנוע בעידן הדיגיטלי ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור ג 12:00 16:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.6155.01 נוירו-אסתטיקה וקולנוע מר רז גל
    שיעור ד 10:00 12:00 01 קיקואין 2
    א' 0851.6178.01 תיאוריות קוגניטיביות קולנועיות מר רז גל
    שיעור א 16:00 18:00 208 מכסיקו 2
    ב' 0851.6157.01 מדיום בהפרעה: מקולנוע אוונגרדי לוידאו ארט גב' לוין אורי
    שיעור ב 16:00 20:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.6183.01 פואטיקה ורטוריקה של המותחן הפסיכולוגי ד"ר אונגר הנריך
    שיעור ה 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    תיאוריה ואסתטיקה בקולנוע, בטלוויזיה
    סמינריונים
    ב' 0851.5041.01 סקס אחר: תיאוריות קולנועיות של מגדר ומיניות ד"ר יוסף רז
    סמינר ד 10:00 16:00 213 מכסיקו 4
    א' 0851.5073.01 סירק, פאסבינדר, אלמודובר: מלודרמה, תיאוריה, קולנוע ד"ר יוסף רז
    סמינר ב 10:00 16:00 117 מכסיקו 4
    ב' 0851.5097.01 שוברי קופות, קולנוע עצמאי וקולנוע עולם: אסתטיקה,טכנולוגיה ופ ד"ר חגין בועז
    סמינר ד 14:00 18:00 209 מכסיקו 4
    א' 0851.5060.01 נשים ומיתוסים בקולנוע פרופ' זנגר ענת
    סמינר ב 10:00 16:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.5050.01 נואשות או נועזות ?נשים בסדרות טלוויזיה עכשוויות ד"ר רוני הלפרן
    סמינר ב 16:00 20:00 209 מכסיקו 4
    ב' 0851.5063.01 קולנוע רפלקסיבי- מהקלאסי למודרני ולפוסט- מודרני גב' קוגלר תרזה
    סמינר ד 14:00 20:00 ג206 מכסיקו 4
  • הסמינריון לא יפתח בסמסטר ב'
  • ב' 0851.5098.01 מורכבות נרטיבית בקולנוע עכשווי פרופ' בן שאול ניצן
    סמינר ב 10:00 14:00 213 מכסיקו 4
    א' 0851.9023.01 מבני מתח בקולנוע פרופ' בן שאול ניצן
    סמינר ה 10:00 14:00 208 מכסיקו 4
    ב' 0851.5103.01 קולנוע ומחאה חברתית ד"ר אלוש לברון מירב
    סמינר ב 12:00 18:00 211 מכסיקו 4
    א' 0851.5105.01 קולנוע דוקומנטרי וטכנולוגיות חדשות ד"ר לנדסמן אוהד
    סמינר ב 10:00 16:00 02 קיקואין 4
    קולנוע וטלוויזיה ישראליים ומזרח תיכוניים
    שיעורים
    ב' 0851.6154.01 קולנוע ישראלי של נשים: קול, גוף, מקום ד"ר יעל מונק
    שיעור ג 16:00 20:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6187.01 זהות יהודית בקולנוע הישראלי והאמריקאי ד"ר כהן רז אודיה
    שיעור ד 12:00 16:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.6692.01 דרמה ישראלית בטלוויזיה ד"ר חרל"פ איתי
    שיעור ג 18:00 20:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.6179.01 הפוליטיקה של הרייטינג: פיקוח,אסתטיקה וייצוג בטלוויזיה הישראל ד"ר אלוש לברון מירב
    שיעור ד 10:00 14:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6694.01 מונוגרפיה - דוד פרלוב מר הקר ראובן
    שיעור א 16:00 20:00 209 מכסיקו 2
    קולנוע וטלוויזיה ישראליים ומזרח תיכוניים
    סמינריונים
    א' 0851.9049.01 קולנוע ישראלי עכשווי פרופ' נאמן יהודה
    סמינר ה 14:00 20:00 210 מכסיקו 4
    ב' 0851.5102.01 מודרניזם בקולנוע התיעודי הישראלי ד"ר דובדבני שמוליק
    סמינר א 12:00 18:00 117 מכסיקו 4
    א' 0851.5106.01 טלוויזיה במזרח תיכון: בין גלובלי ללוקאלי ד"ר רינאוי חליל
    סמינר ד 12:00 16:00 117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9055.01 הגיבור והאנטי גיבור בקולנוע הישראלי ד"ר אבישר אילן
    סמינר ג 14:00 18:00 02 קיקואין 4
    א' 0851.5094.01 הקולנוע של אורי זוהר ד"ר שוייצר אריאל
    סמינר ד 16:00 20:00 212 מכסיקו 4
    ב' 0851.9835.01 מסעות בזמן ובמרחב הקולנועי הישראלי פרופ' זנגר ענת
    סמינר ב 10:00 16:00 א117 מכסיקו 4
  • סמינר של תואר שני. פתוח לתלמידי ב"א רק באישור המרצה
  • ועל בסיס מקום פנוי
  • הסמינר ילווה במעבדת כתיבה והפקה של כתב עת
  • עליה יהיה אחראי מר ניר פרבר
  • שיעורים מחוץ לחוג - שיעורים מומלצים (מסגרת 100)
  • מיועד רק לתלמידי חד חוגי
  • א' 0608.1003.01 תרבות הגוף: ייצוגי הגוף הנשי באמנות המודרנית ד"ר טל דקל
    שיעור ה 14:00 16:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
    א' 0608.1110.01 מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים ד"ר מירי רוזמרין
    שיעור ה 08:00 10:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
    א' 0608.1005.01 ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות ד"ר להד כנרת
    שיעור ה 16:00 18:00 001 ווב 0
    א' 0607.5402.01 חיות בסרט ד"ר רוני הלפרן
    שיעור ד 14:00 16:00 281 גילמן 0
    ב' 0608.3200.01 גברים וגבריות: הטוב הרע והמכוער** ד"ר עופר נורדהיימר נור
    שיעור ב 16:00 18:00 223 (אולם ברגר) גילמן 0
    א' 0608.3302.01 קוויר באופן פמיניסטי: מה בין מגדר למיניות?** ד"ר משעלי יעל
    שיעור ב 16:00 18:00 105 רוזנברג 0
    א' 0662.1156.01 מבוא לפילוסופיה פוסט מודרנית ועכשוית ד"ר חיים דעואל לוסקי
    שיעור ב 12:00 14:00 277 גילמן 0
    א' 0662.1115.01 מפרפר נחמד לזהו-זה: הטלוויזיה החינוכית הישראלית ד"ר יובל גוז'נסקי
    שיעור ג 08:00 10:00 326 גילמן 0
    א' 0662.1160.01 כוכבים נופלים: קולנוע יידיש בין מזרח למערב ד"ר אביב לבנת
    שיעור ד 10:00 12:00 456 גילמן 0
    ב' 0662.1457.01 הרטוריקה של הקולנוע ד"ר מעין מזור
    שיעור ג 10:00 12:00 279 גילמן 0
    ב' 0662.1162.01 התיאוריה והפילוסופיה של הצילום המודרני ד"ר חיים דעואל לוסקי
    שיעור ג 12:00 14:00 278 גילמן
  • שיעורי מומלצים מתחום קוגניציה
  • א' 0662.1962.01 תרבות וקוגניציה ד"ר רונן סלמן צדקה
    שיעור א 14:00 16:00 326 גילמן
    א' 0680.1302.01 בעיות יסוד בתורת הספרות מפרספקטיבה קוגניטיבית פרופ' ישעיהו שן
    שיעור ג 12:00 14:00 277 גילמן 0
    ב' 0680.3129.01 החוויה הנאראטיבית ד"ר רונן סלמן צדקה
    שיעור ה 14:00 16:00 306 גילמן
    שיעורי תסריטאות - שנה ב'
    שיעורי חובה
    א' 0851.2056.01 יסודות מתקדמים בכתיבת תסריט פרופ' גרין איתן
    שו"ת ב 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2122.01 מספור לסרט - פרוזה מול דרמה מר כץ יואב
    שו"ת א 18:00 20:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2005.01 תסריט לסרט קצר מר צפור אסף
    שו"ת א 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2060.01 מרעיון לתקציר בסרט קולנוע פרופ' גרין איתן
    שו"ת ב 10:00 12:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2121.01 הרגע הדרמתי מר צפור אסף
    שו"ת א 18:00 20:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2123.01 רעיון לסדרת טלוויזיה גב' נמדר אסתר
    שיעור ג 10:00 12:00 117 מכסיקו 2
    שיעורי תסריטאות - שנה ג'
    שיעורי חובה
    א' 0851.3001.01 מתקציר לטריטמנט בסרט קולנוע פרופ' גרין איתן
    שו"ת ב 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.3005.01 תקציר לסדרת טלוויזיה גב' נמדר אסתר
    שו"ת ג 12:00 14:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.3006.01 מטריטמנט לתסריט באורך מלא פרופ' גרין איתן
    שו"ת ב 14:00 16:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3003.01 פרק בסדרת טלוויזיה גב' נמדר אסתר
    שו"ת ג 12:00 14:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3011.01 פורמטים אלטרנטיבים לסדרת טלוויזיה ואינטרנט מר צפור אסף
    שו"ת א 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    שיעורי בחירה לשנים ב' ג'
    א' 0851.2113.01 נתוח תסריטים בקולנוע הישראלי-מתסריט לסרט מר ניב יעקב
    שו"ת ד 12:00 14:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.2116.01 כתיבה קומית גב' מרום תמר
    שו"ת א 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.2114.01 פרקטיקות של עבודת התסריטאי גב' הפנר מאיה
    שו"ת א 12:00 14:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2118.01 סצינה סיפור בתמונות גב' הפנר מאיה
    שו"ת א 10:00 12:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.2119.01 כתיבה לאינטרנט מר צפור אסף
    שו"ת ד 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2095.01 משחק לתסריטאים מר נוי מנשה
    שו"ת ה 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.9229.01 קונפליקט ודרמה מר קו אל ארז
    שו"ת ג 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.9224.01 כתיבת דיאלוגים מר ניב יעקב
    שו"ת ד 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.9226.01 תחבולות בכתיבה קולנועית פרופ' גביזון שבתאי
    סדנה ה 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.9226.02 תחבולות בכתיבה קולנועית פרופ' גביזון שבתאי
    סדנה ה 14:00 16:00 210 מכסיקו 2
    ב' 0851.2120.01 הסדרה הקומית לטלוויזיה ולאינטרנט גב' מרום תמר
    שו"ת ב 18:00 20:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.9221.01 אדפטציה מר קוסושווילי דובר
    שו"ת ג 18:00 20:00 119 מכסיקו 2
  • חנכות אישית לשנה ג' בלבד
  • ב' 0851.3022.01 חונכות אישית לפרוייקט הגמר קולנוע מר קו אל ארז
    שו"ת ג 14:00 16:00 213 מכסיקו 2
  • או
  • ב' 0851.3024.01 חונכות אישית לפרוייקט הגמר טלוויזיה מר ניב יעקב
    שו"ת ד 12:00 14:00 2
    קורסי בחירה מומלצים מתיאטרון
    ב' 0811.1746.01 תאטרון משנה מציאות ד"ר הררי דרור
    שיעור א 12:00 14:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0811.1343.01 מבוא לתאטרון הפוסט מודרני ד"ר הררי דרור
    שיעור ב 10:00 12:00 209 מכסיקו 2
    קורסי בחירה מספרות
    א' 0680.3044.01 הבלש: ביוגרפיה של דמות ספרותית מר דרור משעני
    שיעור ה 14:00 16:00 278 גילמן
    ב' 0680.3107.01 יצירתו של יהושע קנז ד"ר איריס מילנר
    שיעור ג 10:00 12:00 278 גילמן
    א' 0680.3001.01 ספרות, כלכלה וכיבוש: הפרוזה הישראלית מאז אוסלו ד"ר דנה אולמרט
    שיעור א 12:00 14:00 277 גילמן 0
  • ניתן להרשם לשני קורסים מספרות או תיאטרון
  • במקום שני שעורי בחירה מתסריטאות
  • ניתן לבחור במקום שעורי הבחירה בתסריטאות,קורסים מהקבץ הפקה
  • באישור ראש מגמת ,הפקה בלבד
  • א' 0851.2688.01 יישומי וידאו לאינטרנט* מר שפירא ערן
    סדנה ב 18:00 20:00 ג206 מכסיקו 2
    א' 0851.2695.01 מבוא למדיה חדשה מר בן אריה אהוד
    שיעור ב 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.2590.01 מתחקיר לתסריט גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    אב 0851.3597.01 סדנת הפקה לאינטרנט מר בן אריה אהוד
    סדנה א 14:00 16:00 200 מכסיקו 4
  • הרישום לקורסים אלו הוא ידני על בסיס מקום פנוי
  • ודרך ראש מגמת הפקה
  • הפקה
    הקבץ הפקה 1 - שנה ב'
  • סמסטר א' - סה"כ 16 ש"ס
  • שיעורי חובה קולנוע וטלוויזיה
    סדנאות מקצועיות
    א' 0851.0010.01 סדנה לשימוש בציוד מר גולדווסר תום
    סדנה 0
  • תאריכי הסדנה יפורסמו בהמשך
  • ב' 0851.0011.01 סדנה למקצועות הסט יפורסם
    סדנה 0
    ב' 0851.2686.01 סדנת תאורה יפורסם
    סדנה 0
  • ללא קרדיט אקדמי
  • סדנה מרוכזת - תאריכים יפורסמו בהמשך
  • ב' 0851.2668.01 הקלטת שטח עיצוב הצליל 2 מר חן נפתלי
    סדנה ו 09:00 12:00 117 מכסיקו 2
  • תאריכי הסדנה יפורסמו בהמשך
  • שיעורי חובה קולנוע
  • א' 0851.2560.01 בימוי קולנועי 1 מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה א 10:00 12:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.2560.02 בימוי קולנועי 1 מר שני ירון
    סדנה ד 10:00 12:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.2560.03 בימוי קולנועי 1 מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה ב 10:00 12:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.2560.04 בימוי קולנועי 1 מר קוסושווילי דובר
    סדנה ג 16:00 18:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.2003.01 תסריט קצר להפקה מר בלוך ירון
    שו"ת ג 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2003.02 תסריט קצר להפקה מר בלוך ירון
    שו"ת ד 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.2003.03 תסריט קצר להפקה גב' ויניק מיכל
    שו"ת ב 18:00 20:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2003.04 תסריט קצר להפקה גב' דרייפוס מיה
    שו"ת ג 18:00 20:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.2509.01 סינמטוגרפיה לבמאי מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה ב 12:00 16:00 01 קיקואין 2
    א' 0851.2562.01 משחק קולנועי 1 גב' בת אדם מיכל
    סדנה א 14:00 16:00 א122 מכסיקו 2
    א' 0851.2562.02 משחק קולנועי 1 גב' בת אדם מיכל
    סדנה א 16:00 18:00 א122 מכסיקו 2
    א' 0851.2562.03 משחק קולנועי 1 מר נוי מנשה
    סדנה ה 16:00 18:00 ג122 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.01 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.02 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 14:00 16:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.03 עריכה 1 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    שיעורי חובה טלוויזיה
    א' 0851.2615.01 כתיבה לטלוויזיה 1 מר צפור אסף
    סדנה א 18:00 20:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.2687.01 בימוי פורמטים לטלוויזיה 1 מר לרר יהושע
    סדנה ג 09:00 12:00 א122 מכסיקו 3
    א' 0851.2589.01 ביצוע וכתיבת תחקיר* גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.2695.01 מבוא למדיה חדשה מר בן אריה אהוד
    שיעור ב 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    שיעורי בחירה קולנוע וטלוויזיה
    א' 0851.2521.01 מבוא לסרט דוקומנטרי מר הקר ראובן
    שיעור ד 10:00 12:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.2505.01 יסודות בהפקה מר רוזנבאום מארק
    סדנה ג 18:00 20:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.2667.01 עיצוב הצליל 1 מר רשף אורי
    סדנה ג 14:00 16:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.2637.01 מבוא לקולנוע נסיוני מתחילים גב' טל דנה
    סדנה א 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2584.01 תיאוריה של העריכה מר שטויר דב בוריס
    סדנה א 18:00 20:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.2688.01 יישומי וידאו לאינטרנט* מר שפירא ערן
    סדנה ב 18:00 20:00 ג206 מכסיקו 2
    א' 0851.2698.01 בימוי על נייר ( סטורי בורד) פרופ' קמינסקי חנן
    סדנה א 16:00 18:00 200 מכסיקו 2
    א' 0851.2609.01 בדייה מערבת תיעוד- שפה תיעודית בתוך קולנוע עלילתי פרופ' אביעד מיכל
    סדנה ד 14:00 16:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.4621.01 תרגיל לשיעורי צילום מר פרידמן סרגיי
    הדרכה אישית א 09:00 13:00 א122 מכסיקו 0
  • תרגיל לשיעורי צילום הוא ללא קרדיט אקדמי
  • א' 0851.2546.01 עריכה ממוחשבת - AVID מר גשרי משה
    סדנה ד 12:00 14:00 א119 מכסיקו 0
  • השיעור עריכה ממוחשבת AVID הוא ללא קרדיט אקדמי
  • כל שיעורי הקולנוע פתוחים לתלמידי טלוויזיה.
  • הקבץ הפקה 2 - שנה ב'
  • סמסטר ב' - סה"כ 16 ש"ס
  • קולנוע
  • ב' 0851.2563.01 בימוי קולנועי 2 מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה א 10:00 12:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2563.02 בימוי קולנועי 2 מר שני ירון
    סדנה ה 10:00 12:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.2563.03 בימוי קולנועי 2 מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה ב 10:00 12:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2563.04 בימוי קולנועי 2 מר קוסושווילי דובר
    סדנה ג 16:00 18:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2618.01 סינמטוגרפיה 2 מר כצנלסון רוני
    סדנה א 14:00 17:00 א119 מכסיקו 3
    ב' 0851.2618.02 סינמטוגרפיה 2 מר לרנר דן
    סדנה ד 10:00 13:00 120 מכסיקו 3
    ב' 0851.2618.03 סינמטוגרפיה 2 מר רז גיא
    סדנה ג 13:00 16:00 א119 מכסיקו 3
    ב' 0851.2559.01 עריכה 2 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 10:00 12:00 ג206 מכסיקו 2
    ב' 0851.2559.02 עריכה 2 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 14:00 16:00 ג206 מכסיקו 2
    ב' 0851.2559.03 עריכה 2 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.2564.01 הדרכת שחקנים גב' בת אדם מיכל
    סדנה ב 16:00 19:00 א122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2564.02 הדרכת שחקנים מר קוסושווילי דובר
    סדנה ה 11:00 14:00 א122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2529.01 תסריט לסרט קיץ גב' דרייפוס מיה
    סדנה ה 16:00 18:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2529.02 תסריט לסרט קיץ מר בלוך ירון
    סדנה ד 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2529.03 תסריט לסרט קיץ גב' ויניק מיכל
    סדנה ב 18:00 20:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2526.01 ניתוח תסריטים לבימוי פרופ' רובינשטיין דובי
    שו"ת ה 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.2524.01 הפקת סרט קצר: חונכות תסריט פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ה 16:00 18:00 116 מכסיקו 2
    ב' 0851.2580.01 בימוי דוקומנטרי 1 פרופ' אביעד מיכל
    סדנה ד 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2580.02 בימוי דוקומנטרי 1 מר הקר ראובן
    סדנה א 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.2528.01 חונכות לסרטי קיץ מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה א 14:00 16:00 116 מכסיקו 2
    ב' 0851.2528.02 חונכות לסרטי קיץ מר בלוך ירון
    סדנה א 16:00 18:00 2
    ב' 0851.2528.03 חונכות לסרטי קיץ מר הקר ראובן
    סדנה א 12:00 14:00 2
    ב' 0851.2639.01 מבוא לקולנוע נסיוני מתקדמים גב' טל דנה
    סדנה א 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.3582.01 פיתוח סדרת אינטרנט להפקה מר צפור אסף
    סדנה ה 10:00 12:00 208 מכסיקו 2
    ב' 0851.2546.02 עריכה ממוחשבת - AVID מר גשרי משה
    סדנה ה 16:00 18:00 א119 מכסיקו 0
  • הקורס "עריכה ממוחשבת -AVID" הוא ללא קרדיט אקדמי
  • הקבץ הפקה 2 טלוויזיה
  • יש לבחור לפחות 4 שעורים
  • ב' 0851.2532.01 בימוי פורמטים לטלוויזיה 2 מר לרר יהושע
    סדנה ג 09:00 12:00 א122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2627.01 כתיבה דרמטית לטלוויזיה 2 גב' מרום תמר
    סדנה ד 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2583.01 פיתוח רעיון מקורי לתכנית טלוויזיה גב' בן נתן נעמי
    סדנה ה 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2590.01 מתחקיר לתסריט גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2697.01 הפקת פרוייקט טלוויזיה : חונכות תסריט פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ג 18:00 20:00 116 מכסיקו 2
  • שיעורי הבחירה בקולנוע פתוחים גם לטלוויזיה
  • הקבץ הפקה 3 - שנה ג' - סה"כ 20 ש"ס
  • שיעורים שנתיים - קולנוע
  • אב 0851.3517.01 בימוי קולנועי 3 פרופ' גביזון שבתאי
    סדנה ה 10:00 12:00 117 מכסיקו 4
    אב 0851.3517.02 בימוי קולנועי 3 מר קולירין ערן
    סדנה ג 18:00 20:00 ג206 מכסיקו 4
    אב 0851.3522.01 פוסט פרודקשן - סרט קצר פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ג 16:00 18:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.3662.01 בימוי דוקומנטרי 2 מר הקר ראובן
    סדנה ד 12:00 14:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.3662.01 בימוי דוקומנטרי 2 מר הקר ראובן
    סדנה א 14:00 16:00 209 מכסיקו 4
    אב 0851.3597.01 סדנת הפקה לאינטרנט מר בן אריה אהוד
    סדנה א 14:00 16:00 200 מכסיקו 4
    א' 0851.3587.01 דרמה סינגולרית מר שני ירון
    סדנה ב 16:00 20:00 א122 מכסיקו 4
    סמסטר א' - קולנוע
    א' 0851.3546.01 סדנת רעיון לסרט גמר מר בלוך ירון
    סדנה א 16:00 20:00 117 מכסיקו 4
    א' 0851.3538.01 סרט גמר- סדנת בימוי מתקדמת פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ד 18:00 20:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.3548.01 סדנת במאי דמות שחקן פרופ' לוי רם
    סדנה ד 14:00 20:00 א122 מכסיקו 4
    א' 0851.2609.01 בדייה מערבת תיעוד- שפה תיעודית בתוך קולנוע עלילתי פרופ' אביעד מיכל
    סדנה ד 14:00 16:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.3524.01 סינמטוגרפיה 3 מר גולדמן שי
    סדנה 3
  • אסיסטנט - יפורסם
  • סדנה מרוכזת בסוף ינואר 2014
  • א' 0851.3621.01 צילום דוקומנטרי 1 מר כצנלסון רוני
    סדנה א 12:00 14:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.3526.01 עריכה 3 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 12:00 14:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.3526.02 עריכה 3 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 12:00 14:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.3550.01 חונכות תסריט לסרט גמר מר בלוך ירון
    שו"ת ג 14:00 16:00 2
    א' 0851.3550.02 חונכות תסריט לסרט גמר גב' דרייפוס מיה
    שו"ת ב 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.3630.01 חונכות לסרט גמר פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ד 16:00 18:00 2
    א' 0851.3628.01 חונכות עריכה גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 16:00 18:00 א014 מכסיקו 2
    א' 0851.3668.01 בימוי קולנועי 4 מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה ה 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.3542.01 בין סטילס לקולנוע 1 מר גלוטמן שוקה
    סדנה ד 12:00 14:00 210 מכסיקו 2
    א' 0851.9148.01 תהליכי חשיבה באמנות ובקולנוע גב' היימן מיכל
    סדנה ב 16:00 18:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.1367.01 פרוייקט תיעודי חברתי מר טאוזינגר אמיר
    סדנה ד 18:00 20:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.1149.01 ניהול וארגון ארועי קולנוע תשע"ד מר עצמור לירן
    סדנה ב 16:00 18:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.1151.01 פרויקט ספורט גב' פרלוב יעל
    סדנה 2
    סמסטר א' - טלוויזיה
  • יש לבחור לפחות 4 שיעורים
  • א' 0851.3590.01 פיתוח סדרת טלוויזיה גב' ויס ברקוביץ רונית
    סדנה ד 10:00 12:00 117 מכסיקו 4
    ב' 0851.3590.01 פיתוח סדרת טלוויזיה גב' ויס ברקוביץ רונית
    סדנה ג 10:00 12:00 א119 מכסיקו 0
    אב 0851.3667.01 סדרה דוקומנטרית גב' זלצר ענת
    סדנה א 16:00 18:00 213 מכסיקו 4
  • הקורס לא ינתן בשנה"ל תשע"ד
  • א' 0851.3591.01 הפקה 1 לטלוויזיה, אינטרנט, וקולנוע מר עצמור לירן
    סדנה ב 18:00 20:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.3598.01 בימוי פורמטים לטלוויזיה 3 מר סער רן
    סדנה א 09:00 12:00 ב122 מכסיקו 3
    א' 0851.3629.01 עריכת תוכן גב' להט קרמן מאיה
    שיעור ה 18:00 20:00 א117 מכסיקו 2
    סמסטר ב' - קולנוע
    ב' 0851.3523.01 ייצוגי המרחב הקולנועי פרופ' רובינשטיין דובי
    שיעור ג 14:00 16:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3525.01 סינמטוגרפיה 4 מר קלמן פרד
    סדנה 3
  • אסיסטנט - גיל וינשטיין