שיעורי בחירה

סמ. מס' קורס שם קורס מרצים אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
שיעורי בחירה ברוח חברה לתלמידי אדריכלות
שיעורי בחירה בביה"ס ללימודי הסביבה
א' 0910.1001.01 מקורות החדשנות בישראל וחדשנות סביבתית ד"ר דיסני אשל דפנה
שיעור ג 10:00 12:00
ב' 0910.1500.01 פרקים נבחרים באקולוגיה ד"ר גפני שריג
שיעור ב 10:00 12:00
שיעורי בחירה ברפואה
א' 0111.2712.01 ספרות ורפואה ד"ר שרייבמן-שריר לימור
ה 14:00 16:00
שיעורי בחירה בסוציולוגיה
א' 1041.2608.01 ארגונים וחברה ד"ר קלב אלכסנדרה
שו"ת ה 16:00 19:00 004 נפתלי
א' 1041.2605.01 יסודות הפסיכולוגיה החברתית ד"ר כץ-קריכלי תמר
שו"ת ג 08:30 11:00 210 נפתלי
ב' 1041.3102.01 חברה בישראל פרופ' שנהב יהודה
שיעור ה 16:00 19:00 101 נפתלי
שיעורי בחירה בחוג לגיאוגרפיה
א' 0691.2292.01 גיאוגרפיה של המזרח התיכון ד"ר אמנון קרטין
שו"ת א 10:00 12:00 120 יד אבנר 0
א' 0691.1407.01 מרחב, מקום סביבה: מבוא לסביבת האדם פרופ' יובל פורטוגלי
מר גיא רוס-משה
שו"ת ב 10:00 14:00 120 יד אבנר 0
א' 0691.2234.01 מבוא לגיאוגרפיה היסטורית מר ירון בלסלב
שו"ת ג 14:00 16:00 104 יד אבנר 0
א' 0691.2250.01 מבוא לאתיקה סביבתית ד"ר מישורי דניאל
שו"ת א 08:00 10:00 232 יד אבנר
שיעורי בחירה בחוג ללימודים קלאסיים
א' 0672.1102.01 מבוא לספרות היוונית הקלאסית מר אייל ניסני
שיעור ג 14:00 18:00 281 גילמן 0
ב' 0672.1542.01 חוק וסדר בעולם הרומי ד"ר עידו יזרעלוביץ
שיעור א 10:00 12:00 306 גילמן 0
א' 0672.1539.01 רפואה בעולם העתיק ד"ר עידו יזרעלוביץ
שיעור א 14:00 16:00 281 גילמן 0
שיעורי בחירה בלימודי נשים ומגדר
א' 0608.1003.01 תרבות הגוף: ייצוגי הגוף הנשי באמנות המודרנית ד"ר טל דקל
שיעור ה 14:00 16:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
א' 0608.1005.01 ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות ד"ר להד כנרת
שיעור ה 16:00 18:00 001 ווב 0
א' 0608.3401.01 כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר ד"ר אפי זיו
שיעור ג 12:00 14:00 001 רוזנברג 0
א' 0608.1110.01 מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים ד"ר מירי רוזמרין
שיעור ה 08:00 10:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
א' 0608.4200.01 היסטוריה, מגדר ופסיכולוגיה ד"ר מיכל שפירא
סמינר ג 10:00 12:00 212 רוזנברג
שיעורי בחירה בחוג להסטוריה כללית
ב' 0621.1152.01 היסטוריה והיסטוריונים: מהרנסנס ועד ימינו פרופ' יוסף מאלי
שיעור א 12:00 14:00 223 (אולם ברגר) גילמן 0
א' 0621.1252.01 היסטוריה והיסטוריונים: מהרודוטוס עד סוף ימי הביניים פרופ' יונתן פרייס
שיעור א 12:00 14:00 279 גילמן 0
ב' 0621.1542.01 תולדות הנצרות 2014-1350 פרופ' דוד כ"ץ
שיעור ה 16:00 18:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
א' 0621.1176.01 העולם היווני לפני ואחרי אלכסנדר הגדול ד"ר סילבי הוניגמן
שיעור ה 16:00 18:00 220 גילמן 0
א' 0621.1179.01 יוליוס קיסר: כרוניקה של רצח ידוע מראש פרופ' רחל פייג וישניא
שיעור ב 10:00 12:00 223 (אולם ברגר) גילמן 0
א' 0621.1178.01 היסטוריה, מיתוס, מדע או רומן בהמשכים פרופ' שלמה זנד
שיעור ג 10:00 12:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
ב' 0621.1180.01 אימפריות: "מערב" ו"מזרח" מהמאה ה-18 ועד המאה העשרים ואחת פרופ' בלהה מלמן
שיעור א 10:00 12:00 144 (אולם אתינגר) גילמן
ב' 0621.1181.01 חקר הנאציזם כיום ד"ר בעז נוימן
שיעור ה 10:00 12:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
ב' 0621.1987.01 מבוא לתולדות ארצות הברית פרופ' אייל נווה
שיעור ב 16:00 18:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
שיעורי בחירה בתוכנית הרב תחומית במדעי הרוח
א' 0662.1186.01 אל המערב: מקורות התרבות ומושג התרבות - דת, עיר, מדינה ד"ר נועה גדי
שיעור ב 12:00 14:00 326 גילמן 0
א' 0662.2052.01 משמעות בחיים: היבטים פילוסופיים ופסיכולוגיים ד"ר תמר אילת-יגורי
שיעור ב 16:00 18:00 326 גילמן 0
א' 0662.1761.01 מבוא להיסטוריה של האקולוגיה: מארקדיה לסייבר ד"ר משה אלחנתי
שיעור ג 14:00 16:00 326 גילמן 0
ב' 0662.1457.01 הרטוריקה של הקולנוע ד"ר מעין מזור
שיעור ג 10:00 12:00 279 גילמן 0
א' 0662.2052.01 משמעות בחיים: היבטים פילוסופיים ופסיכולוגיים ד"ר תמר אילת-יגורי
שיעור ב 16:00 18:00 326 גילמן 0
א' 0662.1962.01 תרבות וקוגניציה ד"ר רונן סלמן צדקה
שיעור א 14:00 16:00 326 גילמן
א' 0662.1187.01 מבוא לספרות הרוסית של המאה ה-19 - חלק א' ד"ר מרינה ניזניק
שו"ת ב 14:00 16:00 277 גילמן 0
ב' 0662.1154.01 צדק חברתי ואי שוויון בישראל? דילמות סוציולוגיות בראי החברה ב גב' בנימין שלומית
שיעור א 12:00 14:00 326 גילמן
ב' 0662.1188.01 מבוא לספרות הרוסית של המאה ה-19 - חלק ב' ** ד"ר מרינה ניזניק
שו"ת ב 12:00 14:00 307 גילמן 0
ב' 0662.1162.01 התיאוריה והפילוסופיה של הצילום המודרני ד"ר חיים דעואל לוסקי
שיעור ג 12:00 14:00 278 גילמן
ב' 0662.1179.01 האימפריה הרוסית בעת החדשה: חברה, משטר ותרבות ד"ר אינה שטקסר
שיעור ה 12:00 14:00 280 גילמן
א' 0662.1335.01 המדינה הסוציאליסטית הראשונה: רוסיה במאה ה-20 ד"ר דינה מויאל
שיעור ה 12:00 14:00 278 גילמן 0
א' 0662.1156.01 מבוא לפילוסופיה פוסט מודרנית ועכשוית ד"ר חיים דעואל לוסקי
שיעור ב 12:00 14:00 277 גילמן 0
שיעורי בחירה בחוג לאנגלית
א' 0626.2336.01 ספרות אמריקנית בת זמננו ** Contemporary American Fiction ד"ר יעל מאורר
שיעור ג 14:00 16:00 001 רוזנברג 0
א' 0626.2307.01 ג'ין אוסטין ** Jane Austen ד"ר אמי גרנאי
שיעור ג 10:00 12:00 002 רוזנברג 0
א' 0626.2243.01 דרמה עכשווית Contemporary Drama גב' לינדה שטרייט
שיעור ב 12:00 14:00 102 רוזנברג 0
א' 0626.2243.01 דרמה עכשווית Contemporary Drama גב' לינדה שטרייט
שיעור ה 12:00 14:00 102 רוזנברג
ב' 0626.2074.01 ספרות לפני מלחמת האזרחים Antebellum Fiction ד"ר מלאת שמיר
שיעור ב 14:00 16:00 103 ווב 0
ב' 0626.2074.01 ספרות לפני מלחמת האזרחים Antebellum Fiction ד"ר מלאת שמיר
שיעור ה 14:00 16:00 103 ווב 0
ב' 0626.2210.01 פוסטמודרניזם ** Postmodernism ד"ר יעל מאורר
שיעור ג 14:00 16:00 001 רוזנברג
ב' 0626.2347.01 מיתוסים אמריקנים: גיבור העל מ-1940 עד 2010 American Myths: מר שון עדרי
שיעור ג 16:00 18:00 001 רוזנברג 0
ב' 0626.2343.01 "Indians in the American Imagination" גב' דלית אלפרוביץ
שיעור ג 12:00 14:00 103 ווב
ב' 0626.2071.01 ספרות אפריקנית אמריקנית African-American Literature ד"ר סוניה וינר
שיעור ג 10:00 12:00 103 ווב 0
ב' 0626.2345.01 ממדינת הזהב לאמריקה - ספרות יידיש מהגרת לעולם החדש מר מתן חרמוני
שיעור א 12:00 14:00 102 ווב
שיעורי בחירה בחוג לצרפתית
א' 0625.1230.01 מבוא לתרבות צרפת א' מימי הביניים ועד המהפכה הצרפתית פרופ' נדין קופרטי-צור
שיעור ג 14:00 16:00 220 גילמן
א' 0625.6204.01 צרפת במאה העשרים א' מר עמנואל הלפרין
שיעור ג 16:00 18:00 001 ווב 0
ב' 0625.6210.01 צרפת במאה העשרים ב' מר עמנואל הלפרין
שיעור ג 16:00 18:00 001 ווב 0
שיעורי בחירה בהסטוריה של עם ישראל
א' 0677.1090.01 היישוב היהודי בארץ ישראל בתקופה המוסלמית הראשונה(1099-634) פרופ' יורם ארדר
שיעור ב 14:00 16:00 279 גילמן 0
ב' 0677.1093.01 היישוב היהודי בבבל מהכיבוש המוסלמי עד נפילת בגדאד(1258-638) פרופ' יורם ארדר
שיעור ב 14:00 16:00 106 רוזנברג 0
א' 0677.1061.01 יהודים ונוצרים בימה"ב (עד מסעי הצלב) (קורס חובה) פרופ' ג'רמי כהן
שיעור א 10:00 12:00 307 גילמן 0
א' 0677.1091.01 מיהודה הלוי ועד דון יצחק אברבנאל, יהודים ונוצרים בספרד פרופ' אליעזר גוטווירט
שיעור ג 14:00 16:00 106 רוזנברג
א' 0677.1091.01 מיהודה הלוי ועד דון יצחק אברבנאל, יהודים ונוצרים בספרד פרופ' אליעזר גוטווירט
שיעור א 14:00 16:00 106 רוזנברג
א' 0677.1245.01 בין ישראליות וחרדיות: קונפליקטים וצמתי מפגש ד"ר מעוז כהנא
שיעור ב 18:00 20:00 278 גילמן
א' 0677.1111.01 ישראל בעשור הראשון ד"ר אורית רוזין
שיעור ה 12:00 14:00 326 גילמן 0
א' 0677.1120.01 אוכל, שתיה, גבר אשה - הישראלים הראשונים כבני תרבות ד"ר אורית רוזין
שיעור ה 14:00 16:00 280 גילמן 0
ב' 0677.1243.01 הנהגה יהודית בשואה ד"ר חוי דרייפוס
שיעור ג 10:00 12:00 280 גילמן
ב' 0677.1145.01 פולין ויהודיה 1939-1918 ד"ר חוי דרייפוס
שיעור ג 12:00 14:00 280 גילמן
ב' 0677.1247.01 בין שיתוף פעולה להצלה - התגובה במערב אירופה לרדיפות היהודים ד"ר רוני שטאובר
שיעור ה 10:00 12:00 002 רוזנברג
ב' 0677.1187.01 היישוב בין שתי מלחמות העולם ד"ר מאיר חזן
שיעור ה 14:00 16:00 220 גילמן 0
ב' 0677.2071.01 מוסדות הקהילה בספרד בימי הביניים פרופ' אליעזר גוטווירט
שו"ת ג 16:00 18:00 105 ווב 0
ב' 0677.2071.01 מוסדות הקהילה בספרד בימי הביניים פרופ' אליעזר גוטווירט
שו"ת ג 14:00 16:00 104 ווב 0
א' 0677.1151.01 השואה - קווי יסוד ומושגי מפתח ד"ר חוי דרייפוס
שו"ת ג 10:00 14:00 203 קרטר 0
א' 0677.1134.01 עולמות יהודים בין כורש למוחמד (קורס חובה) ד"ר יובל רוטמן
שו"ת ב 12:00 14:00 209 רוזנברג 0
א' 0677.1134.01 עולמות יהודים בין כורש למוחמד (קורס חובה) ד"ר יובל רוטמן
שו"ת ה 12:00 14:00 209 רוזנברג 0
שיעורי בחירה החוג לארכיאולוגיה
א' 0671.1001.01 הארכיאולוגיה מהי? ד"ר בן-יוסף ארז
שיעור ג 10:00 12:00 220 גילמן 0
א' 0671.1043.01 מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב פרופ' יורם כהן
שיעור א 12:00 14:00 280 גילמן 0
א' 0671.1031.01 מבוא לתרבות אנטוליה: היסטוריה וארכיאולוגיה של אנטוליה ד"ר אמיר גילן
שיעור ה 12:00 14:00 207/8 דן-דוד 0
א' 0671.1033.01 מבוא לתרבויות מסופוטמיה - האלף השלישי והאלף השני לפנה"ס פרופ' יורם כהן
שיעור ג 16:00 18:00 220 גילמן 0
א' 0671.1045.01 מבוא למצרים העתיקה ד"ר דבורה סוויני
שיעור ה 10:00 12:00 207/8 דן-דוד
א' 0671.1238.01 טקסט וממצא: מוסד המלוכה במזה"ק וייצוגיו ד"ר אמיר גילן
שיעור ג 08:00 10:00 207/8 דן-דוד 0
א' 0671.2423.01 קבורה וחברה במצרים העתיקה** ד"ר דבורה סוויני
שיעור ג 10:00 12:00 207/8 דן-דוד
א' 0671.1047.01 מבוא לארכיאולוגיה אגאית קדם-קלאסית: מינואים ומיקנים פרופ' שלמה בונימוביץ
שיעור א 10:00 12:00 144 (אולם אתינגר) גילמן
שיעורי בחירה בחוג לספרות
ב' 0680.2092.01 אגדה של מקום: המרחב וסיפורו בסיפור העממי פרופ' עלי יסיף
שיעור ב 14:00 16:00 209 רוזנברג
ב' 0680.3146.01 ביאליק וטשרניחובסקי: דימוי וממשות פרופ' אבנר הולצמן
שיעור ב 16:00 18:00 306 גילמן
ב' 0680.3162.01 הגמוניה וקאנון בשירה פרופ' יוחאי אופנהיימר
שיעור ב 10:00 12:00 102 רוזנברג
ב' 0680.3107.01 יצירתו של יהושע קנז ד"ר איריס מילנר
שיעור ג 10:00 12:00 278 גילמן
ב' 0680.2096.01 הכוח החזק? ויזלטיר, הורוביץ, וולך ד"ר שאול סתר
שיעור ב 10:00 12:00 279 גילמן
אב 0680.1001.01 הסיפורת העברית במאתיים השנים האחרונות: מבוא היסטורי ד"ר מיכל ארבל
שיעור ג 12:00 14:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
א' 0680.2091.01 מאליהו הנביא ועד הבבא סאלי: מיתוס "הקדוש" בתרבות העברית פרופ' עלי יסיף
שיעור ב 14:00 16:00 209 רוזנברג 0
א' 0680.2046.01 נארטיבים של נוודות ופזורה ד"ר איריס מילנר
שיעור ג 14:00 16:00 279 גילמן
א' 0680.2039.01 מבוא לפסיכואנליזה וספרות ד"ר איריס מילנר
שיעור ג 10:00 12:00 326 גילמן 0
ב' 0680.1310.01 תיאטרון:בין היסטוריה לפואטיקה פרופ' יעל לבוא
שיעור ב 12:00 14:00 455 גילמן
ב' 0680.1310.01 תיאטרון:בין היסטוריה לפואטיקה פרופ' יעל לבוא
שיעור ג 12:00 14:00 455 גילמן
א' 0680.3026.01 טוני מוריסון: מונוגרפיה ד"ר סמדר שיפמן
שיעור ב 14:00 16:00 306 גילמן
ב' 0680.3127.01 גותיות של הפרברים ד"ר סמדר שיפמן
שיעור ב 14:00 16:00 307 גילמן
שיעורי בחירה בחוג לבלשנות
א' 0627.1010.01 מבוא לבלשנות דר' מלצר -אשר איה
שיעור א 10:00 12:00 001 ווב 0
א' 0627.2152.01 פונולוגיה של מילים שאולות ד"ר אוון גרי כהן
שיעור ב 16:00 18:00 002 רוזנברג
שיעורי בחירה בחוג למזרח אסיה
א' 0687.2423.01 פוליטיקה ביפן פרופ' אהוד הררי
שיעור ה 10:00 12:00 279 גילמן 0
א' 0687.2420.01 נשים מגדר ומיניות בסין ד"ר סמדר וינטר
שיעור ה 14:00 16:00 279 גילמן 0
ב' 0687.2069.01 להרוג את הבודהה להרוג את הפטריארכים: זן בודהיזם מבט ביקורתי ד"ר ארז יוסקוביץ
שיעור א 12:00 14:00 281 גילמן 0
ב' 0687.2089.01 ספרות סינית בהקשר עולמי ד"ר מרק גמזה
שיעור ב 10:00 12:00 277 גילמן
ב' 0687.2416.01 תרבות ומוסיקה עכשווית בסין מר עדיאל פורטוגלי
שיעור ב 10:00 12:00 280 גילמן 0
ב' 0687.2438.01 מוות ואלמוות בהודו הקדומה ד"ר צחי פרידמן
שיעור ב 10:00 12:00 220 גילמן 0
ב' 0687.2439.01 חיים בין תרבויות ד"ר מרק גמזה
שיעור ב 12:00 14:00 281 גילמן
ב' 0687.2402.01 נשים וגברים ביפן המסורתית: בין הגלוי לנסתר, בין עובדה לאגדה ד"ר איילה קלמפרר
שיעור ב 12:00 14:00 279 גילמן 0
ב' 0687.2193.01 כשהאלים משחקים: תיאטרון המחול והדרמה במסורות ההודיות הקלאסיו גב' אסנת אלכביר
שיעור ב 14:00 16:00 281 גילמן
ב' 0687.2101.01 יפן בתקופה המודרנית המוקדמת: סוגיות בחברה ובתרבות ד"ר שלמית בג'רנו
שיעור ג 16:00 18:00 277 גילמן 0
ב' 0687.2431.01 לבנות את הכפרים: סוגיות פוליטיות, חברתיות וכלכליות בסין ד"ר ליאור רוזנברג
שיעור ה 16:00 18:00 305 גילמן 0
אב 0687.1002.01 מבוא לתולדות יפן ותרבותה ד"ר רחל שאול
שיעור ב 14:00 16:00 223 (אולם ברגר) גילמן 0
אב 0687.1003.01 מבוא לתולדות הודו ותרבותה ד"ר רוני פרצ'ק
שיעור ג 14:00 16:00 223 (אולם ברגר) גילמן 0
א' 0687.2156.01 סין ואירופה: הסטוריה תרבותית וחברתית ד"ר מרק גמזה
שיעור ב 10:00 12:00 282 גילמן
א' 0687.2189.01 זהויות אזוריות בסין המודרנית ד"ר מרק גמזה
שיעור ב 12:00 14:00 255 רקנאטי
א' 0687.2185.01 חברה ומשפחה ביפן ד"ר דלית בלוך
שיעור ג 18:00 20:00 277 גילמן 0