סמ. מס' קורס שם קורס מרצים אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
בית הספר לאדריכלות - שנה"ל תשע"ד
לימודים לתואר ראשון
שנה א'
א' 0881.1101.01 סטודיו א1 אדר' מנדלקרן עמית
אדר' פרי - באדר איה
סדנה א 16:00 19:00 201 דה-בוטון 3
א' 0881.1101.01 סטודיו א1 אדר' מנדלקרן עמית
אדר' פרי - באדר איה
סדנה ד 10:00 15:00 201 דה-בוטון 5
א' 0881.1101.02 סטודיו א2 ד"ר מוסרי אברהם
אדר' וכטל דניאל
סדנה א 16:00 19:00 202 דה-בוטון 3
א' 0881.1101.02 סטודיו א2 ד"ר מוסרי אברהם
אדר' וכטל דניאל
סדנה ד 10:00 15:00 202 דה-בוטון 5
א' 0881.1101.03 סטודיו א3 אדר' קיש יונתן
אדר' קלוש צ'צ'יק ניצן
סדנה א 16:00 19:00 203 דה-בוטון 3
א' 0881.1101.03 סטודיו א3 אדר' קיש יונתן
אדר' קלוש צ'צ'יק ניצן
סדנה ד 10:00 15:00 203 דה-בוטון 5
א' 0881.1101.04 סטודיו א4 אדר' יחיאלי אוהד
אדר' הרף ליאונרדו
סדנה א 16:00 19:00 204 דה-בוטון 3
א' 0881.1101.04 סטודיו א4 אדר' יחיאלי אוהד
אדר' הרף ליאונרדו
סדנה ד 10:00 15:00 204 דה-בוטון 5
ב' 0881.1104.01 סטודיו א1 ד"ר מוסרי אברהם
אדר' וכטל דניאל
סדנה א 16:00 19:00 201 דה-בוטון 3
ב' 0881.1104.01 סטודיו א1 ד"ר מוסרי אברהם
אדר' וכטל דניאל
סדנה ד 10:00 15:00 201 דה-בוטון 5
ב' 0881.1104.02 סטודיו א2 אדר' מנדלקרן עמית
אדר' פרי - באדר איה
סדנה א 16:00 19:00 202 דה-בוטון 3
ב' 0881.1104.02 סטודיו א2 אדר' מנדלקרן עמית
אדר' פרי - באדר איה
סדנה ד 10:00 15:00 202 דה-בוטון 5
ב' 0881.1104.03 סטודיו א3 אדר' יחיאלי אוהד
אדר' הרף ליאונרדו
סדנה א 16:00 19:00 203 דה-בוטון 3
ב' 0881.1104.03 סטודיו א3 אדר' יחיאלי אוהד
אדר' הרף ליאונרדו
סדנה ד 10:00 15:00 203 דה-בוטון 5
ב' 0881.1104.04 סטודיו א4 אדר' קיש יונתן
אדר' קלוש צ'צ'יק ניצן
סדנה א 16:00 19:00 204 דה-בוטון 3
ב' 0881.1104.04 סטודיו א4 אדר' קיש יונתן
אדר' קלוש צ'צ'יק ניצן
סדנה ד 10:00 15:00 204 דה-בוטון 5
א' 0881.1107.01 הבנת המרחב והבעתו אדר' משה סלומון
שיעור ב 08:00 10:00 01 קיקואין 2
א' 0881.1107.02 הבנת המרחב והבעתו אדר' משה סלומון
סדנה ב 10:00 13:00 201 דה-בוטון 3
א' 0881.1107.03 הבנת המרחב והבעתו אדר' משה סלומון
סדנה ב 13:00 16:00 203 דה-בוטון 3
א' 0881.1103.01 עיצוב בסיסי א' גיל ענבל
סדנה ב 10:00 13:00 203 דה-בוטון 3
א' 0881.1103.02 עיצוב בסיסי א' בורשטיין איתמר
סדנה ב 10:00 13:00 204 דה-בוטון 3
א' 0881.1103.03 עיצוב בסיסי א' גיל ענבל
סדנה ב 13:00 16:00 201 דה-בוטון 3
א' 0881.1103.04 עיצוב בסיסי א' בורשטיין איתמר
סדנה ב 13:00 16:00 202 דה-בוטון 3
א' 0881.1207.01 תולדות אדריכלות א': העת העתיקה ד"ר קוזלובסקי רועי
שיעור ג 10:00 12:00 01 קיקואין 2
ב' 0881.1217.01 תולדות אדריכלות ב' + ג': מנפילת האמפריה הרומית ועד הברוק ד"ר בטרמן גרבינ אסתר
שיעור ג 12:00 16:00 א206 מכסיקו 4
א' 0881.1301.01 תקשורת גרפית א' אדר' כהן נעמי
שיעור ה 08:00 10:00 01 קיקואין 2
א' 0881.1301.02 תקשורת גרפית א' אדר' כהן נעמי
תרגיל ה 10:00 12:00 201 דה-בוטון 2
א' 0881.1301.03 תקשורת גרפית א' מר דרור אילן
תרגיל ה 10:00 12:00 202 דה-בוטון 2
ב' 0881.1302.01 תקשורת גרפית ב' אדר' כהן נעמי
שיעור ה 08:00 10:00 01 קיקואין 2
ב' 0881.1302.02 תקשורת גרפית ב' אדר' כהן נעמי
תרגיל ה 10:00 12:00 203 דה-בוטון 2
ב' 0881.1302.03 תקשורת גרפית ב' מר דרור אילן
תרגיל ה 10:00 12:00 204 דה-בוטון 2
ב' 0881.1308.01 מבוא לחשיבה אינטגרטיבית - מדע, הנדסה וטכנולוגיה באדר' ד"ר מוסרי אברהם
שיעור ג 08:00 10:00 203 דן-דוד 2
ב' 0881.1308.02 מבוא לחשיבה אינטגרטיבית - מדע, הנדסה וטכנולוגיה באדר' ד"ר מוסרי אברהם
תרגיל ג 10:00 11:00 203 דן-דוד 1
ב' 0881.1308.03 מבוא לחשיבה אינטגרטיבית - מדע, הנדסה וטכנולוגיה באדר' ד"ר מוסרי אברהם
תרגיל ג 11:00 12:00 203 דן-דוד 1
א' 0881.1304.01 מתמטיקה לאדריכלים ד"ר סעד דוד
שו"ת ג 12:00 14:00 01 קיקואין 2
א' 0881.1211.01 מבוא לניתוח יצירות אמנות ד"ר מאירי-דן נעמי
שיעור ה 12:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
ב' 0881.1212.01 מבוא לניתוח יצירות אמנות - מבט על אדריכלות ד"ר מאירי-דן נעמי
שיעור ה 12:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
ב' 0881.1404.01 מבוא לסוציולוגיה ד"ר אדלר אירית
שיעור ב 08:00 10:00 201 דן-דוד 2
ב' 0881.1408.01 יסודות בתקשורת חזותית קציר ענת
סדנה ב 10:00 13:00 212 מכסיקו 3
ב' 0881.1408.02 יסודות בתקשורת חזותית גסלב אנה
סדנה ב 10:00 13:00 3
ב' 0881.1408.03 יסודות בתקשורת חזותית רוטנברג עדה
סדנה ב 10:00 13:00 3
ב' 0881.1408.04 יסודות בתקשורת חזותית בנימיני נירית
סדנה ב 10:00 13:00 3
אב 0861.1210.01 פרקים בתולדות תרבות המערב ד"ר אונגר הנריך
שיעור א 12:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
א' 0821.1331.01 מבוא לאמנות האסלאם: האמנות המוסלמית בהתגבשותה פרופ' טרגן חנה
שיעור ג 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
ב' 0881.1111.01 מעקב בנין וטכנולוגיות בסיסיות אדר' כרמון אסתר
שיעור א 09:00 12:00 212 מכסיקו 3
א' 0881.8888.01 הדרכת בטיחות** פרויקט 0
  • קורס חובה לכל תלמידי שנה א' בתאריכים: 9.10-10.10
  • סמ. מס' קורס שם קורס מרצים אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
    שנה ב'
    א' 0881.2101.01 סטודיו ב1 אדר' קורין יחיאל
    אדר אמריו שלי
    סדנה א 16:00 19:00 205 דה-בוטון 3
    א' 0881.2101.01 סטודיו ב1 אדר' קורין יחיאל
    אדר אמריו שלי
    סדנה ד 10:00 15:00 205 דה-בוטון 5
    א' 0881.2101.02 סטודיו ב2 אדר' שילה יורם
    אדר' פלג עמיר
    סדנה א 16:00 19:00 206 דה-בוטון 3
    א' 0881.2101.02 סטודיו ב2 אדר' שילה יורם
    אדר' פלג עמיר
    סדנה ד 10:00 15:00 206 דה-בוטון 5
    א' 0881.2101.03 סטודיו ב3 אדר' שפירו מוריס
    אדר' לרמן סרגיו
    סדנה א 16:00 19:00 207 דה-בוטון 3
    א' 0881.2101.03 סטודיו ב3 אדר' שפירו מוריס
    אדר' לרמן סרגיו
    סדנה ד 10:00 15:00 207 דה-בוטון 5
    א' 0881.2101.04 סטודיו ב4 אדר' כרמון אסתר
    אדר' מרגלית דנה
    סדנה א 16:00 19:00 208 דה-בוטון 3
    א' 0881.2101.04 סטודיו ב4 אדר' כרמון אסתר
    אדר' מרגלית דנה
    סדנה ד 10:00 15:00 208 דה-בוטון 5
    ב' 0881.2104.01 סטודיו ב1 אדר' שפירו מוריס
    אדר' לרמן סרגיו
    סדנה א 16:00 19:00 208 דה-בוטון 3
    ב' 0881.2104.01 סטודיו ב1 אדר' שפירו מוריס
    אדר' לרמן סרגיו
    סדנה ד 10:00 15:00 208 דה-בוטון 5
    ב' 0881.2104.02 סטודיו ב2 אדר' קורין יחיאל
    אדר אמריו שלי
    סדנה א 16:00 19:00 207 דה-בוטון 3
    ב' 0881.2104.02 סטודיו ב2 אדר' קורין יחיאל
    אדר אמריו שלי
    סדנה ד 10:00 15:00 207 דה-בוטון 5
    ב' 0881.2104.03 סטודיו ב3 אדר' כרמון אסתר
    אדר' מרגלית דנה
    סדנה א 16:00 19:00 205 דה-בוטון 3
    ב' 0881.2104.03 סטודיו ב3 אדר' כרמון אסתר
    אדר' מרגלית דנה
    סדנה ד 10:00 15:00 205 דה-בוטון 5
    ב' 0881.2104.04 סטודיו ב4 אדר' שילה יורם
    אדר' יזרעאלי חיים
    סדנה א 16:00 19:00 206 דה-בוטון 3
    ב' 0881.2104.04 סטודיו ב4 אדר' שילה יורם
    אדר' יזרעאלי חיים
    סדנה ד 10:00 15:00 206 דה-בוטון 5
    ב' 0881.2505.01 רישום אדריכלי אדר' משה סלומון
    סדנה ה 10:00 13:00 205 דה-בוטון 3
    ב' 0881.2505.02 רישום אדריכלי אדר' משה סלומון
    סדנה ה 13:00 16:00 א205 דה-בוטון 3
    ב' 0881.2504.01 מידול תלת מימדי אדר' לביא תמיר
    שיעור ה 10:00 12:00 213 דה-בוטון 2
    ב' 0881.2504.02 מידול תלת מימדי אדר' לביא תמיר
    תרגיל ה 12:00 13:00 213 דה-בוטון 1
    ב' 0881.2504.03 מידול תלת מימדי אדר' לביא תמיר
    שיעור ה 13:00 15:00 213 דה-בוטון 2
    ב' 0881.2504.04 מידול תלת מימדי אדר' לביא תמיר
    תרגיל ה 15:00 16:00 213 דה-בוטון 1
    א' 0881.2305.01 מבוא לתיב"מ מר בראונר עמי
    שיעור ה 10:00 12:00 213 דה-בוטון 2
    א' 0881.2305.02 מבוא לתיב"מ מר בראונר עמי
    תרגיל ה 12:00 13:00 213 דה-בוטון 1
    א' 0881.2305.03 מבוא לתיב"מ מר בראונר עמי
    שיעור ה 13:00 15:00 213 דה-בוטון 2
    א' 0881.2305.04 מבוא לתיב"מ מר בראונר עמי
    תרגיל ה 15:00 16:00 213 דה-בוטון 1
    ב' 0881.2303.01 סטטיקה וחוזק חומרים פרופ' רבקין שמואל
    שו"ת א 10:00 12:00 201 דן-דוד 2
    ב' 0881.2303.01 סטטיקה וחוזק חומרים פרופ' רבקין שמואל
    שו"ת ג 10:00 12:00 201 דן-דוד 2
    א' 0881.1309.01 פיזיקה לאדריכלים ד"ר בן חמו יאן
    שיעור א 12:00 14:00 לב פיזיקה שנקר 2
    א' 0881.1309.02 פיזיקה לאדריכלים קרוננפלד אייל
    תרגיל ה 09:00 10:00 201 דן-דוד 1
    א' 0881.1309.03 פיזיקה לאדריכלים קרוננפלד אייל
    תרגיל ה 16:00 17:00 201 דן-דוד 1
    א' 0881.1310.01 טכנולוגיות בניה אדר' פרייס דן
    שיעור ב 12:00 14:00 211 מכסיקו 2
    א' 0881.2502.01 אקלים אנרגיה ובבקרת סביבת המבנה אנג' אהרוני רפאל
    שו"ת ב 15:00 18:00 201 דן-דוד 3
    א' 0881.1113.01 סקר, תיעוד והערכה לאתר בסביבה היסטורית בנויה פרופ' בר-אור אמנון
    שו"ת א 14:00 16:00 01 קיקואין 2
    ב' 0881.1113.01 סקר, תיעוד והערכה לאתר בסביבה ההיסטורי אדר' לצטר יונתן
    שו"ת א 12:00 14:00 201 דן-דוד 2
    א' 0881.2212.01 תולדות אדריכלות ד':תולדות האדר' במאות ה-18 וה-19 אדר' מרגלית דנה
    שיעור א 10:00 12:00 01 קיקואין 2
    ב' 0881.3207.01 תולדות אדריכלות ה': אדריכלות במאה ה- 20 ד"ר קוזלובסקי רועי
    שיעור ג 08:00 10:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0881.3207.01 תולדות אדריכלות ה': אדריכלות במאה ה- 20 ד"ר קוזלובסקי רועי
    שיעור ה 08:00 10:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0881.2405.01 מבוא לכלכלה עירונית ד"ר זימון יאיר
    שיעור ב 09:00 12:00 209 מכסיקו 3
    א' 0881.2114.01 עיצוב מידע מורכב בצלאל יותם
    סדנה ג 09:00 12:00 201 דן-דוד 3
    א' 0881.2114.02 עיצוב מידע מורכב קציר ענת
    סדנה ג 09:00 12:00 3
    א' 0881.2114.03 עיצוב מידע מורכב לוסטינגר ענת
    סדנה ג 09:00 12:00 3
    א' 0881.2114.04 עיצוב מידע מורכב רוטנברג עדה
    סדנה ג 09:00 12:00 3
    ב' 0881.2113.01 עיצוב בסיסי ב' בורשטיין איתמר
    סדנה ב 10:00 13:00 205 דה-בוטון 3
    ב' 0881.2113.02 עיצוב בסיסי ב' גיל ענבל
    סדנה ב 10:00 13:00 206 דה-בוטון 3
    ב' 0881.2113.03 עיצוב בסיסי ב' בורשטיין איתמר
    סדנה ב 13:00 16:00 207 דה-בוטון 3
    ב' 0881.2113.04 עיצוב בסיסי ב' גיל ענבל
    סדנה ב 13:00 16:00 208 דה-בוטון 3
    ב' 0881.3106.01 חומרים וחיבורים - פרטי בניין א' אדר' פרייס דן
    סדנה ג 12:00 16:00 206 דה-בוטון 1
    ב' 0881.3106.02 חומרים וחיבורים - פרטי בניין א' גב' פרידמן סימון
    סדנה ג 12:00 16:00 207 דה-בוטון 3
    סמ. מס' קורס שם קורס מרצים אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
    שנה ג'
    א' 0881.3112.01 סטודיו מגורים 1 אדר' מתוק דפנה
    אדר' קליכמן לאונרדו
    סדנה א 16:00 19:00 211 דה-בוטון 3
    א' 0881.3112.01 סטודיו מגורים 1 אדר' מתוק דפנה
    אדר' קליכמן לאונרדו
    סדנה ד 10:00 15:00 211 דה-בוטון 5
    א' 0881.3209.01 סטודיו מגורים 2 אדר' ליבנד יצחק
    סדנה א 16:00 19:00 210א דה-בוטון 3
    א' 0881.3209.01 סטודיו מגורים 2 אדר' ליבנד יצחק
    סדנה ד 10:00 15:00 210א דה-בוטון 5
    א' 0881.3114.01 סטודיו שימור 3 פרופ' בר-אור אמנון
    סדנה א 16:00 19:00 209 דה-בוטון 3
    א' 0881.3114.01 סטודיו שימור 3 פרופ' בר-אור אמנון
    סדנה ד 10:00 15:00 209 דה-בוטון 5
    א' 0881.4111.01 סטודיו אורבני 4 פרופ' שוקן הלל
    סדנה א 16:00 19:00 216ב דה-בוטון 3
    א' 0881.4111.01 סטודיו אורבני 4 פרופ' שוקן הלל
    סדנה ד 10:00 15:00 216ב דה-בוטון 5
    א' 0881.4112.01 סטודיו אורבני 5 אדר' קלאוס שרה
    סדנה א 16:00 19:00 214ב דה-בוטון 3
    א' 0881.4112.01 סטודיו אורבני 5 אדר' קלאוס שרה
    סדנה ד 10:00 15:00 214ב דה-בוטון 5
    א' 0881.4113.01 סטודיו אורבני 6 אדר' קייזר דני
    סדנה א 16:00 19:00 216א דה-בוטון 3
    א' 0881.4113.01 סטודיו אורבני 6 אדר' קייזר דני
    סדנה ד 10:00 15:00 216א דה-בוטון 5
    א' 0881.4118.01 סטודיו מבנה מורכב 7 אדר' אליקים אלי
    סדנה א 16:00 19:00 210ב דה-בוטון 3
    א' 0881.4118.01 סטודיו מבנה מורכב 7 אדר' אליקים אלי
    סדנה ד 10:00 15:00 210ב דה-בוטון 5
    א' 0881.4120.01 סטודיו מבנה מורכב 8 אדר' אשכולות מיכל
    אדר' פנחס אורית
    סדנה א 16:00 19:00 012 שרת 3
    א' 0881.4120.01 סטודיו מבנה מורכב 8 אדר' אשכולות מיכל
    אדר' פנחס אורית
    סדנה ד 10:00 15:00 012 שרת 5
    א' 0881.4119.01 סטודיו דיגיטלי 9 ד"ר נוימן ערן
    סדנה א 16:00 19:00 215 דה-בוטון 3
    א' 0881.4119.01 סטודיו דיגיטלי 9 ד"ר נוימן ערן
    סדנה ד 10:00 15:00 215 דה-בוטון 5
    א' 0881.3127.01 סטודיו נוף 10 אדר' ליבנה חוי
    סדנה א 16:00 19:00 214א דה-בוטון 3
    א' 0881.3127.01 סטודיו נוף 10 אדר' ליבנה חוי
    סדנה ד 10:00 15:00 214א דה-בוטון 5
    ב' 0881.3112.02 סטודיו מגורים 1 אדר' מתוק דפנה
    אדר' קליכמן לאונרדו
    סדנה א 16:00 19:00 012 שרת 3
    ב' 0881.3112.02 סטודיו מגורים 1 אדר' מתוק דפנה
    אדר' קליכמן לאונרדו
    סדנה ד 10:00 15:00 012 שרת 5
    ב' 0881.3209.02 סטודיו מגורים 2 אדר' ליבנד יצחק
    סדנה א 16:00 19:00 210א דה-בוטון 3
    ב' 0881.3209.02 סטודיו מגורים 2 אדר' ליבנד יצחק
    סדנה ד 10:00 15:00 210א דה-בוטון 5
    ב' 0881.4121.02 סטודיו תכנון במציאות אלטרנטיבית ד"ר אפרת ליברטל
    סדנה א 16:00 19:00 209 דה-בוטון 3
    ב' 0881.4121.02 סטודיו תכנון במציאות אלטרנטיבית ד"ר אפרת ליברטל
    סדנה ד 10:00 15:00 209 דה-בוטון 5
    ב' 0881.4111.02 סטודיו אורבני 4 פרופ' שוקן הלל
    סדנה א 16:00 19:00 216ב דה-בוטון 5
    ב' 0881.4111.02 סטודיו אורבני 4 פרופ' שוקן הלל
    סדנה ד 10:00 15:00 216ב דה-בוטון 5
    ב' 0881.4112.02 סטודיו אורבני 5 אדר' קלאוס שרה
    סדנה א 16:00 19:00 214ב דה-בוטון 3
    ב' 0881.4112.02 סטודיו אורבני 5 אדר' קלאוס שרה
    סדנה ד 10:00 15:00 214ב דה-בוטון 5
    ב' 0881.4113.02 סטודיו אורבני 6 אדר' דרינברג קרלוס
    סדנה א 16:00 19:00 216א דה-בוטון 3
    ב' 0881.4113.02 סטודיו אורבני 6 אדר' דרינברג קרלוס
    סדנה ד 10:00 15:00 216א דה-בוטון 5
    ב' 0881.4118.02 סטודיו מבנה מורכב 7 אדר' אליקים אלי
    סדנה א 16:00 19:00 210ב דה-בוטון 3
    ב' 0881.4118.02 סטודיו מבנה מורכב 7 אדר' אליקים אלי
    סדנה ד 10:00 15:00 210ב דה-בוטון 5
    ב' 0881.4120.02 סטודיו מבנה מורכב 8 אדר' אשכולות מיכל
    אדר' פנחס אורית
    סדנה א 16:00 19:00 211 דה-בוטון 3
    ב' 0881.4120.02 סטודיו מבנה מורכב 8 אדר' אשכולות מיכל
    אדר' פנחס אורית
    סדנה ד 10:00 15:00 211 דה-בוטון 5
    ב' 0881.3113.02 סטודיו ירוק 10 ד"ר אוסטרליץ נועם
    סדנה א 16:00 19:00 214א דה-בוטון 3
    ב' 0881.3113.02 סטודיו ירוק 10 ד"ר אוסטרליץ נועם
    סדנה ד 10:00 15:00 214א דה-בוטון 5
    ב' 0881.3509.01 תולדות התכנון, הנוף והמרחב בארץ ישראל במאה ה-20 ד"ר קוזלובסקי רועי
    שיעור ג 10:00 12:00 01 קיקואין 2
  • ינתן השנה גם לשנה ד'
  • ב' 0881.3302.01 מבוא לחומרים באדריכלות ד"ר אשכנזי דנה
    שיעור ג 12:00 14:00 203 דן-דוד 2
    א' 0881.3303.01 מבנים 1 ד"ר לייבוביץ אדי
    שו"ת ג 11:00 15:00 203 דן-דוד 4
    א' 0881.3505.01 סוגיות ותיאוריות בתכנון עירוני ד"ר אפרת ליברטל
    שיעור ב 11:00 14:00 201 דן-דוד 3
    א' 0881.4216.01 מבוא לתיאוריות ביקורתיות ד"ר נוימן ערן
    שיעור א 14:00 16:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0881.4407.01 מבוא לתרבות דיגיטאלית באדריכלות ד"ר נוימן ערן
    שיעור א 12:00 14:00 208 מכסיקו 2
    א' 0881.3506.01 מימדים בני קיימא באדריכלות עכשווית ד"ר אוסטרליץ נועם
    שו"ת ב 14:00 16:00 212 מכסיקו 2
    א' 0881.3128.01 מבוא לעיצוב עירוני ד"ר מרגלית טליה
    שו"ת ג 08:00 11:00 203 דן-דוד 3
    ב' 0881.3125.01 סטודיו טכנולוגי א' אדר' פרייס דן
    סדנה ה 12:00 16:00 209 דה-בוטון 4
    ב' 0881.3125.02 סטודיו טכנולוגי א' אדר' רובינס דוד
    סדנה ה 12:00 16:00 210 דה-בוטון 4
    ב' 0881.3125.03 סטודיו טכנולוגי א' גב' פרידמן סימון
    סדנה ה 12:00 16:00 211 דה-בוטון 4
    ב' 0881.3125.04 סטודיו טכנולוגי א' אדר' יעבץ צ'ארלס
    סדנה ה 12:00 16:00 214 דה-בוטון 4
    ב' 0881.2503.01 מורפולוגיה ד"ר אפרת ליברטל
    שיעור א 10:00 12:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0881.2503.01 מורפולוגיה ד"ר אפרת ליברטל
    תרגיל ה 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    א' 0881.3126.01 חומריות ממוחשבת באדריכלות אדר' כרמון איילת
    שיעור א 09:00 11:00 213 דה-בוטון 2
    א' 0881.3126.02 חומריות ממוחשבת באדריכלות אדר' כרמון איילת
    תרגיל א 11:00 12:00 213 דה-בוטון 1
    א' 0881.3126.03 חומריות ממוחשבת באדריכלות אדר' כרמון איילת
    שיעור ב 08:00 10:00 213 דה-בוטון 2
    א' 0881.3126.04 חומריות ממוחשבת באדריכלות אדר' כרמון איילת
    תרגיל ב 10:00 11:00 213 דה-בוטון 1
    א' 0881.3503.01 תולדות האדריכלות בא"י למן המאה ה-19 ועד ימינו פרופ' בר-אור אמנון
    שיעור א 12:00 14:00 01 קיקואין 2
    ב' 0881.2217.01 מרנסנס לרטרו על מחווה, ציטוט ותחיה באמנות, באדריכלות ובתרבות ד"ר מאירי-דן נעמי
    פרו"ס ב 14:00 18:00 208 מכסיקו 4
    ב' 0881.2219.01 דמות העיר באדריכלות ובאמנות המאה ה-20 ד"ר מרגלית טליה
    פרו"ס ב 14:00 18:00 210 מכסיקו 4
  • לבחירה פרו"ס אחד מבין השניים
  • סמ. מס' קורס שם קורס מרצים אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
    שנה ד'
    א' 0881.3112.01 סטודיו מגורים 1 אדר' מתוק דפנה
    אדר' קליכמן לאונרדו
    סדנה א 16:00 19:00 211 דה-בוטון 3
    א' 0881.3112.01 סטודיו מגורים 1 אדר' מתוק דפנה
    אדר' קליכמן לאונרדו
    סדנה ד 10:00 15:00 211 דה-בוטון 5
    א' 0881.3209.01 סטודיו מגורים 2 אדר' ליבנד יצחק
    סדנה א 16:00 19:00 210א דה-בוטון 3
    א' 0881.3209.01 סטודיו מגורים 2 אדר' ליבנד יצחק
    סדנה ד 10:00 15:00 210א דה-בוטון 5
    א' 0881.3114.01 סטודיו שימור 3 פרופ' בר-אור אמנון
    סדנה א 16:00 19:00 209 דה-בוטון 3
    א' 0881.3114.01 סטודיו שימור 3 פרופ' בר-אור אמנון
    סדנה ד 10:00 15:00 209 דה-בוטון 5
    א' 0881.4111.01 סטודיו אורבני 4 פרופ' שוקן הלל
    סדנה א 16:00 19:00 216ב דה-בוטון 3
    א' 0881.4111.01 סטודיו אורבני 4 פרופ' שוקן הלל
    סדנה ד 10:00 15:00 216ב דה-בוטון 5
    א' 0881.4112.01 סטודיו אורבני 5 אדר' קלאוס שרה
    סדנה א 16:00 19:00 214ב דה-בוטון 3
    א' 0881.4112.01 סטודיו אורבני 5 אדר' קלאוס שרה
    סדנה ד 10:00 15:00 214ב דה-בוטון 5
    א' 0881.4113.01 סטודיו אורבני 6 אדר' קייזר דני
    סדנה א 16:00 19:00 216א דה-בוטון 3
    א' 0881.4113.01 סטודיו אורבני 6 אדר' קייזר דני
    סדנה ד 10:00 15:00 216א דה-בוטון 5
    א' 0881.4118.01 סטודיו מבנה מורכב 7 אדר' אליקים אלי
    סדנה א 16:00 19:00 210ב דה-בוטון 3
    א' 0881.4118.01 סטודיו מבנה מורכב 7 אדר' אליקים אלי
    סדנה ד 10:00 15:00 210ב דה-בוטון 5
    א' 0881.4120.01 סטודיו מבנה מורכב 8 אדר' אשכולות מיכל
    אדר' פנחס אורית
    סדנה א 16:00 19:00 012 שרת 3
    א' 0881.4120.01 סטודיו מבנה מורכב 8 אדר' אשכולות מיכל
    אדר' פנחס אורית
    סדנה ד 10:00 15:00 012 שרת 5
    א' 0881.4119.01 סטודיו דיגיטלי 9 ד"ר נוימן ערן
    סדנה א 16:00 19:00 215 דה-בוטון 3
    א' 0881.4119.01 סטודיו דיגיטלי 9 ד"ר נוימן ערן
    סדנה ד 10:00 15:00 215 דה-בוטון 5
    א' 0881.3127.01 סטודיו נוף 10 אדר' ליבנה חוי
    סדנה א 16:00 19:00 214א דה-בוטון 3
    א' 0881.3127.01 סטודיו נוף 10 אדר' ליבנה חוי
    סדנה ד 10:00 15:00 214א דה-בוטון 5
    ב' 0881.3112.02 סטודיו מגורים 1 אדר' מתוק דפנה
    אדר' קליכמן לאונרדו
    סדנה א 16:00 19:00 012 שרת 3
    ב' 0881.3112.02 סטודיו מגורים 1 אדר' מתוק דפנה
    אדר' קליכמן לאונרדו
    סדנה ד 10:00 15:00 012 שרת 5
    ב' 0881.3209.02 סטודיו מגורים 2 אדר' ליבנד יצחק
    סדנה א 16:00 19:00 210א דה-בוטון 3
    ב' 0881.3209.02 סטודיו מגורים 2 אדר' ליבנד יצחק
    סדנה ד 10:00 15:00 210א דה-בוטון 5
    ב' 0881.4121.02 סטודיו תכנון במציאות אלטרנטיבית ד"ר אפרת ליברטל
    סדנה א 16:00 19:00 209 דה-בוטון 3
    ב' 0881.4121.02 סטודיו תכנון במציאות אלטרנטיבית ד"ר אפרת ליברטל
    סדנה ד 10:00 15:00 209 דה-בוטון 5
    ב' 0881.4111.02 סטודיו אורבני 4 פרופ' שוקן הלל
    סדנה א 16:00 19:00 216ב דה-בוטון 5
    ב' 0881.4111.02 סטודיו אורבני 4 פרופ' שוקן הלל
    סדנה ד 10:00 15:00 216ב דה-בוטון 5
    ב' 0881.4112.02 סטודיו אורבני 5 אדר' קלאוס שרה
    סדנה א 16:00 19:00 214ב דה-בוטון 3
    ב' 0881.4112.02 סטודיו אורבני 5 אדר' קלאוס שרה
    סדנה ד 10:00 15:00 214ב דה-בוטון 5
    ב' 0881.4113.02 סטודיו אורבני 6 אדר' דרינברג קרלוס
    סדנה א 16:00 19:00 216א דה-בוטון 3
    ב' 0881.4113.02 סטודיו אורבני 6 אדר' דרינברג קרלוס
    סדנה ד 10:00 15:00 216א דה-בוטון 5
    ב' 0881.4118.02 סטודיו מבנה מורכב 7 אדר' אליקים אלי
    סדנה א 16:00 19:00 210ב דה-בוטון 3
    ב' 0881.4118.02 סטודיו מבנה מורכב 7 אדר' אליקים אלי
    סדנה ד 10:00 15:00 210ב דה-בוטון 5
    ב' 0881.4120.02 סטודיו מבנה מורכב 8 אדר' אשכולות מיכל
    אדר' פנחס אורית
    סדנה א 16:00 19:00 211 דה-בוטון 3
    ב' 0881.4120.02 סטודיו מבנה מורכב 8 אדר' אשכולות מיכל
    אדר' פנחס אורית
    סדנה ד 10:00 15:00 211 דה-בוטון 5
    ב' 0881.3113.02 סטודיו ירוק 10 ד"ר אוסטרליץ נועם
    סדנה א 16:00 19:00 214א דה-בוטון 3
    ב' 0881.3113.02 סטודיו ירוק 10 ד"ר אוסטרליץ נועם
    סדנה ד 10:00 15:00 214א דה-בוטון 5
    ב' 0881.4301.01 אקוסטיקה ד"ר קלר יולי
    שיעור ג 12:00 14:00 201 דן-דוד 2
    א' 0881.4302.01 מבנים 2 א' ד"ר גילת רבקה
    שו"ת א 12:00 14:00 203 דן-דוד 2
    ב' 0881.4305.01 מבנים 2 ב' ד"ר גילת רבקה
    שו"ת א 10:00 12:00 203 דן-דוד 2
    א' 0881.4221.01 סטודיו טכנולוגי ב' אדר' פרייס דן
    סדנה ה 09:00 13:00 209 דה-בוטון 4
    א' 0881.4221.02 סטודיו טכנולוגי ב' אדר' רובינס דוד
    סדנה ה 09:00 13:00 210 דה-בוטון 4
    א' 0881.4221.03 סטודיו טכנולוגי ב' גב' פרידמן סימון
    סדנה ה 09:00 13:00 211 דה-בוטון 4
    א' 0881.4221.04 סטודיו טכנולוגי ב' אדר' יעבץ צ'ארלס
    סדנה ה 09:00 13:00 214 דה-בוטון 4
    א' 0881.4409.01 היבטים משפטיים באדריכלות עו"ד גדרון מיכה
    עו"ד הס גלעד
    שיעור ב 14:00 17:00 203 דן-דוד 3
    ב' 0881.3509.01 תולדות התכנון, הנוף והמרחב בארץ ישראל במאה ה-20 ד"ר קוזלובסקי רועי
    שיעור ג 10:00 12:00 01 קיקואין 2
  • קורס של ג' שינתן השנה גם לשנה ד'
  • ב' 0881.4502.01 תאורה ומתקני חשמל ד"ר קוטיק דניאל
    שו"ת ה 16:00 18:00 201 דן-דוד 2
    א' 0881.4401.01 תכנון עירוני, תיאוריה ומעשה א' אדר' שפירא רות
    שו"ת ב 09:00 12:00 203 דן-דוד 3
    ב' 0881.4410.01 תכנון עירוני, תיאוריה ומעשה ב' אדר' שפירא רות
    שו"ת ה 13:00 16:00 201 דן-דוד 3
    א' 0881.4506.01 מרחבים ירוקים ד"ר אוסטרליץ נועם
    שיעור ב 12:00 14:00 203 דן-דוד 2
    ב' 0881.4219.01 זהויות ואדריכלות ד"ר בטרמן גרבינ אסתר
    סמינר ב 14:00 18:00 02 קיקואין 4
    ב' 0881.4505.01 מורכבות עירונית ד"ר אפרת ליברטל
    סמינר א 12:00 16:00 112 דן-דוד 4
    ב' 0881.4514.01 סוגיות בהסטוריה ותאוריה של האדריכלות: עמל, עבודה ואדריכלות ד"ר קוזלובסקי רועי
    סמינר ב 10:00 14:00 02 קיקואין 4
    ב' 0881.2218.01 מחשבות ירוקות: תיאוריה ופרקטיקה של בניה ירוקה ופיתוח בר קימא ד"ר אוסטרליץ נועם
    סמינר א 12:00 16:00 203 דן-דוד 4
  • לבחירה סמינר אחד מבין הארבעה הנ"ל**
  • סמ. מס' קורס שם קורס מרצים אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
    שנה ה'
    א' 0881.5101.01 סטודיו ה'1 אדר' צרויה שם טוב
    סדנה א 16:00 19:00 3
    א' 0881.5101.01 סטודיו ה'1 אדר' צרויה שם טוב
    סדנה ד 10:00 19:00 9
    א' 0881.5101.02 סטודיו ה'1 אדר' קיסלוב תאה
    קיסלוב - קיי ליאורה
    סדנה א 16:00 19:00 3
    א' 0881.5101.02 סטודיו ה'1 אדר' קיסלוב תאה
    קיסלוב - קיי ליאורה
    סדנה ד 10:00 19:00 9
    א' 0881.5101.03 סטודיו ה'1 אדר' הראל צבי
    סדנה א 16:00 19:00 3
    א' 0881.5101.03 סטודיו ה'1 אדר' הראל צבי
    סדנה ד 10:00 19:00 9
    א' 0881.5101.04 סטודיו ה'1 פרופ' רונאל אילה
    סדנה א 16:00 19:00 מבואה שנה ד דה-בוטון 3
    א' 0881.5101.04 סטודיו ה'1 פרופ' רונאל אילה
    סדנה ד 10:00 19:00 מבואה שנה ד דה-בוטון 9
    א' 0881.5101.05 סטודיו ה'1 פרופ' לזר דני
    סדנה א 16:00 19:00 3
    א' 0881.5101.05 סטודיו ה'1 פרופ' לזר דני
    סדנה ד 10:00 19:00 9
    א' 0881.5101.06 סטודיו ה'1 אדר' עמיר טל
    סדנה א 16:00 19:00 3
    א' 0881.5101.06 סטודיו ה'1 אדר' עמיר טל
    סדנה ד 10:00 19:00 9
    ב' 0881.5102.01 סטודיו ה'2 אדר' צרויה שם טוב
    סדנה א 16:00 19:00 3
    ב' 0881.5102.01 סטודיו ה'2 אדר' צרויה שם טוב
    סדנה ד 10:00 19:00 9
    ב' 0881.5102.02 סטודיו ה'2 אדר' קיסלוב תאה
    קיסלוב - קיי ליאורה
    סדנה א 16:00 19:00 3
    ב' 0881.5102.02 סטודיו ה'2 אדר' קיסלוב תאה
    קיסלוב - קיי ליאורה
    סדנה ד 10:00 19:00 9
    ב' 0881.5102.03 סטודיו ה'2 אדר' הראל צבי
    סדנה א 16:00 19:00 3
    ב' 0881.5102.03 סטודיו ה'2 אדר' הראל צבי
    סדנה ד 10:00 19:00 9
    ב' 0881.5102.04 סטודיו ה'2 פרופ' רונאל אילה
    סדנה א 16:00 19:00 מבואה שנה ד דה-בוטון 3
    ב' 0881.5102.04 סטודיו ה'2 פרופ' רונאל אילה
    סדנה ד 10:00 19:00 מבואה שנה ד דה-בוטון 9
    ב' 0881.5102.05 סטודיו ה'2 פרופ' לזר דני
    סדנה א 16:00 19:00 3
    ב' 0881.5102.05 סטודיו ה'2 פרופ' לזר דני
    סדנה ד 10:00 19:00 9
    ב' 0881.5102.06 סטודיו ה'2 אדר' עמיר טל
    סדנה א 16:00 19:00 3
    ב' 0881.5102.06 סטודיו ה'2 אדר' עמיר טל
    סדנה ד 10:00 19:00 9
    א' 0881.5301.01 מבנים 3 ד"ר מוסרי אברהם
    שו"ת ה 09:00 12:00 203 דן-דוד 3
    א' 0881.5305.01 מדע, הנדסה וטכנולוגיה באדר' ד"ר מוסרי אברהם
    שיעור ה 12:00 14:00 203 דן-דוד 2
    א' 0881.5214.01 מודל ואדריכלות ד"ר בטרמן גרבינ אסתר
    שיעור א 12:00 16:00 201 דן-דוד 4
    א' 0881.4404.01 סוגיות סביבתיות,חברתיות ופוליטיות בתכנון ד"ר מרגלית טליה
    שו"ת א 09:00 12:00 201 דן-דוד 3