בית הספר לקולנוע ולטלוויזיה

סמסטר מס' קורס שם קורס מרצים שיטת הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
תשעט
שנה א'
מבואות - שנה א'
א' 0851.6234.01 תולדות הקולנוע א' גב' לוין אורי
שיעור ג 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
א' 0851.6234.01 תולדות הקולנוע א' (הקרנה) גב' לוין אורי
שיעור ג 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
  • אסיסטנט גל נדלר
  • ב' 0851.6235.01 תולדות הקולנוע ב' ד"ר חיוטין דן
    שיעור ג 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
    ב' 0851.6235.01 תולדות הקולנוע ב' (הקרנה) ד"ר חיוטין דן
    שיעור ג 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
  • אסיסטנט גל נדלר
  • א' 0851.6524.01 מבוא לתיאוריות קולנועיות ד"ר חגין בועז
    שיעור ג 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6548.01 מבע קולנועי ד"ר כהן רז אודיה
    שיעור ד 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
  • אסיסטנט גל נדלר
  • א' 0851.6190.01 מבוא לקולנוע תיעודי ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ד 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6217.01 יסודות בצילום ועריכה מר לרנר דן
    שיעור ה 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6531.01 מבוא ללימודי טלוויזיה ד"ר חרל"פ איתי
    שיעור ד 12:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6236.01 מבוא לתרבות פופולרית גרינברג סלבה
    שיעור ד 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    אב 0851.0005.01 בקיאות בסרטים א' מר נדלר גל
    קולוק' ה 18:00 21:00 115 פאסטליכט מכסיקו 1
    ב' 0851.6539.01 מבוא לתסריטאות [1] מר צפור אסף
    שיעור ד 10:00 12:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
  • לתלמידי דו חוגי שישלימו את מבוא לתסריטאות יחשב הקורס
  • לקורס בחירה עיוני שנים ב' ג' מסגרת 600.
  • ב' 0851.6189.01 מבוא לקולנוע בעידן הדיגיטלי ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור ד 16:00 18:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.6189.01 מבוא לקולנוע בעידן הדיגיטלי ( הקרנה) ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור ד 18:00 20:00 212 מכסיקו 0
    מבואות חובה מחוץ לחוג
    אב 0861.1210.01 תחנות בתרבות המערב ד"ר איתי שניר
    שיעור א 12:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
    סדנאות מקצועיות מרוכזות ( ללא קרדיט אקדמי)
    א' 0851.0012.01 בטיחות כללית וחשמל סדנה
  • להלן תאריכי סדנאות הבטיחות לתלמידי שנה א'
  • חובה להשתתף בכל תאריכי הסדנה
  • הסדנאות יתקיימו שבוע לפני תחילת הלימודים
  • 7.10.18
  • 08:45-09:00 - התכנסות ורישום
  • 09:00-10:30 - הרמה נכונה
  • 10:45-12:15 - בטיחות בחשמל
  • 12:15-12:30 הפסקה
  • 12:30-13:15 המשך בטיחות בחשמל
  • 13:15-14:00- הפסקת צהריים
  • 14:00-15:30 בטיחות בעבודה בגובה
  • 8.10.18
  • 08:45-09:00 - התכנסות ורישום
  • 09:00-10:30 - בטיחות כללית, בטיחות אש,עבודה בצבע
  • 10:30-10:45 הפסקה
  • 10:45-12:15 עזרה ראשונה והחייאה
  • 12:15-13:00 הפסקת צהריים
  • 13:100-14:30 המשך עזרה ראשונה והחייאה
  • 14:30-15:00 מבחן
  • א' 0851.1518.01 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה א 16:00 18:00 213 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.02 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה א 16:00 18:00 117 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.03 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ה 14:00 16:00 א122 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.04 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ה 14:00 16:00 א122 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.05 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ג 18:00 20:00 ב122 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.06 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ג 18:00 20:00 ב122 מכסיקו 0
  • אחת לשבועיים
  • א' 0851.1519.01 סדנת עריכה מר טבקמן חיים
    סדנה א 16:00 18:00 213 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.02 סדנת עריכה מר טבקמן חיים
    סדנה א 16:00 18:00 117 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.03 סדנת עריכה גב' עוזר איריס
    סדנה ה 14:00 16:00 120 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.04 סדנת עריכה גב' עוזר איריס
    סדנה ה 14:00 16:00 120 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.05 סדנת עריכה גב' עוזר איריס
    סדנה ג 18:00 20:00 213 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.06 סדנת עריכה גב' עוזר איריס
    סדנה ג 18:00 20:00 213 מכסיקו 0
  • אחת לשבועיים
  • סדנאות ייחודיות למסלול מדיה דיגיטלית
    א' 0851.8100.01 דו מימד מר שפירא איל
    סדנה ד 08:00 10:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
  • אסיסטנטית נועה דולברג
  • א' 0851.8102.01 יסודות ביצירה דיגיטלית א' מר בן אריה אהוד
    סדנה א 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.8103.01 יסודות ביצירה דיגיטלית ב' מר בן אריה אהוד
    סדנה א 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    תרגילים - שנה א'
    תרגיל בתיאוריות קולנועיות
    א' 0851.6527.01 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר עוזיאל שלמה
    תרגיל א 16:00 18:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.02 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר עוזיאל שלמה
    תרגיל ה 10:00 12:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.03 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר יודקובסקי אלון
    תרגיל ה 12:00 14:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.04 תרגיל בתיאוריות קולנועיות גב' גלסטיאן דיאנה
    תרגיל א 14:00 16:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.05 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר ארבל יואב
    תרגיל א 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.06 תרגיל בתיאוריות קולנועיות גב' גלסטיאן דיאנה
    תרגיל ד 16:00 18:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.07 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר עוזיאל שלמה
    תרגיל א 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.08 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר ארבל יואב
    תרגיל ה 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    תרגיל במבע קולנועי
    א' 0851.6551.01 תרגיל במבע קולנועי מר ברוך ירון
    תרגיל א 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.02 תרגיל במבע קולנועי מר אלחליבי עובד
    תרגיל א 16:00 18:00 02 קיקואין 2
    א' 0851.6551.03 תרגיל במבע קולנועי מר איתן עידו
    תרגיל ה 14:00 16:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.04 תרגיל במבע קולנועי מר נדלר גל
    תרגיל ג 18:00 20:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.05 תרגיל במבע קולנועי מר יודקובסקי אלון
    תרגיל ב 14:00 16:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.06 תרגיל במבע קולנועי מר נדלר גל
    תרגיל ד 16:00 18:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.07 תרגיל במבע קולנועי מר אלחליבי עובד
    תרגיל א 10:00 12:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.08 תרגיל במבע קולנועי מר ברוך ירון
    תרגיל א 14:00 16:00 211 מכסיקו 2
    קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית
    ב' 0851.6546.01 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית מר ארבל יואב
    תרגיל א 10:00 12:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.02 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית גב' גלסטיאן דיאנה
    תרגיל ד 16:00 18:00 201 דן-דוד 2
    ב' 0851.6546.03 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית מר אלחליבי עובד
    תרגיל א 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.04 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית מר נדלר גל
    תרגיל ג 16:00 18:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.05 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית מר פלדמן אופיר
    תרגיל ה 10:00 12:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.06 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית מר פלדמן אופיר
    תרגיל ה 14:00 16:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.07 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית גב' גלסטיאן דיאנה
    תרגיל ה 14:00 16:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.08 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית מר ארבל יואב
    תרגיל ה 16:00 18:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.09 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית מר אלחליבי עובד
    תרגיל ג 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
    תרגיל בלימודי טלוויזיה
  • תרגיל "בלימודי טלוויזיה" יינתן אחת לשבועיים
  • ב' 0851.6554.01 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר ברוך ירון
    תרגיל ה 16:00 18:00 209 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.02 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר ברוך ירון
    תרגיל ה 16:00 18:00 209 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.03 תרגיל בלימודי טלוויזיה גב' בן עוזר נירה
    תרגיל ג 16:00 18:00 211 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.04 תרגיל בלימודי טלוויזיה גב' בן עוזר נירה
    תרגיל ג 16:00 18:00 211 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.05 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר עוזיאל שלמה
    תרגיל ה 16:00 18:00 120 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.06 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר עוזיאל שלמה
    תרגיל ה 16:00 18:00 120 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.07 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר עוזיאל שלמה
    תרגיל ה 14:00 16:00 א117 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.08 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר ברוך ירון
    תרגיל ה 14:00 16:00 213 מכסיקו 1
    תרגיל בכתיבת תסריט
    ב' 0851.1516.01 כתיבת תסריט גב' איטה שיר
    תרגיל א 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.02 כתיבת תסריט גב' איטה שיר
    תרגיל א 16:00 18:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.05 כתיבת תסריט גב' ברוך שירה
    תרגיל א 10:00 12:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.03 כתיבת תסריט גב' ברוך שירה
    תרגיל א 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.04 כתיבת תסריט גב' תשרי עדי
    תרגיל א 10:00 12:00 02 קיקואין 2
    ב' 0851.1516.07 כתיבת תסריט גב' תשרי עדי
    תרגיל א 14:00 16:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.06 כתיבת תסריט מר שקדי יונתן
    תרגיל ה 12:00 14:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.08 כתיבת תסריט מר ישראלי ליאור
    תרגיל ה 16:00 18:00 117 מכסיקו 2
    סדנאות - שנה א'
    יש להרשם לאותה קבוצה ואותו מרצה בסמסטר ב'
    א' 0851.6591.01 יסודות בבימוי קולנועי א' פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ד 16:00 18:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.01 יסודות בבימוי קולנועי ב' פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ד 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.02 יסודות בבימוי קולנועי א' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ד 16:00 18:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.02 יסודות בבימוי קולנועי ב' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ד 16:00 18:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.03 יסודות בבימוי קולנועי א' פרופ' גרין איתן
    סדנה ב 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.03 יסודות בבימוי קולנועי ב' פרופ' גרין איתן
    סדנה ב 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.04 יסודות בבימוי קולנועי א' פרופ' אביעד מיכל
    סדנה ד 16:00 18:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.04 יסודות בבימוי קולנועי ב' פרופ' אביעד מיכל
    סדנה ד 16:00 18:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.05 יסודות בבימוי קולנועי א' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ד 18:00 20:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.05 יסודות בבימוי קולנועי ב' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ד 18:00 20:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.06 יסודות בבימוי קולנועי א' פרופ' גרין איתן
    סדנה ה 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.06 יסודות בבימוי קולנועי ב' פרופ' גרין איתן
    סדנה ה 12:00 14:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.07 יסודות בבימוי קולנועי א' פרופ' הקר ראובן
    סדנה ד 16:00 18:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.07 יסודות בבימוי קולנועי ב' גב' ויניק מיכל
    סדנה ד 16:00 18:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.08 יסודות בבימוי קולנועי א' פרופ' גביזון שבתאי
    סדנה ה 14:00 16:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.08 יסודות בבימוי קולנועי ב' פרופ' גביזון שבתאי
    סדנה ה 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.09 יסודות בבימוי קולנועי א' מר מנור עמיר
    סדנה ד 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.09 יסודות בבימוי קולנועי ב' מר מנור עמיר
    סדנה ד 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
  • יסודות בבימוי קולנועי ב' פתוח לתלמידי הדו חוגי
  • כקורס בחירה עיוני שנים ב' ג'
  • קורס זה יוכר במסגרת מכסת השעות המעשיות
  • שניתן לקחת בתכנית הדו חוגית
  • אב 0851.1511.01 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר שפירא ערן
    סדנה ב 08:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.02 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר שפירא ערן
    סדנה ב 08:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.03 יסודות ביצירה לטלוויזיה גב' בנאי סיגלית
    סדנה ה 08:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.04 יסודות ביצירה לטלוויזיה גב' בנאי סיגלית
    סדנה ה 08:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.05 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר נחמיאס משה
    סדנה א 14:00 20:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.06 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר נחמיאס משה
    סדנה א 14:00 20:00 א122 מכסיקו 4
  • הקורס " יסודות ביצירה בטלוויזיה" יינתן פעם בשבועיים
  • מבואות חובה שנה ב'
    ב' 0851.6616.01 מבוא לקולנוע בן זמננו ד"ר חיוטין דן
    שיעור ד 16:00 20:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
    ב' 0851.6616.01 מבוא לקולנוע בן זמננו (הקרנה) ד"ר חיוטין דן
    שיעור ה 10:00 12:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
  • אסיסטנט גל נדלר
  • אב 0851.0006.01 בקיאות בסרטים ב' מר נדלר גל
    קולוק' ה 18:00 21:00 א206 מכסיקו 1
    ב' 0851.6595.01 מבוא לקולנוע ישראלי ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ב 12:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    תרגיל בקולנוע ישראלי
    ב' 0851.6553.01 תרגיל בקולנוע ישראלי גב' בקרמן אביטל
    תרגיל ב 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.02 תרגיל בקולנוע ישראלי מר ברוך ירון
    תרגיל ב 08:00 10:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.03 תרגיל בקולנוע ישראלי מר ברוך ירון
    תרגיל ה 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.04 תרגיל בקולנוע ישראלי מר אלחליבי עובד
    תרגיל ב 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.05 תרגיל בקולנוע ישראלי מר ארבל יואב
    תרגיל ד 14:00 16:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.06 תרגיל בקולנוע ישראלי מר אלחליבי עובד
    תרגיל ג 18:00 20:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.07 תרגיל בקולנוע ישראלי גב' בקרמן אביטל
    תרגיל ג 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    תיאוריות קולנועיות עכשוויות
  • ריכוז: ד"ר בועז חגין
  • א' 0851.4000.01 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' מזור יעל
    פרו"ס ג 10:00 14:00 209 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.02 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גרינברג סלבה
    פרו"ס ד 10:00 14:00 02 קיקואין 4
    א' 0851.4000.03 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' לוי יעל
    פרו"ס ב 16:00 20:00 211 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.04 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' לוי יעל
    פרו"ס ד 12:00 16:00 119 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.05 תיאוריות קולנועיות עכשוויות מר אבישר אריאל
    פרו"ס ב 16:00 20:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.06 תיאוריות קולנועיות עכשוויות מר דבורה ארז
    פרו"ס ה 10:00 14:00 02 קיקואין 4
    א' 0851.4000.07 תיאוריות קולנועיות עכשוויות ד"ר בן דוד בני
    פרו"ס א 10:00 14:00 א119 מכסיקו 4
    ב' 0851.4000.08 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' לוין אורי
    פרו"ס ד 10:00 14:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.4000.09 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' לוי יעל
    פרו"ס ה 14:00 18:00 ג206 מכסיקו 4
    חטיבת לימודים עיוניים - שנים ב' ג'
    קורסי מסלול המצטיינים
    שנה ב'
    א' 0851.7532.01 ביקורת קולנוע ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור א 10:00 12:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6150.01 קולנוע ופילוסופיה :כל ההקשרים ד"ר בידרמן שי
    שיעור ג 08:00 10:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.6722.01 המחקר והביקורת הוידאוגרפיים מר אבישר אריאל
    שיעור ב 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    סמינר מסלול מצטיינים שנה ג'
    אב 0851.9068.01 זמן והמרחב הטלוויזיוניים ד"ר חרל"פ איתי
    סמינר ה 10:00 12:00 ג206 מכסיקו 4
    שיעורים
    ז'אנרים, יוצרים, זרמים ולאומים בקולנוע ובטלוויזיה
    א' 0851.6685.01 קולנוע דרום קוריאני חדש ד"ר אוטין פבלו
    שיעור ב 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6711.01 הקולנוע הגרמני החדש בשנות ה - 60'- 80' גב' מזור יעל
    שיעור ב 16:00 20:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0851.6148.01 קולנוע אמריקאיבשנות ה- 70 מר דבורה ארז
    שיעור ה 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6710.01 הגל החדש הצרפתי ד"ר שוייצר אריאל
    שיעור ה 14:00 16:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.7615.01 פילם נואר ד"ר כהן רז אודיה
    שיעור ה 14:00 18:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.9644.01 טלוויזיה בריטית ד"ר ברנשטיין עלינא
    שיעור ג 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6697.01 דיוויד לינץ' ד"ר בידרמן שי
    שיעור ג 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6231.01 מבעד לחומה :קולנוע גרמני עכשווי גב' מזור יעל
    שיעור א 16:00 20:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.6208.01 היום הארוך ביותר :9/11 בטלוויזיה ובקולנוע האמריקניים מר אבישר אריאל
    שיעור ב 16:00 20:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6197.01 קולנוע מזרח אירופאי חדש ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור א 14:00 18:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.6167.01 הקולנוע האמריקאי העכשווי מר דבורה ארז
    שיעור ה 12:00 14:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.6682.01 דרמה אמריקאית איכותית בטלוויזיה ד"ר חרל"פ איתי
    שיעור ה 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6717.01 מלחמה וקולנוע גב' גזית אירית
    שיעור ד 14:00 18:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.6712.01 קולנוע ניסיוני ווידאו ארט גב' לוין אורי
    שיעור ב 16:00 18:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.6715.01 הקולנוע של סטנלי קובריק ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור ד 10:00 14:00 א206 מכסיקו 2
    תיאוריה ואסתטיקה בקולנוע, בטלוויזיה ובמדיה הדיגיטאלית
    א' 0851.6108.01 זיכרון, בידור ומדיה פופולרית ד"ר ערב דן
    שיעור ג 10:00 12:00 01 קיקואין 2
    א' 0851.6210.01 בין משחקיות לסרט ד"ר רז גל
    שיעור א 14:00 16:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0851.6696.01 קולנוע קווירי חדש ד"ר ניר קדם
    שיעור ג 14:00 18:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.6713.01 הסרטים של לארס פון טראייר: משחקים "על אמת" גב' עובדיה מורן
    שיעור ב 10:00 14:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6101.01 קולנוע ורגש ד"ר רז גל
    שיעור א 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6201.01 פריק באופן ביקורתי:קולנוע ומוגבלות גרינברג סלבה
    שיעור ד 12:00 14:00 01 קיקואין 2
    ב' 0851.6714.01 הסרט המוזיקלי גב' פישר תומר
    שיעור ד 10:00 14:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6203.01 נקמתה של עקרת הבית :נשים ובית בקולנוע וטלוויזיה אמריקניים גב' לוי יעל
    שיעור ג 16:00 18:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.6720.01 תכנים קומיים בטלוויזיה וברשת ד"ר ברנשטיין עלינא
    שיעור ג 12:00 14:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0881.2407.01 אדריכלות וקולנוע אדר' פרי - באדר איה
    שיעור ה 14:00 16:00 א206 מכסיקו
    קולנוע וטלוויזיה ישראליים ומזרח תיכוניים
    א' 0851.6154.01 נשים בקולנוע הישראלי ד"ר יעל מונק
    שיעור ג 16:00 20:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6705.01 הקולנוע הפלסטיני:זהות, מרחב, וזיכרון ד"ר אריאל שיטרית
    שיעור ג 14:00 18:00 01 קיקואין 2
    א' 0851.6706.01 קולנוע תיעודי ישראלי עכשווי ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ב 10:00 14:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.6716.01 הוליווד שעל הנילוס- תולדות הקולנוע המצרי והבניית הזהות הלאומ מר ביזאוי איל שגיא
    שיעור ב 16:00 20:00 212 מכסיקו 2
    תלמידי מדיה דיגיטלית: חובה לבחור 2 מ- 4 הקורסים הבאים:
    ב' 0851.6101.01 קולנוע ורגש ד"ר רז גל
    שיעור א 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6210.01 בין משחקיות לסרט ד"ר רז גל
    שיעור א 14:00 16:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.6715.01 הקולנוע של סטנלי קובריק ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור ד 10:00 14:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.6697.01 דיוויד לינץ' ד"ר בידרמן שי
    שיעור ג 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    סמינריונים
    ז'אנרים, יוצרים, זרמים ולאומים בקולנוע ובטלוויזיה
    א' 0851.5072.01 נאו- ראליזם איטלקי ד"ר שוייצר אריאל
    סמינר ה 16:00 20:00 212 מכסיקו 4
    א' 0851.5100.01 ז'אנרים טלוויזיוניים ד"ר חרל"פ איתי
    סמינר ה 14:00 18:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.5073.01 סירק, פסבינדר, אלמודובר: מלודרמה תיאוריה וקולנוע פרופ' יוסף רז
    סמינר א 10:00 16:00 117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9039.01 "שוטטות קולנועית"-מסעות ערים ומרחבים פרופ' זנגר ענת
    סמינר ב 10:00 16:00 א119 מכסיקו 4
    א' 0851.5117.01 לראות את האור:על אסתטיקה רוחנית בקולנוע ד"ר חיוטין דן
    סמינר ב 16:00 20:00 א119 מכסיקו 4
    ב' 0851.5116.01 הקולנוע האמריקאי: המחקר העכשווי של הוליווד והקולנוע העצמאי ד"ר חגין בועז
    סמינר ד 14:00 18:00 ג206 מכסיקו 4
    ב' 0851.9069.01 הנרטיב הקולנועי ד"ר רז גל
    סמינר א 12:00 16:00 א119 מכסיקו 4
    ב' 0851.9056.01 חלף עם הסיקסטיז- מודרניזם בקולנוע פרופ' נאמן יהודה
    סמינר ד 14:00 18:00 213 מכסיקו 4
    תיאוריה ואסתטיקה בקולנוע, בטלוויזיה ובמדיה הדיגיטלית
    א' 0851.5105.01 קולנוע תיעודי וטכנולוגיות חדשות ד"ר לנדסמן אוהד
    סמינר ב 10:00 16:00 02 קיקואין 4
    א' 0851.5120.01 מדע בדיוני ופנטזיה :בין קולנוע ופילוסופיה ד"ר בידרמן שי
    סמינר ג 08:00 12:00 א119 מכסיקו 4
    א' 0851.5060.01 מפסיכה ועד ביונסה - מיתוסים ונשים בקולנוע ובטלוויזיה פרופ' זנגר ענת
    סמינר ב 10:00 16:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9070.01 תיאוריות קוגנטיביות קולנועיות ד"ר רז גל
    סמינר ב 10:00 14:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9046.01 בין תיעוד לבדיון:גבולות הקולנוע הדוקומנטרי ד"ר דובדבני שמוליק
    סמינר ה 10:00 14:00 120 מכסיקו 4
    ב' 0851.5121.01 אהבה ישראלית: היסטוריה תרבותית של הרומנטיקה בקולנוע ובטלוויז ד"ר טלמון מירי
    סמינר ג 16:00 20:00 209 מכסיקו 4
    קולנוע וטלוויזיה ישראליים ומזרח תיכוניים
    א' 0851.9049.01 קולנוע ישראלי עכשווי פרופ' נאמן יהודה
    סמינר ד 14:00 18:00 211 מכסיקו 4
    א' 0851.9071.01 קולנוע אירני ד"ר רינאוי חליל
    סמינר ד 10:00 14:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.5114.01 ייצוג חבורות בטלוויזיה ישראלית כשיח על זהות ד"ר טלמון מירי
    סמינר א 16:00 20:00 א206 מכסיקו 4
    ב' 0851.9044.01 מנטליות ומצור בקולנוע העולמי פרופ' בן שאול ניצן
    סמינר ב 10:00 14:00 120 מכסיקו 4
    ב' 0851.9020.01 האסתטיקה והפוליטיקה של ייצוגי השואה בקולנוע פרופ' אבישר אילן
    סמינר ב 16:00 20:00 02 קיקואין 4
    ב' 0851.9047.01 הסרט הישראלי והפרובלמטיקה של קולנוע לאומי פרופ' אבישר אילן
    סמינר ג 16:00 20:00 02 קיקואין 4
  • סטודנטים שהשלימו את הפרו"ס "תיאוריה קולנועית עכשווית"
  • יכולים לקחת סמינריון כבר בסמ' ב שנה ב'.
  • שיעורי תסריטאות - שנה ב'
    שיעורי חובה
    א' 0851.2056.01 יסודות מתקדמים בכתיבת תסריט פרופ' גרין איתן
    שו"ת ב 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2122.01 מספור לסרט - פרוזה מול דרמה מר יואב כץ
    שו"ת א 18:00 20:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2005.01 הרגע הדרמטי 1 מר צפור אסף
    שו"ת ג 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.2104.01 תיאוריות בתסריטאות גב' נמדר אסתר
    שו"ת ג 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2095.01 משחק לתסריטאים גב' שרון טלי
    שו"ת ב 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    שיעורי חובה
    ב' 0851.2060.01 מרעיון לתקציר בסרט קולנוע פרופ' גרין איתן
    שו"ת ב 10:00 12:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2123.01 רעיון לסדרת טלוויזיה גב' מרום תמר
    שו"ת ב 18:00 20:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2121.01 הרגע הדרמטי 2 מר צפור אסף
    שיעור ה 08:00 10:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2125.01 קונפליקט בדרמה מר קו אל ארז
    שיעור ג 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    שיעורי תסריטאות - שנה ג'
    שיעורי חובה
    א' 0851.3001.01 מתקציר לטריטמנט בסרט קולנוע פרופ' גרין איתן
    שו"ת ב 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.3005.01 פיתוח סדרת טלוויזיה גב' מרום תמר
    שו"ת ב 08:00 10:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.3011.01 פורמטים אלטרנטיביים לסדרת טלוויזיה ואינטרנט מר צפור אסף
    שו"ת ד 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.3030.01 בין תסריט לבימוי גב' ויניק מיכל
    שו"ת ד 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    בחירה שנה ג' סמ' א'
    סדנאות כתיבה מעשיות
    א' 0851.3028.01 כתיבה בז'אנרים מר צפור אסף
    שו"ת ד 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
  • או
  • א' 0851.3033.01 כתיבה בצוות גב' הפנר מאיה
    שו"ת א 12:00 14:00 213 מכסיקו 2
    שיעורי חובה
    ב' 0851.3006.01 מטריטמנט לתסריט באורך מלא פרופ' גרין איתן
    שו"ת ב 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.3003.01 פרק בסדרת טלוויזיה גב' נמדר אסתר
    שו"ת ג 12:00 14:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3029.01 התסריטאי היוצר- כיתת אמן מר ברנהיימר אבנר
    שו"ת ג 10:00 12:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3032.01 פיצ'ינג מר צפור אסף
    שו"ת ד 08:00 10:00 א117 מכסיקו 2
  • חונכות אישית לשנה ג' בלבד
  • יש לבחור אחת מהחונכויות
  • א' 0851.3022.01 חונכות אישית לפרוייקט הגמר קולנוע מר קו אל ארז
    שו"ת ג 14:00 16:00 ג122 מכסיקו 2
  • או
  • א' 0851.3031.01 חונכות אישית לפרוייקט גמר גב' נמדר אסתר
    שו"ת ג 12:00 14:00 א117 מכסיקו 2
  • או
  • ב' 0851.3024.01 חונכות אישית לפרוייקט הגמר טלוויזיה מר צפור אסף
    שו"ת ד 12:00 14:00 ג122 מכסיקו 2
    בחירה, סדנאות כתיבה מעשיות
    א' 0851.9226.01 תחבולות בכתיבה קולנועית פרופ' גביזון שבתאי
    שו"ת ה 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
  • או
  • ב' 0851.2116.01 כתיבה קומית גב' מרום תמר
    שו"ת ב 16:00 18:00 א119 מכסיקו 2
  • או
  • ב' 0851.3034.01 עיצוב דמויות גב' הפנר מאיה
    שו"ת א 10:00 12:00 א117 מכסיקו 2
    הפקה
    הקבץ הפקה 1 - שנה ב 24 ש"ס
  • סמסטר א'
  • סדנאות מקצועיות מרוכזות
  • הסדנאות ללא קרדיט אקדמי
  • א' 0851.0010.01 סדנה לשימוש בציוד מר גולדווסר תום
    סדנה ד 09:00 11:00 0
    א' 0851.0010.01 סדנה לשימוש בציוד מר גולדווסר תום
    סדנה ד 11:30 13:30 0
  • הסדנה תתקיים ב- 07.10.18 בשתי קבוצות לפי השעות
  • ב' 0851.0011.01 סדנה למקצועות הסט גב' שושני שירי
    סדנה 0
    סדנה מרוכזת תאריכים יפורסמו במשך
  • הקבץ הפקה 1
  • סדנאות ושיעורים
  • שיעורים שנתיים
  • אב 0851.2534.01 סדנת בימוי לסרט קיץ מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה ב 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 4
    א' 0851.2534.02 סדנת בימוי לסרט קיץ מר שני ירון
    סדנה ה 12:00 14:00 117 מכסיקו 4
    ב' 0851.2534.02 סדנת בימוי לסרט קיץ מר שני ירון
    סדנה ה 12:00 14:00 211 מכסיקו 4
    אב 0851.2534.03 סדנת בימוי לסרט קיץ מר קוסושווילי דובר
    סדנה ג 16:00 18:00 117 מכסיקו 4
    אב 0851.2534.04 סדנת בימוי לסרט קיץ גב' דרייפוס מיה
    סדנה ד 14:00 16:00 212 מכסיקו 4
    אב 0851.2529.01 סדנת תסריט לסרט קיץ מר בלוך ירון
    סדנה ב 16:00 18:00 117 מכסיקו 4
    אב 0851.2529.02 סדנת תסריט לסרט קיץ גב' ויניק מיכל
    סדנה ד 12:00 14:00 211 מכסיקו 4
    אב 0851.2529.04 סדנת תסריט לסרט קיץ פרופ' גרין איתן
    סדנה ה 14:00 16:00 א119 מכסיקו 4
    א' 0851.2562.01 משחק 1 גב' בת אדם מיכל
    סדנה א 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2562.02 משחק 1 גב' בת אדם מיכל
    סדנה א 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2562.03 משחק 1 מר שני ירון
    סדנה ג 14:00 16:00 א122 מכסיקו 2
    א' 0851.2562.04 משחק 1 גב' דרייפוס מיה
    סדנה ד 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.01 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.02 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.03 עריכה 1 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2509.01 סינמטוגרפיה 1 מר פיצ'חדזה יוסף
    שו"ת ב 12:00 16:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.2615.01 כתיבה לטלוויזיה 1 מר צפור אסף
    סדנה ג 12:00 14:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.2589.01 ביצוע וכתיבת תחקיר גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.2521.01 מבוא לסרט דוקומנטרי פרופ' הקר ראובן
    שיעור ה 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.2667.01 עיצוב הצליל 1 מר חן נפתלי
    סדנה ו 09:00 13:00 117 מכסיקו 2
  • הקורס מתקיים אחת לשבועיים
  • א' 0851.2698.01 בימוי על נייר - סטורי בורד פרופ' קמינסקי חנן
    סדנה א 16:00 18:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.2505.01 הפקה 1 מר רוזנבאום מארק
    סדנה ג 18:00 20:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.2583.01 פיתוח רעיון מקורי לתכנית טלוויזיה גב' בן נתן נעמי
    סדנה ג 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.3802.01 עריכה ממוחשבת 1 מר שטויר דב בוריס
    סדנה א 18:00 20:00 א119 מכסיקו 0
    א' 0851.4621.01 סדנת צילום מר פרידמן סרגיי
    הדרכה אישית א 09:00 12:00 ב122 מכסיקו 0
    הקבץ הפקה 2 - שנה ב'
  • סדנאות ושיעורים
  • ב' 0851.2618.01 סינמטוגרפיה 2 מר כצנלסון רוני
    סדנה א 14:00 17:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2618.02 סינמטוגרפיה 2 מר לרנר דן
    סדנה ד 10:00 13:00 120 מכסיקו 3
    ב' 0851.2618.03 סינמטוגרפיה 2 מר לרנר דן
    סדנה ג 13:00 16:00 א119 מכסיקו 3
    ב' 0851.2559.01 עריכה 2 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2559.02 עריכה 2 גב' פרלוב יעל
    סדנה א 18:00 20:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2559.03 עריכה 2 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2564.01 משחק 2 גב' בת אדם מיכל
    סדנה ב 16:00 19:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2564.02 משחק 2 גב' שלום עזר טלי
    סדנה ה 12:00 15:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2564.03 משחק 2 מר קוסושווילי דובר
    סדנה ג 10:00 13:00 א122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2627.01 כתיבה לטלוויזיה 2 גב' מרום תמר
    סדנה ד 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2590.01 מתחקיר לתסריט גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2526.01 ניתוח תסריטים לבימוי פרופ' רובינשטיין דובי
    שו"ת ה 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.2580.01 בימוי דוקומנטרי 1 פרופ' אביעד מיכל
    סדנה א 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.2668.01 עיצוב הצליל 2 מר רשף אורי
    סדנה ג 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.2691.01 ליהוק שחקנים גב' אזולאי אורית
    סדנה ד 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.3803.01 עריכה ממוחשבת 2 מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 16:00 18:00 א119 מכסיקו 0
    ב' 0851.2686.01 סדנת תאורה מר' לפלמן ויקטור
    סדנה ג 14:00 16:00 א122 מכסיקו 0
  • חונכויות אישיות
  • ב' 0851.2524.01 חונכות תסריט לסרט קיץ פרופ' רובינשטיין דובי
    הדרכה אישית ה 16:00 18:00 116 מכסיקו 0
    ב' 0851.2524.02 חונכות תסריט לסרט קיץ פרופ' רובינשטיין דובי
    הדרכה אישית ג 18:00 20:00 116 מכסיקו 0
    ב' 0851.2528.01 חונכות לסרטי קיץ מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית א 14:00 16:00 ב020 מכסיקו 0
    ב' 0851.2528.02 חונכות לסרטי קיץ גב' דרייפוס מיה
    הדרכה אישית ד 12:00 14:00 117 מכסיקו 0
    ב' 0851.2528.03 חונכות לסרטי קיץ מר טאוזינגר אמיר
    הדרכה אישית ד 12:00 14:00 0
    לימודי הפקה שנה ג' - סה"כ 20 ש"ס
    הקבץ הפקה 3
    סמסטר א'
    סדנאות מרוכזות
    א' 0851.3524.01 סינמטוגרפיה 3 מר דה מאיו שרון ( שרק)
    סדנה 2
  • אסיסטנטית - נועה חייט
  • סדנה מרוכזת בסוף סמסטר א'
  • בתאריכים 14.1.19-18.1.19
  • ב' 0851.3525.01 סינמטוגרפיה 4 מר קלמן פרד
    סדנה 2
  • סדנה מרוכזת בסוף סמסטר ב'
  • אסיסטנטית נועה חייט
  • ב' 0851.3800.01 סדנת עריכה למתקדמים פרופ' הולין נורמן
    סדנה 2
  • אסיסטנטית - נועה חייט
  • סדנה מרוכזת בחופשת סמ' ב'
  • תאריכים סופיים יפורסמו
  • ב' 0851.9141.01 הפקה והפצה מר שחורי כתריאל
    סדנה 2
  • סדנה מרוכזת בשבוע הפסטיבל
  • ב' 0851.2592.01 פרוייקט תיעודי חברתי מר טאוזינגר אמיר
    סדנה ד 18:00 20:00 א119 מכסיקו 2
    סדנאות ושיעורים
    א' 0851.3662.01 בימוי דוקומנטרי 2 פרופ' הקר ראובן
    סדנה ד 14:00 16:00 117 מכסיקו 4
    ב' 0851.3662.01 בימוי דוקומנטרי 2 מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ד 14:00 16:00 117 מכסיקו 4
    א' 0851.3590.01 פיתוח סדרת טלוויזיה גב' ויס ברקוביץ רונית
    סדנה ד 10:00 14:00 117 מכסיקו 4
    אב 0851.3598.01 בימוי דרמה לטלוויזיה מר סער רן
    סדנה א 10:00 14:00 א122 מכסיקו 8
    א' 0851.3546.01 סדנת רעיון לסרט גמר מר בלוך ירון
    סדנה ב 12:00 16:00 א119 מכסיקו 4
    א' 0851.3546.02 סדנת רעיון לסרט גמר מר בלוך ירון
    סדנה ב 08:00 12:00 200 מכסיקו 4
    א' 0851.3526.01 עריכה 3 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.3526.02 עריכה 3 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.1153.01 הפקת ארועי קולנוע ד"ר רגב נועה
    סדנה ג 12:00 14:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.3522.01 ניתוח סרטי קיץ פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ג 16:00 20:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.3671.01 סדנת בימוי - אדפטציה מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה ה 10:00 12:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.3697.01 סדנת בימוי - ז'אנרים מר לרנר דן
    סדנה ג 14:00 16:00 ג206 מכסיקו 2
    א' 0851.3587.01 בימוי - "שחקנים לא מקצועיים" מר שני ירון
    סדנה ג 10:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    א' 0851.3712.01 סאונד- פוסט פרודקשן גב' דרור רותם
    סדנה ה 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2637.01 מבוא לקולנוע נסיוני 1 גב' לוין אורי
    סדנה א 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.3802.01 עריכה ממוחשבת 1 מר שטויר דב בוריס
    סדנה א 18:00 20:00 א119 מכסיקו 0
    חונכויות
    א' 0851.3628.01 חונכות עריכה לסרטי קיץ וגמר גב' פרלוב יעל
    הדרכה אישית ה 16:00 18:00 א014 מכסיקו 0
    א' 0851.3628.02 חונכות עריכה לסרטי קיץ וגמר מר שטויר דב בוריס
    הדרכה אישית א 14:00 16:00 ג122 מכסיקו 0
    א' 0851.3801.01 חונכות פוסט פרודקשן לסדנאות בימוי קולנועי א' מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית ה 12:00 14:00 ב020 מכסיקו 0
    א' 0851.3806.01 חונכות אישית פרוייקט אוריאנטל אקספרס מר. דרור דוקי
    סדנה ג 09:00 12:00 ג122 מכסיקו 0
    ב' 0851.3711.01 חונכות פוסט פרודקשן לסדנאות בימוי קולנועי ב' מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית ב 12:00 14:00 ב020 מכסיקו 0
    ב' 0851.3628.03 חונכות עריכה לסרטי קיץ וגמר מר שטויר דב בוריס
    הדרכה אישית א 14:00 16:00 א117 מכסיקו 0
  • פגישות אשיות בתיאום עם המרצה
  • סמסטר ב'
    סדנאות ושיעורים
    ב' 0851.3548.01 סדנת במאי דמות שחקן פרופ' לוי רם
    סדנה ד 14:00 20:00 א122 מכסיקו 4
    ב' 0851.3698.01 סדנת בימוי - דיוקן מר בלוך ירון
    סדנה ב 14:00 16:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3699.01 סדנת בימוי - ריאליזם גב' ויניק מיכל
    סדנה ד 14:00 16:00 ג122 מכסיקו 2
    ב' 0851.3808.01 פיתוח תוכן 2 גב' להט קרמן מאיה
    סדנה ד 18:00 20:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3621.01 צילום דוקומנטרי מר כצנלסון רוני
    סדנה א 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.3523.01 יצוגי המרחב הקולנועי פרופ' רובינשטיין דובי
    שיעור ג 14:00 16:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3527.01 עריכה 4 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 12:00 14:00 ג206 מכסיקו 2
    ב' 0851.3527.02 עריכה 4 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2639.01 מבוא לקולנוע נסיוני 2 גב' לוין אורי
    סדנה ה 10:00 12:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.3528.01 תסריט לסרט גמר 1 גב' ויניק מיכל
    שו"ת ד 10:00 12:00 א122 מכסיקו 2
    ב' 0851.3528.02 תסריט לסרט גמר 1 גב' דרייפוס מיה
    סדנה ד 16:00 18:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3591.01 הפקה 2 מר שחורי כתריאל
    סדנה ב 12:00 16:00 ב122 מכסיקו 2
  • הקורס ניתן אחת לשבועיים
  • ב' 0851.3803.01 עריכה ממוחשבת 2 מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 16:00 18:00 א119 מכסיקו 0
    לימודי הפקה שנה ד' - 16 ש"ס
    א' 0851.3809.01 סמינר בימוי למתקדמים גב' זקצר עילית
    סדנה ב 14:00 18:00 א122 מכסיקו 2
    א' 0851.3811.01 עיצוב סאונד למתקדמים מר אלדמע אביב
    סדנה ב 14:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
  • השיעורים מתקיימים אחת לשבועיים
  • א' 0851.3810.01 סינמטוגרפיה 5 מר רז גיא
    סדנה 2
  • יינתן כסדנא מרוכזת בחופשת סמסטר א'
  • בתאריכים 17-21 בפברואר 2019
  • ב' 0851.9141.01 הפקה והפצה מר שחורי כתריאל
    סדנה 2
  • סדנה מרוכזת בשבוע הפסטיבל לסרטי סטודנטים
  • סדנאות ושיעורים
    א' 0851.3538.01 סדנת בימוי לסרט גמר פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ד 18:00 20:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.3812.01 עריכת תסריט לסרט גמר מר בלוך ירון
    סדנה ד 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.3813.01 מתסריט הצילומים אל העותק הסופי מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 16:00 18:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.3814.01 בימוי על נייר 2 פרופ' קמינסקי חנן
    סדנה א 14:00 16:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.9114.01 סגנונות בעריכה א מר שטויר דב בוריס
    סדנה א 16:00 18:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.3815.01 הפקה 3 מר מוזר יריב
    סדנה א 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.3816.01 מוסיקה בסרטים מר בנימין אבי
    סדנה ג 10:00 12:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.3817.01 עיצוב תפאורה מר דולב עידו
    סדנה ג 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.3818.01 מקצועות הסט למתקדמים גב' שושני שירי
    סדנה ג 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6694.01 סדנה - דוד פרלוב פרופ' הקר ראובן
    סדנה א 10:00 14:00 א117 מכסיקו 2
    סרטי גמר חונכויות
    א' 0851.3628.01 חונכות עריכה לסרטי קיץ וגמר גב' פרלוב יעל
    הדרכה אישית ה 16:00 18:00 א014 מכסיקו 0
    א' 0851.3628.02 חונכות עריכה לסרטי קיץ וגמר מר שטויר דב בוריס
    הדרכה אישית א 14:00 16:00 ג122 מכסיקו 0
    א' 0851.3550.01 חונכות תסריט לסרט גמר מר בלוך ירון
    הדרכה אישית ד 14:00 16:00 ג122 מכסיקו 0
    א' 0851.3550.02 חונכות תסריט לסרט גמר גב' דרייפוס מיה
    הדרכה אישית ה 10:00 12:00 ג122 מכסיקו 0
    א' 0851.3550.03 חונכות תסריט לסרט גמר פרופ' רובינשטיין דובי
    הדרכה אישית ג 14:00 16:00 0
    ב' 0851.3550.04 חונכות תסריט לסרט גמר מר בלוך ירון
    הדרכה אישית ד 12:00 14:00 0
    א' 0851.3703.01 חונכות ליהוק לסרט גמר גב' אזולאי אורית
    הדרכה אישית ד 14:00 16:00 0
    א' 0851.3670.01 חונכות בימוי לסרט גמר מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית ה 14:00 16:00 ב020 מכסיקו 0
    א' 0851.3709.01 חונכות לסרט גמר דוקומנטרי פרופ' הקר ראובן
    הדרכה אישית ה 12:00 14:00 ג122 מכסיקו 0
    ב' 0851.3669.01 חונכות בימוי לסרט גמר מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית ה 10:00 12:00 ב020 מכסיקו 0
    ב' 0851.3672.01 חונכות תסריט ובימוי לסרט גמר פרופ' גביזון שבתאי
    הדרכה אישית ה 10:00 12:00 ג122 מכסיקו 0
    ב' 0851.3630.01 חונכות תסריט לסרט גמר פרופ' רובינשטיין דובי
    הדרכה אישית ד 18:00 20:00 117 מכסיקו 0
    ב' 0851.3628.03 חונכות עריכה לסרטי קיץ וגמר מר שטויר דב בוריס
    הדרכה אישית א 14:00 16:00 א117 מכסיקו 0
    מדיה דיגיטלית שנה ב'
    מדיה דיגיטלית סדנאות הפקה
  • סדנאות מרוכזות
  • א' 0851.0010.03 סדנה לשימוש בציוד מר גולדווסר תום
    סדנה ב 11:00 13:00
  • סדנה מרוכזת לפני תחילת הלימודים ב 04.10.18
  • ב' 0851.8317.01 עריכה ממוחשבת מר שפירא איל
    סדנה ד 08:00 10:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
    סדנאות הפקה משותפות לשתי ההתמחויות
    א' 0851.8301.01 סדנה לטכנולוגיות אינטראקטיביות מר שוורצנברג עמית
    סדנה א 16:00 18:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
    ב' 0851.8300.01 הפקה לפלטפורמות דיגיטליות מר בן אריה אהוד
    סדנה א 12:00 15:00 208 מולטימדיה מכסיקו 3
    התמחות ביצירה בטכנולוגיות אינטראקטביות 1
    ריכוז : אודי בן אריה
    א' 0851.8302.01 מבוא ליצירה בטכנולוגיות אינטראקטיביות מר בן אריה אהוד
    סדנה א 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.8303.01 סודות האינטראקטיב גב' שפר קטי
    סדנה ג 16:00 18:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    א' 0851.8306.01 כלים ליצירה בסביבת רשת א מר הדס ערן
    סדנה ה 12:00 14:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    א' 0851.8314.01 תרגיל כלים ליצירה בסביבת רשת א מר חיות אמיר
    תרגיל ה 14:00 16:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
    ב' 0851.8307.01 כלים ליצירה בסביבת רשת ב מר הדס ערן
    סדנה ה 12:00 14:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    ב' 0851.8316.01 תרגיל כלים ליצירה בסביבת רשת ב מר חיות אמיר
    תרגיל ה 14:00 16:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
    ב' 0851.8304.01 פיתוח רעיון לסדרת רשת/טרנסמדיה מר צפור אסף
    סדנה ג 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.8305.01 מציאות מדומה מר בהט יותם
    סדנה ה 16:00 18:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    התמחות ביצירת אפקטים ויזואליים-VFX 1
    ב' 0851.8308.01 אפקטים דיגיטליים לקולנוע וטלוויזיה מר שיף איתי
    סדנה א 18:00 20:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    א' 0851.8309.01 אנימציה תלת מימד א' מר כצמן יונתן
    סדנה ג 12:00 15:00 208 מולטימדיה מכסיקו 3
    ב' 0851.8310.01 אנימציה תלת מימד ב' מר כצמן יונתן
    סדנה ג 12:00 15:00 208 מולטימדיה מכסיקו 3
    א' 0851.8311.01 אפקטים דיגיטליים- קומפוזיטינג א' מר וואדניצקי עומר
    סדנה ג 10:00 12:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    ב' 0851.8312.01 אפקטים דיגיטליים- קומפוזיטינג ב' מר גבע יהונתן
    סדנה ג 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    מעבדת קיץ - חובה שנה ב'
    ב' 0851.8313.01 מעבדת מאיץ פרוייקט גמר מר בן אריה אהוד
    מר שפירא ערן
    הדרכה אישית 2
  • 4 ימים מרוכזים בחופשת סמסטר ב' - יפורסם
  • קורסי בחירה מתוך הקבץ הפקה (בהיקף 6 ש"ס)
    א' 0851.2558.01 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.02 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.03 עריכה 1 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2509.01 סינמטוגרפיה 1 מר פיצ'חדזה יוסף
    שו"ת ב 12:00 16:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.2589.01 ביצוע וכתיבת תחקיר גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.2521.01 מבוא לסרט דוקומנטרי פרופ' הקר ראובן
    שיעור ה 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.2667.01 עיצוב הצליל 1 מר חן נפתלי
    סדנה ו 09:00 13:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.2505.01 הפקה 1 מר רוזנבאום מארק
    סדנה ג 18:00 20:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.2583.01 פיתוח רעיון מקורי לתכנית טלוויזיה גב' בן נתן נעמי
    סדנה ג 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.3802.01 עריכה ממוחשבת 1 מר שטויר דב בוריס
    סדנה א 18:00 20:00 א119 מכסיקו 0
    א' 0851.4621.01 סדנת צילום מר פרידמן סרגיי
    הדרכה אישית א 09:00 12:00 ב122 מכסיקו 0
    ב' 0851.2618.01 סינמטוגרפיה 2 מר כצנלסון רוני
    סדנה א 14:00 17:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2699.01 הבמאי כמנצח מתסריט לסרט מר קוסושווילי דובר
    סדנה ג 18:00 20:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2618.02 סינמטוגרפיה 2 מר לרנר דן
    סדנה ד 10:00 13:00 120 מכסיקו 3
    ב' 0851.2618.03 סינמטוגרפיה 2 מר לרנר דן
    סדנה ג 13:00 16:00 א119 מכסיקו 3
    ב' 0851.2559.01 עריכה 2 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2559.02 עריכה 2 גב' פרלוב יעל
    סדנה א 18:00 20:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2559.03 עריכה 2 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2590.01 מתחקיר לתסריט גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2526.01 ניתוח תסריטים לבימוי פרופ' רובינשטיין דובי
    שו"ת ה 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.2580.01 בימוי דוקומנטרי 1 פרופ' אביעד מיכל
    סדנה א 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.2668.01 עיצוב הצליל 2 מר רשף אורי
    סדנה ג 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.3803.01 עריכה ממוחשבת 2 מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 16:00 18:00 א119 מכסיקו 0
    ב' 0851.2686.01 סדנת תאורה מר' לפלמן ויקטור
    סדנה ג 14:00 16:00 א122 מכסיקו 0
    שנה ג' להשלמת BA חד חוגי
    מעבדה לפרויקט גמר - שנה ג'
    א' 0851.8500.01 פורמטים חדשים בפלטפורמות דיגיטליות א' מר שפירא ערן
    מעבדה ד 16:00 18:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    ב' 0851.8518.01 פורמטים חדשים בפלטפורמות דיגיטליות ב' מר שפירא ערן
    מעבדה ד 12:00 14:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2