בית הספר לקולנוע ולטלוויזיה

סמסטר מס' קורס שם קורס מרצים שיטת הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
תשעח
שנה א'
מבואות - שנה א'
א' 0851.6529.01 מבוא לתולדות הקולנוע-א' מר אינגבר נחמן
שיעור ג 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
  • אסיסטנט גל נדלר
  • ב' 0851.6530.01 מבוא לתולדות הקולנוע-ב' מר אינגבר נחמן
    שיעור ג 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
  • אסיסטנט גל נדלר
  • א' 0851.6524.01 מבוא לתיאוריות קולנועיות ד"ר חגין בועז
    שיעור ג 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6548.01 מבע קולנועי מר אינגבר נחמן
    שיעור ד 12:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
  • אסיסטנט גל נדלר
  • א' 0851.6190.01 מבוא לקולנוע תיעודי [1] ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ד 10:00 12:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6217.01 יסודות בצילום ועריכה מר לרנר דן
    שיעור ה 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6531.01 מבוא ללימודי טלוויזיה ד"ר חרל"פ איתי
    שיעור ד 12:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6189.01 מבוא לקולנוע בעידן הדיגיטלי ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור ד 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6189.01 מבוא לקולנוע בעידן הדיגיטלי ( הקרנה) ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור ג 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
    אב 0851.0005.01 בקיאות בסרטים א' מר נדלר גל
    קולוק' ה 18:00 21:00 115 פאסטליכט מכסיקו 1
    ב' 0851.6539.01 מבוא לתסריטאות [1] מר צפור אסף
    שיעור ד 10:00 12:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
  • [1] על תלמידי דו חוגי חובה להשלים:
  • או מבוא לקולנוע תיעודי או מבוא לתסריטאות.
  • לתלמידי דו חוגי שישלימו את שניהם יחשב הקורס השני
  • לקורס בחירה עיוני שנים ב' ג' מסגרת 600.
  • מבואות חובה מחוץ לחוג
    אב 0861.1210.01 תחנות בתרבות המערב ד"ר אונגר הנריך
    שיעור א 12:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
    סדנאות מקצועיות מרוכזות ( ללא קרדיט אקדמי)
    א' 0851.0012.01 בטיחות כללית וחשמל סדנה
  • להלן תאריכי סדנאות הבטיחות לתלמידי שנה א'
  • חובה להשתתף בכל תאריכי הסדנה
  • הסדנאות יתקיימו שבוע לפני תחילת הלימודים
  • 16.10.17
  • 08:45-09:00 - התכנסות ורישום
  • 09:00-10:30 - הרמה נכונה
  • 10:45-12:15 - בטיחות בחשמל
  • 12:15-12:30 הפסקה
  • 12:30-13:15 המשך בטיחות בחשמל
  • 13:15-14:00- הפסקת צהריים
  • 14:00-15:30 בטיחות בעבודה בגובה
  • 17.10.17
  • 08:45-09:00 - התכנסות ורישום
  • 09:00-10:30 - בטיחות כללית, בטיחות אש,עבודה בצבע
  • 10:30-10:45 הפסקה
  • 10:45-12:15 עזרה ראשונה והחייאה
  • 12:15-13:00 הפסקת צהריים
  • 13:100-14:30 המשך עזרה ראשונה והחייאה
  • 14:30-15:00 מבחן
  • א' 0851.1518.01 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ג 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.02 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ג 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.03 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ה 14:00 16:00 א122 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.04 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ה 14:00 16:00 א122 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.05 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ג 18:00 20:00 ב122 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.06 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ג 18:00 20:00 ב122 מכסיקו 0
  • אחת לשבועיים
  • א' 0851.1519.01 סדנת עריכה מר טבקמן חיים
    סדנה ג 14:00 16:00 120 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.02 סדנת עריכה מר טבקמן חיים
    סדנה ג 14:00 16:00 120 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.03 סדנת עריכה גב' עוזר איריס
    סדנה ה 14:00 16:00 120 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.04 סדנת עריכה גב' עוזר איריס
    סדנה ה 14:00 16:00 120 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.05 סדנת עריכה גב' עוזר איריס
    סדנה ג 18:00 20:00 213 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.06 סדנת עריכה גב' עוזר איריס
    סדנה ג 18:00 20:00 213 מכסיקו 0
  • אחת לשבועיים
  • סדנאות ייחודיות למסלול מדיה דיגיטלית
    א' 0851.8100.01 דו מימד מר שפירא איל
    סדנה א 14:00 16:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
    א' 0851.8100.02 דו מימד מר שפירא איל
    סדנה ד 10:00 12:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
  • בתאריכים: יפורסם
  • א' 0851.8102.01 יסודות ביצירה דיגיטלית א' מר בן אריה אהוד
    סדנה א 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.8103.01 יסודות ביצירה דיגיטלית ב' מר בן אריה אהוד
    סדנה א 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    תרגילים - שנה א'
    תרגיל בתיאוריות קולנועיות
    א' 0851.6527.01 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר רוזנבוים אביעד
    תרגיל א 18:00 20:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.02 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר עוזיאל שלמה
    תרגיל ג 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.03 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר נהלוני מתן
    תרגיל ד 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.04 תרגיל בתיאוריות קולנועיות גב' גזית אירית
    תרגיל ג 14:00 16:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.05 תרגיל בתיאוריות קולנועיות גב' גלסטיאן דיאנה
    תרגיל א 14:00 16:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.06 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר נהלוני מתן
    תרגיל א 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.07 תרגיל בתיאוריות קולנועיות גב' בקרמן אביטל
    תרגיל ד 16:00 18:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.08 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר אלחנן גל
    תרגיל ג 14:00 16:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.09 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר עוזיאל שלמה
    תרגיל א 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.10 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר ארבל יואב
    תרגיל ג 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
    תרגיל במבע קולנועי 1
    א' 0851.6551.01 תרגיל במבע קולנועי 1 מר פלדמן אופיר
    תרגיל א 10:00 12:00 200 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.02 תרגיל במבע קולנועי 1 מר ברוך ירון
    תרגיל א 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.03 תרגיל במבע קולנועי 1 מר קרבלניק משה
    תרגיל א 16:00 18:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.04 תרגיל במבע קולנועי 1 מר פלדמן אופיר
    תרגיל ה 14:00 16:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.05 תרגיל במבע קולנועי 1 מר קרבלניק משה
    תרגיל א 14:00 16:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.06 תרגיל במבע קולנועי 1 מר נדלר גל
    תרגיל ג 18:00 20:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.07 תרגיל במבע קולנועי 1 גב' פישר תומר
    תרגיל ב 14:00 16:00 200 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.08 תרגיל במבע קולנועי 1 מר נדלר גל
    תרגיל ה 10:00 12:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.09 תרגיל במבע קולנועי 1 מר קרבלניק משה
    תרגיל א 10:00 12:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.10 תרגיל במבע קולנועי 1 מר ברוך ירון
    תרגיל א 14:00 16:00 211 מכסיקו 2
    קריאה וכתיבה מודרכת
    ב' 0851.6546.01 קריאה וכתיבה מודרכת מר אלחליבי עובד
    תרגיל א 14:00 16:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.02 קריאה וכתיבה מודרכת מר פלדמן אופיר
    תרגיל א 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.03 קריאה וכתיבה מודרכת גב' גלסטיאן דיאנה
    תרגיל ד 16:00 18:00 02 קיקואין 2
    ב' 0851.6546.04 קריאה וכתיבה מודרכת מר אלחליבי עובד
    תרגיל א 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.05 קריאה וכתיבה מודרכת מר נדלר גל
    תרגיל ג 16:00 18:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.06 קריאה וכתיבה מודרכת מר פלדמן אופיר
    תרגיל ה 10:00 12:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.07 קריאה וכתיבה מודרכת מר נדלר גל
    תרגיל ה 16:00 18:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.08 קריאה וכתיבה מודרכת מר ארבל יואב
    תרגיל ה 14:00 16:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.09 קריאה וכתיבה מודרכת גב' פישר תומר
    תרגיל ה 14:00 16:00 117 מכסיקו 2
    תרגיל בלימודי טלוויזיה
  • תרגיל "בלימודי טלוויזיה" יינתן אחת לשבועיים
  • ב' 0851.6554.01 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר ברוך ירון
    תרגיל ה 16:00 18:00 209 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.02 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר ברוך ירון
    תרגיל ה 16:00 18:00 209 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.03 תרגיל בלימודי טלוויזיה גב' בן עוזר נירה
    תרגיל ג 16:00 18:00 211 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.04 תרגיל בלימודי טלוויזיה גב' בן עוזר נירה
    תרגיל ג 16:00 18:00 211 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.05 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר עוזיאל שלמה
    תרגיל ה 16:00 18:00 120 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.06 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר עוזיאל שלמה
    תרגיל ה 16:00 18:00 120 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.07 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר ברוך ירון
    תרגיל ה 14:00 16:00 213 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.08 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר ברוך ירון
    תרגיל ה 14:00 16:00 213 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.09 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר עוזיאל שלמה
    תרגיל ג 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 1
    תרגיל בכתיבת תסריט
    ב' 0851.1516.01 כתיבת תסריט גב' איטה שיר
    תרגיל א 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.02 כתיבת תסריט גב' איטה שיר
    תרגיל א 16:00 18:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.03 כתיבת תסריט מר רונן ארז
    תרגיל ה 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.04 כתיבת תסריט מר לרון עומרי
    תרגיל א 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.05 כתיבת תסריט גב' תשרי עדי
    תרגיל א 10:00 12:00 02 קיקואין 2
    ב' 0851.1516.06 כתיבת תסריט גב' ברוך שירה
    תרגיל א 10:00 12:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.07 כתיבת תסריט מר גבסו שי
    תרגיל ב 14:00 16:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.08 כתיבת תסריט מר לרון עומרי
    תרגיל א 16:00 18:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.09 כתיבת תסריט מר שקדי יונתן
    תרגיל ה 16:00 18:00 117 מכסיקו 2
    סדנאות - שנה א'
    יש להרשם לאותה קבוצה ואותו מרצה בסמסטר ב'
    א' 0851.6591.01 יסודות בבימוי קולנועי א' פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ד 16:00 18:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.01 יסודות בבימוי קולנועי ב' פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ד 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.02 יסודות בבימוי קולנועי א' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ד 16:00 18:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.02 יסודות בבימוי קולנועי ב' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ד 16:00 18:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.03 יסודות בבימוי קולנועי א' פרופ' גרין איתן
    סדנה ב 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.03 יסודות בבימוי קולנועי ב' פרופ' גרין איתן
    סדנה ב 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.04 יסודות בבימוי קולנועי א' גב' דרייפוס מיה
    סדנה ד 16:00 18:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.04 יסודות בבימוי קולנועי ב' פרופ' אביעד מיכל
    סדנה ד 16:00 18:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.05 יסודות בבימוי קולנועי א' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ד 18:00 20:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.05 יסודות בבימוי קולנועי ב' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ד 18:00 20:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.06 יסודות בבימוי קולנועי א' פרופ' גרין איתן
    סדנה ה 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.06 יסודות בבימוי קולנועי ב' פרופ' גרין איתן
    סדנה ה 12:00 14:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.07 יסודות בבימוי קולנועי א' פרופ' הקר ראובן
    סדנה ד 16:00 18:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.07 יסודות בבימוי קולנועי ב' פרופ' הקר ראובן
    סדנה ד 16:00 18:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.08 יסודות בבימוי קולנועי א' פרופ' גביזון שבתאי
    סדנה ה 14:00 16:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.08 יסודות בבימוי קולנועי ב' פרופ' גביזון שבתאי
    סדנה ה 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.09 יסודות בבימוי קולנועי א' מר מנור עמיר
    סדנה ד 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.09 יסודות בבימוי קולנועי ב' מר מנור עמיר
    סדנה ד 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
  • יסודות בבימוי קולנועי ב' פתוח לתלמידי הדו חוגי
  • כקורס בחירה עיוני שנים ב' ג'
  • קורס זה יוכר במסגרת מכסת השעות המעשיות
  • שניתן לקחת בתכנית הדו חוגית
  • אב 0851.1511.01 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר שפירא ערן
    סדנה ב 08:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.02 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר שפירא ערן
    סדנה ב 08:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.03 יסודות ביצירה לטלוויזיה גב' בנאי סיגלית
    סדנה ה 08:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.04 יסודות ביצירה לטלוויזיה גב' בנאי סיגלית
    סדנה ה 08:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.05 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר נחמיאס משה
    סדנה א 14:00 20:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.06 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר נחמיאס משה
    סדנה א 14:00 20:00 א122 מכסיקו 4
  • הקורס " יסודות ביצירה בטלוויזיה" יינתן פעם בשבועיים
  • מבואות חובה שנה ב'
    א' 0851.6616.01 מבוא לקולנוע בן זמננו א' מר אינגבר נחמן
    שיעור ד 16:00 20:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
  • אסיסטנט גל נדלר
  • ב' 0851.6648.01 מבוא לקולנוע בן זמננו ב' מר אינגבר נחמן
    שיעור ד 16:00 20:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
  • אסיסטנט גל נדלר
  • אב 0851.0006.01 בקיאות בסרטים ב' מר נדלר גל
    קולוק' ה 18:00 21:00 א206 מכסיקו 1
    ב' 0851.6595.01 מבוא לקולנוע ישראלי ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ב 12:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    תרגיל בקולנוע ישראלי
    ב' 0851.6553.01 תרגיל בקולנוע ישראלי מר אלחנן גל
    תרגיל ה 08:00 10:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.02 תרגיל בקולנוע ישראלי גב' בקרמן אביטל
    תרגיל ב 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.03 תרגיל בקולנוע ישראלי מר ברוך ירון
    תרגיל ב 08:00 10:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.04 תרגיל בקולנוע ישראלי מר ברוך ירון
    תרגיל ה 08:00 10:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.05 תרגיל בקולנוע ישראלי מר נהלוני מתן
    תרגיל ב 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.06 תרגיל בקולנוע ישראלי מר נהלוני מתן
    תרגיל ד 14:00 16:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.07 תרגיל בקולנוע ישראלי מר אלחליבי עובד
    תרגיל ג 18:00 20:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.08 תרגיל בקולנוע ישראלי מר נהלוני מתן
    תרגיל ג 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.09 תרגיל בקולנוע ישראלי מר נהלוני מתן
    תרגיל ג 12:00 14:00 120 מכסיקו 2
    תיאוריות קולנועיות עכשוויות
  • ריכוז: ד"ר בועז חגין
  • א' 0851.4000.01 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' מזור יעל
    פרו"ס ג 10:00 14:00 209 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.02 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' גרינברג סלבה
    פרו"ס ד 10:00 14:00 02 קיקואין 4
    א' 0851.4000.03 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' לוין אורי
    פרו"ס ב 16:00 20:00 211 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.04 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' קוגלר תרזה
    פרו"ס ד 12:00 16:00 119 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.05 תיאוריות קולנועיות עכשוויות מר אבישר אריאל
    פרו"ס ב 16:00 20:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.06 תיאוריות קולנועיות עכשוויות מר דבורה ארז
    פרו"ס ה 10:00 14:00 02 קיקואין 4
    א' 0851.4000.07 תיאוריות קולנועיות עכשוויות ד"ר בן דוד בני
    פרו"ס א 10:00 14:00 א119 מכסיקו 4
    ב' 0851.4000.08 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' דן ענת
    פרו"ס ד 10:00 14:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.4000.09 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' לוי יעל
    פרו"ס ה 14:00 18:00 ב122 מכסיקו 4
    ב' 0851.4000.10 תיאוריות קולנועיות עכשוויות גב' עובדיה מורן
    פרו"ס א 14:00 18:00 120 מכסיקו 4
    חטיבת לימודים עיוניים - שנים ב' ג'
    הקבץ התמחות בתחום העיוני
  • קורסים יעודים בעדיפות לתלמידי המגמות :
  • החד חוגי עיוני, והדו חוגי, ולסטודנטים מצטיינים
  • ממוצע 90 ומעלה בשיעורים העיוניים
  • שיעורי בחירה מתקדמים
    שנה ב'
    א' 0851.7532.01 ביקורת קולנוע ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור א 10:00 12:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6177.01 קולנוע אתיקה ד"ר בידרמן שי
    שיעור ג 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6208.01 היום הארוך ביותר :9/11 בטלוויזיה ובקולנוע האמריקניים מר אבישר אריאל
    שיעור ב 16:00 20:00 209 מכסיקו 2
    שנה ג'
    סמינר מצטיינים -( כתב עת ) רישום באישור ראש התכנית העיונית
    אב 0851.9068.01 זמן והמרחב הטלוויזיוניים ד"ר חרל"פ איתי
    סמינר ה 10:00 12:00 200 מכסיקו 4
  • מותנה בממוצע 90 ומעלה בתחום העיוני
  • ז'אנרים, יוצרים, זרמים ולאומים בקולנוע ובטלוויזיה
    שיעורים
    א' 0851.8612.01 היצ'קוק ד"ר כהן רז אודיה
    שיעור ג 16:00 20:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.7615.01 פילם נואר ד"ר כהן רז אודיה
    שיעור ה 14:00 18:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.6143.01 מיכלאנג'לו אנטוניוני: מודרניזם וקולנוע מר אינגבר נחמן
    שיעור ד 12:00 16:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0851.6698.01 תחנות יסוד בקולנוע הלטינו-אמריקאי:הסטוריה, אסתטיקה ופוליטיקה ד"ר אוטין פבלו
    שיעור ב 10:00 14:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0851.6137.01 קולנוע צרפתי עכשווי ד"ר יעל מונק
    שיעור ג 16:00 20:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.6218.01 הקולנוע הגרמני החדש:ממניפס אוברהאוזן ועד נפילת חומת ברלין גב' דן ענת
    שיעור ג 12:00 14:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6226.01 "המערבון":מג'ון פורד ועד קוונטין טרנטינו ד"ר חיוטין דן
    שיעור ג 16:00 20:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.6699.01 בקצה אירופה: קולנוע מזרח אירופאי בשנות ה -60 ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור א 14:00 18:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.6165.01 אוטופיה / דיסטופיה : מדע בדיוני בקולנוע ובטלוויזיה מר דבורה ארז
    שיעור ה 10:00 12:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0851.6709.01 טלוויזיה, אקטיביזם ושינוי חברתי ד"ר ערב דן
    שיעור ג 10:00 12:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0851.6701.01 רטוריקה ותמטיקה בקולנוע של מרטין סקורסזה ד"ר אונגר הנריך
    שיעור ה 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6700.01 תמטיקה ורטוריקה בסרטי טרנטינו האחרונים ד"ר אונגר הנריך
    שיעור ה 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6702.01 אורסון וולס ד"ר אונגר הנריך
    שיעור ה 12:00 14:00 א206 מכסיקו 2
    ז'אנרים, יוצרים, זרמים ולאומים בקולנוע ובטלוויזיה
    סמינריונים
    א' 0851.5092.01 הגל החדש הצרפתי ד"ר שוייצר אריאל
    סמינר ה 16:00 20:00 200 מכסיקו 4
    ב' 0851.5116.01 הקולנוע האמריקאי: המחקר העכשווי של הוליווד והקולנוע העצמאי ד"ר חגין בועז
    סמינר ד 14:00 18:00 ג206 מכסיקו 4
    ב' 0851.5119.01 "העולם מצחיק אז צוחקים" : קומדיה בטלוויזיה וברשת ד"ר ברנשטיין עלינא
    סמינר ג 10:00 14:00 א119 מכסיקו 4
    א' 0851.9033.01 קולנוע ומלחמה פרופ' נאמן יהודה
    סמינר ד 14:00 18:00 211 מכסיקו 4
    א' 0687.3355.01 הקולנוע היפני פרופ' סרפר צביקה
    סמינר ה 14:00 18:00 262 גילמן
    א' 0851.5100.01 ז'אנרים טלוויזיוניים ד"ר חרל"פ איתי
    סמינר ה 14:00 18:00 213 מכסיקו 4
  • סטודנטים שהשלימו את הפרו"ס "תיאוריה קולנועית עכשווית"
  • יכולים לקחת סמינריון כבר בסמ' ב שנה ב'.
  • תיאוריה ואסתטיקה בקולנוע, בטלוויזיה ובמדיה הדיגיטאלית
    שיעורים
    ב' 0851.6206.01 עולמות מונפשים:אנימציה בקולנוע ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור ד 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.6696.01 קולנוע קווירי חדש ד"ר ניר קדם
    שיעור ג 14:00 18:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.6703.01 רטוריקה פוליפונית בקולנוע ד"ר אונגר הנריך
    שיעור ה 16:00 18:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.6166.01 הגוף בקולנוע גב' גרינברג סלבה
    שיעור ד 10:00 14:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.7712.01 אסתטיקה פאשיסטית מר דבורה ארז
    שיעור ב 10:00 12:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.6150.01 קולנוע ופילוסופיה :כל ההקשרים ד"ר בידרמן שי
    שיעור ג 08:00 10:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6704.01 קולנוע אילם:אטרקציות, בידור המונים, סלפסטיק והסחות דעת גב' לוין אורי
    שיעור ב 16:00 18:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.6227.01 שוברות שתיקה: קולנוע של נשים גב' עוזרי יערה
    שיעור א 16:00 20:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.6101.01 קולנוע ורגש ד"ר רז גל
    שיעור א 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6228.01 תיאוריות פמיניסטיות של הטלוויזיה גב' לוי יעל
    שיעור א 14:00 16:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6210.01 בין משחקיות לסרט ד"ר רז גל
    שיעור א 14:00 16:00 א206 מכסיקו 2
    סמינריונים
    א' 0851.5073.01 הרחק מגן עדן: מלודרמה וקולנוע פרופ' יוסף רז
    סמינר א 10:00 16:00 117 מכסיקו 4
    ב' 0851.5060.01 מפסיכה ועד ביונסה :מיתוסים ונשים בקולנוע ובטלוויזיה פרופ' זנגר ענת
    סמינר ב 10:00 16:00 117 מכסיקו 4
    א' 0851.5117.01 לראות את האור:על אסתטיקה רוחנית בקולנוע ד"ר חיוטין דן
    סמינר ב 16:00 20:00 119 מכסיקו 4
    ב' 0851.9069.01 הנרטיב הקולנועי ד"ר רז גל
    סמינר א 12:00 16:00 א119 מכסיקו 4
    ב' 0851.9070.01 תיאוריות קוגנטיביות קולנועיות ד"ר רז גל
    סמינר ב 10:00 14:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9046.01 בין תיעוד לבדיון:גבולות הקולנוע הדוקומנטרי ד"ר דובדבני שמוליק
    סמינר ה 10:00 14:00 120 מכסיקו 4
    א' 0851.9023.01 מבנה מתח והפתעה בקולנוע פרופ' בן שאול ניצן
    סמינר ה 10:00 14:00 ב122 מכסיקו 4
    ב' 0851.9065.01 אמפתיה והיטמעות בקולנוע ובמדיה דיגיטלית ד"ר רז גל
    סמינר ב 14:00 18:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.5105.01 קולנוע תיעודי וטכנולוגיות חדשות ד"ר לנדסמן אוהד
    סמינר ב 10:00 16:00 02 קיקואין 4
    א' 0851.5115.01 קולנוע- פילוסופיה: כיוונים חדשים ד"ר בידרמן שי
    סמינר ג 08:00 12:00 א119 מכסיקו 4
    ב' 0851.9066.01 טלוויזיה וגלובליזציה:מגעים בין תרבותיים בטלוויזיה הג ד"ר טלמון מירי
    סמינר א 12:00 16:00 א117 מכסיקו 4
  • סטודנטים שהשלימו את הפרו"ס "תיאוריה קולנועית עכשווית"
  • יכולים לקחת סמינריון כבר בסמ' ב שנה ב'.
  • קולנוע וטלוויזיה ישראליים ומזרח תיכוניים
    שיעורים
    ב' 0851.6229.01 ייצוג- עצמי מזרחי בטלוויזיה ובקולנוע הישראליים העכשוויים ד"ר אלוש לברון מירב
    שיעור ג 16:00 20:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.6705.01 הקולנוע הפלסטיני:זהות, מרחב, וזיכרון ד"ר שיטרית אריאל
    שיעור ג 14:00 18:00 01 קיקואין 2
    א' 0851.6706.01 קולנוע תיעודי ישראלי עכשווי ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ב 10:00 14:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6707.01 קולנוע ישראלי חדש ד"ר שוייצר אריאל
    שיעור ה 14:00 16:00 02 קיקואין 2
    ב' 0851.6692.01 דרמה ישראלית בטלוויזיה ד"ר חרל"פ איתי
    שיעור ד 14:00 16:00 212 מכסיקו 2
    קולנוע וטלוויזיה ישראליים ומזרח תיכוניים
    סמינריונים
    ב' 0851.9044.01 מנטליות ומצור בקולנוע העולמי פרופ' בן שאול ניצן
    סמינר ב 10:00 14:00 120 מכסיקו 4
    א' 0851.9067.01 נוסטלגיה, רטרו וזיכרון בטלוויזיה ובקולנוע בישראל ובארה"ב ד"ר טלמון מירי
    סמינר א 16:00 20:00 120 מכסיקו 4
    א' 0851.9061.01 האביב הערבי: מהפכת הקולנוע בעולם הערבי ד"ר רינאוי חליל
    סמינר ד 10:00 14:00 212 מכסיקו 4
  • סטודנטים שהשלימו את הפרו"ס "תיאוריה קולנועית עכשווית"
  • יכולים לקחת סמינריון כבר בסמ' ב שנה ב'.
  • שיעורי תסריטאות - שנה ב'
    שיעורי חובה
    א' 0851.2056.01 יסודות מתקדמים בכתיבת תסריט פרופ' גרין איתן
    שו"ת ב 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2122.01 מספור לסרט - פרוזה מול דרמה מר יואב כץ
    שו"ת א 18:00 20:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2005.01 הרגע הדרמטי 1 מר צפור אסף
    שו"ת ג 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.2104.01 תיאוריות בתסריטאות גב' נמדר אסתר
    שו"ת ג 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2095.01 משחק לתסריטאים גב' שרון טלי
    שו"ת ב 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    שיעורי חובה
    ב' 0851.2060.01 מרעיון לתקציר בסרט קולנוע פרופ' גרין איתן
    שו"ת ב 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2123.01 רעיון לסדרת טלוויזיה גב' מרום תמר
    שו"ת ב 18:00 20:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2121.01 הרגע הדרמטי 2 מר צפור אסף
    שיעור ה 10:00 12:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2125.01 קונפליקט בדרמה מר קו אל ארז
    שיעור ג 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    שיעורי תסריטאות - שנה ג'
    שיעורי חובה
    א' 0851.3001.01 מתקציר לטריטמנט בסרט קולנוע פרופ' גרין איתן
    שו"ת ב 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.3005.01 פיתוח סדרת טלוויזיה גב' מרום תמר
    שו"ת ב 08:00 10:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.3026.01 כתיבה דרמטית לילדים גב' נמדר אסתר
    שו"ת ג 12:00 14:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.3011.01 פורמטים אלטרנטיביים לסדרת טלוויזיה ואינטרנט מר צפור אסף
    שו"ת ד 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    בחירה שנה ג' סמ' א'
    א' 0851.9226.01 תחבולות בכתיבה קולנועית פרופ' גביזון שבתאי
    שו"ת ה 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
  • או
  • א' 0851.2114.01 פרקטיקות בעבודת התסריטאי גב' הפנר מאיה
    שו"ת א 12:00 14:00 א117 מכסיקו 2
  • או
  • א' 0851.3028.01 כתיבה בז'אנרים מר צפור אסף
    שו"ת ד 10:00 12:00 117 מכסיקו 2
  • או
  • א' 0851.2116.01 כתיבה קומית גב' מרום תמר
    שו"ת א 10:00 12:00 א117 מכסיקו 2
    שיעורי חובה
    ב' 0851.3006.01 מטריטמנט לתסריט באורך מלא פרופ' גרין איתן
    שו"ת ב 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.3003.01 פרק בסדרת טלוויזיה גב' נמדר אסתר
    שו"ת ג 12:00 14:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3029.01 התסריטאי היוצר מר זגורי מאור
    שו"ת ג 10:00 12:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3025.01 כתיבה לניו מדיה מר צפור אסף
    שו"ת ד 08:00 10:00 א117 מכסיקו 2
  • חונכות אישית לשנה ג' בלבד
  • יש לבחור אחת מהחונכויות
  • א' 0851.3022.01 חונכות אישית לפרוייקט הגמר קולנוע מר קו אל ארז
    שו"ת ג 14:00 16:00 ג122 מכסיקו 2
  • או
  • ב' 0851.3024.01 חונכות אישית לפרוייקט הגמר טלוויזיה מר צפור אסף
    שו"ת ד 12:00 14:00 ג122 מכסיקו 2
    בחירה שנה ג' סמ' ב'
  • או
  • ב' 0851.2118.01 סצינה סיפור בתמונות גב' הפנר מאיה
    שו"ת א 10:00 12:00 א117 מכסיקו 2
  • או
  • ב' 0851.3030.01 בין תסריט לבימוי גב' ויניק מיכל
    שו"ת ד 10:00 12:00 212 מכסיקו 2
    הפקה
    הקבץ הפקה 1 - שנה ב 24 ש"ס
  • סמסטר א'
  • סדנאות מקצועיות מרוכזות
  • הסדנאות ללא קרדיט אקדמי
  • א' 0851.0010.01 סדנה לשימוש בציוד מר גולדווסר תום
    סדנה ג 11:00 13:00 0
    א' 0851.0010.01 סדנה לשימוש בציוד מר גולדווסר תום
    סדנה ג 13:30 15:30 0
  • הסדנה תתקיים ב-17.10.17בשתי קבוצות לפי השעות
  • ב' 0851.0011.01 סדנה למקצועות הסט יפורסם
    סדנה 0
    סדנה מרוכזת תאריכים יפורסמו במשך
  • הקבץ הפקה 1
  • סדנאות ושיעורים
  • שיעורים שנתיים
  • אב 0851.2534.01 סדנת בימוי לסרט קיץ מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה ב 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 4
    א' 0851.2534.02 סדנת בימוי לסרט קיץ מר שני ירון
    סדנה ה 12:00 14:00 117 מכסיקו 4
    ב' 0851.2534.02 סדנת בימוי לסרט קיץ מר שני ירון
    סדנה ה 12:00 14:00 211 מכסיקו 4
    אב 0851.2534.03 סדנת בימוי לסרט קיץ מר קוסושווילי דובר
    סדנה ג 16:00 18:00 117 מכסיקו 4
    אב 0851.2534.04 סדנת בימוי לסרט קיץ גב' דרייפוס מיה
    סדנה ד 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 4
    אב 0851.2529.01 סדנת תסריט לסרט קיץ מר בלוך ירון
    סדנה ב 16:00 18:00 117 מכסיקו 4
    א' 0851.2529.02 סדנת תסריט לסרט קיץ גב' דרייפוס מיה
    סדנה ד 12:00 14:00 211 מכסיקו 4
    ב' 0851.2529.02 סדנת תסריט לסרט קיץ גב' ויניק מיכל
    סדנה ד 12:00 14:00 211 מכסיקו 4
    אב 0851.2529.03 סדנת תסריט לסרט קיץ מר בלוך ירון
    סדנה ד 10:00 12:00 119 מכסיקו 4
    אב 0851.2529.04 סדנת תסריט לסרט קיץ פרופ' גרין איתן
    סדנה ה 14:00 16:00 א119 מכסיקו 4
    א' 0851.2562.01 משחק 1 גב' בת אדם מיכל
    סדנה א 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2562.02 משחק 1 גב' בת אדם מיכל
    סדנה א 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2562.03 משחק 1 מר שני ירון
    סדנה ג 14:00 16:00 א122 מכסיקו 2
    א' 0851.2562.04 משחק 1 גב' דרייפוס מיה
    סדנה ד 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.01 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.02 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.03 עריכה 1 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2509.01 סינמטוגרפיה 1 מר פיצ'חדזה יוסף
    שו"ת ב 12:00 16:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.2615.01 כתיבה לטלוויזיה 1 מר צפור אסף
    סדנה ג 12:00 14:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.2589.01 ביצוע וכתיבת תחקיר גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.2521.01 מבוא לסרט דוקומנטרי פרופ' הקר ראובן
    שיעור ה 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.2667.01 עיצוב הצליל 1 מר חן נפתלי
    סדנה ו 09:00 13:00 117 מכסיקו 2
  • הקורס מתקיים אחת לשבועיים
  • א' 0851.2698.01 בימוי על נייר - סטורי בורד פרופ' קמינסקי חנן
    סדנה א 16:00 18:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.2505.01 הפקה 1 מר רוזנבאום מארק
    סדנה ג 18:00 20:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.2583.01 פיתוח רעיון מקורי לתכנית טלוויזיה גב' בן נתן נעמי
    סדנה ג 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.3802.01 עריכה ממוחשבת 1 מר שטויר דב בוריס
    סדנה א 18:00 20:00 א119 מכסיקו 0
    א' 0851.4621.01 סדנת צילום מר פרידמן סרגיי
    הדרכה אישית א 09:00 12:00 ב122 מכסיקו 0
    הקבץ הפקה 2 - שנה ב'
  • סדנאות ושיעורים
  • ב' 0851.2618.01 סינמטוגרפיה 2 מר כצנלסון רוני
    סדנה א 14:00 17:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2618.02 סינמטוגרפיה 2 מר לרנר דן
    סדנה ד 10:00 13:00 120 מכסיקו 3
    ב' 0851.2618.03 סינמטוגרפיה 2 מר רז גיא
    סדנה ג 13:00 16:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2559.01 עריכה 2 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 10:00 12:00 ג206 מכסיקו 2
    ב' 0851.2559.02 עריכה 2 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2559.03 עריכה 2 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2564.01 משחק 2 גב' בת אדם מיכל
    סדנה ב 16:00 19:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2564.02 משחק 2 מר קוסושווילי דובר
    סדנה ה 11:00 14:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2564.03 משחק 2 גב' שרון טלי
    סדנה ג 10:00 13:00 א122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2627.01 כתיבה לטלוויזיה 2 גב' מרום תמר
    סדנה ד 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2590.01 מתחקיר לתסריט גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2526.01 ניתוח תסריטים לבימוי פרופ' רובינשטיין דובי
    שו"ת ה 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.2580.01 בימוי דוקומנטרי 1 פרופ' הקר ראובן
    סדנה א 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.2668.01 עיצוב הצליל 2 מר רשף אורי
    סדנה ג 12:00 14:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2691.01 ליהוק שחקנים גב' אזולאי אורית
    סדנה ד 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.3803.01 עריכה ממוחשבת 2 מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 16:00 18:00 א119 מכסיקו 0
    ב' 0851.2686.01 סדנת תאורה מר' לפלמן ויקטור
    סדנה ג 14:00 16:00 א122 מכסיקו 0
  • חונכויות אישיות
  • ב' 0851.2524.01 חונכות תסריט לסרט קיץ פרופ' רובינשטיין דובי
    הדרכה אישית ה 16:00 18:00 116 מכסיקו 0
    ב' 0851.2524.02 חונכות תסריט לסרט קיץ פרופ' רובינשטיין דובי
    הדרכה אישית ג 18:00 20:00 116 מכסיקו 0
    ב' 0851.2528.01 חונכות לסרטי קיץ מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית א 14:00 16:00 ב020 מכסיקו 0
    ב' 0851.2528.02 חונכות לסרטי קיץ גב' דרייפוס מיה
    הדרכה אישית ד 12:00 14:00 117 מכסיקו 0
    ב' 0851.2528.03 חונכות לסרטי קיץ פרופ' הקר ראובן
    הדרכה אישית ד 12:00 14:00 0
    לימודי הפקה שנה ג' - סה"כ 20 ש"ס
    הקבץ הפקה 3
    סמסטר א'
    סדנאות מרוכזות
    א' 0851.3524.01 סינמטוגרפיה 3 מר גולדמן שי
    סדנה 2
  • אסיסטנט - יפורסם
  • סדנה מרוכזת בסוף סמסטר א'
  • שבועיים מרוכזים בחודש פברואר
    ב' 0851.3525.01 סינמטוגרפיה 4 מר קלמן פרד
    סדנה 2
  • סדנה מרוכזת בסוף סמסטר ב'
  • אסיסטנט יפורסם
  • ב' 0851.3800.01 סדנת עריכה למתקדמים פרופ' הולין נורמן
    סדנה 2
  • אסיסטנט יפורסם
  • סדנה מרוכזת בחופשת סמ' ב'
  • תאריכים סופיים יפורסמו
  • ב' 0851.9141.01 הפקה והפצה מר שחורי כתריאל
    סדנה 2
  • סדנה מרוכזת בשבוע הפסטיבל
  • סדנאות ושיעורים
    אב 0851.3662.01 בימוי דוקומנטרי 2 פרופ' הקר ראובן
    סדנה ד 14:00 16:00 117 מכסיקו 4
    א' 0851.3590.01 פיתוח סדרת טלוויזיה גב' ויס ברקוביץ רונית
    סדנה ד 10:00 12:00 120 מכסיקו 4
    ב' 0851.3590.01 פיתוח סדרת טלוויזיה גב' ויס ברקוביץ רונית
    סדנה ד 10:00 12:00 117 מכסיקו 4
    אב 0851.3598.01 בימוי דרמה לטלוויזיה מר סער רן
    סדנה א 10:00 14:00 א122 מכסיקו 8
    א' 0851.3548.01 סדנת במאי דמות שחקן פרופ' לוי רם
    סדנה ד 14:00 20:00 א122 מכסיקו 4
    א' 0851.3546.01 סדנת רעיון לסרט גמר מר בלוך ירון
    סדנה ב 12:00 16:00 א119 מכסיקו 4
    א' 0851.3526.01 עריכה 3 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 12:00 14:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.3526.02 עריכה 3 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.1153.01 הפקת ארועי קולנוע ד"ר רגב נועה
    סדנה ב 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.3522.01 ניתוח סרטי קיץ פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ג 16:00 20:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.3671.01 סדנת בימוי - אדפטציה מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה ה 10:00 12:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.3697.01 סדנת בימוי - ז'אנרים מר לרנר דן
    סדנה ג 14:00 16:00 ג206 מכסיקו 2
    א' 0851.2581.01 צילום סטילס במאה ה -21 גב' היימן מיכל
    סדנה ב 16:00 18:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.3587.01 דרמה סינגולרית מר שני ירון
    סדנה ג 10:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    א' 0851.3551.01 תמונה - פוסט פרודקשן מר רז גיא
    סדנה ד 10:00 12:00 א122 מכסיקו 2
    א' 0851.2637.01 מבוא לקולנוע נסיוני 1 גב' לוין אורי
    סדנה א 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.9318.01 פסקול- פוסט פרודקשן גב' דרור רותם
    סדנה ה 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2586.01 פרוייקט תיעודי חברתי מר טאוזינגר אמיר
    סדנה ד 18:00 20:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.3802.01 עריכה ממוחשבת 1 מר שטויר דב בוריס
    סדנה א 18:00 20:00 א119 מכסיקו 0
    א' 0851.9114.01 סגנונות בעריכה א מר שטויר דב בוריס
    סדנה א 16:00 18:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.3538.01 סרט גמר - סדנת בימוי מתקדמת פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ד 18:00 20:00 117 מכסיקו 2
    חונכויות
    א' 0851.3628.01 חונכות עריכה לסרטי קיץ וגמר גב' פרלוב יעל
    הדרכה אישית ה 16:00 18:00 א014 מכסיקו 0
    א' 0851.3628.02 חונכות עריכה לסרטי קיץ וגמר מר שטויר דב בוריס
    הדרכה אישית א 14:00 16:00 ג122 מכסיקו 0
    א' 0851.3801.01 חונכות פוסט פרודקשן לסדנאות בימוי קולנועי א' מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית ה 12:00 14:00 ב020 מכסיקו 0
  • פגישות אשיות בתיאום עם המרצה
  • סמסטר ב'
    סדנאות ושיעורים
    ב' 0851.3698.01 סדנת בימוי - אגדה מר קולירין ערן
    סדנה ג 18:00 20:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.3699.01 סדנת בימוי - ריאליזם גב' ויניק מיכל
    סדנה ד 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3804.01 חונכות לסדנאות בימוי- אגדה וריאליזם מר בלוך ירון
    הדרכה אישית ד 14:00 16:00 2
    ב' 0851.3621.01 צילום דוקומנטרי מר כצנלסון רוני
    סדנה א 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.3523.01 יצוגי המרחב הקולנועי פרופ' רובינשטיין דובי
    שיעור ג 14:00 16:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3527.01 עריכה 4 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 12:00 14:00 ג206 מכסיקו 2
    ב' 0851.3527.02 עריכה 4 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2639.01 מבוא לקולנוע נסיוני 2 גב' לוין אורי
    סדנה ה 10:00 12:00 203 דן-דוד 2
    ב' 0851.3528.01 תסריט לסרט גמר 1 מר בלוך ירון
    שו"ת ב 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.3528.02 תסריט לסרט גמר 1 גב' דרייפוס מיה
    סדנה ד 16:00 18:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3591.01 הפקה 2 מר שחורי כתריאל
    סדנה ב 12:00 16:00 ב122 מכסיקו 2
  • הקורס ניתן אחת לשבועיים
  • ב' 0851.6694.01 סדנה - דוד פרלוב פרופ' הקר ראובן
    סדנה א 16:00 20:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.3803.01 עריכה ממוחשבת 2 מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 16:00 18:00 א119 מכסיקו 0
    ב' 0851.2587.01 פרוייקט תיעודי חברתי מר טאוזינגר אמיר
    סדנה ד 18:00 20:00 א119 מכסיקו 2
    סרטי גמר חונכויות
    א' 0851.3550.01 חונכות תסריט לסרט גמר מר בלוך ירון
    הדרכה אישית ד 14:00 16:00 ג122 מכסיקו 0
    א' 0851.3550.02 חונכות תסריט לסרט גמר גב' דרייפוס מיה
    הדרכה אישית ה 10:00 12:00 ג122 מכסיקו 0
    א' 0851.3550.03 חונכות תסריט לסרט גמר פרופ' רובינשטיין דובי
    הדרכה אישית ג 14:00 16:00 0
    ב' 0851.3550.04 חונכות תסריט לסרט גמר מר בלוך ירון
    הדרכה אישית ד 12:00 14:00 0
    א' 0851.3709.01 חונכות לסרט גמר דוקומנטרי פרופ' הקר ראובן
    הדרכה אישית ה 14:00 16:00 ג122 מכסיקו 0
    א' 0851.3703.01 חונכות ליהוק לסרט גמר גב' אזולאי אורית
    הדרכה אישית ד 14:00 16:00 212 מכסיקו 0
    א' 0851.3670.01 חונכות בימוי לסרט גמר מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית ה 14:00 16:00 ב020 מכסיקו 0
    א' 0851.9628.01 חונכות תסריט פרופ' גרין איתן
    שו"ת ה 10:00 12:00 124 מכסיקו 2
    ב' 0851.3669.01 חונכות בימוי לסרט גמר מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית ה 10:00 12:00 ב020 מכסיקו 0
    ב' 0851.3669.02 חונכות תסריט ובימוי לסרט גמר פרופ' גביזון שבתאי
    הדרכה אישית ה 10:00 12:00 ג122 מכסיקו 0
    ב' 0851.3630.01 חונכות תסריט לסרט גמר פרופ' רובינשטיין דובי
    הדרכה אישית ד 18:00 20:00 117 מכסיקו 0
    ב' 0851.3711.01 חונכות פוסט פרודקשן לסדנאות בימוי קולנועי ב' מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית ב 12:00 14:00 ב020 מכסיקו 0
    ב' 0851.3805.01 חונכות פרויקט אוריינטל אקספרס מר. דרור דוקי
    הדרכה אישית ג 09:30 13:00 ג122 מכסיקו 0
    מדיה דיגיטלית שנה ב'
    מדיה דיגיטלית סדנאות הפקה
  • סדנאות מרוכזות לפני סמ' א'
  • א' 0851.0010.03 סדנה לשימוש בציוד מר גולדווסר תום
    סדנה ד 09:00 11:00
  • סדנה מרוכזת לפני תחילת הלימודים ב 18.10.17
  • סדנאות הפקה משותפות לשתי ההתמחויות
    א' 0851.8301.01 סדנה לטכנולוגיות אינטראקטיביות מר שוורצנברג עמית
    סדנה א 16:00 18:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
    א' 0851.8301.02 סדנה לטכנולוגיות אינטראקטיביות מר שוורצנברג עמית
    סדנה א 18:00 20:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
    ב' 0851.8300.01 הפקה לפלטפורמות דיגיטליות מר בן אריה אהוד
    סדנה א 12:00 15:00 208 מולטימדיה מכסיקו 3
    התמחות ביצירה בטכנולוגיות אינטראקטביות 1
    ריכוז : אודי בן אריה
    א' 0851.8302.01 מבוא ליצירה בטכנולוגיות אינטראקטיביות מר בן אריה אהוד
    סדנה א 12:00 14:00 200 מכסיקו 2
    א' 0851.8303.01 סודות האינטראקטיב גב' זיתוני שדה אורית
    סדנה ג 16:00 18:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    א' 0851.8306.01 כלים ליצירה בסביבת רשת א מר הדס ערן
    סדנה ה 12:00 14:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    א' 0851.8314.01 תרגיל כלים ליצירה בסביבת רשת א מר חיות אמיר
    תרגיל ה 14:00 16:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
    ב' 0851.8307.01 כלים ליצירה בסביבת רשת ב מר הדס ערן
    סדנה ה 12:00 14:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    ב' 0851.8316.01 תרגיל כלים ליצירה בסביבת רשת ב מר חיות אמיר
    תרגיל ה 16:00 18:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
    ב' 0851.8304.01 פיתוח רעיון לסדרת רשת/טרנסמדיה מר צפור אסף
    סדנה ג 08:00 10:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.8305.01 מציאות מדומה מר בהט יותם
    סדנה ה 14:00 16:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    התמחות ביצירת אפקטים ויזואליים-VFX 1
    ריכוז: אפי וייזן
    ב' 0851.8308.01 אפקטים דיגיטליים לקולנוע וטלוויזיה מר. שיף איתי
    סדנה א 18:00 20:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    א' 0851.8309.01 אנימציה תלת מימד א' מר כצמן יונתן
    סדנה ג 12:00 15:00 208 מולטימדיה מכסיקו 3
    ב' 0851.8310.01 אנימציה תלת מימד ב' מר כצמן יונתן
    סדנה ג 12:00 15:00 208 מולטימדיה מכסיקו 3
    א' 0851.8311.01 אפקטים דיגיטליים- קומפוזיטינג א' מר וואדניצקי עומר
    סדנה ג 10:00 12:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    ב' 0851.8312.01 אפקטים דיגיטליים- קומפוזיטינג ב' מר גבע יהונתן
    סדנה ג 10:00 12:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    מעבדת קיץ - חובה שנה ב'
    ב' 0851.8313.01 מעבדת מאיץ פרוייקט גמר מר בן אריה אהוד
    מר שפירא ערן
    הדרכה אישית 2
  • 4 ימים מרוכזים בחופשת סמסטר ב' - יפורסם
  • קורסי בחירה מתוך הקבץ הפקה (בהיקף 6 ש"ס)
    א' 0851.2558.01 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.02 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.03 עריכה 1 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2509.01 סינמטוגרפיה 1 מר פיצ'חדזה יוסף
    שו"ת ב 12:00 16:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.2589.01 ביצוע וכתיבת תחקיר גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.2521.01 מבוא לסרט דוקומנטרי פרופ' הקר ראובן
    שיעור ה 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.2667.01 עיצוב הצליל 1 מר חן נפתלי
    סדנה ו 09:00 13:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.2505.01 הפקה 1 מר רוזנבאום מארק
    סדנה ג 18:00 20:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.2583.01 פיתוח רעיון מקורי לתכנית טלוויזיה גב' בן נתן נעמי
    סדנה ג 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.3802.01 עריכה ממוחשבת 1 מר שטויר דב בוריס
    סדנה א 18:00 20:00 א119 מכסיקו 0
    א' 0851.4621.01 סדנת צילום מר פרידמן סרגיי
    הדרכה אישית א 09:00 12:00 ב122 מכסיקו 0
    ב' 0851.2618.01 סינמטוגרפיה 2 מר כצנלסון רוני
    סדנה א 14:00 17:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2699.01 הבמאי כמנצח מתסריט לסרט מר קוסושווילי דובר
    סדנה ג 18:00 20:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2618.02 סינמטוגרפיה 2 מר לרנר דן
    סדנה ד 10:00 13:00 120 מכסיקו 3
    ב' 0851.2618.03 סינמטוגרפיה 2 מר רז גיא
    סדנה ג 13:00 16:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2559.01 עריכה 2 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 10:00 12:00 ג206 מכסיקו 2
    ב' 0851.2559.02 עריכה 2 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2559.03 עריכה 2 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2590.01 מתחקיר לתסריט גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2526.01 ניתוח תסריטים לבימוי פרופ' רובינשטיין דובי
    שו"ת ה 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.2580.01 בימוי דוקומנטרי 1 פרופ' הקר ראובן
    סדנה א 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.2668.01 עיצוב הצליל 2 מר רשף אורי
    סדנה ג 12:00 14:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3803.01 עריכה ממוחשבת 2 מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 16:00 18:00 א119 מכסיקו 0
    ב' 0851.2686.01 סדנת תאורה מר' לפלמן ויקטור
    סדנה ג 14:00 16:00 א122 מכסיקו 0