החוג לתולדות האמנות

סמסטר מס' קורס שם קורס מרצים שיטת הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
לימודי התואר הראשון
----------------------------------------------------
שיעורים פנוראמיים
א' 0821.1900.01 אמנות על ציר הזמן א': העת העתיקה - ממצרים ועד סוף ימי הביניי ד"ר אריה קפיטיקין
ד"ר ברטל רננה
שיעור א 16:00 18:00 01 קיקואין 2
א 16:00 18:00 01 קיקואין
ב' 0821.1902.01 אמנות על ציר הזמן ב': מהרנסנס ועד לאמנות המודרנית ד"ר צ'ולקמן תמר
ד"ר ספי הנדלר
שיעור א 16:00 18:00 01 קיקואין 2
א 16:00 18:00 01 קיקואין
שיעורי ליבה (מבוא)
**אין להרשם לקורס שמספרו זהה לקורס שכבר נלמד
א' 0821.1005.01 מבוא לאמנות קלאסית: אמנות הלניסטית ואמנות יוונית קלאסית ד"ר מיכאלי טלילה
שיעור א 10:00 12:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
א' 0821.1306.01 מבוא לאמנות ימי הביניים: בין מסורת, שינוי ותחייה: אמנות ימי ד"ר פישהוף גיל
שיעור ד 10:00 12:00 01 קיקואין 2
א' 0821.1331.01 מבוא לאמנות עמי האסלאם: הראשית ד"ר אריה קפיטיקין
שיעור ג 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
א' 0821.1432.01 מבוא לאמנות הרנסנס: על הציור: אמנות ותאוריה ברנסנס ד"ר צ'ולקמן תמר
שיעור א 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
א' 0821.1509.01 מבוא לאמנות מודרנית: אמנות המאה ה-19 ד"ר שוסטרמן רבקה
שיעור ה 12:00 14:00 01 קיקואין 2
א' 0821.1620.01 מבוא לאמנות ישראלית: סוגיות נבחרות באמנות ישראלית ד"ר שבי אורלי
שיעור ב 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
א' 0821.1720.01 מבוא לאמנות גלובאלית: תרבות חזותית, קולוניאליזם וגלובליזציה ד"ר אילת זהר
שיעור ד 14:00 16:00 א206 מכסיקו 2
ב' 0821.1131.01 מבוא לאמנות קלאסית : רומא ויהודה, מרכז ושוליים באמנות הרומית ד"ר פישר מתי
שיעור ב 16:00 18:00 א206 מכסיקו 2
ב' 0821.1312.01 מבוא לאמנות ימי הביניים בשיאם: אמנות בתום האלף; רומנסק וגותי פרופ' פינקוס אסף
שיעור ב 14:00 16:00 א206 מכסיקו 2
ב' 0821.1009.01 מבוא לאמנות קלאסית: המיתולוגיה באמנות (קורס חתך) ד"ר מיכאלי טלילה
שיעור א 10:00 12:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
ב' 0821.1528.01 מבוא לאמנות מודרנית: אמנות מסוף המאה ה-19 ועד אמצע המאה ה-20 ד"ר לוריא-חיון עדי
שיעור ה 10:00 12:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
ב' 0821.1341.01 מבוא לאמנות עמי האסלאם: התפארת ד"ר אריה קפיטיקין
שיעור ג 14:00 16:00 01 קיקואין 2
ב' 0821.1431.01 מבוא לאמנות הרנסנס: אמנות חדשה מציאות ישנה: משחק הראליזם בר ד"ר צ'ולקמן תמר
שיעור א 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
ב' 0821.1430.01 מבוא לאמנות הרנסנס: ממיכלאנג'לו עד קרוואג'יו: האמנות האיטלקי ד"ר ספי הנדלר
שיעור ג 10:00 12:00 01 קיקואין 2
ב' 0821.1314.01 מבוא לאמנות ימי הביניים: הנרטיב הנוצרי באמנות-טקסט ודימוי (ק ד"ר ברטל רננה
שיעור ב 10:00 12:00 01 קיקואין 2
תרגיל בשפת האמנות (3 קבוצות מקבילות)
א' 0821.1710.01 שפת האמנות החזותית-התבוננות וניתוח ד"ר שדה נאוה
תרגיל ד 18:00 20:00 ג206 מכסיקו 2
ב' 0821.1710.02 שפת האמנות החזותית - התבוננות וניתוח ד"ר ארונוב איגור
תרגיל ד 12:00 14:00 212 מכסיקו 2
ב' 0821.1710.03 שפת האמנות החזותית-התבוננות וניתוח ד"ר שדה נאוה
תרגיל א 12:00 14:00 ג206 מכסיקו 2
תרגיל ביסודות הכתיבה האקדמית (3 קבוצות מקבילות)
א' 0821.1711.01 יסודות הכתיבה האקדמית: "העט היא לשון המחשבה" ד"ר צ'ולקמן תמר
תרגיל א 12:00 14:00 ג206 מכסיקו 2
ב' 0821.1711.02 יסודות הכתיבה האקדמית ד"ר ברטל רננה
תרגיל ב 12:00 14:00 200 מכסיקו 2
ב' 0821.1711.03 יסודות הכתיבה האקדמית ד"ר מיכאלי טלילה
תרגיל ג 10:00 12:00 200 מכסיקו 2
תרגילי קריאה העת העתיקה***
  • *אחת לשבועיים לסירוגין
  • א' 0821.1801.01 תרגיל קריאה / העת העתיקה ד"ר עדית שגיב
    תרגיל ג 10:00 12:00 ג206 מכסיקו 1
    א' 0821.1801.02 תרגיל קריאה / העת העתיקה ד"ר עדית שגיב
    תרגיל ג 10:00 12:00 ג206 מכסיקו 1
    תרגילי קריאה/ העת החדשה***
  • *אחת לשבועיים לסירוגין
  • ב' 0821.1802.03 תרגיל קריאה העת החדשה גב' גלעד איריס
    תרגיל ה 12:00 14:00 212 מכסיקו 1
    ב' 0821.1802.04 תרגיל קריאה העת החדשה גב' גלעד איריס
    תרגיל ה 12:00 14:00 212 מכסיקו 1
    שיעורי בחירה
    א' 0821.6012.01 מיתוסים בשולי המיתוסים ביוון וברומא ד"ר מיכאלי טלילה
    שיעור א 12:00 14:00 213 מכסיקו 2
    א' 0821.6045.01 סדנת מקורות עתיקים ד"ר מיכאלי טלילה
    ס' ב 10:00 12:00 200 מכסיקו 2
    א' 0821.6539.01 האמנות הרומנסקית באירופה: לידה, תחייה והמצאה ד"ר פישהוף גיל
    שיעור ד 12:00 14:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0821.6394.01 ארמונות בעידן האימפריות המוסלמיות: מבט משווה (איראן, הודו וה ד"ר הגר נעמי
    שיעור ב 16:00 18:00 01 קיקואין 2
    א' 0821.6020.01 רנסנס קליפורני: על הולדת אוסף ומוזיאון הגטי ד"ר ספי הנדלר
    שיעור ה 08:00 10:00 200 מכסיקו 2
  • *שיעור ייעודי לתלמידי מסלול המצטיינים וחד-חוגי
  • *תנאי קדם לשיעור רנסנס קליפורני: מבוא לאמנות הרנסנס
  • א' 0821.6439.01 הארמון והווילה: אדריכלות ועיטור ברנסנס האיטלקי ד"ר בלס גולדה
    שיעור ה 10:00 12:00 01 קיקואין 2
    א' 0821.6016.01 צבעי מים באמנות ישראלית ד"ר שוסטרמן רבקה
    שיעור ג 12:00 14:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0821.6803.01 שיעור במקצועות האמנות: חומרים וטכניקות גב' אפרת גל נור
    סדנה ג 08:00 12:00 4
  • *סדנה ייעודית לתלמידי מסלול המצטיינים והמסלול החד חוגי
  • א' 0821.6616.01 צילום ואקטיביזם חברתי ד"ר קלורמן-עראקי נעמה
    שיעור ב 12:00 14:00 211 מכסיקו 2
    א' 0821.6190.01 כתת אמן: אמת ושקרים אחרים, 24 פעמים בשניה מר עברון ניר
    שיעור ה 16:00 18:00 213 מכסיקו 2
  • *שיעור ייעודי לתלמידי מסלול המצטיינים ולתלמידי המסלול החד
  • א' 0608.1003.01 תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית ד"ר דקל טל
    שיעור ה 10:00 12:00 282 גילמן
    ב' 0821.6065.01 האדס ואליזיום- אמנות קבורה בעולם העתיק ד"ר מיכאלי טלילה
    שיעור א 12:00 14:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0821.6060.01 פסיכה וסומא: "הגוף הפוליטי" בעולם הקלאסי ובאמנות ישראלית עכש ד"ר שדה נאוה
    שיעור ד 18:00 20:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0821.6040.01 אוריינטליזם, קולוניאליזם וארכיטקטורה: קהיר כנרטיב בתקופה המו דר' קרן צדפי
    שיעור ג 16:00 18:00 208 מכסיקו 2
    ב' 0821.6015.01 הקרבה, דם וקדושה: אמנות שיעית ד"ר הגר נעמי
    שיעור ב 18:00 20:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0821.6050.01 האמנות ככלי תעמולה ברומא בתקופת הרנסנס והבארוק ד"ר בלס גולדה
    שיעור ה 12:00 14:00 01 קיקואין 2
    ב' 0821.6055.01 פיסול בריטי במאה ה-20 ד"ר שוסטרמן רבקה
    שיעור ג 08:00 10:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0821.6694.01 אמנות וסאונד ד"ר לוריא-חיון עדי
    שיעור ב 12:00 14:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0821.6090.01 מוזיאולוגיה: שדה האמנות בישראל ד"ר מירה בנאי
    שיעור ד 16:00 18:00 01 קיקואין 2
    ב' 0821.6017.01 מהפכות, מלחמות וקטסטרופות באמנות מאה ה-19 גב' מאיר תמר
    שיעור ד 12:00 14:00 01 קיקואין 2
    ב' 0821.6070.01 צילום קולוניאלי ופוסט-קולוניאלי: צילום באסיה, צילום מאסיה ד"ר אילת זהר
    שיעור ד 14:00 16:00 01 קיקואין 2
    ב' 0821.6061.01 צילום, וידאו ואמנות חזותית פלסטינית עכשווית בזיקה לאמנות מהמ ד"ר רונה סלע
    שיעור ג 18:00 20:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0821.6006.01 אמנות עכשיו! מבט על אמנות בישראל בשנות ה80 ומהן לעבר ההווה ד"ר יעל גילעת
    שיעור א 16:00 18:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0821.6999.01 סדנה באמנות האסלאם במוזיאון ד"ר אריה קפיטיקין
    סדנה א 12:00 14:00 א117 מכסיקו
  • שיעור ייעודי לתלמידי מסלול המצטיינים
  • תנאי קדם:מבוא לאמנות האסלאם-הראשית ומבוא לאמנות האסלאם-התפ
  • ב' 0687.2464.01 מנגה ואנימה: בין המקומי לגלובלי בקומיקס ובאנימציה של יפן ד"ר רז גרינברג
    שיעור א 16:00 18:00 279 גילמן
    ב' 0687.2469.01 מנזרי זן,מדיטציה וציור ביפן ד"ר גלית אבימן
    שיעור ה 10:00 12:00 278 גילמן
    סמינרים מתודולוגיים (פרו"ס) 3 קבוצות מקבילות
    א' 0821.2187.01 אמנות ותאוריה ד"ר ברטל רננה
    פרו"ס ה 10:00 14:00 ג206 מכסיקו 4
    א' 0821.2187.02 אמנות ותאוריה ד"ר שבי אורלי
    פרו"ס ג 16:00 20:00 ג206 מכסיקו 4
    ב' 0821.2187.03 אמנות ותאוריה ד"ר ברטל רננה
    פרו"ס ה 10:00 14:00 213 מכסיקו 4
    סמינריונים
    א' 0821.3200.01 אספנות כפייתית - הסקרנות המלומדת במאות ה-16 וה-17 באירופה ד"ר צ'ולקמן תמר
    סמינר ב 16:00 20:00 200 מכסיקו 4
    א' 0821.3201.01 "האחר" באמנות המודרנית ד"ר ארונוב איגור
    סמינר ד 12:00 16:00 200 מכסיקו 4
    א' 0821.3215.01 ייצוגי גוף, מגדר, ומיניות ביפן ד"ר אילת זהר
    סמינר ד 16:00 20:00 200 מכסיקו 4
    א' 0821.3220.01 טראגי-קומי-סטירי: המחזות הקלאסיים והאמנות החזותית ד"ר פישר מתי
    סמינר ב 12:00 16:00 א119 מכסיקו 4
    ב' 0821.3802.01 פרקטיקות של צפייה באמנות: ביקור בגלריות ומוזיאונים ד"ר שבי אורלי
    סמינר ג 10:00 14:00 213 מכסיקו 4
  • *סמינר ייעודי לתלמידי מסלול המצטיינים והחד-חוגי
  • ב' 0821.3225.01 גיאוגרפיה קדושה, מסורת וחידוש: האמנות הנוצרית בירושלים בימי ד"ר פישהוף גיל
    סמינר ה 14:00 18:00 200 מכסיקו 4
    ב' 0821.3230.01 הגירה ואמנות בישראל - סוגיות של מגדר וזהות בעידן של גלובליזצ ד"ר דקל טל
    סמינר ג 16:00 20:00 200 מכסיקו 4
    ב' 0821.3800.01 מקדתרלת נוטרדאם למוזיאון הלובר - סמינר יישומי ד"ר ספי הנדלר
    סמינר ב 16:00 20:00 02 קיקואין 4
  • *סמינר ייעודי לתלמידי מסלול המצטיינים בלבד
  • *תנאי קדם לסמינר הייעודי: 08211312 ו-08211430
  • ב' 0821.3240.01 דימויים מפלילים דר' מעין אמיר
    סמינר ב 08:00 12:00 200 מכסיקו 4