1264

סמ. מס' קורס שם קורס יום שעות חדר בניין מרצים הערה
המערכת אינה סופית ויתכנו שינויים מינוריים
סמסטר א' - שנה ראשונה מחצית 1 ו-2
============================================================
א' 1264.2322.41 אסטרטגיה למנהלים א 18:30-15:45 מקוון - ד"ר שרוני גיל
מחצית 1
א' 1264.2210.41 כלכלת עסקים א 21:30-18:45 מקוון - פרופ' אטר איתי
מחצית 1 ו-2
א' 1264.2210.42 תרגול - כלכלת עסקים ו 09:30-08:15 מקוון - מר לוזון פבריס
מחצית 1
א' 1264.2210.42 תרגול - כלכלת עסקים ו 09:30-08:15 מקוון - מר לוזון פבריס
מחצית 2
א' 1264.2213.41 ניהול אנשים ומערכות - מיקרו ו 12:30-09:45 מקוון - ד"ר פפרמן טליה
מחצית 1
א' 1264.2211.41 מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול ו 12:30-09:45 302 דן-דוד גב' חלוזין נורית
מחצית 2
א' 1264.2211.42 תירגול - מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול ו 14:00-12:45 מקוון - מר מוגרבי אלי
מחצית 2
א' 1264.2212.41 ניהול אנשים ומערכות - מאקרו א 18:30-15:45 מקוון - פרופ' יחזקאל אורלי
מחצית 2
אב 1264.3001.01 כיתות אמן-נושאים נבחרים ביזמות וחדשנות מר גרוסמן יניב
המפגשים יחלו במהלך ינואר. תאריכים יפורסמו בהמשך
סמסטר ב' - שנה ראשונה מחצית 1 ו-2
============================================================
ב' 1264.2211.41 מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהל (המשך) ו 14:00-11:15 מקוון - גב' חלוזין נורית
מחצית 1
ב' 1264.2211.42 תירגול- מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול (המשך) א 21:30-20:15 408 רקנאטי מר מוגרבי אלי
מחצית 1
ב' 1264.2413.41 ניהול השיווק ו 10:45-08:00 303 דן-דוד ד"ר סר בן-עמי מיכל
מחצית 1 ו- 2
ב' 1264.2321.41 דיווח כספי ובקרה בארגונים א 18:30-15:45 ד"ר דישטניק דוד
מחצית 1
ב' 1264.2321.41 דיווח כספי ובקרה בארגונים א 21:30-18:45 מקוון - ד"ר דישטניק דוד
מחצית 2
ב' 1264.2321.42 תירגול- דיווח כספי ובקרה באירגונים א 20:00-18:45 406 רקנאטי גב' הנדלמן דניאלה
מחצית 1
ב' 1264.2321.42 תירגול- דיווח כספי ובקרה באירגונים ו 12:30-11:15 מקוון - גב' הנדלמן דניאלה
מחצית 2
ב' 1264.2411.41 ניהול טכנולוגיה ומידע א 18:30-15:45 מקוון - פרופ' אסטריכר-זינגר גל
מחצית 2
סמסטר קיץ - שנה ראשונה
=============================================
ק 1264.4020.01 פתיחת הלימודים ד 19:30-17:00 גב' פלג גילת
תאריכים: 7.7.21-9.7.21
ק 1264.4020.01 ה 19:00-08:30 תאריכים: 7.7.21-9.7.21 המשך מיום ד'
ק 1264.4020.01 ו 12:45-08:30 תאריכים: 7.7.21-9.7.21 המשך מיום ה'
בסוף סמסטר א' תחילת סמסטר ב'
===================================================
א' 1264.3604.01 מיזמים טכנולוגיים - מרעיון לביצוע הקורס באנגלית 21:30-17:00 מקוון - ד"ר צביליחובסקי דוד
הלימודים יתקיימו ב-21,22,23,24 פברואר 2021
א' 1264.4000.01 מדיה עסקים ממשל וקפיטליזם הקורס באנגלית ג 21:30-17:00 מקוון - מר רולניק גיא
2,9 פברואר 2021
א' 1264.4000.01 ד 21:30-17:00 מקוון - 3,10 פברואר 2021
ב' 1264.3218.01 שיווק טרנדים 21:00-17:00 מקוון - ד"ר לסרי לירז
הלימודים יתקיימו בימים 18,17,16,14 בפברואר
סמסטר א' - שנה שנייה מחצית 1 ו-2
============================================================
א' 1264.2410.41 ניהול המימון א 20:00-17:15 מקוון - ד"ר דישטניק דוד
מחצית 1 ו-2
א' 1264.2410.42 תרגיל - ניהול המימון א 17:00-15:45 מקוון - גב' הנדלמן דניאלה
מחצית 1 ו-2
א' 1264.2416.01 מדע נתונים למנהל עסקים ו 14:00-11:15 מקוון - ד"ר רייכמן שחר
מחצית 1 ב- 27.11 לא יתקיים שיעור במקומו 24.11.20 בשעה 18:45
א' 1264.3220.41 היבטים משפטיים ועסקיים ו 11:00-08:15 מקוון - ד"ר שנהב אייל
עו"ד הופמן גל
מחצית 1
א' 1264.3230.01 חדשנות מבוססת חשיבה עיצובית ו 11:00-08:15 מקוון - גב' ויסברג ניצן
מחצית 1
א' 1264.3227.01 בנית עסק בדיגיטל ו 11:00-08:15 מקוון - מר אדמון אורי
מחצית 2
א' 1264.2412.41 ניהול התפעול (לשעבר: אסטרטגיה תפעולי/מבוא ליצירת ערך) ו 14:00-11:15 מקוון - ד"ר שמיר נועם
מחצית 2
סמסטר ב' - שנה שניה מחצית 1 ו-2
============================================================
ב' 1264.3231.01 פרוייקט: דלתא סטודיו למיזמים הקורס באנגלית א 18:30-15:45 403 רקנאטי ד"ר גינזבורג איריס
גב' קפ נגה
מר סמטנה נועם
מחצית 1 ו-2
ב' 1264.2415.42 אתיקה בעסקים ו 14:00-11:15 ד"ר שמיר יוליה
מחצית 1 - הקורס בוטל
ב' 1264.3125.01 ניהול משא ומתן ו 14:00-11:15 מקוון - ד"ר דותן הילה
מחצית 2
ב' 1264.3402.01 תובנות צרכניות ושיווק אסטרטגי א 21:30-18:45 404 רקנאטי מר לוי יהב
מחצית 1
ב' 1264.4001.01 פרוייקט: אתגרים אסטרטגיים מר אורי פז
מפגשים יתאומו עם המרצה
ב' 1264.3221.01 שיווק דיגיטלי ו 11:00-08:15 מקוון - ד"ר יונתני משה
מחצית 2
ב' 1264.3215.01 יזמות הלכה למעשה א 21:30-18:45 מקוון - גב' קפ נגה
מחצית 2 שיעור השלמה יתקיים ב- 20.6.21
ב' 1264.3532.01 ניהול מוצר ו 11:00-08:15 302 דן-דוד גב' גולדברגר לאה
מחצית1
ב' 1264.3017.01 ניהול סיכונים והזדמנויות בכלי חדשנות יישומית ו 14:00-11:15 מקוון - ד"ר ויילר משה
מחצית 1
ב' 1264.3016.01 מנהיגות ה 21:30-17:00 מקוון - ד"ר קליש יובל
מחצית 2 בתאריכים 6.5, 13.5, 20.5, 3.6
סמסטר א' - קורסי בחירה ניתנים ע"י מסלול MBA בפקולטה
==================================================
א' 1231.3011.01 חשיבה אסטרטגית ב 18:30-15:45 מקוון - ד"ר דיאמנט מיה
מחצית I
א' 1231.3021.01 ניהול שרשראות אספקה ב 21:30-18:45 מקוון - ד"ר שמיר נועם
מחצית I
א' 1231.3240.01 רגולציה פיננסית ומוצרי ביטוח א 21:30-18:45 מקוון - רו"ח שחף משה
מחצית I
א' 1231.3241.01 פיתוח מוצר ביטוח טכנולוגי א 21:30-18:45 מקוון - גב' דורי מורלי
מחצית II
א' 1231.3312.01 מימון וכלכלת נדל"ן ג 21:30-18:45 מקוון - פרופ' בן-שחר דני
א' 1231.3313.01 מימון בינלאומי ב 21:30-20:15 מקוון - ד"ר בלפר נעמי
א' 1231.3330.01 ניהול סיכונים פיננסיים בבנקאות א 21:30-20:15 מקוון - ד"ר רבינוביץ יובל
א' 1231.3340.01 ניהול פיננסי ד 18:30-15:45 מקוון - פרופ' לנגברג ניסן
א' 1231.3341.01 תורת ההשקעות וניתוח ניירות ערך ג 18:30-15:45 מקוון - רו"ח ברוורמן עודד
א' 1231.3371.01 ייזום ופיתוח נדל"ן ג 18:30-15:45 מקוון - מר מור ליאור
מחצית II
א' 1231.3372.01 מיסוי נדל"ן ג 18:30-15:45 מקוון - עו"ד עזורי אייל
מחצית I
א' 1231.3375.01 מימון התנהגותי ב 17:00-15:45 מקוון - ד"ר לוי תמיר
א' 1231.3387.01 נושאים עדכניים במימון ג 18:30-15:45 מקוון - ד"ר עודד יעקב
מחצית II
א' 1231.3395.01 מימון חברות הזנק ד 21:30-18:45 מקוון - ד"ר לי-לו דור
מחצית II
א' 1231.3850.01 יישומים טכנולוגיים בעולם המימון ה 20:00-18:45 מקוון - ד"ר אחיעז ארי
ד"ר לוי ארז
א' 1231.3853.01 בנקאות דיגיטלית ג 20:00-18:45 מקוון - מר בלטוש אלכס
א' 1231.3855.01 מבוא לפינטק ה 18:30-15:45 מקוון - ד"ר אחיעז ארי
ד"ר לוי ארז
מחצית II
א' 1231.3859.01 Blockchain Foundations א 21:30-18:45 מקוון - ד"ר מנדל יעקב
1st half; English
א' 1231.3402.01 תובנות צרכניות ושיווק אסטרטגי ג 21:30-18:45 מקוון - פרופ' דנציגר שי
(לשעבר: התנהגות צרכנים)
א' 1231.3412.01 Pricing Strategy ג 18:30-15:45 מקוון - Dr. Zubcsek Peter Pal
2nd half; English
א' 1231.3417.01 שיווק בינלאומי וגלובלי ג 18:30-15:45 מקוון - מר גלי מיכאל
מחצית I; (לשעבר "יצוא ושיווק בינ"ל")
א' 1231.3421.01 Marketing Analytics ו 13:45-11:00 מקוון - Dr. Zubcsek Peter Pal
English
א' 1231.3431.01 יצירתיות וחדשנות בשיווק ג 21:30-18:45 מקוון - פרופ' שטיינהרט יעל
א' 1231.3435.01 שיווק ופרסום דיגיטלי ו 10:45-08:00 מקוון - ד"ר הורביץ רוני
מחצית II
א' 1231.3451.01 נוירו-כלכלה ונוירו שיווק ג 18:30-15:45 מקוון - ד"ר לוי דינו
מחצית I
א' 1231.3458.01 שיווק, מכירות ופיתוח עסקי בסטארט-אפים ג 18:30-15:45 מקוון - מר גלי מיכאל
מחצית II
א' 1231.3619.01 אסטרטגיה לתאגידים א 18:30-15:45 מקוון - פרופ' כרמלי אבי
מחצית I (לשעבר ניהול אסטרטגי)
א' 1231.3620.01 אסטרטגיה תחרותית ב 21:30-18:45 מקוון - פרופ' שפיגל יוסי
מחצית I
א' 1231.3622.01 ניתוח ענפים ד 21:30-18:45 מקוון - ד"ר רפאלי יוחאי
מחצית II
א' 1231.3637.01 יזמות וחברות הזנק ה 21:30-18:45 מקוון - ד"ר אבנימלך גיל
מחצית I
א' 1231.3654.01 ניתוח אסטרטגי באמצעות אנליזה של חברות ד 18:30-15:45 מקוון - מר רוזנברג אהוד
מחצית II
א' 1231.3655.01 הון סיכון וחדשנות פתוחה ה 21:30-18:45 מקוון - ד"ר אבנימלך גיל
מחצית II (לשעבר מימון יזמות)
א' 1231.3658.01 תורת המשחקים למנהלים ב 18:30-15:45 מקוון - פרופ' שפיגל יוסי
פרופ' ארד אילה
מחצית I
א' 1231.3661.01 עסקים,ממשל, חברה ה 18:30-15:45 מקוון - מר פרל משה
מחצית I
א' 1231.3664.01 אסטרטגיית חדשנות בארגונים ה 18:30-15:45 מקוון - ד"ר גינזבורג איריס
מחצית II
א' 1231.3720.01 עקרונות הייעוץ העסקי ג 21:30-18:45 מקוון - גב' גורן ג'קי
מחצית I
א' 1231.3720.02 Principles of Business Consulting ה 21:30-18:45 מקוון - גב' גורן ג'קי
English; 1st half
א' 1231.3930.01 אסטרטגיה שיווקית גלובלית ו 12:00-09:15 מקוון - פרופ' זיו יחיאל
מחצית I
א' 1231.3942.01 משפט העבודה בעידן הדיגיטלי ד 18:30-15:45 מקוון - שופטת לקסר אפרת
מחצית I
סמסטר ב' - קורסי בחירה ניתנים ע"י מסלול MBA בפקולטה
===================================================
ב' 1231.3010.01 שיטות אנליטיות לניהול ב 21:30-18:45 ד"ר שמיר נועם
מחצית II
ב' 1231.3218.01 ניתוח דוחות פיננסים ב 17:00-15:45 ד"ר לוי שי
ב' 1231.3234.01 תכנוני מס בחברות היי-טק ובחברות בינלאומיות ג 21:30-20:15 מר דוידוב אמיר
ב' 1231.3341.02 תורת ההשקעות וניתוח ניירות ערך ג 18:30-15:45 ד"ר אחיעז ארי
ב' 1231.3344.01 אופציות ומכשירים עתידיים ג 20:00-18:45 ד"ר צוקרמן רועי
ב' 1231.3352.01 ב"נ בשוקי הון - הבורסה והמסחר בני"ע ד 21:30-20:15 מר גולדנברג רובי
גב' הראל בן-זאב רונית
ב' 1231.3361.01 ב"נ בשוקי הון - תמחור אג"ח ב 21:30-20:15 ד"ר גליל כורש
ב' 1231.3362.01 ניתוח והשקעות נדל"ן ב 21:30-18:45 מר כץ שגיא
מחצית I
ב' 1231.3364.01 שוקי הון ונדל"ן ג 21:30-18:45 מר שחר ירון
מחצית I
ב' 1231.3368.01 היבטים משפטיים בתכנון, קניין ועסקאות נדל"ן ב 21:30-18:45 עו"ד רותם לירון
מחצית II
ב' 1231.3852.01 פתרונות פינטק לצרכנים א 21:30-18:45 ד"ר שטאובר אסף
מחצית II
ב' 1231.3856.01 מבוא למודלים עסקיים מבוססי בלוקצ'יין ג 21:30-18:45 מר קפלן משה
מחצית II
ב' 1231.3857.01 רגולציה בפינטק א 18:30-15:45 רו"ח אדסמן אילנית
רו"ח קרמר יבגניה
מחצית II ***בוטל***
ב' 1231.3860.01 Advanced Blockchain א 21:30-18:45 ד"ר מנדל יעקב
1st half; English
ב' 1231.3412.02 Pricing Strategy ו 10:45-08:00 Dr. Zubcsek Peter Pal
1st half; English
ב' 1231.3441.01 ניהול קשרי לקוחות (CRM) ה 18:30-15:45 ד"ר ניצן עירית
ב' 1231.3455.01 קמעונאות בעידן הדיגיטלי ו 10:45-08:00 מר בר שלום רונן
מחצית II
ב' 1231.3619.02 אסטרטגיה לתאגידים א 18:30-15:45 פרופ' כרמלי אבי
מחצית I (לשעבר ניהול אסטרטגי)
ב' 1231.3620.02 אסטרטגיה תחרותית ד 18:30-15:45 פרופ' יחזקאל ירון
מחצית II
ב' 1231.3638.01 International Business strategy ה 18:30-15:45 ד"ר אהרונסון ברק
( canceled*** 2nd half; English*** )
ב' 1231.3640.01 דיני קניין רוחני ג 21:30-18:45 ד"ר רחום-טוויג עמרי
מחצית I
ב' 1231.3641.01 היבטים אסטרטגיים ברכישת חברות ד 18:30-15:45 ד"ר פרידמן יאיר
מחצית I
ב' 1231.3650.01 התחרות והרגולציה בענף התקשורת בישראל א 18:30-15:45 ד"ר כהן אסף
מחצית I ***בוטל***
ב' 1231.3651.01 בין מנהלי עסקים לרגולטורים כלכליים א 18:30-15:45 עו"ד שטרום דרור
מחצית II (לשעבר רגולציה במשק הישראלי)
ב' 1231.3654.02 ניתוח אסטרטגי באמצעות אנליזה של חברות ד 21:30-18:45 מר רוזנברג אהוד
מחצית I
ב' 1231.3658.02 תורת המשחקים למנהלים ג 18:30-15:45 פרופ' שפיגל יוסי
מחצית I
ב' 1231.3660.01 עקרונות בניהול ובמדיניות חדשנות ה 18:30-15:45 ד"ר הראל רונן
מחצית I
ב' 1231.3667.01 השקעות עם אימפקט – איך עושים את זה? ד 21:30-18:45 גב' גורן ג'קי
מחצית I
ב' 1231.3725.01 מבוא לעסקים חברתיים ויזמות עסקית חברתית ג 21:30-18:45 גב' גורן ג'קי
מחצית I
ב' 1231.3925.01 אחריות תאגידית ג 21:30-18:45 גב' אהרוני טליה
מחצית I
ב' 1231.3948.01 חדשנות בלוקצ'יין ויעדי הק יימות של האו"ם ב 18:30-15:45 ד"ר שנקר ינון
מחצית II
ב' 1242.3275.02 כריית נתונים למנהל עסקים עם יישומים ב-r ד"ר יהב שנברגר ענבל
קורס מקוון
ב' 1242.3277.01 כריית טקסט ד 18:30-15:45 ד"ר יהב שנברגר ענבל
מחצית II
ב' 1242.3280.01 משחוק ככלי ניהולי א 18:30-15:45 גב' רייכטר גנית
ב' 1243.2103.01 שיטות מחקר התנהגותיות בניהול ג 18:30-15:45 פרופ' במברגר פיטר
פרופ' הלר דני
ב' 1243.3114.03 יחסי העסקה וארגוני עובדים א 18:30-17:15 ד"ר ספורטא יצחק
ב' 1243.3551.01 כח והירארכיה בארגונים ד 18:30-15:45 פרופ' הלר דני
מחצית II
ב' 1243.3559.01 קהילות עשיה ולמידה ד 18:30-15:45 ד"ר גינזבורג איריס
מחצית II
ב' 1231.3375.02 מימון התנהגותי א 21:30-18:45 ד"ר דישטניק דוד
מחצית I
סמסטר קיץ - קורסי דיקאן
=======================================
ק 1264.3936.01 The Macro-environment of Technology 20:45-17:15 Dr. Marcus Alfred Allen
English; 15..8.21-19.8.21
ק 1264.3939.01 Entrepreneurial Finance 20:45-17:15 Dr. Vidra Klinger Robyn
English; 11.7.21-15.7.21
ק 1231.3928.01 Development and Use of Patents As a Strategic Business Tool 20:45-17:15 Adv. Panitch Seth Gershon
25-29.7.2021; English
ק 1231.3941.01 Global Leadership 20:45-15:45 פרופ' חן גלעד
English; 19-22.7.2021
ק 1231.3943.01 Digital Opportunities: Insights From the Startup Nation 20:45-15:45 ד"ר בנימין אייל יוסף
Dr. Llewellyn Thomas
English; 19-23.7.2021; Hybrid format
ק 1231.3945.01 Non-Product Branding : Nations & Places 20:45-17:15 Prof. Aharoni Ido
English; 29.8.2021-2.9.2021
ק 1231.3950.01 Financing Startups Using Different Sources of Capital 20:45-17:15 Prof. Bernstein Shai
English; 8-12.8.2021