1264

סמ. מס' קורס שם קורס יום שעות חדר בניין מרצים הערה
* המערכת אינה סופית עשויים להיות שינויים מינוריים
  • .
  • ניהול טכנולוגיה, יזמות וחדשנות / 1264 תש"פ 2019-2020
    vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
  • ֹ
  • *לסטודנטים המתחילים:
    *ב-13.9.19 בין השעות 08:30-13:00, יתקיים מפגש הכרות עם הצוות
    להסברים על תקופת הלימודים (פרטים במייל).
    *סדנת פתיחה בת 3 ימים תתקיים בין התאריכים:
    23,24,25 לאוקטובר (פרטים במייל).
  • לתאריכים מדוייקים של ימי הלימודים ראה קובץ "לוח השנה".
  • לכל סמסטר יתקיים בידינג בנפרד, לפניו ישלחו אליכם
  • במייל כל הפרטים וההסברים הרלוונטים.
  • סמסטר א'- 2019/1: 27.10.19 עד 31.1.20
    מחצית 1: 27.10.19 עד 13.12.19
    מחצית 2: 15.12.19 עד 31.1.20
    ------------------------------------------------------------
    סמסטר ב'- 2019/2: 8.3.20 עד 26.6.20
    מחצית 1: 8.3.20 עד 8.5.20
    מחצית 2: 10.5.20 עד 26.6.20
    ------------------------------------------------------------
    א' 1264.4020.01 סדנת פתיחת היחיד הקבוצה והארגון 301 דן-דוד גב' פלג גילת
    ע"פ הפרוט שישלח לפני הפתיחה
  • .מועד הפתיחה יתקיים בין התאריכים 23-25 לאוקטובר
  • .
  • סמסטר א' - שנה ראשונה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    א' 1264.2322.41 אסטרטגיה למנהלים א 18:30-15:45 301 דן-דוד מחצית 1
    א' 1264.2210.41 כלכלת עסקים א 21:30-18:45 301 דן-דוד פרופ' אטר איתי
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.2210.42 תרגול - כלכלת עסקים ו 14:00-12:45 301 דן-דוד מר לוזון פבריס
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.2213.41 ניהול אנשים ומערכות - מיקרו ו 11:00-08:15 301 דן-דוד ד"ר פפרמן טליה
    מחצית 1
    א' 1264.2211.41 מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול ו 11:00-08:15 301 דן-דוד גב' חלוזין נורית
    מחצית 2בחד פעמי יום 20.3 הקורס יתקיים בחדר 253 רקאנטי
    א' 1264.2211.42 תירגול - מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול ו 12:30-11:15 301 דן-דוד מר מוגרבי אלי
    מחצית 2
    א' 1264.2212.41 ניהול אנשים ומערכות - מאקרו א 18:30-15:45 301 דן-דוד פרופ' יחזקאל אורלי
    השיעורים ינתנו בכל ימי ראשון חוץ מיום ראשון 22.12.19
    אב 1264.3001.01 כיתות אמן-נושאים נבחרים ביזמות וחדשנות ה 14:30-10:00 מועדים ותכנים ישלחו במייל רישום לכל כיתה במודל הקורס
    א' 1264.4000.01 מדיה עסקים ממשל וקפיטליזם הקורס באנגלית מר רולניק גיא
    25-26 דצמבר 2-3 ינואר
    בכל קורס הניתן ע"י הפקולטה יש להיות כפופים לתקנון
    MBA של הפקולטה
    סמסטר א' - קורסי בחירה ניתנים ע"י מסלול MBA בפקולטה
    ======================================================
    א' 1231.3010.01 שיטות אנליטיות לניהול ג 18:30-15:45 253 רקנאטי פרופ' אביב יוסי
    מחצית I
    א' 1231.3011.01 חשיבה אסטרטגית ב 18:30-15:45 253 רקנאטי ד"ר דיאמנט מיה
    מחצית I
    א' 1231.3017.01 נושאים מתקדמים באסטרטגיה תפעולית ב 21:30-18:45 מר ארליך שלמה
    מחצית II; ***הקורס בוטל***
    א' 1231.3021.01 ניהול שרשראות אספקה ג 21:30-18:45 מר ארליך שלמה
    מחצית II; ***הקורס בוטל***
    א' 1231.3207.01 עסקים משפחתיים א 18:30-15:45 103 רקנאטי פרופ' וייס דן
    מחצית I
    א' 1231.3312.01 מימון וכלכלת נדל"ן ב 18:30-15:45 103 רקנאטי פרופ' בן-שחר דני
    א' 1231.3332.01 ניהול בנקאי ב 17:00-15:45 ד"ר רבינוביץ יובל
    ***הקורס בוטל***
    א' 1231.3340.01 ניהול פיננסי ה 18:30-15:45 105/6 רקנאטי ד"ר לוי ארז
    א' 1231.3341.01 תורת ההשקעות וניתוח ניירות ערך ד 18:30-15:45 254 רקנאטי רו"ח ברוורמן עודד
    א' 1231.3344.01 אופציות ומכשירים עתידיים ב 21:30-20:15 ד"ר נוימן יגאל
    ***הקורס בוטל***
    א' 1231.3371.01 ייזום ופיתוח נדל"ן ב 21:30-18:45 103 רקנאטי מר מור ליאור
    מחצית II
    א' 1231.3372.01 מיסוי נדל"ן ב 21:30-18:45 103 רקנאטי עו"ד עזורי אייל
    מחצית I
    א' 1231.3375.01 מימון התנהגותי א 17:00-15:45 301 רקנאטי ד"ר לוי תמיר
    א' 1231.3379.01 הסדרי חוב א 21:30-20:15 103 רקנאטי ד"ר מופקדי טל
    ד"ר שלם רועי
    א' 1231.3387.01 נושאים עדכניים במימון ג 18:30-15:45 301 רקנאטי פרופ' לנגברג ניסן
    מחצית II
    א' 1231.3395.01 מימון חברות הזנק ד 21:30-18:45 252 רקנאטי ד"ר לי-לו דור
    מחצית II
    א' 1231.3850.01 יישומים טכנולוגיים בעולם המימון ה 20:00-18:45 403 רקנאטי ד"ר אחיעז ארי
    ד"ר לוי ארז
    א' 1231.3853.01 בנקאות דיגיטלית ג 20:00-18:45 305 רקנאטי מר בלטוש אלכס
    א' 1231.3859.01 Blockchain Foundations א 21:30-18:45 405 רקנאטי ד"ר מנדל יעקב
    English; Ist half
    א' 1231.3402.01 תובנות צרכניות ושיווק אסטרטגי (לשעבר: התנהגות צרכנים) ג 18:30-15:45 304 רקנאטי ד"ר הדר ליאת
    א' 1231.3431.01 יצירתיות וחדשנות בשיווק ב 21:30-18:45 105/6 רקנאטי פרופ' שטיינהרט יעל
    א' 1231.3435.01 שיווק ופרסום דיגיטלי ו 12:15-09:30 404 רקנאטי ד"ר הורביץ רוני
    מחצית I
    א' 1231.3455.01 קמעונאות בעידן הדיגיטלי ו 12:15-09:30 403 רקנאטי מר בר שלום רונן
    מחצית II
    א' 1231.3458.01 שיווק, מכירות ופיתוח עסקי בסטרט-אפים ג 21:30-18:45 103 רקנאטי מר גלי מיכאל
    מחצית I
    א' 1231.3619.01 ניהול אסטרטגי א 18:30-15:45 302 רקנאטי פרופ' כרמלי אבי
    ד"ר פרידמן יאיר
    מחצית I
    א' 1231.3619.02 ניהול אסטרטגי ב 18:30-15:45 253 רקנאטי פרופ' כרמלי אבי
    מחצית II
    א' 1231.3620.01 אסטרטגיה תחרותית א 18:30-15:45 304 רקנאטי ד"ר יחזקאל ירון
    מחצית II
    א' 1231.3650.01 התחרות והרגולציה בענף התקשורת בישראל א 21:30-18:45 302 רקנאטי ד"ר כהן אסף
    מחצית I
    א' 1231.3654.01 ניתוח אסטרטגי באמצעות אנליזה של חברות ב 21:30-18:45 254 רקנאטי מר רוזנברג אהוד
    מחצית I
    א' 1231.3656.01 תמריצים כלכליים בניהול א 18:30-15:45 פרופ' גלזר יעקב
    ד"ר יחזקאל ירון
    מחצית I; ***הקורס בוטל***
    א' 1231.3661.01 עסקים,ממשל, חברה ד 18:30-15:45 408 רקנאטי מר פרל משה
    מחצית II
    א' 1231.3664.01 אסטרטגיית חדשנות בארגונים ה 18:30-15:45 253 רקנאטי ד"ר גינזבורג איריס
    מחצית II
    א' 1231.3050.01 אסטרטגיה גלובלית ג 18:30-15:45 מר אהרוני אהוד
    מחצית I; ***הקורס בוטל***
    א' 1231.3720.01 עקרונות הייעוץ העסקי א 21:30-18:45 304 רקנאטי גב' גורן ג'קי
    מחצית I
    א' 1231.3930.01 אסטרטגיה שיווקית גלובלית ו 12:00-09:15 253 רקנאטי פרופ' זיו יחיאל
    מחצית I
    א' 1231.3942.01 משפט העבודה בעידן הדיגיטלי ד 18:30-15:45 408 רקנאטי שופטת לקסר אפרת
    מחצית I
    א' 1231.3946.01 יזמות וחדשנות בטכנולוגיות ספורט ג 21:30-18:45 252 רקנאטי גב' וורחוב נורית
    מחצית II
  • .
  • סמסטר ב' - שנה ראשונה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    ב' 1264.2211.41 מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהל (המשך) ו 11:00-08:15 301 דן-דוד גב' חלוזין נורית
    מחצית 1
    ב' 1264.2211.42 תירגול- מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול (המשך) א 21:30-20:15 301 דן-דוד מר מוגרבי אלי
    מחצית 1
    ב' 1264.2413.41 ניהול השיווק ו 14:00-11:15 301 דן-דוד ד"ר סר בן-עמי מיכל
    מחצית 1
    ב' 1264.2413.41 ניהול השיווק ו 11:00-08:15 303 דן-דוד ד"ר סר בן-עמי מיכל
    מחצית 2חד פעמי ביום 20.3 הקורס יתקיים ברקאנטי 253 253
    ב' 1264.2321.41 דיווח כספי ובקרה בארגונים א 18:30-15:45 301 דן-דוד ד"ר דישטניק דוד
    מחצית 1
    ב' 1264.2321.41 דיווח כספי ובקרה בארגונים א 21:30-18:45 301 דן-דוד ד"ר דישטניק דוד
    מחצית 2
    ב' 1264.2321.42 תירגול- דיווח כספי ובקרה באירגונים א 20:00-18:45 301 דן-דוד גב' יגודה לי
    מחצית 1
    ב' 1264.2321.42 תירגול- דיווח כספי ובקרה באירגונים ו 12:30-11:15 301 דן-דוד גב' יגודה לי
    מחצית 2 התרגול יחל ב-22.3.20
    ב' 1264.2411.41 ניהול טכנולוגיה ומידע א 18:30-15:45 301 דן-דוד פרופ' אסטריכר-זינגר גל
    מחצית 2
  • .
  • בסוף סמסטר א' תחילת סמסטר ב'
    ===================================================
    א' 1264.3604.01 מיזמים טכנולוגיים - מרעיון לביצוע הקורס באנגלית 21:30-17:00 301 דן-דוד ד"ר צביליחובסקי דוד
    הלימודים יתקיימו ב-1, 3, 4, 5 מרץ 2020
    ב' 1264.3218.01 שיווק טרנדים 21:30-17:00 301 דן-דוד ד"ר לסרי לירז
    הלימודים יתקיימו ב-23,25,26,27 בפברואר ימי א, ג, ד,ה
    סמסטר ב' - קורסי בחירה ניתנים ע"י מסלול MBA בפקולטה
    ==================================================
    ב' 1231.3330.01 ניהול סיכונים פיננסיים בבנקאות ב 17:00-15:45 ד"ר רבינוביץ יובל
    ***הקורס בוטל***
    ב' 1231.3340.02 ניהול פיננסי ב 20:00-17:15 105/6 רקנאטי פרופ' לנגברג ניסן
    ב' 1231.3340.03 ניהול פיננסי ה 18:30-15:45 253 רקנאטי פרופ' לנגברג ניסן
    ב' 1231.3341.02 תורת ההשקעות וניתוח ניירות ערך ה 21:30-18:45 251 - לה"ב רקנאטי ד"ר מופקדי טל
    ב' 1231.3344.02 אופציות ומכשירים עתידיים ד 20:00-18:45 252 רקנאטי ד"ר צוקרמן רועי
    ב' 1231.3352.01 ב"נ בשוקי הון - הבורסה והמסחר בני"ע ד 21:30-20:15 251 - לה"ב רקנאטי מר גולדנברג רובי
    גב' הראל בן-זאב רונית
    ב' 1231.3361.01 ב"נ בשוקי הון - תמחור אג"ח ב 21:30-20:15 253 רקנאטי ד"ר גליל כורש
    ב' 1231.3362.01 ניתוח והשקעות נדל"ן ב 21:30-18:45 404 רקנאטי מר כץ שגיא
    מחצית I
    ב' 1231.3364.01 שוקי הון ונדל"ן ג 21:30-18:45 252 רקנאטי מר שחר ירון
    מחצית I
    ב' 1231.3368.01 היבטים משפטיים בתכנון, קניין ועסקאות נדל"ן ב 21:30-18:45 408 רקנאטי עו"ד רותם לירון
    מחצית II
    ב' 1231.3375.02 מימון התנהגותי א 21:30-18:45 303 רקנאטי ד"ר דישטניק דוד
    מחצית I
    ב' 1231.3376.01 מאג"ח להמרה ל-Convertible Arbitrage א 21:30-18:45 408 רקנאטי ד"ר נוימן יגאל
    מחצית II
    ב' 1231.3852.01 פתרונות פינטק לצרכנים ב 21:30-18:45 303 רקנאטי ד"ר שטאובר אסף
    מחצית II
    ב' 1231.3856.01 Introduction to Blockchain Based Business Models ג 21:30-18:45 304 רקנאטי מר קפלן משה
    מחצית II
    ב' 1231.3857.01 רגולציה בפינטק ב 18:30-17:15 403 רקנאטי רו"ח אדסמן אילנית
    רו"ח קרמר יבגניה
    ב' 1231.3858.01 איומי סייבר והונאות בעולם הפינטק ג 18:30-15:45 301 רקנאטי מר קבלה נתנאל
    מחצית II
    ב' 1231.3860.01 בלוקצ'יין למתקדמים א 21:30-18:45 301 רקנאטי ד"ר מנדל יעקב
    מחצית II
    ב' 1231.3402.02 תובנות צרכניות ושיווק אסטרטגי (לשעבר: התנהגות צרכנים) ג 18:30-15:45 408 רקנאטי ד"ר הדר ליאת
    ב' 1231.3417.01 יצוא ושיווק בינלאומי ד 21:30-18:45 254 רקנאטי מר גלי מיכאל
    מחצית II
    ב' 1231.3451.01 נוירו-כלכלה ונוירו שיווק ד 21:30-18:45 406 רקנאטי ד"ר לוי דינו
    מחצית I
    ב' 1231.3619.03 ניהול אסטרטגי א 18:30-15:45 408 רקנאטי פרופ' כרמלי אבי
    מחצית I
    ב' 1231.3620.02 אסטרטגיה תחרותית ג 18:30-15:45 303 רקנאטי ד"ר יחזקאל ירון
    מחצית II
    ב' 1231.3640.01 דיני קניין רוחני ג 21:30-18:45 253 רקנאטי ד"ר רחום-טוויג עמרי
    מחצית I
    ב' 1231.3641.01 Strategic Aspects in Mergers and Acquisition ג 18:30-15:45 253 רקנאטי ד"ר פרידמן יאיר
    English; Ist half
    ב' 1231.3650.02 התחרות והרגולציה בענף התקשורת בישראל ג 21:30-18:45 105/6 רקנאטי ד"ר כהן אסף
    מחצית II
    ב' 1231.3651.01 רגולציה במשק הישראלי א 18:30-17:15 303 רקנאטי עו"ד שטרום דרור
    ב' 1231.3654.02 ניתוח אסטרטגי באמצעות אנליזה של חברות ד 21:30-18:45 408 רקנאטי מר רוזנברג אהוד
    מחצית I
    ב' 1231.3658.02 תורת המשחקים למנהלים ב 18:30-15:45 254 רקנאטי פרופ' שפיגל יוסי
    מחצית I
    ב' 1231.3660.01 עקרונות בניהול ובמדיניות חדשנות ב 21:30-18:45 408 רקנאטי ד"ר הראל רונן
    מחצית I
    ב' 1231.3725.01 מבוא לעסקים חברתיים ויזמות עסקית חברתית ג 21:30-18:45 251 - לה"ב רקנאטי גב' גורן ג'קי
    מחצית II
    ב' 1231.3925.01 אחריות תאגידית ג 21:30-18:45 254 רקנאטי גב' אהרוני טליה
    מחצית I
    ב' 1231.3948.01 Blockchain Technologies, United Nations, Impact ב 18:30-15:45 305 רקנאטי ד"ר שנקר ינון
    2nd half; English
    ב' 1243.2103.01 שיטות מחקר התנהגותיות בניהול ג 18:30-15:45 306 רקנאטי פרופ' הלר דני
    פרופ' במברגר פיטר
    ב' 1243.3551.02 כח והירארכיה בארגונים ג 21:30-18:45 פרופ' הלר דני
    ***הקורס בוטל*** (מחצית I)
    ב' 1243.3559.01 קהילות עשיה ולמידה ד 18:30-15:45 408 רקנאטי ד"ר גינזבורג איריס
    מחצית II
    ב' 1243.3560.01 תהליכים בקבוצה לסטודנטים שמתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז ו/או א 17:00-15:45 ד"ר שגיב תמר
    לא יתקיים
  • .
  • סמסטר א' - שנה שנייה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    א' 1264.2410.41 ניהול המימון א 20:00-17:15 302 דן-דוד ד"ר דישטניק דוד
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.2410.42 תרגיל - ניהול המימון א 17:00-15:45 302 דן-דוד גב' יגודה לי
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.3265.01 מבוא לישומי דאטה במנהל עסקים ו 14:00-11:15 302 דן-דוד מר קפלן משה
    מחצית 1 (למחזור 09 בלבד)
    א' 1264.3220.41 היבטים משפטיים ועסקיים ו 11:00-08:15 302 דן-דוד ד"ר שנהב אייל
    מחצית 1
    א' 1264.3230.01 חדשנות מבוססת חשיבה עיצובית ו 11:00-08:15 308 דן-דוד גב' ויסברג ניצן
    מחצית 1
    א' 1264.3227.01 בנית עסק בדיגיטל א 21:30-20:15 302 דן-דוד מר אדמון אורי
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.2412.41 אסטרטגיה תפעולית (לשעבר מבוא ליצירת ערך) ו 14:00-11:15 302 דן-דוד מר ארליך שלמה
    מחצית 2
    א' 1264.4015.02 תיכון ועיצוב תהליכי חדשנות-תיאוריה והתנסות ו 11:00-08:15 308 דן-דוד פרופ' רייך יורם
    מחצית 2 יתקיים בחדרים 308, 302 שיעור אחרון 405 רקאנטי
    ++.
    סמסטר ב' - שנה שניה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    ב' 1264.3530.01 ניהול מחקר ופיתוח ו 14:00-11:15 302 דן-דוד מר רוסו חיים
    ב' 1264.3231.01 פרוייקט: דלתא סטודיו למיזמים הקורס באנגלית א 18:30-15:45 308 דן-דוד ד"ר גינזבורג איריס
    גב' קפ נגה
    מר סמטנה נועם
    מחצית 1 ו-2
    ב' 1264.3125.01 ניהול משא ומתן ו 14:00-11:15 308 דן-דוד ד"ר דותן הילה
    מחצית 1 חד פעמי ב-20.3 הקורס יתקיים ברקאנטי 403
    ב' 1264.3402.01 תובנות צרכניות ושיווק אסטרטגי א 21:30-18:45 303 דן-דוד מר לוי יהב
    מחצית 1
    ב' 1264.4001.01 פרוייקט: אתגרים אסטרטגיים א 18:30-17:00 302 דן-דוד מר אורי פז
    ב' 1264.3221.01 שיווק דיגיטלי ו 14:00-11:15 303 דן-דוד ד"ר יונתני משה
    מחצית 2
    ב' 1264.2415.42 אתיקה בעסקים ו 11:00-08:15 302 דן-דוד ד"ר שמיר יוליה
    מחצית 2
    ב' 1264.3215.01 יזמות הלכה למעשה א 21:30-18:45 302 דן-דוד גב' קפ נגה
    מחצית 2
    ב' 1264.3532.01 ניהול מוצר ו 11:00-08:15 308 דן-דוד גב' גולדברגר לאה
    מחצית1 חד פעמי יתקיים ב-20.3 בחדר 252 רקאנטי
  • .
  • סמסטר קיץ
    ==============================================
    ק 1264.2415.41 אתיקה ועסקים ו 14:00-08:15 251 - לה"ב רקנאטי ד"ר שמיר יוליה
    ימי ו' 31.7 7.8 , 14.8
    ק 1231.3928.01 Development and Use of Patents As a Strategic Business Tool 20:45-17:15 Adv. Panitch Seth Gershon
    English; 9-13.8.20
    ק 1231.3932.01 Building Entertainment and Media Industry Digital Strategy ד 20:45-17:15 Mr. Krushel Kenneth
    English; 22.7.20, 29.7.20, 5.8.20
    ק 1231.3932.01 א 20:45-17:00 English; 26.7.20, 2.8.20
    ק 1264.3936.01 The Macroenvironment of Technology 20:45-17:15 Dr. Marcus Alfred Allen
    English; 26-29.7.20
    ק 1264.3939.01 Entrepreneurial Finance 20:45-17:15 Dr. Vidra Klinger Robyn
    English; 2-6.8.20
    ק 1231.3941.01 Global Leadership 20:45-17:15 פרופ' חן גלעד
    English;19.7.20-23.7.20
    ק 1231.3945.01 Non-Product Branding : Nations & Places 20:45-17:15 פרופ' אהרוני עדו
    English; 30.8-3.9.20
    ק 1231.3950.01 Financing startups using different sources of Capital 20:45-17:15 Dr. Bernstein Shai
    16-20.8.20; English
    ק 1231.3622.03 ניתוח ענפים ד 21:00-17:30 ד"ר רפאלי יוחאי
    (למעט 19.8.2020)