החוג לקולנוע וטלויזיה

סמ. מס' קורס שם קורס מרצים אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
תשפב
שנה א'
מבואות - שנה א'
א' 0851.6234.01 תולדות הקולנוע א' ד"ר חיוטין דן
שיעור ג 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
א' 0851.6234.01 תולדות הקולנוע א' (הקרנה) ד"ר חיוטין דן
שיעור ג 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
  • אסיסטנט אלון יודקובסקי
  • ב' 0851.6235.01 תולדות הקולנוע ב' ד"ר חיוטין דן
    שיעור ג 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
    ב' 0851.6235.01 תולדות הקולנוע ב' (הקרנה) ד"ר חיוטין דן
    שיעור ג 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
  • אסיסטנט אלון יודקובסקי
  • א' 0851.6524.01 מבוא לתיאוריות קולנועיות ד"ר חרל"פ איתי
    שיעור ג 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6548.01 מבע קולנועי ד"ר כהן רז אודיה
    שיעור ד 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
  • אסיסטנט אלון יודקובסקי
  • א' 0851.6190.01 מבוא לקולנוע תיעודי ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ד 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6217.01 יסודות בצילום ועריכה מר לרנר דן
    שיעור א 10:00 12:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6531.01 מבוא ללימודי טלוויזיה ד"ר חרל"פ איתי
    שיעור ד 12:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    אב 0851.0005.01 בקיאות בסרטים א' ד"ר אוטין פבלו
    קולוק' ג 18:00 21:00 115 פאסטליכט מכסיקו 1
    ב' 0851.6539.01 מבוא לתסריטאות [1] מר צפור אסף
    שיעור ד 10:00 12:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
  • תלמידי דו חוגי יכולים ללמוד בשנה א' את הקורס:
  • מבוא לתסריטאות שיוכר כשיעור בחירה עיוני
  • שנים ב'+ג' (מסגרת 600)
  • א' 0851.6189.01 מבוא לקולנוע בעידן הדיגיטלי ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור ד 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6189.01 מבוא לקולנוע בעידן הדיגיטלי ( הקרנה) ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור ד 18:00 20:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
    מבואות חובה מחוץ לחוג
    אב 0861.1210.01 תחנות בתרבות המערב ד"ר איתי שניר
    שיעור א 12:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
    סדנאות מקצועיות מרוכזות ( ללא קרדיט אקדמי)
    א' 0851.0012.01 בטיחות כללית וחשמל סדנה
  • להלן תאריכי סדנאות הבטיחות לתלמידי שנה א'
  • חובה להשתתף בכל תאריכי הסדנה
  • הסדנאות יתקיימו שבוע לפני תחילת הלימודים
  • ייתכנו שינויים בלו"ז עדכונים ישלחו בהמשך
  • 5.10.2021
  • 08:45-09:00 - התכנסות ורישום
  • 09:00-10:30 - הרמה נכונה
  • 10:45-12:15 - בטיחות בחשמל
  • 12:15-12:30 הפסקה
  • 12:30-13:15 המשך בטיחות בחשמל
  • 13:15-14:00- הפסקת צהריים
  • 14:00-15:30 בטיחות בעבודה בגובה
  • 6.10.2021
  • 08:45-09:00 - התכנסות ורישום
  • 09:00-10:30 - בטיחות כללית, בטיחות אש,עבודה בצבע
  • 10:30-10:45 הפסקה
  • 10:45-12:15 עזרה ראשונה והחייאה
  • 12:15-13:00 הפסקת צהריים
  • 13:100-14:30 המשך עזרה ראשונה והחייאה
  • 14:30-15:00 מבחן
  • מועד ב' של הסדנאות
    שני ימי שישי 22+29.10.2021
    א' 0851.1518.01 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ב 10:00 12:00 213 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.02 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ב 10:00 12:00 213 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.03 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ה 10:00 12:00 א117 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.04 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ב 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.05 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ה 10:00 12:00 א117 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.06 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ב 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 0
    א' 0851.1518.07 סדנת צילום מר גולדווסר תום
    סדנה ה 14:00 16:00 120 מכסיקו 0
  • אחת לשבועיים
  • לימודים בקמפוס
    א' 0851.1519.01 סדנת עריכה גב' ברוג טל
    סדנה ב 08:00 10:00 213 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.02 סדנת עריכה גב' ברוג טל
    סדנה ב 08:00 10:00 213 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.03 סדנת עריכה גב' עוזר איריס
    סדנה ה 08:00 10:00 120 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.04 סדנת עריכה מר טבקמן חיים
    סדנה ב 09:00 11:00 209 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.05 סדנת עריכה גב' עוזר איריס
    סדנה ה 08:00 10:00 120 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.06 סדנת עריכה מר טבקמן חיים
    סדנה ב 09:00 11:00 209 מכסיקו 0
    א' 0851.1519.07 סדנת עריכה מר טבקמן חיים
    סדנה ה 09:00 11:00 213 מכסיקו 0
    א' 0851.1520.01 סדנת אביד מר רפאלי רפאל
    סדנה א 18:00 20:00 זום - 0
    א' 0851.1520.02 סדנת אביד גב' דולברג נועה
    סדנה ד 18:00 20:00 זום - 0
  • אחת לשבועיים
  • סדנאות ייחודיות למסלול מדיה דיגיטלית
    א' 0851.8100.01 דו מימד מר שפירא איל
    סדנה ד 12:00 14:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
  • אסיסטנטית נועה דולברג
  • א' 0851.8102.01 יסודות ביצירה דיגיטלית א' מר בן אריה אהוד
    סדנה א 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.8103.01 יסודות ביצירה דיגיטלית ב' מר בן אריה אהוד
    סדנה א 14:00 16:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    ב' 0851.8104.01 יסודות בעיצוב גרפי פרופ' קמינסקי חנן
    סדנה ד 14:00 16:00 א206 מכסיקו 2
    תרגילים - שנה א'
    תרגיל בתיאוריות קולנועיות
    א' 0851.6527.01 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר אונגר יונתן
    תרגיל א 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.02 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר יעקובוביץ אורי
    תרגיל א 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.03 תרגיל בתיאוריות קולנועיות גב' גרין דנה
    תרגיל ה 12:00 14:00 203 דן-דוד 2
    א' 0851.6527.04 תרגיל בתיאוריות קולנועיות גב' גלסטיאן דיאנה
    תרגיל א 14:00 16:00 02 קיקואין 2
    א' 0851.6527.05 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר יעקובוביץ אורי
    תרגיל א 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.06 תרגיל בתיאוריות קולנועיות גב' גלסטיאן דיאנה
    תרגיל א 16:00 18:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.07 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר אבידן טל
    תרגיל א 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.08 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר אבידן טל
    תרגיל א 16:00 18:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.6527.09 תרגיל בתיאוריות קולנועיות גב' גלסטיאן דיאנה
    תרגיל ד 10:00 12:00 02 קיקואין 2
    א' 0851.6527.10 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר אונגר יונתן
    תרגיל ה 10:00 12:00 203 דן-דוד 2
    תרגיל במבע קולנועי
    א' 0851.6551.01 תרגיל במבע קולנועי מר אונגר יונתן
    תרגיל ה 12:00 14:00 201 דן-דוד 2
    א' 0851.6551.02 תרגיל במבע קולנועי מר קופיבקר יונתן
    תרגיל א 16:00 18:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.03 תרגיל במבע קולנועי מר יודקובסקי אלון
    תרגיל א 14:00 16:00 201 דן-דוד 2
    א' 0851.6551.04 תרגיל במבע קולנועי מר יודקובסקי אלון
    תרגיל א 16:00 18:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.05 תרגיל במבע קולנועי מר קופיבקר יונתן
    תרגיל א 14:00 16:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.06 תרגיל במבע קולנועי מר אבידן טל
    תרגיל ה 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.07 תרגיל במבע קולנועי מר אונגר יונתן
    תרגיל א 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.08 תרגיל במבע קולנועי מר אבידן טל
    תרגיל ד 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.6551.09 תרגיל במבע קולנועי מר יעקובוביץ אורי
    תרגיל ד 16:00 18:00 02 קיקואין 2
    קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית
  • מרכז אבישר אריאל
  • ב' 0851.6546.01 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית מר יודקובסקי אלון
    תרגיל א 10:00 12:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.02 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית גב' גלסטיאן דיאנה
    תרגיל ד 16:00 18:00 02 קיקואין 2
    ב' 0851.6546.03 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית גב' דולברג נועה
    תרגיל ג 16:00 18:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.04 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית מר קופיבקר יונתן
    תרגיל ג 16:00 18:00 202 דן-דוד 2
    ב' 0851.6546.05 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית גב' זודמן רותם
    תרגיל א 10:00 12:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.06 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית גב' גלסטיאן דיאנה
    תרגיל ד 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.07 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית מר קופיבקר יונתן
    תרגיל ה 16:00 18:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.08 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית גב' זודמן רותם
    תרגיל ד 16:00 18:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.6546.09 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית מר יודקובסקי אלון
    תרגיל א 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    תרגיל בלימודי טלוויזיה
  • תרגיל "בלימודי טלוויזיה" יינתן אחת לשבועיים
  • ב' 0851.6554.01 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר אבידן טל
    תרגיל א 14:00 16:00 213 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.02 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר אבידן טל
    תרגיל א 14:00 16:00 213 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.03 תרגיל בלימודי טלוויזיה גב' גרין דנה
    תרגיל ג 16:00 18:00 211 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.04 תרגיל בלימודי טלוויזיה גב' גרין דנה
    תרגיל ג 16:00 18:00 211 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.05 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר אונגר יונתן
    תרגיל א 16:00 18:00 120 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.06 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר אונגר יונתן
    תרגיל א 16:00 18:00 120 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.07 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר לוי תומר
    תרגיל ה 14:00 16:00 א117 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.08 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר לוי תומר
    תרגיל ה 14:00 16:00 א119 מכסיקו 1
    ב' 0851.6554.09 תרגיל בלימודי טלוויזיה מר קופיבקר יונתן
    תרגיל ד 14:00 16:00 02 קיקואין 1
    תרגיל בכתיבת תסריט
    ב' 0851.1516.01 כתיבת תסריט מר לוי תומר
    תרגיל א 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.02 כתיבת תסריט מר לוי תומר
    תרגיל א 16:00 18:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.03 כתיבת תסריט גב' ברוך שירה
    תרגיל א 14:00 16:00 02 קיקואין 2
    ב' 0851.1516.05 כתיבת תסריט גב' ברוך שירה
    תרגיל א 10:00 12:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.06 כתיבת תסריט גב' ברוך שירה
    תרגיל ה 10:00 12:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.07 כתיבת תסריט גב' פרי רומי
    תרגיל א 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.1516.08 כתיבת תסריט גב' שמעון נעם סיון
    תרגיל ג 16:00 18:00 209 מכסיקו 2
    סדנאות - שנה א'
    יש להרשם לאותה קבוצה ואותו מרצה בסמסטר ב'
  • הסדנאות ייתקיימו בקמפוס
  • א' 0851.6591.01 יסודות בבימוי קולנועי א' פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ה 12:00 14:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.01 יסודות בבימוי קולנועי ב' פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ה 12:00 14:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.02 יסודות בבימוי קולנועי א' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ב 18:00 20:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.02 יסודות בבימוי קולנועי ב' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ב 18:00 20:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.03 יסודות בבימוי קולנועי א' גב' זקצר עילית
    סדנה ב 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.03 יסודות בבימוי קולנועי ב' גב' זקצר עילית
    סדנה ב 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.04 יסודות בבימוי קולנועי א' מר שני ירון
    סדנה ד 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.04 יסודות בבימוי קולנועי ב' מר שני ירון
    סדנה ד 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.05 יסודות בבימוי קולנועי א' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ב 14:00 16:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.05 יסודות בבימוי קולנועי ב' מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ב 14:00 16:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.06 יסודות בבימוי קולנועי א' מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה ב 08:00 10:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.06 יסודות בבימוי קולנועי ב' מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה ב 08:00 10:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.07 יסודות בבימוי קולנועי א' פרופ' גביזון שבתאי
    סדנה ה 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.07 יסודות בבימוי קולנועי ב' פרופ' גביזון שבתאי
    סדנה ה 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.08 יסודות בבימוי קולנועי א' מר מנור עמיר
    סדנה ב 12:00 14:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.08 יסודות בבימוי קולנועי ב' מר מנור עמיר
    סדנה ב 12:00 14:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.6591.09 יסודות בבימוי קולנועי א' גב' שלום עזר טלי
    סדנה ה 12:00 14:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6588.09 יסודות בבימוי קולנועי ב' גב' שלום עזר טלי
    סדנה ה 12:00 14:00 א117 מכסיקו 2
  • יסודות בבימוי קולנועי ב' פתוח לתלמידי הדו חוגי
  • כקורס בחירה עיוני שנים ב' ג'
  • קורס זה יוכר במסגרת מכסת השעות המעשיות
  • שניתן לקחת בתכנית הדו חוגית
  • הסדנאות ייתקיימו בקמפוס - באולפן הגדול
  • אב 0851.1511.01 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר שפירא ערן
    סדנה ב 08:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.02 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר שפירא ערן
    סדנה ב 08:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.03 יסודות ביצירה לטלוויזיה גב' בנאי סיגלית
    סדנה ה 08:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.04 יסודות ביצירה לטלוויזיה גב' בנאי סיגלית
    סדנה ה 08:00 14:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.05 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר נחמיאס משה
    סדנה ב 14:00 20:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.06 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר נחמיאס משה
    סדנה ב 14:00 20:00 א122 מכסיקו 4
    אב 0851.1511.07 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר שפירא ערן
    סדנה ה 14:00 20:00 א122 מכסיקו 4
  • הקורס " יסודות ביצירה בטלוויזיה" יינתן פעם בשבועיים
  • אנגלית מתקדמים
    א' 0809.0002.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ב 18:00 20:00
    א' 0809.0002.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ד 18:00 20:00 212 מכסיקו
    א' 0809.0006.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ג 08:00 10:00
    א' 0809.0006.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ה 14:00 16:00
    ב' 0809.0004.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ב 14:00 16:00
    ב' 0809.0004.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ה 14:00 16:00 0
    ב' 0809.0005.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ב 08:00 10:00 0
    ב' 0809.0005.01 אנגלית יפורסם
    שו"ת ה 08:00 10:00 0
    מבואות חובה שנה ב'
    א' 0851.6189.01 מבוא לקולנוע בעידן הדיגיטלי ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור ד 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6189.01 מבוא לקולנוע בעידן הדיגיטלי ( הקרנה) ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור ד 18:00 20:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
    אב 0851.0006.01 בקיאות בסרטים ב' ד"ר אוטין פבלו
    קולוק' ה 18:00 21:00 115 פאסטליכט מכסיקו 1
    ב' 0851.6595.01 מבוא לקולנוע ישראלי ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ב 12:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    תרגיל בקולנוע ישראלי
    ב' 0851.6553.01 תרגיל בקולנוע ישראלי גב' דולברג נועה
    תרגיל ב 08:00 10:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.02 תרגיל בקולנוע ישראלי גב' שוורץ אושרה
    תרגיל א 10:00 12:00 124 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.03 תרגיל בקולנוע ישראלי גב' שוורץ אושרה
    תרגיל א 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.04 תרגיל בקולנוע ישראלי גב' דולברג נועה
    תרגיל ב 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.05 תרגיל בקולנוע ישראלי גב' שוורץ אושרה
    תרגיל ג 08:00 10:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.06 תרגיל בקולנוע ישראלי גב' אריאלי קטיה
    תרגיל ג 18:00 20:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.07 תרגיל בקולנוע ישראלי גב' אריאלי קטיה
    תרגיל ג 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.6553.08 תרגיל בקולנוע ישראלי גב' שוורץ אושרה
    תרגיל ג 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    תיאוריות קולנועיות מודרניות ועכשוויות
  • ריכוז: ד"ר אורי לוין
  • א' 0851.4000.01 תיאוריות קולנועיות מודרנית ועכשוויות מר אבישר אריאל
    פרו"ס ג 16:00 20:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.02 תיאוריות קולנועיות מודרנית ועכשוויות מר אבישר אריאל
    פרו"ס א 14:00 18:00 208 נפתלי 4
    א' 0851.4000.03 תיאוריות קולנועיות מודרנית ועכשוויות מר ארבל יואב
    פרו"ס א 10:00 14:00 120 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.04 תיאוריות קולנועיות מודרנית ועכשוויות גב' עובדיה מורן
    פרו"ס ד 12:00 16:00 119 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.05 תיאוריות קולנועיות מודרנית ועכשוויות גב' מזור יעל
    פרו"ס ב 16:00 20:00 212 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.06 תיאוריות קולנועיות מודרנית ועכשוויות גב' פישר תומר
    פרו"ס ה 10:00 14:00 02 קיקואין 4
    א' 0851.4000.07 תיאוריות קולנועיות מודרנית ועכשוויות ד"ר בן דוד בני
    פרו"ס א 10:00 14:00 א119 מכסיקו 4
    א' 0851.4000.09 תיאוריות קולנועיות מודרנית ועכשוויות מר ארבל יואב
    פרו"ס א 14:00 18:00 203 דן-דוד 4
    ב' 0851.4000.08 תיאוריות קולנועיות מודרנית ועכשוויות ד"ר לוין אורי
    פרו"ס ה 08:00 12:00 4
  • דרישות קדם: מבוא לתיאוריות קולנועיות
  • וקריאה וכתיבה מודרכת
  • חטיבת לימודים עיוניים - שנים ב' ג'
    קורסי מסלול המצטיינים
    שנה ב'
  • מרכזת מסלול מצטיינים ד"ר אורי לוין
  • א' 0851.7532.01 ביקורת קולנוע ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ד 08:00 10:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.6722.01 המחקר והביקורת הוידאוגרפיים מר אבישר אריאל
    שיעור ב 08:00 10:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.6152.01 שקרים אמיתיים: לעג, זיוף ואמת בקולנוע המוקומנטרי ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור א 16:00 18:00 א119 מכסיקו 2
    סמינר מסלול מצטיינים שנה ג'
    א' 0851.5134.01 מדיה וטכנולוגיה ד"ר לוין אורי
    סמינר ב 14:00 16:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.5134.01 מדיה וטכנולוגיה ד"ר לוין אורי
    סמינר ב 10:00 12:00 א119 מכסיקו 4
    שיעורי בחירה שנים ב'- ד'
    ז'אנרים, יוצרים, זרמים ולאומים בקולנוע ובטלוויזיה
    ב' 0851.6735.01 "אקספרסיוניזם גרמני" ומורשת הקולנוע של ויימר גב' מזור יעל
    שיעור א 16:00 20:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.6714.01 הסרט המוזיקלי גב' פישר תומר
    שיעור ד 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.6698.01 תחנות יסוד בקולנוע הלטינו- אמריקני:היסטוריה,אסתטיקה ופוליטיק ד"ר אוטין פבלו
    שיעור ב 12:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6717.01 מלחמה וקולנוע גב' גזית אירית
    שיעור ג 14:00 18:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.7290.01 צ'רלי צ'פלין ד"ר בידרמן שי
    שיעור ג 12:00 14:00 02 קיקואין 2
    ב' 0851.6736.01 ז'אנר הריאלטי בטלוויזיה ד"ר ברנשטיין עלינא
    שיעור ג 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.6737.01 ספורט בטלוויזיה וברשת ד"ר ברנשטיין עלינא
    שיעור ג 10:00 12:00 02 קיקואין 2
    א' 0851.6699.01 בקצה אירופה- קולנוע מזרח אירופאי בשנות ה- 60 ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ב 10:00 14:00 01 קיקואין 2
    ב' 0851.6168.01 כביש אבוד:האסתטיקה והפוליטיקה של סרט הדרך מר פרבר ניר
    שיעור ב 16:00 20:00 01 קיקואין 2
    ב' 0851.8612.01 היצ'קוק ד"ר כהן רז אודיה
    שיעור ה 14:00 18:00 02 קיקואין 2
    א' 0851.6746.01 הניאורליזם האיטלקי והשפעותיו בעולם ד"ר שוייצר אריאל
    שיעור ה 14:00 16:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.6713.01 הסרטים של לארס פון טרייר: משחקים "על אמת" גב' עובדיה מורן
    שיעור ג 12:00 16:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6747.01 הגולם, הדיבוק, והזיכרון הקולקטיבי: הדי תרבות היידיש בקולנוע ד"ר זהבית שטרן
    שיעור ג 12:00 16:00 02 קיקואין 2
    א' 0851.6748.01 הסופרנוס מר ברוך ירון
    שיעור ד 16:00 20:00 01 קיקואין 2
    ב' 0851.6730.01 המאסטר: הקולנוע של פול תומאס אנדרסון מר ברוך ירון
    שיעור ב 16:00 20:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0851.6750.01 הקולנוע של פריץ לאנג מר לויט עידו
    שיעור א 10:00 14:00 02 קיקואין 2
    ב' 0851.6751.01 הקולנוע של וורנר הרצוג מר לויט עידו
    שיעור ג 14:00 18:00 203 דן-דוד 2
    ב' 0851.6752.01 הקולנוע הבריטי: מהגל החדש עד עידן ת'אצר מר דבורה ארז
    שיעור ה 12:00 16:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.6753.01 הקולנוע היפני מר דבורה ארז
    שיעור ה 10:00 14:00 209 מכסיקו 2
    תיאוריה ואסתטיקה בקולנוע, בטלוויזיה ובמדיה הדיגיטאלית
    א' 0851.6210.01 בין משחקיות לסרט ד"ר רז גל
    שיעור א 14:00 16:00 01 קיקואין 2
    ב' 0851.6742.01 רב תרבותיות בטלוויזיה ובמדיה הדיגיטלית בישראל ד"ר אלוש לברון מירב
    שיעור ד 18:00 20:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.6101.01 קולנוע ורגש ד"ר רז גל
    שיעור ב 14:00 16:00 01 קיקואין 2
    ב' 0851.6754.01 טראש,אקספלויטיישן וקולנוע בטעם רע מר פרבר ניר
    שיעור ה 14:00 18:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.6227.01 האישה עם מצלמת הקולנוע גב' עוזרי יערה
    שיעור א 16:00 20:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.6756.01 טכנולוגיות של קולנוע וטלוויזיה ד"ר פדלון דור
    שיעור ד 08:00 12:00 02 קיקואין 2
    א' 0851.6741.01 אלימות בקולנוע ד"ר פדלון דור
    שיעור ג 16:00 20:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.6728.01 שאלה של טעם? לאצור קולנוע בין תיאוריה ומעשה ד"ר חיוטין דן
    שיעור ד 16:00 18:00 א206 מכסיקו 2
    קולנוע וטלוויזיה ישראליים ומזרח תיכוניים
    ב' 0851.6692.01 דרמה ישראלית בטלוויזיה ד"ר חרל"פ איתי
    שיעור ה 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6706.01 קולנוע תיעודי ישראלי עכשווי ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור א 14:00 18:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.6716.01 הוליווד שעל הנילוס- תולדות הקולנוע המצרי מר ביזאוי איל שגיא
    שיעור ב 16:00 20:00 211 מכסיקו 2
    קורסים מקוונים/ מוקלטים באנגלית
    ב' 0851.6755.01 Coen Brother's Cinema ד"ר בידרמן שי
    שיעור זום - 2
  • אסיסטנט - מר אונגר יונתן
  • ב' 0851.6206.01 Animated World: Understanding Animation in Cinema Studies ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור זום - 2
  • אסיסטנט מר אבידן טל
  • תלמידי מדיה דיגיטלית: חובה לבחור 2 מ- 5 הקורסים הבאים:
    א' 0851.6101.01 קולנוע ורגש ד"ר רז גל
    שיעור ב 14:00 16:00 01 קיקואין 2
    א' 0851.6210.01 בין משחקיות לסרט ד"ר רז גל
    שיעור א 14:00 16:00 01 קיקואין 2
    ב' 0851.6756.01 טכנולוגיות של קולנוע וטלוויזיה ד"ר פדלון דור
    שיעור ד 08:00 12:00 02 קיקואין 2
    ב' 0851.6206.01 Animated World: Understanding Animation in Cinema Studies ד"ר לנדסמן אוהד
    שיעור זום - 2
    א' 0851.6737.01 ספורט בטלוויזיה וברשת ד"ר ברנשטיין עלינא
    שיעור ג 10:00 12:00 02 קיקואין 2
    סמינריונים
    ז'אנרים, יוצרים, זרמים ולאומים בקולנוע ובטלוויזיה
    א' 0851.5130.01 תיאוריות טלוויזיה פמיניסטיות ד"ר לוי יעל
    סמינר ג 14:00 18:00 212 מכסיקו 4
    ב' 0851.5135.01 טלוויזיה שחור לבן : טלוויזיה אמריקאית וגזע ד"ר לוי יעל
    סמינר ב 14:00 18:00 124 מכסיקו 4
    א' 0851.5059.01 הקולנוע של ז'אן-לוק גודאר ד"ר שוייצר אריאל
    סמינר ה 16:00 20:00 א119 מכסיקו 4
    ב' 0851.5131.01 שעת האקדח: ז'אנר המערבון וזהות אמריקנית ד"ר חיוטין דן
    סמינר ב 10:00 14:00 02 קיקואין 4
    א' 0851.5128.01 קולנוע אימה ד"ר בידרמן שי
    סמינר ג 08:00 12:00 א119 מכסיקו 4
    ב' 0851.5120.01 מדע בדיוני ופנטזיה:בין קולנוע ופילוסופיה ד"ר בידרמן שי
    סמינר ג 08:00 12:00 200 מכסיקו 4
    א' 0687.3465.01 הוליווד במומבאי: חקיינות וזהות בקולנוע ההודי ד"ר רוני פרצ'ק
    סמינר ג 14:00 18:00 102 דן-דוד
    תיאוריה ואסתטיקה בקולנוע, בטלוויזיה ובמדיה הדיגיטלית
    ב' 0851.5127.01 קולנוע ניסיוני: בין אמנות עכשווית לקולנוע ד"ר לוין אורי
    סמינר ד 14:00 18:00 203 דן-דוד 4
    א' 0851.5098.01 מורכבות נרטיבית בקולנוע עכשווי פרופ' בן שאול ניצן
    סמינר ב 16:00 20:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.9070.01 תיאוריות קוגנטיביות קולנועיות ד"ר רז גל
    סמינר א 10:00 14:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9069.01 הנרטיב הקולנועי ד"ר רז גל
    סמינר א 12:00 16:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.5123.01 יוצר/ת-טקסט-קהל: היצירה והצפייה הטלוויזיונית ד"ר חרל"פ איתי
    סמינר ד 14:00 18:00 01 קיקואין 4
    א' 0851.5096.01 הכול נשאר במשפחה: טלוויזיה אמריקנית וישראלית ד"ר טלמון מירי
    סמינר ג 14:00 18:00 209 מכסיקו 4
    ב' 0851.9066.01 טלוויזיה וגלובליזציה: מגעים בין תרבותיים ד"ר טלמון מירי
    סמינר ב 16:00 20:00 4
    קולנוע וטלוויזיה ישראליים ומזרח תיכוניים
    ב' 0851.5102.01 מודרניזם בקולנוע התיעודי הישראלי ד"ר דובדבני שמוליק
    סמינר ה 10:00 16:00 4
    ב' 0851.5133.01 הקולנוע הפלסטיני: בית, גלות, מולדת וזיכרון ד"ר אריאל שיטרית
    סמינר ה 10:00 16:00 4
    א' 0851.5117.01 פנס הקסם: אסתטיקה רוחנית בקולנוע העולמי והישראלי ד"ר חיוטין דן
    סמינר ד 16:00 20:00 211 מכסיקו 4
    ב' 0851.9047.01 קולנוע ישראלי והפרובלמטיקה של קולנוע לאומי פרופ' אבישר אילן
    סמינר ג 16:00 20:00 ג206 מכסיקו 4
    א' 0851.9044.01 ביטויי מנטאליות מצור בקולנוע הישראלי פרופ' בן שאול ניצן
    סמינר ה 10:00 14:00 119 מכסיקו 4
  • סטודנטים שהשלימו את הפרו"ס "תיאוריה קולנועית עכשווית"
  • יכולים לקחת סמינריון כבר בסמ' ב שנה ב'.
  • שיעורים מחוץ לבהי"ס - שיעורים מומלצים (מסגרת 100)
    א' 0608.1110.01 מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים ד"ר תומר ששונקין עפרון
    שיעור ה 08:00 10:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
    א' 0608.1003.01 תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית ד"ר דקל טל
    שיעור ה 14:00 16:00 282 גילמן
    א' 0608.1005.01 ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות ד"ר להד כנרת
    שיעור ה 16:00 18:00 001 ווב
    א' 0607.5430.01 מוציאות את הכביסה השחורה: יצירה מזרחית, פמיניזם מזרחי ד"ר משעלי יעל
    שיעור ב 18:00 20:00 זום -
  • קורס מקוון
  • א' 0608.3401.01 כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר ד"ר אפי זיו
    שיעור ג 12:00 14:00 281 גילמן 0
    א' 0608.3607.01 תקשורת, אקטיביזם ורב תרבותיות - מבט פמיניסטי גב' אסתי רידר אינדורסקי
    שיעור ד 08:00 10:00 281 גילמן
    ב' 0608.1188.01 'מה אשה רוצה'? מבוא לספרות נשים ד"ר רוני הלפרן
    שיעור ה 14:00 16:00 282 גילמן
    ב' 0608.1166.01 היה הייתה: מבוא להיסטוריה ומגדר ד"ר אביטל דוידוביץ'-אשד
    שיעור ב 12:00 14:00 001 רוזנברג
    א' 0662.1180.01 זהות בעולם המודרני ד"ר נועה גדי
    שיעור ד 14:00 16:00 326 גילמן 0
    א' 0662.1109.01 מיתולוגיה ואגדות - אז והיום ד"ר חנה לבנת
    שיעור ג 12:00 14:00 280 גילמן
    א' 0662.2246.01 הגות כלכלית בת זמננו - מליברליזם לניאו-ליברליזם ד"ר ירון כהן צמח
    שיעור ג 14:00 16:00 326 גילמן
    ב' 0662.2635.01 הסיפור שאינו נגמר: מיתוסים, אגדות ומעשיות בתרבות ילדים ונוער ד"ר חנה לבנת
    שיעור א 14:00 16:00 280 גילמן
    ב' 0662.2128.01 עבדי התאגיד: כוח ועיצוב התודעה בתאגידים בינלאומיים ד"ר חפץ שרון
    שיעור ד 08:00 10:00 326 גילמן
    ב' 0662.2628.01 מיתוס פנטזיה ואגדה בתרבות היהודית המודרנית ד"ר אביב לבנת
    שיעור ד 14:00 16:00 326 גילמן 0
    ב' 0662.2253.01 תרבות הסייבר כתרבות נוער ד"ר יובל גוז'נסקי
    שיעור ה 08:00 10:00 326 גילמן
    א' 0687.2550.01 קולנוע קוריאני: ממשל ותרבות בקוריאה בראי הקולנוע. ד"ר גיא שבבו
    שיעור א 18:00 20:00 מקוון-לא לשיבוץ -
    א' 1883.1006.01 העולם שייך (לא רק) לצעירים: פיתוח, תכנון ויזמות בינדורית במר ד"ר גיטליץ תמר
    שיעור ד 16:00 18:00 01 - קציר גרין
    ב' 1883.1003.01 בני ברק פינת רוטשילד: חרדים ושאינם חרדים בישראל ד"ר סימה זלצברג
    שיעור ב 18:00 20:00
    ב' 1883.0901.01 האתיקה של הביג דטה בעיר החכמה ד"ר פוריאן רונית
    שיעור א 18:00 20:00
    שיעורי תסריטאות - שנה ב'
    שיעורי חובה
    א' 0851.2056.01 יסודות מתקדמים בכתיבת תסריט פרופ' גרין איתן
    שו"ת ה 12:00 14:00 ג206 מכסיקו 2
    א' 0851.2122.01 מספור לסרט - פרוזה מול דרמה מר יואב כץ
    שו"ת א 18:00 20:00 א119 מכסיקו 2
    א' 0851.2005.01 הרגע הדרמטי 1 מר צפור אסף
    שו"ת ג 08:00 10:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.2104.01 תיאוריות בתסריטאות גב' נמדר אסתר
    שו"ת ג 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.9226.01 תחבולות בכתיבה קולנועית פרופ' גביזון שבתאי
    שו"ת ה 10:00 12:00 ג206 מכסיקו 2
    שיעורי חובה
    ב' 0851.2060.01 מרעיון לתקציר בסרט קולנוע פרופ' גרין איתן
    שו"ת ה 10:00 12:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2123.01 מרעיון לסדרת טלוויזיה גב' מרום תמר
    שו"ת ב 16:00 18:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2121.01 הרגע הדרמטי 2 מר צפור אסף
    שיעור ה 08:00 10:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.2125.01 קונפליקט בדרמה מר קו אל ארז
    שיעור ג 16:00 18:00 119 מכסיקו 2
    שיעורי תסריטאות - שנה ג'
    שיעורי חובה
    א' 0851.3001.01 מתקציר לטריטמנט בסרט קולנוע פרופ' גרין איתן
    שו"ת ה 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.3005.01 מהצעה לטריטמנט בסדרת טלוויזיה גב' מרום תמר
    שו"ת ב 08:00 10:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.3011.01 כתיבה לסדרות רשת, משחקי מחשב ונארטיב לא לינארי מר צפור אסף
    שיעור ד 08:00 10:00 א117 מכסיקו 2
    א' 0851.3030.01 בין דמות לעלילה גב' ויניק מיכל
    שו"ת ד 10:00 12:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.3015.01 אדפטציה גב' נמדר אסתר
    שו"ת ג 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    שיעורי חובה
    ב' 0851.3006.01 מטריטמנט לתסריט באורך מלא פרופ' גרין איתן
    שו"ת ה 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.3003.01 מטריטמנט לפרק בסדרת טלוויזיה גב' נמדר אסתר
    שו"ת ג 12:00 14:00 01 קיקואין 2
    ב' 0851.3028.01 כתיבה בז'אנרים מר צפור אסף
    שו"ת ג 10:00 12:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.3033.01 דרמה מרובת פרקים גב' הפנר מאיה
    שו"ת א 12:00 14:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.3032.01 פיצ'ינג מר צפור אסף
    שו"ת ד 08:00 10:00 א117 מכסיקו 2
  • חונכות אישית לשנה ג' בלבד
  • יש לבחור אחת מהחונכויות
  • א' 0851.3022.01 חונכות אישית לפרוייקט הגמר קולנוע מר קו אל ארז
    הדרכה אישית א 16:00 18:00 ג122 מכסיקו 2
  • או
  • א' 0851.3031.01 חונכות אישית לפרוייקט גמר גב' הפנר מאיה
    הדרכה אישית ד 12:00 14:00 א119 מכסיקו 2
  • או
  • ב' 0851.3024.01 חונכות אישית לפרוייקט הגמר טלוויזיה מר צפור אסף
    הדרכה אישית ד 12:00 14:00 ג122 מכסיקו 2
    הפקה
    הקבץ הפקה 1 - שנה ב 24 ש"ס
    סמסטר א'
    סדנאות מקצועיות מרוכזות
  • הסדנאות ללא קרדיט אקדמי
  • א' 0851.0010.01 סדנה לשימוש בציוד מר גולדווסר תום
    סדנה ה 09:15 11:15 ב122 מכסיקו 0
    א' 0851.0010.01 סדנה לשימוש בציוד מר גולדווסר תום
    סדנה ה 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 0
  • הסדנה תתקיים ביום ה' בתאריך 7.10.2021
  • הסדנה תתקיים בחלוקה לשתי קבוצות לפי הפירוט הבא:
  • בשעות -11:15- 9:15 (שמות משפחה א-י)
  • בשעות 12:00-14:00 (שמות משפחה כ-ת)
  • מועד ב' - יום ו' 10.12.2021 בשעות 09:00-11:00
  • בחדר 122 ב' בניין מכסיקו
  • ב' 0851.0011.01 סדנה למקצועות הסט גב' סלע ליבנת
    סדנה 0
  • סדנאות מקצועיות
  • א' 0851.4621.01 סדנת צילום מר פרידמן סרגיי
    הדרכה אישית ג 09:00 12:00 א122 מכסיקו 0
    הקבץ הפקה 1
    סדנאות ושיעורים
    שיעורים שנתיים
    אב 0851.2534.01 סדנת בימוי לסרט קיץ מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה ב 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 4
    א' 0851.2534.02 סדנת בימוי לסרט קיץ מר קוסושווילי דובר
    סדנה ה 12:00 14:00 211 מכסיקו 4
    ב' 0851.2534.02 סדנת בימוי לסרט קיץ מר קוסושווילי דובר
    סדנה ה 12:00 14:00 213 מכסיקו
    א' 0851.2534.03 סדנת בימוי לסרט קיץ פרופ' אביעד מיכל
    סדנה ד 14:00 16:00 211 מכסיקו 4
    ב' 0851.2534.03 סדנת בימוי לסרט קיץ פרופ' אביעד מיכל
    סדנה ד 16:00 18:00 א117 מכסיקו 4
    אב 0851.2534.04 סדנת בימוי לסרט קיץ גב' דרייפוס מיה
    סדנה ד 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 4
    אב 0851.2529.01 סדנת תסריט לסרט קיץ פרופ' בלוך ירון
    סדנה ב 08:00 10:00 ג206 מכסיקו 4
    אב 0851.2529.02 סדנת תסריט לסרט קיץ גב' ויניק מיכל
    סדנה ד 12:00 14:00 א117 מכסיקו 4
    אב 0851.2529.03 סדנת תסריט לסרט קיץ פרופ' בלוך ירון
    סדנה ד 10:00 12:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.2562.01 משחק 1 מר שני ירון
    סדנה ג 12:00 14:00 א122 מכסיקו 2
    א' 0851.2562.02 משחק 1 מר שני ירון
    סדנה ג 14:00 16:00 א122 מכסיקו 2
    א' 0851.2562.03 משחק 1 גב' דרייפוס מיה
    סדנה ד 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.01 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.02 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.03 עריכה 1 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2509.01 סינמטוגרפיה 1 מר פיצ'חדזה יוסף
    שו"ת ב 12:00 16:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.2615.01 כתיבה לטלוויזיה 1 מר צפור אסף
    סדנה ג 12:00 14:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.6694.01 סדנה - דוד פרלוב פרופ' הקר ראובן
    סדנה ד 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.2521.01 מבוא לסרט דוקומנטרי גב' בראון נטע לי
    שיעור ה 10:00 12:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2667.01 עיצוב הצליל 1 מר חן נפתלי
    סדנה ו 09:00 13:00 ב122 מכסיקו 2
  • הקורס מתקיים אחת לשבועיים
  • א' 0851.2698.01 בימוי על נייר - סטורי בורד פרופ' קמינסקי חנן
    סדנה ד 12:00 14:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.2689.01 יסודות הסרט הקצר ד"ר אוטין פבלו
    סדנה ב 16:00 18:00 א206 מכסיקו 2
    הקבץ הפקה 2 - שנה ב'
    סדנאות ושיעורים
    ב' 0851.2618.01 סינמטוגרפיה 2 מר כצנלסון רוני
    סדנה ג 14:00 17:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2618.02 סינמטוגרפיה 2 מר לרנר דן
    סדנה ג 13:00 16:00 119 מכסיקו 3
    ב' 0851.2618.03 סינמטוגרפיה 2 מר רז גיא
    סדנה ה 10:00 13:00 3
    ב' 0851.2559.01 עריכה 2 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ה 16:00 18:00 ד014 מכסיקו 2
    ב' 0851.2559.02 עריכה 2 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 ד014 מכסיקו 2
    ב' 0851.2564.01 משחק 2 גב' בת אדם מיכל
    סדנה ב 16:00 19:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2564.02 משחק 2 גב' דרייפוס מיה
    סדנה ה 10:00 13:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2564.03 משחק 2 מר קוסושווילי דובר
    סדנה ג 10:00 13:00 א122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2627.01 כתיבה לטלוויזיה 2 גב' מרום תמר
    סדנה ד 08:00 10:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.2505.01 הפקה 1 גב' פישר מאיה
    סדנה ד 18:00 20:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.2526.01 ניתוח תסריטים לבימוי פרופ' רובינשטיין דובי
    שו"ת ה 14:00 16:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.2580.01 בימוי דוקומנטרי מר טל רן
    סדנה ד 16:00 18:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.2668.01 עיצוב הצליל 2 מר רשף אורי
    סדנה ג 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.2691.01 ליהוק שחקנים גב' אזולאי אורית
    סדנה ד 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.2686.01 סדנת תאורה מר' לפלמן ויקטור
    סדנה ג 14:00 16:00 א122 מכסיקו 0
    חונכויות אישיות
    ב' 0851.2524.01 חונכות תסריט לסרט קיץ פרופ' רובינשטיין דובי
    הדרכה אישית ה 16:00 18:00 116 מכסיקו 0
    ב' 0851.2524.02 חונכות תסריט לסרט קיץ פרופ' רובינשטיין דובי
    הדרכה אישית ג 18:00 20:00 116 מכסיקו 0
    ב' 0851.2528.01 חונכות לסרטי קיץ מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית א 14:00 16:00 ג122 מכסיקו 0
    ב' 0851.2528.02 חונכות לסרטי קיץ גב' ציקו אתי
    הדרכה אישית ד 12:00 14:00 0
    ב' 0851.2528.03 חונכות לסרטי קיץ מר טאוזינגר אמיר
    הדרכה אישית ה 18:00 20:00 0
    ב' 0851.2528.04 חונכות לסרטי קיץ גב' דרייפוס מיה
    הדרכה אישית א 10:00 12:00 0
    א' 0851.3709.01 חונכות לסרט דוקומנטרי מר טאוזינגר אמיר
    הדרכה אישית ה 18:00 20:00 119 מכסיקו 0
  • ניתן להרשם לחונכות בחפיפה עם קורסים אחרים
  • יש לקבוע פגישות אישיות בתיאום עם המרצה
  • לימודי הפקה שנה ג' - סה"כ 20 ש"ס
    הקבץ הפקה 3
    סדנאות מרוכזות
    א' 0851.3524.01 סינמטוגרפיה 3 גב' גלאון טליה
    סדנה 2
  • סדנה מרוכזת בסוף סמסטר א'
  • שבועיים מרוכזים בחודש פברואר
  • א' 0851.2586.01 פרוייקט תיעודי חברתי מר טאוזינגר אמיר
    סדנה ד 18:00 20:00
    ב' 0851.2587.01 פרוייקט תיעודי חברתי מר טאוזינגר אמיר
    סדנה ד 18:00 20:00 א119 מכסיקו 2
  • רישום ידני אצל אמיר טאוזינגר
  • א' 0851.3716.02 סדנת מאיץ לתסריט גמר גב' דרייפוס מיה
    גב' ויניק מיכל
    סדנה
  • שבוע מרוכז במהלך חודש דצמבר
  • רישום ידני אצל ראשת מגמת הפקה
  • ב' 0851.3716.01 סדנת מאיץ לתסריט גמר גב' דרייפוס מיה
    גב' ויניק מיכל
    סדנה 2
  • שבוע מרוכז בחופשת סמסטר ב'
  • רישום ידני אצל ראשת מגמת הפקה
  • ב' 0851.9141.01 הפקה והפצה מר שחורי כתריאל
    סדנה 2
    סדנה מרוכזת בשבוע הפסטיבל
    סמסטר א'
    סדנאות ושיעורים
    אב 0851.3662.01 סדנת בימוי - דוקומנטרי מר גולדפינגר ארנון
    סדנה ב 16:00 18:00 120 מכסיקו 4
    אב 0851.3598.01 בימוי דרמה לטלוויזיה מר סער רן
    סדנה א 10:00 14:00 א122 מכסיקו 4
  • הסדנאות שנתיות
  • א' 0851.3582.01 פיתוח סדרת אינטרנט מר צפור אסף
    שיעור ג 10:00 12:00 ד014 מכסיקו 2
    א' 0851.3629.01 פיתוח תוכן 1 גב' להט קרמן מאיה
    שיעור ד 16:00 18:00 200 מכסיקו 2
    א' 0851.3546.01 סדנת רעיון לסרט גמר פרופ' בלוך ירון
    סדנה ב 10:00 14:00 119 מכסיקו 4
    א' 0851.3526.01 עריכה 3 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 12:00 14:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.3526.02 עריכה 3 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.1153.01 הפקת ארועי קולנוע ד"ר רגב נועה
    סדנה ב 10:00 12:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.3522.01 ניתוח סרטי קיץ פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ג 16:00 20:00 ב122 מכסיקו 4
    א' 0851.6694.01 סדנה - דוד פרלוב פרופ' הקר ראובן
    סדנה ד 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.3671.01 סדנת בימוי - אדפטציה מר פיצ'חדזה יוסף
    סדנה ה 10:00 12:00 ד014 מכסיקו 2
    א' 0851.3697.01 סדנת בימוי - ז'אנרים מר לרנר דן
    סדנה ג 16:00 18:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.3715.01 תמונה - פוסט פרודקשן מר לרנר דן
    סדנה ג 14:00 16:00 213 מכסיקו 2
    א' 0851.3713.01 קולנוע אחר 1 פרופ' בורשטיין יגאל
    סדנה א 12:00 14:00 213 מכסיקו 2
    חונכויות (פגישות אישיות )
    א' 0851.3628.01 חונכות עריכה גב' פרלוב יעל
    הדרכה אישית ה 16:00 18:00 120 מכסיקו 0
    א' 0851.3628.02 חונכות עריכה מר שטויר דב בוריס
    הדרכה אישית ה 12:00 14:00 ג122 מכסיקו 0
    א' 0851.3819.01 חונכות אוויד ואפטר אפקטס מר רפאלי רפאל
    הדרכה אישית 0
    א' 0851.3709.01 חונכות לסרט דוקומנטרי מר טאוזינגר אמיר
    הדרכה אישית ה 18:00 20:00 119 מכסיקו 0
    סמסטר ב'
    סדנאות ושיעורים
    ב' 0851.3590.01 פיתוח סדרת טלוויזיה גב' ויס ברקוביץ רונית
    סדנה א 14:00 18:00 212 מכסיקו 4
    ב' 0851.3698.01 סדנת בימוי - דיוקן מר מנור עמיר
    סדנה ה 12:00 14:00 ג122 מכסיקו 2
    ב' 0851.3699.01 סדנת בימוי - ריאליזם גב' ויניק מיכל
    סדנה ד 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3718.01 פוסט פורודקשן 2 מר לרנר דן
    סדנה ג 16:00 18:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.3808.01 פיתוח תוכן 2 גב' להט קרמן מאיה
    סדנה ג 16:00 18:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.3621.01 צילום דוקומנטרי מר כצנלסון רוני
    סדנה ג 12:00 14:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.3523.01 יצוגי המרחב הקולנועי פרופ' רובינשטיין דובי
    שיעור ג 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    ב' 0851.3527.01 עריכה 4 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 12:00 14:00 ד014 מכסיקו 2
    ב' 0851.3714.01 קולנוע אחר 2 פרופ' בורשטיין יגאל
    סדנה ה 10:00 12:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.3528.01 תסריט לסרט גמר 1 גב' ויניק מיכל
    שו"ת ד 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.3528.02 תסריט לסרט גמר 1 גב' דרייפוס מיה
    סדנה ד 16:00 18:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.3719.01 משחק למתקדמים גב' שלום עזר טלי
    סדנה ד 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.3591.01 הפקה 2 מר שחורי כתריאל
    סדנה ב 12:00 16:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.3712.01 סאונד- פוסט פרודקשן גב' דרור רותם
    סדנה ג 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
  • הקורס ניתן אחת לשבועיים
  • ב' 0851.2587.01 פרוייקט תיעודי חברתי מר טאוזינגר אמיר
    סדנה ד 18:00 20:00 א119 מכסיקו 2
  • רישום ידני אצל אמיר טאוזינר
  • חונכויות ( פגישות אשיות )
    ב' 0851.3628.03 חונכות עריכה מר שטויר דב בוריס
    הדרכה אישית ה 16:00 18:00 א119 מכסיקו 0
    ב' 0851.3820.01 חונכות אוויד ואפטר אפקטס מר רפאלי רפאל
    הדרכה אישית 0
  • פגישות אשיות בתיאום עם המרצה
  • לימודי הפקה שנה ד' - 16 ש"ס
    א' 0851.3809.01 סמינר בימוי עלילתי למתקדמים גב' זקצר עילית
    סדנה ב 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.3811.01 עיצוב סאונד למתקדמים גב' דרור רותם
    סדנה ה 16:00 18:00 ד014 מכסיקו 2
    א' 0851.3809.02 סמינר בימוי עלילתי למתקדמים גב' דרייפוס מיה
    סדנה ה 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.3824.01 שוטינג לבמאי-ות וצלמ-ות מר מעוז שמואל
    סדנה ה 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.3822.01 חונכות אישית דוקומנטרי סרט גמר גב' בראון נטע לי
    סדנה 2
  • פגישות אשיות אחת לשבועיים
  • סדנאות ושיעורים
    א' 0851.3538.01 סדנת בימוי לסרט גמר פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ד 18:00 20:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.3813.01 מתסריט הצילומים אל העותק הסופי מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 16:00 18:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.6694.01 סדנה - דוד פרלוב פרופ' הקר ראובן
    סדנה ד 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.3814.01 בימוי על נייר 2 פרופ' קמינסקי חנן
    סדנה ד 10:00 12:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.9114.01 סגנונות בעריכה א מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 18:00 20:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.3815.01 הפקה 3 מר מוזר יריב
    סדנה א 17:00 20:00 209 מכסיקו 3
    א' 0851.3816.01 מוסיקה בסרטים מר בנימין אבי
    סדנה ג 10:00 12:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.3817.01 עיצוב תפאורה מר דולב עידו
    סדנה ג 14:00 16:00 119 מכסיקו 2
    א' 0851.3818.01 מקצועות הסט למתקדמים גב' יבנין עידית
    סדנה ג 12:00 14:00 209 מכסיקו 2
    סדנאות מרוכזות
  • סדנת אמן תתקיים בחופשת סמ'א' באופן מרוכז
  • ב' 0851.9141.01 הפקה והפצה מר שחורי כתריאל
    סדנה 2
  • סדנה מרוכזת בשבוע הפסטיבל לסרטי סטודנטים
  • סרטי גמר חונכויות ( פגישות אשיות )
    א' 0851.3628.01 חונכות עריכה גב' פרלוב יעל
    הדרכה אישית ה 16:00 18:00 120 מכסיקו 0
    א' 0851.3628.02 חונכות עריכה מר שטויר דב בוריס
    הדרכה אישית ה 12:00 14:00 ג122 מכסיקו 0
    א' 0851.3550.01 חונכות תסריט לסרט גמר פרופ' בלוך ירון
    הדרכה אישית ה 12:00 14:00 0
    א' 0851.3550.02 חונכות תסריט לסרט גמר גב' דרייפוס מיה
    הדרכה אישית ד 12:00 14:00 ג122 מכסיקו 0
    א' 0851.3550.03 חונכות תסריט לסרט גמר פרופ' רובינשטיין דובי
    הדרכה אישית ג 14:00 16:00 0
    א' 0851.3550.04 חונכות תסריט לסרט גמר מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית ה 12:00 14:00 ד014 מכסיקו 0
    ב' 0851.3550.05 חונכות תסריט לסרט גמר פרופ' בלוך ירון
    הדרכה אישית ה 12:00 14:00 0
    ב' 0851.3550.06 חונכות תסריט לסרט גמר גב' זקצר עילית
    הדרכה אישית ב 10:00 12:00 0
    ב' 0851.3550.07 חונכות תסריט לסרט גמר פרופ' רובינשטיין דובי
    הדרכה אישית ד 18:00 20:00 119 מכסיקו 0
    ב' 0851.3550.08 חונכות תסריט לסרט גמר מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית ב 12:00 14:00 ד014 מכסיקו 0
    א' 0851.3703.01 חונכות ליהוק לסרט גמר גב' אזולאי אורית
    הדרכה אישית ד 14:00 16:00 ג122 מכסיקו 0
    א' 0851.3670.01 חונכות בימוי לסרט גמר מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית ה 14:00 16:00 ג122 מכסיקו 0
    א' 0851.3819.01 חונכות אוויד ואפטר אפקטס מר רפאלי רפאל
    הדרכה אישית 0
    א' 0851.3709.01 חונכות לסרט דוקומנטרי מר טאוזינגר אמיר
    הדרכה אישית ה 18:00 20:00 119 מכסיקו 0
    ב' 0851.3669.01 חונכות בימוי לסרט גמר מר פיצ'חדזה יוסף
    הדרכה אישית ה 10:00 12:00 ג122 מכסיקו 0
    ב' 0851.3672.01 חונכות תסריט ובימוי לסרט גמר גב' דרייפוס מיה
    הדרכה אישית ד 12:00 14:00 ב020 מכסיקו 0
    ב' 0851.3823.01 תסריט וראף קאט פרוייקט גמר גב' דרייפוס מיה
    הדרכה אישית ד 0
    ב' 0851.3628.03 חונכות עריכה מר שטויר דב בוריס
    הדרכה אישית ה 16:00 18:00 א119 מכסיקו 0
    ב' 0851.3820.01 חונכות אוויד ואפטר אפקטס מר רפאלי רפאל
    הדרכה אישית 0
    מדיה דיגיטלית שנה ב'
    מדיה דיגיטלית סדנאות הפקה
    סדנאות הפקה משותפות לשתי ההתמחויות
    סדנאות מרוכזות לפני סמ' א'
    א' 0851.0010.03 סדנה לשימוש בציוד מר גולדווסר תום
    סדנה ה 14:30 16:30 ב122 מכסיקו
  • הסדנה תתקיים ביום ה' 7.10.21
  • בשעות 14:30-16:30
  • מועד ב' - יום ו' 10.12.2021 בשעות 09:00-11:00
  • חדר 122ב' בניין מכסיקו
  • ב' 0851.8317.01 תכנות משחקים דיגיטליים מר הדס ערן
    סדנה ד 14:00 16:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
  • סדנת בחירה
  • א' 0851.8301.01 סדנה לטכנולוגיות אינטראקטיביות מר שוורצנברג עמית
    סדנה א 16:00 18:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    א' 0851.8318.01 תרגיל לטכנולוגיות אינטראקטיביות מר האפט אסף
    סדנה א 18:00 20:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
    ב' 0851.8300.01 הפקה לפלטפורמות דיגיטליות מר בן אריה אהוד
    סדנה א 10:00 12:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    התמחות ביצירה בטכנולוגיות אינטראקטביות 1
    ריכוז : אודי בן אריה
    א' 0851.8302.01 טכנולוגיה, מבע ותרבות דיגיטלית מר בן אריה אהוד
    סדנה א 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.8303.01 יסודות בעיצוב אינטראקטיבי גב' שפר קטי
    סדנה א 14:00 16:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    א' 0851.8306.01 TWIST - כלים ליצירה אינטראקטיבית ברשת א מר הדס ערן
    סדנה ה 12:00 14:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    א' 0851.8314.01 תרגיל כלים ליצירה אינטראקטיבית ברשת א גב' דוידוב מריה
    תרגיל ה 14:00 16:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
    ב' 0851.8307.01 TWIST - כלים ליצירה אינטראקטיבית ברשת ב מר הדס ערן
    סדנה ה 12:00 14:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    ב' 0851.8316.01 תרגיל כלים ליצירה אינטראקטיבית ברשת ב גב' דוידוב מריה
    תרגיל ה 14:00 16:00 208 מולטימדיה מכסיקו 0
    ב' 0851.8304.01 כתיבה דרמתית למדיה דיגיטלית מר צפור אסף
    סדנה ג 08:00 10:00 א117 מכסיקו 2
    ב' 0851.8305.01 יצירה נרטיבית בטכנולוגיות אינטראקטיביות מר הרינג טל
    סדנה ד 16:00 18:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    התמחות ביצירת אפקטים ויזואליים-VFX 1
    ב' 0851.8308.01 אפקטים דיגיטליים לקולנוע וטלוויזיה מר עמ"ה יפורסם
    סדנה ד 12:00 14:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    א' 0851.8309.01 אנימציה תלת מימד א' מר כצמן יונתן
    סדנה א 09:00 12:00 208 מולטימדיה מכסיקו 3
    ב' 0851.8310.01 אנימציה תלת מימד ב' מר כצמן יונתן
    סדנה ב 09:00 12:00 208 מולטימדיה מכסיקו 3
    א' 0851.8311.01 אפקטים דיגיטליים- קומפוזיטינג א' גב' קנובלר שיר
    סדנה ד 14:00 16:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    ב' 0851.8312.01 אפקטים דיגיטליים- קומפוזיטינג ב' מר גבע יהונתן
    סדנה ג 10:00 12:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    מעבדת קיץ - חובה שנה ב'
    ב' 0851.8313.01 מעבדת מאיץ פרוייקט גמר מר בן אריה אהוד
    גב' גפני ענת
    הדרכה אישית 2
  • 4 ימים מרוכזים בחופשת סמסטר ב' - יפורסם
  • קורסי בחירה מתוך הקבץ הפקה (בהיקף 6 ש"ס)
    א' 0851.2558.01 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.02 עריכה 1 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.2558.03 עריכה 1 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.2562.01 משחק 1 מר שני ירון
    סדנה ג 12:00 14:00 א122 מכסיקו 2
    א' 0851.2509.01 סינמטוגרפיה 1 מר פיצ'חדזה יוסף
    שו"ת ב 12:00 16:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.2615.01 כתיבה לטלוויזיה 1 מר צפור אסף
    סדנה ג 12:00 14:00 211 מכסיקו 2
    א' 0851.2521.01 מבוא לסרט דוקומנטרי גב' בראון נטע לי
    שיעור ה 10:00 12:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.2667.01 עיצוב הצליל 1 מר חן נפתלי
    סדנה ו 09:00 13:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.6694.01 סדנה - דוד פרלוב פרופ' הקר ראובן
    סדנה ד 14:00 16:00 209 מכסיקו 2
    א' 0851.4621.01 סדנת צילום מר פרידמן סרגיי
    הדרכה אישית ג 09:00 12:00 א122 מכסיקו 0
    א' 0851.3697.01 סדנת בימוי - ז'אנרים מר לרנר דן
    סדנה ג 16:00 18:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.2505.01 הפקה 1 גב' פישר מאיה
    סדנה ד 18:00 20:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0851.2627.01 כתיבה לטלוויזיה 2 גב' מרום תמר
    סדנה ד 08:00 10:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.2618.01 סינמטוגרפיה 2 מר כצנלסון רוני
    סדנה ג 14:00 17:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2618.02 סינמטוגרפיה 2 מר לרנר דן
    סדנה ג 13:00 16:00 119 מכסיקו 3
    ב' 0851.2618.03 סינמטוגרפיה 2 מר רז גיא
    סדנה ה 10:00 13:00 3
    ב' 0851.2559.01 עריכה 2 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ה 16:00 18:00 ד014 מכסיקו 2
    ב' 0851.2559.02 עריכה 2 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 10:00 12:00 ד014 מכסיקו 2
    ב' 0851.2526.01 ניתוח תסריטים לבימוי פרופ' רובינשטיין דובי
    שו"ת ה 14:00 16:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.2580.01 בימוי דוקומנטרי מר טל רן
    סדנה ד 16:00 18:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0851.2668.01 עיצוב הצליל 2 מר רשף אורי
    סדנה ג 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.2686.01 סדנת תאורה מר' לפלמן ויקטור
    סדנה ג 14:00 16:00 א122 מכסיקו 0
    א' 0851.3819.01 חונכות אוויד ואפטר אפקטס מר רפאלי רפאל
    הדרכה אישית 0
    ב' 0851.3820.01 חונכות אוויד ואפטר אפקטס מר רפאלי רפאל
    הדרכה אישית 0
    שנה ג' להשלמת BA חד חוגי
    מעבדה לפרויקט גמר - שנה ג'
    א' 0851.8500.01 פורמטים חדשים בפלטפורמות דיגיטליות א' מר ישראל יקיר
    מעבדה ג 12:00 14:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    ב' 0851.8518.01 פורמטים חדשים בפלטפורמות דיגיטליות ב' גב' שקל מאיה
    מעבדה א 16:00 18:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    סמינרים - קולנוע ומדיה דיגיטלית
  • התלמידים ילמדו סמינר אחד מתוך רשימת הסמינרים הבאים
  • בעלי זיקה לתחום מדיה דיגיטלית
  • א' 0851.9070.01 תיאוריות קוגנטיביות קולנועיות ד"ר רז גל
    סמינר א 10:00 14:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.5098.01 מורכבות נרטיבית בקולנוע עכשווי פרופ' בן שאול ניצן
    סמינר ב 16:00 20:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9069.01 הנרטיב הקולנועי ד"ר רז גל
    סמינר א 12:00 16:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.5127.01 קולנוע ניסיוני: בין אמנות עכשווית לקולנוע ד"ר לוין אורי
    סמינר ד 14:00 18:00 203 דן-דוד 4
    ב' 0851.5120.01 מדע בדיוני ופנטזיה:בין קולנוע ופילוסופיה ד"ר בידרמן שי
    סמינר ג 08:00 12:00 200 מכסיקו 4
    שנה א' לימודי תואר שני MFA
    מעבדות פרויקט גמר- שנה א' MFA
    התמחות ביצירה בטכנולוגיות אינטראקטיביות 2
  • דרישת קדם - התמחות ביצירה בטכנולוגיות אינטראקטיביות 1
  • בחירה מתוך המעבדות הבאות ( סה"כ 12 ש"ס)
  • א' 0851.8502.01 מודלים ושיטות פיתוח בדיגיטל סטוריטלינג מר בן אריה אהוד
    מעבדה ה 16:00 18:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    ב' 0851.8503.01 בינה מלאכותית בדיגיטל סטוריטלינג מר הדס ערן
    מעבדה ה 10:00 12:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    א' 0851.8504.01 מציאות מדומה, עולמות אינטראקטיביים א' מר הרינג טל
    מעבדה ד 18:00 20:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    ב' 0851.8505.01 מציאות מדומה, עולמות אינטראקטיביים ב' מר הרינג טל
    מעבדה ד 18:00 20:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    א' 0851.8541.01 עיצוב גרפי מר קייך דב
    סדנה א 12:00 14:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    ב' 0851.8509.01 עיצוב חווית משתמש גב' מינקה עידית
    מעבדה א 18:00 20:00 208 מולטימדיה מכסיקו 2
    התמחות ביצירת אפקטים ויזואליים 2
  • דרישת קדם - התמחות ביצירת אפקטים ויזואליים 1