החוג לקולנוע וטלויזיה

סמ. מס' קורס שם קורס מרצים אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
א' 0851.1518.04 סדנת צילום מר גולדווסר תום
סדנה ב 14:00 16:00 120 מכסיקו 0
א' 0851.1519.04 סדנת עריכה מר טבקמן חיים
סדנה ב 09:00 11:00 209 מכסיקו 0
א' 0851.6527.05 תרגיל בתיאוריות קולנועיות מר ארבל יואב
תרגיל א 14:00 16:00 א117 מכסיקו 2
א' 0851.6551.09 תרגיל במבע קולנועי מר איתן עידו
תרגיל ד 18:00 20:00 203 דן-דוד 2
ב' 0851.6546.06 קריאה מודרכת וכתיבה אקדמית מר ארבל יואב
תרגיל א 10:00 12:00 212 מכסיקו 2
ב' 0851.6554.04 תרגיל בלימודי טלוויזיה גב' גרין דנה
תרגיל ג 16:00 18:00 211 מכסיקו 1
ב' 0851.1516.07 כתיבת תסריט גב' פרי רומי
תרגיל א 14:00 16:00 א119 מכסיקו 2
א' 0851.6591.09 יסודות בבימוי קולנועי א' מר מנור עמיר
סדנה ב 12:00 14:00 01 קיקואין 2
ב' 0851.6588.09 יסודות בבימוי קולנועי ב' מר מנור עמיר
סדנה ב 12:00 14:00 212 מכסיקו 2
אב 0851.1511.05 יסודות ביצירה לטלוויזיה מר נחמיאס משה
סדנה ב 14:00 20:00 א122 מכסיקו 4
לימודי תואר שני MFA
שיעורי השלמה עיוניים (לתלמידים ללא רקע בתחום)
  • יש לסיים את שיעורי ההשלמה בשנה הראשונה ללימודים
  • א' 0851.6524.01 מבוא לתיאוריות קולנועיות ד"ר חגין בועז
    שיעור ג 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6234.01 תולדות הקולנוע א' ד"ר חיוטין דן
    שיעור ג 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
    א' 0851.6234.01 תולדות הקולנוע א' (הקרנה) ד"ר חיוטין דן
    שיעור ג 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
    ב' 0851.6235.01 תולדות הקולנוע ב' ד"ר חיוטין דן
    שיעור ג 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
    ב' 0851.6235.01 תולדות הקולנוע ב' (הקרנה) ד"ר חיוטין דן
    שיעור ג 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
    ב' 0861.1107.01 מבוא לשפת הקולנוע ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ג 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    לימודי תואר שני (MFA)
    מסלול בימוי/הפקה
  • ניתן ללמוד עד 25% מהשעות בתואר שני משעורי תואר ראשון
  • חטיבת שיעורים מעשית
    הדרכות חובה/ סדנאות מקצועיות
    א' 0851.0012.02 בטיחות כללית וחשמל סדנה
  • חובה להשתתף בכל תאריכי הסדנה
  • ייתכנו שינויים בלוז עדכונים ישלחו בהמשך
  • יפורסם
  • 08:45-09:00 - התכנסות ורישום
  • 09:00-10:30 - הרמה נכונה
  • 10:30-10:45 הפסקה
  • 10:45-12:15 בטיחות בחשמל
  • 12:15-12:30 הפסקה
  • 12:30-13:15 המשך בטיחות בחשמל
  • 13:15-14:00 הפסקת צהריים
  • 14:00-15:30 בטיחות בעבודה בגובה
  • יפורסם
  • 08:45-09:00 - התכנסות ורישום
  • 09:00-10:30 - בטיחות כללית,בטיחות אש, בטיחות עבודה בצבע
  • 10:30-10:45 הפסקה
  • 10:45-12:15 עזרה ראשונה והחייאה
  • 12:15-13:00 הפסקת צהריים
  • 13:00-14:30 המשך עזרה ראשונה והחייאה
  • 14:30-15:00 - מבחן
  • מועד ב' של הסדנאות ימי ו'
  • 30.102020 ו 6.11.2020
  • א' 0851.0010.02 סדנה לשימוש בציוד מר גולדווסר תום
    סדנה
  • יפורסם
  • ב' 0851.0011.02 סדנה למקצועות הסט גב' סלע ליבנת
    סדנה
  • סדנה מרוכזת תאריכים יפורסמו בהמשך
  • שנה א'
    שיעור חובה בשנה א'
    א' 0851.9119.01 סדנת בימוי דוקומנטרי א' פרופ' אביעד מיכל
    סדנה ד 18:00 20:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.9139.01 סדנת בימוי דוקומנטרי ב' פרופ' אביעד מיכל
    סדנה ד 14:00 16:00 212 מכסיקו 2
    א' 0851.9324.01 סוגיות בימוי בקולנוע דוקומנטרי גב' בראון נטע לי
    סדנה ה 16:00 18:00 213 מכסיקו 2
  • שיעור חובה לתלמידים הרשומים לסדנת בימוי דוקומנטרי
  • א' 0851.9118.01 סדנת תסריט ובימוי עלילתי א' פרופ' גביזון שבתאי
    סדנה ה 12:00 14:00 א206 מכסיקו 2
    ב' 0851.9122.01 סדנת תסריט ובימוי עלילתי ב' פרופ' גביזון שבתאי
    סדנה ה 12:00 14:00 01 קיקואין 2
    אב 0851.9160.01 תסריט לדרמה קצרה פרופ' בלוך ירון
    סדנה ה 10:00 12:00 211 מכסיקו 4
  • שיעור חובה לתלמידים הרשומים לסדנת בימוי עלילתי
  • ב' 0851.9129.01 עבודה עם שחקנים גב' שלום עזר טלי
    סדנה ה 14:00 18:00 ב122 מכסיקו 4
  • שיעור חובה לתלמידים הרשומים לסדנת בימוי עלילתי
  • ב' 0851.9537.01 חונכות בימוי עלילתי גב' בראון נטע לי
    הדרכה אישית ד 18:00 20:00 ג122 מכסיקו 2
  • תלמידים הרשומים לסדנאות הבימוי חייבים להרשם ל:
  • סדנת צילום אחת, סדנת עריכה אחת וסדנת הקלטה אחת
  • א' 0851.9114.01 סגנונות בעריכה א מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 18:00 20:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.9322.01 סגנונות בעריכה ב מר גרינפלד יוסף
    סדנה ה 18:00 20:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.9318.01 פסקול- פוסט פרודקשן גב' דרור רותם
    סדנה ה 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.9320.01 סגנונות בצילום א מר כצנלסון רוני
    סדנה ד 10:00 12:00 א122 מכסיקו 2
    ב' 0851.2668.01 עיצוב הצליל 2 מר רשף אורי
    סדנה ג 12:00 14:00 211 מכסיקו 2
  • סדנה מרוכזת
  • סדנאות מקצועיות: יש לבחור סדנאות בהיקף עד 6 ש"ס
    א' 0851.2509.01 סינמטוגרפיה 1 מר פיצ'חדזה יוסף
    שו"ת ב 12:00 16:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0851.2589.01 ביצוע וכתיבת תחקיר גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.3802.01 עריכה ממוחשבת 1 מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 14:00 16:00 ד014 מכסיקו 0
    ב' 0851.2590.01 מתחקיר לתסריט גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3621.01 צילום דוקומנטרי מר כצנלסון רוני
    סדנה ג 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.3803.01 עריכה ממוחשבת 2 מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 14:00 16:00 ד014 מכסיקו 0
    ב' 0851.2699.01 הבמאי כמנצח מתסריט לסרט מר קוסושווילי דובר
    סדנה ג 18:00 20:00 212 מכסיקו 2
    שנה ב'
    שיעורי חובה לשנה ב' - יש להרשם לשני הסמסטרים
    א' 0851.9146.01 ליווי פרוייקט גמר א' פרופ' רובינשטיין דובי
    סדנה ה 16:00 18:00 209 מכסיקו 2
  • יש להגיש בשיעור הראשון טריטמנט או הצעה דוק' לפרוייקט גמר
  • ב' 0851.9147.01 ליווי פרוייקט גמר ב' מר פיצ'חדזה יוסף
    שו"ת ה 12:00 14:00 120 מכסיקו 2
  • יש להגיע לשיעור הראשון עם תקציר של פרויקט גמר לעבודה בשעו
  • רשימת החונכויות המיועדות לתלמידים שעובדים על פרויקט גמר
    ב' 0851.9532.01 חונכות בימוי פרופ' אביעד מיכל
    הדרכה אישית ד 12:00 14:00 119 מכסיקו 2
    ב' 0851.9534.01 חונכות בימוי עלילתי מר שני ירון
    הדרכה אישית ה 10:00 12:00 א119 מכסיקו 2
    סדנאות מקצועיות לשנה ב'
    ב' 0851.9191.01 מישמוע הארכיון:הפלסטיות של הדימוי מר טל רן
    סדנה ד 14:00 16:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0851.9141.01 הפקה והפצה מר שחורי כתריאל
    סדנה 2
  • סדנה מרוכזת בשבוע הפסטיבל לסרטי סטודנטים
  • שלושה ימים מרוכזים 21-23 ביוני 2021
  • בשעות 13:00-16:00
  • ב' 0851.9627.01 מטריטמנט לתסריט לסרט גמר פרופ' גביזון שבתאי
    שו"ת ה 10:00 12:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.3628.01 חונכות עריכה גב' פרלוב יעל
    הדרכה אישית ה 16:00 18:00 0
  • באחריות התלמיד לתאם חדר עריכה לפגישה
  • סדנאות לבחירה ממסלול הפקה תואר ראשון
    א' 0851.2509.01 סינמטוגרפיה 1 מר פיצ'חדזה יוסף
    שו"ת ב 12:00 16:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0851.2589.01 ביצוע וכתיבת תחקיר גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 2
    א' 0851.3582.01 פיתוח סדרת אינטרנט מר צפור אסף
    שיעור ג 10:00 12:00 117 מכסיקו 2
    א' 0851.3629.01 פיתוח תוכן 1 גב' להט קרמן מאיה
    שיעור ד 16:00 18:00 120 מכסיקו 2
    א' 0851.9318.01 פסקול- פוסט פרודקשן גב' דרור רותם
    סדנה ה 14:00 16:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.2590.01 מתחקיר לתסריט גב' קרפל דליה
    סדנה ג 14:00 16:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.3621.01 צילום דוקומנטרי מר כצנלסון רוני
    סדנה ג 12:00 14:00 ב122 מכסיקו 2
    ב' 0851.3527.01 עריכה 4 גב' פרלוב יעל
    סדנה ה 12:00 14:00 א119 מכסיקו 2
    ב' 0851.3527.02 עריכה 4 מר גרינפלד יוסף
    סדנה ג 12:00 14:00 א119 מכסיקו 2
    סדנאות מרוכזות
    א' 0851.3524.01 סינמטוגרפיה 3 גב' גלאון טליה
    סדנה 2
    א' 0851.3802.01 עריכה ממוחשבת 1 מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 14:00 16:00 ד014 מכסיקו 0
    ב' 0851.3803.01 עריכה ממוחשבת 2 מר שטויר דב בוריס
    סדנה ה 14:00 16:00 ד014 מכסיקו 0
    א' 0851.3628.01 חונכות עריכה גב' פרלוב יעל
    הדרכה אישית ה 16:00 18:00 0
    א' 0851.3628.02 חונכות עריכה מר שטויר דב בוריס
    הדרכה אישית ה 12:00 14:00 0
    חטיבת לימודים עיונית-(מסגרת שיעורים עיוניים) לתלמידי בימוי
    שיעור מתודולוגי-חובה לתלמידי שנה א'
    א' 0851.9001.01 נרטיב טלוויזיוני ד"ר חרל"פ איתי
    שיעור ד 12:00 16:00 4
    סמינר חובה
    ב' 0851.9329.01 תיאוריות קולנועיות בנות זמננו ד"ר בן דוד בני
    סמינר ד 10:00 14:00 209 מכסיקו 4
    סמינר מחלקתי עיוני-חובה לתלמידי שנה ב'
    ב' 0851.9006.01 סמינר מחלקתי עיוני פרופ' בורשטיין יגאל
    סמינר ה 14:00 16:00 ג122 מכסיקו 2
  • הקורס יתקיים כפגישות אישיות בתאום מראש
  • סמינרים
    א' 0851.9822.01 זיכרון גורלי: זמן וטראומה פרופ' יוסף רז
    סמינר א 10:00 16:00 4
    א' 0851.9839.01 פנומנולוגיה וקולנוע:קריאה מודרכת ד"ר חגין בועז
    סמינר ג 18:00 20:00 117 מכסיקו 2
    ב' 0851.9052.01 חזרות במדיה - רימייקים, סרטי המשך וסדרות פרופ' זנגר ענת
    סמינר ה 10:00 16:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9052.01 חזרות במדיה - רימייקים, סרטי המשך וסדרות פרופ' זנגר ענת
    סמינר ה 10:00 16:00 א117 מכסיקו 4
    א' 0851.9899.01 המסה הקולנועית ד"ר לנדסמן אוהד
    סמינר ג 10:00 16:00 02 קיקואין 4
    א' 0851.9899.01 המסה הקולנועית ד"ר לנדסמן אוהד
    סמינר ג 10:00 16:00 02 קיקואין 4
    ב' 0851.9894.01 אמפתיה והיטמעות בקולנוע ובמדיה דיגיטלית ד"ר רז גל
    סמינר א 16:00 20:00 211 מכסיקו 4
    ב' 0851.9807.01 הפוליטיקה של המבט ד"ר לובין אורלי
    סמינר ד 14:00 20:00 119 מכסיקו 4
    ב' 0851.9886.01 פמינזם וקוויר כאן ועכשיו פרופ' יוסף רז
    סמינר א 10:00 16:00 117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9826.01 חשיבה אופציונאלית וקולנוע נרטיבי פרופ' בן שאול ניצן
    סמינר ב 10:00 14:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9902.01 הקולנוע האילם והמצאת החיים המודרניים ד"ר לוין אורי
    סמינר ג 10:00 14:00 א117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9901.01 The Invention of the Moving and Projected Image prof Tom Gunning
    סמינר ג 16:00 20:00 117 מכסיקו 4
    ב' 0851.9901.01 The Invention of the Moving and Projected Image prof Tom Gunning
    סמינר ה 16:00 20:00 א117 מכסיקו 0
    ב' 0851.5122.01 ז'אנר המערבון: מג'ון פורד ועד קוונטין טרנטינו ד"ר חיוטין דן
    סמינר ב 10:00 14:00 119 מכסיקו 4
    א' 0851.5059.01 הקולנוע של ז'אן-לוק גודאר ד"ר שוייצר אריאל
    סמינר ה 14:00 20:00 119 מכסיקו 4
    ב' 0851.5122.01 ז'אנר המערבון: מג'ון פורד ועד קוונטין טרנטינו ד"ר חיוטין דן
    סמינר ב 10:00 14:00 119 מכסיקו 4
    א' 0851.9054.01 סרטי יומנים ותיעוד עצמי : הפואטיקה של חי היומיום ד"ר דובדבני שמוליק
    סמינר ה 14:00 20:00 4
    ב' 0851.9046.01 גבולות הקולנוע הדוקומנטרי ד"ר דובדבני שמוליק
    סמינר ה 10:00 16:00 4
    ב' 0851.5129.01 קולנוע קווירי ד"ר ניר קדם
    סמינר ה 10:00 14:00 ג206 מכסיקו 4
    ב' 0851.5127.01 קולנוע ניסיוני:בין אמנות עכשווית לקולנוע ד"ר לוין אורי
    סמינר ג 16:00 20:00 א119 מכסיקו 4
    א' 0851.5117.01 לראות את האור :על אסתטיקה רוחנית בקולנוע ד"ר חיוטין דן
    סמינר ד 16:00 20:00 4
    א' 0851.9047.01 קולנוע ישראלי והפרובלמטיקה של קולנוע לאומי פרופ' אבישר אילן
    סמינר ג 14:00 18:00 4
    ב' 0851.9020.01 ייצוגי השואה בקולנוע:האסטתיקה של הייצוג והפוליטיקה של הזיכרו פרופ' אבישר אילן
    סמינר ג 14:00 18:00 א117 מכסיקו 4
    ציטוטי - חובה שנה א - לצורך תצוגת המנות
    א' 0851.6234.01 תולדות הקולנוע א' ד"ר חיוטין דן
    שיעור ג 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
    א' 0851.6234.01 תולדות הקולנוע א' (הקרנה) ד"ר חיוטין דן
    שיעור ג 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
    ב' 0851.6235.01 תולדות הקולנוע ב' ד"ר חיוטין דן
    שיעור ג 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
    ב' 0851.6235.01 תולדות הקולנוע ב' (הקרנה) ד"ר חיוטין דן
    שיעור ג 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 0
    א' 0851.6524.01 מבוא לתיאוריות קולנועיות ד"ר חגין בועז
    שיעור ג 16:00 18:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    א' 0851.6548.01 מבע קולנועי ד"ר כהן רז אודיה
    שיעור ד 14:00 16:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    ב' 0851.6531.01 מבוא ללימודי טלוויזיה ד"ר חרל"פ איתי
    שיעור ד 12:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    אב 0851.0005.01 בקיאות בסרטים א' ד"ר אוטין פבלו
    קולוק' ג 20:00 23:00 115 פאסטליכט מכסיקו 1
    א' 0851.6217.01 יסודות בצילום ועריכה מר לרנר דן
    שיעור א 10:00 12:00 2
    ב' 0851.6539.01 מבוא לתסריטאות [1] מר צפור אסף
    שיעור ד 10:00 12:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2
    אב 0861.1210.01 תחנות בתרבות המערב ד"ר איתי שניר
    שיעור א 12:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 4
    א' 0851.0012.01 בטיחות כללית וחשמל סדנה
    א' 0851.6190.01 מבוא לקולנוע תיעודי ד"ר דובדבני שמוליק
    שיעור ד 10:00 14:00 115 פאסטליכט מכסיקו 2