קורסי בחירה מחוץ לפקולטה

סמ. מס' קורס שם קורס מרצים אופן הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
קורסי בחירה מרחבי הקמפוס
כלים שלובים
א' 1880.0901.01 משבר האקלים וקיימות - מבט רב תחומי פרופ' רות רונן
שיעור
שיעורי בחירה בביה"ס ללימודי הסביבה
א' 0910.1500.01 פרקים נבחרים באקולוגיה ד"ר גרונטמן מיכל
שיעור ב 18:00 20:00
א' 0910.1100.01 מבוא לאקו-פילוסופיה ואתיקה סביבתית ד"ר מישורי דניאל
שיעור ב 08:00 10:00
א' 0910.1222.01 העולם סביבנו - נושאים נבחרים ד"ר ניר נפתלי
שיעור ב 16:00 18:00 101 פורטר
א' 0910.1150.01 אקולוגיה תעשייתית ד"ר אלכס גולברג
שיעור ה 08:00 11:00
שיעורי בחירה ברפואה
א' 0111.2712.01 ספרות ורפואה ד"ר שרייבמן-שריר לימור
ה 14:00 16:00
שיעורי בחירה בחוג לגיאוגרפיה
א' 0349.1303.01 מבוא לתכנון עירוני ואזורי פרופ' טובי פנסטר
שו"ת ג 12:00 14:00 120 יד אבנר
א' 0349.1606.01 מבוא לגאואינפורמטיקה א'- מיפוי וחישה מרחוק פרופ' אלכסנדרה צ'ודנובסקי
שו"ת ב 10:00 12:00 120 יד אבנר 0
א' 0349.2929.01 גאוגרפיה היסטורית סביבתית בעת החדשה ד"ר ירון בלסלב
שו"ת ב 14:00 16:00 115 יד אבנר
שיעורי בחירה בחוג ללימודים קלאסיים
א' 0672.1547.01 הדרמה היוונית והרומית פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ
שיעור ב 14:00 16:00 279 גילמן
א' 0672.1557.01 אמנות הנאום והשכנוע ביוון וברומא פרופ' יונתן פרייס
שיעור ג 12:00 14:00 279 גילמן
ב' 0672.1522.01 שער לעולם העתיק: מקורות ומתודולוגיה פרופ' אורי יפתח
שיעור א 10:00 12:00 279 גילמן 0
ב' 0672.1109.01 מבוא למיתולוגיה יוונית ד"ר מזור מעין
שיעור ג 12:00 14:00 223 (אולם ברגר) גילמן 0
א' 0672.1545.01 השירה האפית ביוון וברומא פרופ' רחל צלניק-אברמוביץ
שיעור ה 12:00 14:00 281 גילמן
א' 0672.1558.01 איך כתבו היסטוריה ביוון וברומא? פרופ' יונתן פרייס
שיעור ג 14:00 16:00
א' 0672.1201.01 לשון רומית למתחילים מר אברהם ארואטי
שו"ת א 12:00 14:00 305 גילמן 0
ב' 0672.1201.01 לשון רומית למתחילים מר אברהם ארואטי
שו"ת ב 12:00 14:00 281 גילמן 0
ב' 0672.1201.01 לשון רומית למתחילים מר אברהם ארואטי
שו"ת ה 12:00 14:00 277 גילמן
שיעורי בחירה בלימודי נשים ומגדר
א' 0608.3401.01 כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר ד"ר אפי זיו
שיעור ג 12:00 14:00 0
א' 0608.1003.01 תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית ד"ר טל דקל
שיעור ה 14:00 16:00 144 (אולם אתינגר) גילמן
א' 0608.1110.01 מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים ד"ר מירי רוזמרין
שיעור ה 08:00 10:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
א' 0608.1122.01 פמיניזמים, משפט וחברה בישראל פרופ' דפנה הקר
שיעור ה 10:00 12:00 282 גילמן 0
א' 0608.1155.01 מגדר וארגונים ד"ר לרר זאב
גב' בן אליהו הדס
שיעור ג 16:00 18:00 001 רוזנברג
ב' 0608.1177.01 כסף מסובב את העולם- אי שוויון מגדרי בעולם קפיטליסטי ד"ר פפרמן טליה
שיעור ג 10:00 12:00 326 גילמן
שיעורי בחירה בחוג להסטוריה כללית
ב' 0621.1217.01 מבוא להיסטוריה של הרפואה המודרנית ד"ר אמיר טייכר
שיעור ג 16:00 18:00 223 (אולם ברגר) גילמן 0
א' 0621.1180.01 אימפריות: "מערב", "מזרח", מודרניות וכוח 2020-1700 פרופ' בלהה מלמן
שיעור ב 10:00 12:00 מקוון - 0
ב' 0621.1221.01 הדת היוונית ושינויה עד ערב התנצרות האימפריה הרומית פרופ' סילבי הוניגמן
שיעור ב 14:00 16:00 277 גילמן 0
שיעורי בחירה בתוכנית הרב תחומית במדעי הרוח
א' 0662.1962.01 תרבות וקוגניציה ד"ר רונן סלמן צדקה
שיעור ב 10:00 12:00 282 גילמן
א' 0662.2967.01 רטוריקה וספרות ילדים ד"ר קרן סדון
שיעור ג 12:00 14:00
א' 0662.1960.01 תולדות המחשבה הכלכלית מיוון העתיקה ועד ימינו ד"ר ירון כהן צמח
שיעור ג 14:00 16:00
א' 0662.2095.01 ילדים בעידן של כלכלה גלובלית ד"ר פפרמן טליה
שיעור ג 16:00 18:00 מקוון -
א' 0662.2253.01 תרבות הסייבר כתרבות נוער ד"ר יובל גוז'נסקי
שיעור ה 08:00 10:00 מקוון -
א' 0662.2253.01 תרבות הסייבר כתרבות נוער ד"ר יובל גוז'נסקי
שיעור ה 08:00 10:00 מקוון -
ב' 0662.1303.01 דמויות ורגשות ד"ר רונן סלמן צדקה
שיעור ב 10:00 12:00 281 גילמן
ב' 0662.2241.01 פסיכואנליזה ופילוסופיה צרפתית עכשווית פרופ' שי פרוגל
שיעור ב 14:00 16:00 001 ווב
ב' 0662.2605.01 אגדות יהודיות על הורים וילדים פרופ' דרור בורשטיין
שיעור ב 14:00 16:00 305 גילמן
ב' 0662.2010.01 מגרים לוולט דיסני - מעשיות האחים גרים: תקופה, יוצר ומדיה ד"ר חנה לבנת
שיעור ג 10:00 12:00 305 גילמן
ב' 0662.1151.01 ניהול - מקורות רעיוניים ומודלים ד"ר עידן שמעוני
שיעור ג 12:00 14:00 278 גילמן
ב' 0662.1304.01 רוח המנהל: פיתוח המנהל דרך טקסטים ויצירות ד"ר אלי אילון
שיעור ג 14:00 16:00 278 גילמן
ב' 0662.2125.01 רשתות חברתיות? צרכנים? אזרחים? חלומות שבורים באינטרנט ד"ר עופר נורדהיימר נור
שיעור ג 16:00 18:00 279 גילמן 0
ב' 0662.2965.01 עלייתה של גלובליזציה ונפילתה (2020-1990) ד"ר אפרים דוידי
שיעור ה 10:00 12:00 277 גילמן
שיעורי בחירה בהסטוריה של עם ישראל
א' 0677.1293.01 ההיסטוריה של התפילה היהודית פרופ' שמחה גולדין
שיעור ב 10:00 12:00 מקוון -
ב' 0677.1294.01 יהודים ומומרים לאורך ההיסטוריה פרופ' שמחה גולדין
שיעור ב 10:00 12:00 106 רוזנברג
א' 0677.1151.01 תולדות השואה - קורס מקוון פרופ' חוי דרייפוס
שיעור ג 10:00 12:00
ב' 0677.1291.01 השואה במזרח אירופה פרופ' חוי דרייפוס
שיעור ג 10:00 12:00 106 רוזנברג
א' 0677.1533.01 יהודים-ערבים: לשון, היסטוריה וזהות חמקמקה ד"ר נח גרבר
שיעור א 12:00 16:00 מקוון -
ב' 0677.1534.01 עליות, עדות ומזרחים: מבוא ל'ישראל השניה' ד"ר נח גרבר
שו"ת א 12:00 16:00
א' 0677.1532.01 הציונות והיישוב 1917-1881 פרופ' מאיר חזן
שיעור ב 10:00 12:00 מקוון -
א' 0677.2054.01 העימות היהודי ערבי 1939-1905 פרופ' מאיר חזן
שיעור ב 14:00 16:00 מקוון -
ב' 0677.1187.01 "המדינה שבדרך": היישוב בין שתי מלחמות עולם פרופ' מאיר חזן
שיעור ה 10:00 12:00 103 רוזנברג
ב' 0677.1131.01 המחלוקת בין תנועת העבודה לתנועה הרביזיוניסטית פרופ' מאיר חזן
שיעור ה 14:00 16:00 103 רוזנברג
ב' 0677.1589.01 יהודי מזרח אירופה 1939-1600 ד"ר סקוט אורי
שיעור ה 12:00 14:00 205 רוזנברג
שיעורי בחירה בחוג לארכיאולוגיה
א' 0671.1001.01 ארכיאולוגיה מהי?** ד"ר עדו קוך
שיעור ד 16:00 18:00 282 גילמן 0
ב' 0671.1001.02 ארכיאולוגיה מהי?** דר' יובל גדות
שיעור א 10:00 12:00 281 גילמן 0
א' 0671.1045.01 מבוא למצרים העתיקה ד"ר דבורה סוויני
שיעור ג 16:00 18:00 מקוון -
א' 0671.1010.01 האדם הקדמון במזרח התיכון: מבוא לארכיאולוגיה פרהיסטורית פרופ' רן ברקאי
שיעור ד 10:00 12:00 220 גילמן 0
א' 0671.1043.01 מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב פרופ' יורם כהן
שיעור ג 12:00 14:00 281 גילמן 0
ב' 0671.1238.01 טקסט ותמונה - מוסד המלוכה במזרח הקדום וייצוגיו הטקסטואליים ו פרופ' אמיר גילן
שיעור א 14:00 16:00 144 (אולם אתינגר) גילמן 0
א' 0671.1031.01 מבוא לתרבות אנטוליה: היסטוריה וארכיאולוגיה של אנטוליה החיתית פרופ' אמיר גילן
שיעור א 14:00 16:00 מקוון -
ב' 0671.2383.01 תקופת האימפריות במזרח הקדום: האימפריה הניאו-אשורית והניאו-בב פרופ' יורם כהן
שיעור ג 16:00 18:00 307 גילמן
א' 0671.2331.01 ארכיאובוטניקה: שרידי צמחים ברקורד הארכיאולוגי ד"ר לנגוט דפנה
שיעור א 12:00 14:00 220 גילמן
א' 0671.2521.01 שיטות תארוך בארכיאולוגיה ד"ר לנגוט דפנה
שיעור ג 14:00 16:00 מקוון -
ב' 0671.2329.01 ביות צמחים וסביבה בפרספקטיבה ארכיאולוגית ד"ר לנגוט דפנה
שיעור ג 12:00 14:00 307 גילמן
שיעורי בחירה בחוג למזרח אסיה
א' 0687.2425.01 דת וחברה ביפן המודרנית ד"ר ארז יוסקוביץ
שיעור ב 14:00 16:00 מקוון -
א' 0687.2509.01 הודו המודרנית:רקע, אתגרים ותמורות ד"ר רוני פרצ'ק
שיעור ה 10:00 12:00 מקוון -
א' 0687.2486.01 מבוא לדתות סין פרופ' מאיר שחר
שיעור ג 10:00 12:00
א' 0687.2473.01 בודהיזם בהודו: פילוסופיה ופרקטיקה ד"ר רועי צהר
שיעור ג 14:00 16:00 מקוון -
א' 0687.2189.01 זהויות אזוריות בסין המודרנית פרופ' מרק גמזה
שיעור ה 14:00 16:00 מקוון -
ב' 0687.2534.01 מייסדי הבודהיזם היפני: מסע בהיסטוריה הגותית ד"ר איתן בולוקן
שיעור א 10:00 12:00 306 גילמן
ב' 0687.2464.01 מנגה ואנימה: בין המקומי לגלובלי בקומיקס ובאנימציה של יפן ד"ר רז גרינברג
שיעור א 12:00 14:00 305 גילמן
ב' 0687.2533.01 יפן בעת החדשה המוקדמת: סוגיות חברתיות ותרבותיות ד"ר שלמית בג'רנו
שיעור ד 10:00 12:00
ב' 0687.2523.01 פסיכולוגיה והמדיטציה הבודהיסטית ונדידתם אל המערב ד"ר קרן ארבל
שיעור ב 10:00 12:00 280 גילמן
ב' 0687.2062.01 אדריכלות וסביבה ביפן מר אריה קוץ
שיעור ב 18:00 20:00 326 גילמן
ב' 0687.2518.01 נחיתה בדלהי:עיר ועירוניות בהודו המודרנית ד"ר רוני פרצ'ק
שיעור ג 10:00 12:00 304 גילמן
ב' 0687.2531.01 מדיניות החוץ של סין : סייבר,חגורות וחיידקים ד"ר יואל קורנרייך
שיעור ג 14:00 16:00 001 רוזנברג
ב' 0687.2166.01 עולם העבודה ביפן הגלובאלית ד"ר בייקוביץ אביטל
שיעור ה 10:00 12:00 281 גילמן
ב' 0618.5229.01 שיעור קריאה: צ'יאן מו - מחשבות רגועות משפת האגם גב' ענבל שמיר
שיעור ה 12:00 14:00 455 גילמן
ב' 0687.2524.01 שווקים ומסחר בהודו העכשווית: כלכלה,חברה ותרבות מר אופיר מזרחי
שיעור ה 12:00 14:00 307 גילמן
ב' 0687.2532.01 ספרות סינית במאה העשרים והעשרים-ואחת פרופ' מרק גמזה
שיעור ה 16:00 18:00 305 גילמן
שיעורי בחירה בלימודי ערבית ואיסלם
ב' 0631.1142.02 ספרות נשית: תרגיל בספרות מודרנית גב' נארימן כרום
שיעור ב 10:00 12:00 220 גילמן
א' 0631.3320.01 ז'אנרים ספרותיים קלאסיים פרופ' ג'יריס ח'ורי
שו"ת ב 14:00 16:00 מקוון - 0
ב' 0631.4176.01 מחמוד דרוויש: האיש והיצירה פרופ' ג'יריס ח'ורי
שיעור ב 14:00 16:00 317 גילמן
ב' 0631.2461.01 טקסטים עיוניים קלאסיים ד"ר אמיר לרנר
שו"ת ה 12:00 14:00 106 רוזנברג 0
שיעורי בחירה בחוג לצרפתית
א' 0668.2246.01 צרפת במאה ה- 20 א' מר עמנואל הלפרין
שיעור ג 12:00 14:00
ב' 0668.2293.01 צרפת במאה ה-20 ב' מר עמנואל הלפרין
שיעור ג 14:00 16:00 001 ווב
לימודי בחירה בחוג לספרות
א' 0680.1305.01 המצאת האדם: תחנות יסוד בספרות המערב פרופ' אורי ש. כהן
שיעור ג 14:00 16:00 מקוון -
ב' 0680.1313.01 כוכב אחד לבד: קריאה בשירי אבן גבירול ד"ר אריאל זינדר
שיעור א 10:00 12:00 307 גילמן
ב' 0680.1116.01 יצירות מופת בשירת ימי הביניים ד"ר אריאל זינדר
שיעור ג 10:00 12:00 223 (אולם ברגר) גילמן
ב' 0680.1001.01 צמיחתה של סיפורת עברית מודרנית: קווי יסוד פרופ' אבנר הולצמן
שיעור ג 14:00 16:00 144 (אולם אתינגר) גילמן
א' 0680.2142.01 הסיפור הקצר ודרכי פרשנותו פרופ' אבנר הולצמן
שיעור ג 18:00 20:00 מקוון -
א' 0680.3275.01 בין עברית לערבית ד"ר אלמוג בהר
שיעור ב 12:00 14:00 מקוון -
ב' 0680.3217.01 על מסורות התרגום בין ערבית לעברית ד"ר אלמוג בהר
שיעור ב 14:00 16:00 306 גילמן
ב' 0680.2119.01 קריאה במקיואן ד"ר אייל דותן
שיעור ב 12:00 14:00 456 גילמן
ב' 0680.1312.01 המצאת האדם המודרני (המשך) פרופ' אורי ש. כהן
שיעור ה 10:00 12:00 306 גילמן
ב' 0680.2143.01 מדינת אשכנז פרופ' אורי ש. כהן
שיעור ה 16:00 18:00 307 גילמן
א' 0680.2801.01 מ-ערב: אוריינטציה בתרבות המערבית פרופ' גלילי שחר
שיעור ב 10:00 12:00 מקוון -
ב' 0680.3193.01 מבוא לספרות פרסית קלאסית פרופ' גלילי שחר
שיעור ב 10:00 12:00 282 גילמן
ב' 0680.2129.01 יונה וולך - השירה הישראלית לפניה ואחריה ד"ר דנה אולמרט
שיעור ג 12:00 14:00 317 גילמן
א' 0680.8308.01 ספרות יידיש ד"ר חנה פולין-גלאי
שיעור ה 12:00 14:00 מקוון -
ב' 0680.3195.01 Jewish American Literature ד"ר חנה פולין-גלאי
שיעור ב 14:00 16:00 449 גילמן
א' 0680.1302.01 בעיות יסוד בתורת הספרות בראי הקוגניציה פרופ' ישעיהו שן
שיעור ג 12:00 14:00
א' 0680.3272.01 הפנטסטי בראי הקוגניציה פרופ' ישעיהו שן
שיעור ה 14:00 16:00 מקוון -
א' 0680.3198.01 האישה ברומן הנאורות בצרפת פרופ' מישל קאהן
שיעור ג 10:00 12:00
ב' 0680.2146.01 הפואטיקה של הציטוט פרופ' מיכאל גלוזמן
שיעור ה 12:00 14:00 361 גילמן
א' 0680.3243.01 תיאוריה צרפתית במאה ה-20 ב פרופ' עירן דורפמן
שיעור ב 14:00 16:00 מקוון -
ב' 0680.2115.01 קריאה בברית החדשה ד"ר רן הכהן
שיעור ה 14:00 16:00 278 גילמן
א' 0680.2127.01 על הזהות הפלסטינית בישראל ד"ר מנאר מח'ול
שיעור ה 12:00 14:00 מקוון -
ב' 0680.3271.01 קשב לספרות ד"ר אמיר חרש
שיעור ג 16:00 18:00 106 רוזנברג
א' 0680.3182.01 סודות ושקרים ד"ר איל בסן
שיעור ה 10:00 12:00 מקוון -
ב' 0680.3218.01 הסיפור האמריקאי הקצר ד"ר חן אדלסבורג
שיעור ב 16:00 18:00 277 גילמן
ב' 0680.2149.01 ספרות וקפיטליזם ד"ר יחיל צבן
שיעור א 12:00 14:00 361 גילמן
א' 0680.1203.01 מבוא לספרות העממית ד"ר נגה ליבי כהן
שיעור ג 16:00 18:00 מקוון -
ב' 0680.3282.01 מה זה ספר? ד"ר ננה אריאל
שיעור ב 14:00 16:00 279 גילמן
א' 0680.2906.01 סופרים מזרחים בעברית עד שנות ה-50 ד"ר קרן דותן
שיעור ב 16:00 18:00 מקוון -
ב' 0680.3129.01 החוויה הנאראטיבית ד"ר רונן סלמן צדקה
שיעור ג 10:00 12:00 306 גילמן
שיעורי בחירה בחוג לפסיכולוגיה
א' 1071.2320.01 זיכרון לדברים שלא קרו: על טבעו הניתן לעיצוב של הזיכרון האנוש ד"ר בן-שפר גד
שיעור ה 14:00 16:00
ב' 1071.2316.01 היסטוריה של הפסיכולוגיה המודרנית פרופ' אלגום דניאל
שיעור ה 12:00 14:00 210 נפתלי