החוג לאמנות התיאטרון - תש"פ
תואר I - כלל התכניות

סמסטר מס' קורס שם קורס מרצים שיטת הוראה יום משעה עד שעה חדר בניין ש"ס
תש"פ
שנה א' 38 ש"ס
מסלול חד-חוגי עיוני
22ש"ס שעורי יסוד-חובה; 4 ש"ס שעור הפקה;
12ש"ס עבודה מעשית
מסלול דו-חוגי עיוני- 24 ש"ס
14ש"ס שעורי יסוד- חובה; 4 ש"ס שעורי הפקה;6 ש"ס עבודה מעשית
מסלול בימוי 38 ש"ס
22ש"ס שעורי יסוד-חובה; 4 ש"ס שעור הפקה;
12ש"ס עבודה מעשית
מסלול תיאטרון קהילתי 38 ש"ס
22ש"ס שעורי יסוד-חובה; 4 ש"ס שעור הפקה;
12ש"ס עבודה מעשית
אין להירשם לקורס שמספרו זהה לקורס שכבר נלמד
=============================================
שיעורי יסוד - חובה (מסגרת 104)
א' 0811.1006.01 הדרכת בטיחות עבודה מעשית
  • קורס בטיחות. יתקיים ימים ספורים לפני פתיחת
  • שנת הלימודים נוכחות חובה. השתתפות בקורס היא תנאי קדם
  • להשתתפות בשעורי ההפקה.
  • א' 0811.1200.01 תולדות הדרמה והתיאטרון:יוון ורומא*** ד"ר שלגו שלומית
    שיעור ב 10:00 12:00 א206 מכסיקו 2
  • *חובה לחד חוגי ולדו חוגי
  • א' 0811.1323.01 תרגיל חובה בתולדות התיאטרון יוון ורומא מר קריגר יאשה
    תרגיל א 14:00 16:00 02 קיקואין 2
    א' 0811.1323.02 תרגיל חובה בתולדות התיאטרון יוון ורומא*** גב' דרור בן שושן ים
    תרגיל ה 12:00 14:00 201 דן-דוד 2
  • *קבוצה 02 מיועדת לכתת המשחק
  • *חובה לחד חוגי ולדו חוגי
  • א' 0811.1134.01 מבוא לתיאטרון מקומי ד"ר ליפשיץ יאיר
    שיעור א 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
  • *חובה לחד חוגי ולדו חוגי
  • א' 0811.1193.01 שיטות מחקר של האירוע התיאטרוני ד"ר בן - שאול דפנה
    שיעור ד 10:00 12:00 211 מכסיקו 2
    א' 0811.1775.01 כל העולם במה מר פרידמן במבי עודד
    שיעור ד 12:00 14:00 212 מכסיקו 2
    א' 0811.1149.01 קריאת מחזות ד"ר בן - שאול דפנה
    שיעור ד 08:00 10:00 א206 מכסיקו 2
  • *חובה לחד חוגי ולדו חוגי
  • ב' 0811.1007.01 תיאוריות בימוי מר משה פרלשטיין
    שיעור א 16:00 18:00 201 דן-דוד 2
    ב' 0811.1072.01 כתיבה אקדמית- מבוא למחקר בתיאטרון ד"ר ליפשיץ יאיר
    שיעור א 10:00 12:00 211 מכסיקו 2
  • *חובה לחד חוגי ולדו חוגי
  • ב' 0811.1195.01 תולדות התיאטרון: ימי הביניים והרנסנס ד"ר מלכא ליאורה
    שיעור ג 10:00 12:00 א206 מכסיקו 2
  • *חובה לחד חוגי ולדו חוגי
  • ב' 0811.2202.01 מבוא לתיאטרון יהודי ועברי: דת, תרבות, שפה ד"ר ליפשיץ יאיר
    שיעור א 12:00 14:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0811.1215.01 תיאטרון, חברה, קהילה ד"ר חן אלון
    שיעור א 14:00 16:00 212 מכסיקו 2
  • *חובה לחד חוגי ולדו חוגי
  • שעורי הפקה (מסגרת 450)
    א' 0811.0248.01 פלאי קלעים - מבוא מעשי להרכבת הצגה גב' גליה יואלי
    תרגיל א 12:00 14:00 306 רקנאטי 2
    א' 0811.1001.01 שיבוץ בהפקות גב' גליה יואלי
    תרגיל ה 18:00 20:00 120 מכסיקו 2
    שיעורים מעשיים-מסגרת 107
    ב' 0811.0254.01 אובייקט בחלל מר אמסולום מתן
    עבודה מעשית ג 15:00 18:00 315 ביה"ס להנדסאים 3
    ב' 0811.0261.01 עיצוב תנועה במרחב בימתי גב' מור לידור
    עבודה מעשית ב 14:00 17:00 א207 מכסיקו 3
    א' 0811.1362.01 שיעור משחק לבימוי מר ברזין איגור
    עבודה מעשית ב 12:00 15:00 315 ביה"ס להנדסאים 3
    ב' 0811.1362.01 שיעור משחק לבימוי מר ברזין איגור
    עבודה מעשית ג 12:00 15:00 315 ביה"ס להנדסאים 3
    אב 0811.4020.01 פרויקט תיאטרון בקהילה ד"ר חן אלון
    עבודה מעשית ב 16:00 19:00 מחוץ לקמפוס מחוץ לקמפוס 6
    תכנית מצטיינים במשחק
    20 ש"ס שעורי יסוד- חובה; 32 ש"ס עבודה מעשית
    (כולל 4 ש"ס שיעור הפקה)
    א' 0811.0223.01 יסודות המשחק גב' קרמסקי יעל
    עבודה מעשית א 14:00 17:00 315 ביה"ס להנדסאים 3
    ב' 0811.0223.01 יסודות המשחק גב' קרמסקי יעל
    עבודה מעשית ב 14:00 17:00 ב206 מכסיקו 3
    א' 0811.0216.01 תיאטרון פיזי מר טיראן אלון
    עבודה מעשית ב 12:00 15:00 א207 מכסיקו 3
    א' 0811.0817.01 יסודות התנועה גב' הלר רוני
    עבודה מעשית ה 14:00 16:00 א207 מכסיקו 2
    ב' 0811.0817.01 יסודות התנועה גב' הלר רוני
    עבודה מעשית ג 12:00 14:00 א207 מכסיקו 2
    א' 0811.0225.01 גילוי הקול גב בוגטין ריקי
    עבודה מעשית ד 16:00 18:00 א207 מכסיקו 2
    ב' 0811.0225.01 פיתוח קול גב בוגטין ריקי
    עבודה מעשית ב 12:00 14:00 א207 מכסיקו 2
    א' 0811.0226.01 אמנות הדיבור ד"ר כהן בן שאול דפנה
    עבודה מעשית ב 15:00 18:00 א207 מכסיקו 3
    ב' 0811.0226.01 אמנות הדיבור ד"ר כהן בן שאול דפנה
    עבודה מעשית ה 13:00 16:00 א207 מכסיקו 3
    ב' 0811.1080.01 משחק א' גב' טטיאנה קנלינס-אוליאר
    עבודה מעשית ב 09:00 12:00 121 מכסיקו 3
    ב' 0811.0207.01 תנועה וריקוד לשחקנים גב' דיימונד ריבי
    עבודה מעשית ה 16:00 18:00 א207 מכסיקו 2
    א' 0811.0248.01 פלאי קלעים - מבוא מעשי להרכבת הצגה גב' גליה יואלי
    תרגיל א 12:00 14:00 306 רקנאטי 2
    א' 0811.1001.01 שיבוץ בהפקות גב' גליה יואלי
    תרגיל ה 18:00 20:00 120 מכסיקו 2
    שנה ב'
    מסלול חד חוגי עיוני 44ש"ס
    18ש"ס שעורי חובה עיוניים; 8 ש"ס רפרט+ סמינריון;
    4ש"ס שעורי הפקה; 12ש"ס שיעורים מעשיים
    שנה ב' מסלול דו חוגי עיוני סה"כ 20 ש"ס
    6 ש"ס שעורי חובה עיוניים; 4 ש"ס סמינריון; 4 ש"ס שעור הפקה*
    6 ש"ס שיעורים מעשיים
    מסלול בימוי - 44 ש"ס
    18ש"ס שעורי חובה עיוניים; 4ש"ס סמינריון; 4 ש"ס שעורי הפקה
    18 ש"ס שיעורים מעשיים
    מסלול תיאטרון קהילתי - 44 ש"ס*
    18ש"ס שעורי חובה עיוניים; 4ש"ס סמינריון; 4 ש"ס שעורי הפקה
    18 ש"ס שיעורים מעשיים
    אין להירשם לקורס שמספרו זהה לקורס שכבר נלמד
    שעורי יסוד חובה - מסגרת 105
    א' 0811.2137.01 מבוא לתיאטרון המודרני ד"ר הררי דרור
    שיעור ב 12:00 14:00 א206 מכסיקו 2
  • *חובה לחד חוגי ולדו חוגי
  • א' 0811.1097.01 תכניה וקטלוג בעידן דיגיטלי ד"ר להבי שרון
    ד"ר ספי הנדלר
    שיעור ד 16:00 18:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0811.1097.01 תכניה וקטלוג בעידן דיגיטלי ד"ר להבי שרון
    ד"ר ספי הנדלר
    שיעור ג 16:00 18:00 ג206 מכסיקו 2
    א' 0811.1002.01 חלום ליל קיץ (מתחברים + ) ד"ר להבי שרון
    שיעור ד 08:00 10:00 212 מכסיקו 2
    א' 0811.1002.01 קבוצות עבודה לקורס חלום ליל קיץ גב' יעל וויא
    גב' אורנית קשת
    עבודה מעשית ד 08:00 10:00 211 מכסיקו 0
    א' 0811.1002.01 קבוצות עבודה לקורס חלום ליל קיץ גב' יעל וויא
    גב' אורנית קשת
    עבודה מעשית ד 08:00 10:00 209 מכסיקו 0
    א' 0811.2136.01 תולדות הדרמה והתיאטרון מהמאה ה- 17 ועד איבסן ד"ר ליפשיץ יאיר
    שיעור א 12:00 14:00 209 מכסיקו 2
  • *חובה לחד חוגי ולדו חוגי
  • א' 0811.1098.01 הטרגדיה היוונית-טקסט, תיאוריה, במה ד"ר עירא אבנרי
    שיעור א 10:00 12:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0811.2138.01 תיאוריות וביקורת:גישות למחקר וליצירה של תיאטרון ד"ר בן - שאול דפנה
    שיעור ג 08:00 10:00 213 מכסיקו 2
    ב' 0811.1343.01 מבוא לתיאטרון פוסט-מודרני ד"ר הררי דרור
    שיעור ג 12:00 14:00 01 קיקואין 2
  • *חובה לחד חוגי ולדו חוגי
  • ב' 0811.1360.01 Time after Time: Reenacting the Past in Contemporary Culture ד"ר פרי רחל
    שיעור ד 14:00 16:00 212 מכסיקו 2
    ב' 0811.1099.01 השורשים הקדם-מודרניים של הטרגדיה המודרנית ד"ר עירא אבנרי
    שיעור א 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    4 ש"ס שעורי הפקה שנה ב' -מסגרת 450
    השיבוץ לשיעור ולהפקה יבוצע ע"י משרד ההפקות
    א' 0811.1033.01 ע. במאי, מפיק, ניהול הצגה מר ברעוז גד
    תרגיל ה 12:00 14:00 120 מכסיקו 2
    א' 0811.1001.01 שיבוץ בהפקות גב' גליה יואלי
    תרגיל ה 18:00 20:00 120 מכסיקו 2
    השיבוץ לשיעור ולהפקה יבוצע ע"י משרד ההפקות
    סמינריונים- מסגרת 303
    א' 0811.1398.01 שיקספיר וייצוגי הגוף כחומר וכדימוי ד"ר מלכא ליאורה
    סמינר ג 10:00 14:00 02 קיקואין 4
    א' 0811.1035.01 ריטואלים בהלכה:מבט טקסטואלי ופרפורמטיבי ד"ר ליפשיץ יאיר
    סמינר ב 14:00 18:00 212 מכסיקו 4
  • סמינר חובה לתלמידי משחק
  • בשיתוף עם מדעי היהדות
  • ב' 0811.1092.01 מגדר מעמד וזהות בתיאטרון המודרני*** ד"ר להבי שרון
    סמינר א 14:00 18:00 ג206 מכסיקו 4
  • *אינו מיועד למי שלמד את הקורס בשנת תשע"ח
  • א' 0811.0215.01 מופע הריק: עיונים בתאטרון מאיין ד"ר בן - שאול דפנה
    סמינר ג 10:00 14:00 005 הגלריה 4
    ב' 0811.0247.01 קומדיה: דרמה, תיאוריה, פרשנות*** ד"ר שלגו שלומית
    סמינר ד 10:00 14:00 203 דן-דוד 4
  • * חובה לכיתת למצטיינים במשחק
  • ב' 0811.1243.01 משחקן לפרפורמר-מדמות לעצמי ד"ר הררי דרור
    סמינר ב 10:00 14:00 213 מכסיקו 4
    א' 0811.1468.01 ארטיביזם; משחקים שינוי חברתי ד"ר חן אלון
    סמינר ה 14:00 18:00 201 דן-דוד 4
  • חובה למסלול קהילתי
  • שיעורים מעשיים - מסגרת 107
    א' 0811.1471.01 מחזות ישראליים מקומיים גב' ברון דדי
    עבודה מעשית ד 10:00 13:00 ב206 מכסיקו 3
    ב' 0811.0261.01 עיצוב תנועה במרחב בימתי גב' מור לידור
    עבודה מעשית ב 14:00 17:00 א207 מכסיקו 3
    ב' 0811.3995.01 -בימוי - כפיר אזולאי מר אזולאי כפיר
    עבודה מעשית א 15:00 18:00 ב206 מכסיקו 3
    א' 0811.1034.01 מאימפרוביזציה לפרזנטציה - עבודת השחקן ד"ר הריס פיטר
    עבודה מעשית ה 09:00 12:00 121 מכסיקו 3
    ב' 0811.1034.01 מאימפרוביזציה לפרזנטציה - עבודת השחקן ד"ר הריס פיטר
    עבודה מעשית ה 09:00 12:00 ב206 מכסיקו 3
  • **חובה למסלול קהילתי
  • אב 0811.4020.01 פרויקט תיאטרון בקהילה ד"ר חן אלון
    עבודה מעשית ב 16:00 19:00 מחוץ לקמפוס מחוץ לקמפוס 6
  • חובה להרשם לסמינר ארטיביזם; משחקים שינוי חברתי
  • א' 0811.1018.01 חשיבה דרמטית-מניתוח טקסטואלי לביצוע בימתי מר ברגמן נמרוד
    עבודה מעשית א 14:00 17:00 121 מכסיקו 3
    א' 0811.1401.01 עבודת השחקן-גוף,קול,טקסט גב' קרק טלי
    עבודה מעשית ד 10:00 13:00 121 מכסיקו 3
    ב' 0811.1401.01 עבודת השחקן-גוף,קול,טקסט גב' קרק טלי
    עבודה מעשית ג 09:00 12:00 ב206 מכסיקו 3
    א' 0811.1488.01 יסודות הבימוי גב' קרמסקי יעל
    עבודה מעשית ג 14:00 17:00 א207 מכסיקו 3
    ב' 0811.1488.01 יסודות הבימוי גב' קרמסקי יעל
    עבודה מעשית ה 12:00 15:00 ב206 מכסיקו 3
    שנה ב' תכנית מצטיינים במשחק
    14 ש"ס חובה עיוני; 8 ש"ס סמינריונים (כתיבת עבודת רפראט וסמינ
    ב' 0811.0247.01 קומדיה: דרמה, תיאוריה, פרשנות*** ד"ר שלגו שלומית
    סמינר ד 10:00 14:00 203 דן-דוד 4
    א' 0811.1035.01 ריטואלים בהלכה:מבט טקסטואלי ופרפורמטיבי ד"ר ליפשיץ יאיר
    סמינר ב 14:00 18:00 212 מכסיקו 4
  • סמינר חובה לתלמידי משחק
  • בשיתוף עם מדעי היהדות
  • שיעורים מעשיים למסלול מצטיינים (מסגרת 107)
    30 ש"ס שיעורים מעשיים.
    ב' 0811.1561.01 סצינות איבסן גב' קרמסקי יעל
    עבודה מעשית ג 15:00 18:00 ב206 מכסיקו 3
    ב' 0811.1784.01 סצינות ממחזות קאנונים גב' טטיאנה קנלינס-אוליאר
    עבודה מעשית ב 12:00 15:00 121 מכסיקו 3
    א' 0811.1560.01 משחק ב' - פעולות מר טיראן אלון
    עבודה מעשית ב 09:00 12:00 ב206 מכסיקו 3
    א' 0811.1559.01 פלדנקרייז מר הולנדר נועם
    עבודה מעשית ג 10:00 13:00 א207 מכסיקו 3
    א' 0811.0233.01 פיתוח קול וביצוע גב בוגטין ריקי
    עבודה מעשית א 14:00 16:00 א207 מכסיקו 2
    א' 0811.1523.01 משחק ב' מר ברזין איגור
    שיעור ג 16:00 18:00 315 ביה"ס להנדסאים 2
    ב' 0811.1712.01 תרגיל משחק גב' פינשטיין נתלי
    עבודה מעשית ב 15:00 18:00 121 מכסיקו 3
    ב' 0811.2267.01 תנועה וריקוד לשחקנים-ב' גב' הלר רוני
    עבודה מעשית ג 10:00 12:00 א207 מכסיקו 2
    א' 0811.0229.01 הבעה קולית בדיבור ובשירה א' גב' רייזמן שושנה
    עבודה מעשית ד 12:00 15:00 315 ביה"ס להנדסאים 3
    ב' 0811.0259.01 הפקה מוסיקאלית גב' רייזמן שושנה
    עבודה מעשית ב 09:00 12:00 א207 מכסיקו 3
    ב' 0811.0234.01 אמנות הסיפור מר ענבר דן
    עבודה מעשית א 10:00 13:00 א207 מכסיקו 3
    שנה ג'
    מסלול חד חוגי עיוני- סה"כ 40 ש"ס
    16ש"ס עיוני ; 8 ש"ס סמינרים;4 ש"ס שעורי הפקה;
    12ש"ח שיעורים מעשיים
    מסלול דו-חוגי 18ש"ס
    4 ש"ס שעורי חובה עיוני;4 ש"ס סמינריון; 4 שעור הפקה;
    6 ש"ס שיעורים מעשיים
    מסלול בימוי 40 ש"ס
    10ש"ס חובה עיוני ; 8 ש"ס סמינרים;4 ש"ס שעורי הפקה;
    18 ש"ח שיעורים מעשיים
    מסלול תיאטרון קהילתי 40 ש"ס*
    10ש"ס חובה עיוני ; 8 ש"ס סמינרים;4 ש"ס שעורי הפקה;
    18 ש"ח שיעורים מעשיים
    *תלמידי מסלול תיאטרון קהילתי -ניתן לברר באופן אישי לגבי
    קורסים מתוך מקבץ הוראה של ביה"ס לחינוך
    אין להירשם לקורס שמספרו זהה לקורס שכבר נלמד
    שיעורים עיוניים מסגרת 106***
  • *ניתן לבחור מתוך השיעורים המוצעים
  • א' 0811.1098.01 הטרגדיה היוונית-טקסט, תיאוריה, במה ד"ר עירא אבנרי
    שיעור א 10:00 12:00 א206 מכסיקו 2
    א' 0811.1221.01 הגיבור המודרני ותשוקתו למימוש עצמי ד"ר בלהה בלום
    שיעור ב 12:00 14:00 120 מכסיקו 2
    א' 0811.1235.01 מבוא לעיצוב תאורה מר פרידמן במבי עודד
    שיעור ד 14:00 16:00 121 מכסיקו 2
    ב' 0811.1235.01 מבוא לעיצוב תאורה מר פרידמן במבי עודד
    שיעור ג 12:00 14:00 121 מכסיקו 2
    ב' 0811.1240.01 אחרים בתיאטרון ובמופע הישראלי ד"ר הררי דרור
    שיעור ג 10:00 12:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0811.1099.01 השורשים הקדם-מודרניים של הטרגדיה המודרנית ד"ר עירא אבנרי
    שיעור א 10:00 12:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0861.6005.01 יזמות תרבותית אלטרנטיבית ד"ר רועי ברנד
    שיעור ג 14:00 16:00 ג206 מכסיקו 2
    א' 0861.6004.01 אספנות וכוחות השוק: אמנות יפה בישראל ד"ר פרי מילי
    שיעור א 10:00 12:00 211 מכסיקו 2
    ב' 0769.2094.01 אילתור ויצירתיות בהוראה ד"ר שם-טוב נפתלי
    שיעור ג 16:00 18:00 308 שרת
    ב' 0769.1002.03 מערכת החינוך בישראל ד"ר הופמן תמי
    שיעור ג 08:30 10:00 318 שרת
    ב' 0769.7093.01 נוער בסיכון ובהדרה גב' לרר-כנפו אורית
    שיעור ג 18:00 20:00 004 שרת
  • 0769: שיעורים מהיחידה להכשרה להוראה, בית הספר לחינוך
  • שעורי הפקה שנה ג'- מסגרת 450
    השיבוץ לשיעור ולהפקה יבוצע ע"י משרד ההפקות
    4 ש"ס שעורי הפקה -מסגרת 450
    שיעור הפקה חובה לשנה ג' סאונד ותאורה
    א' 0811.1001.01 שיבוץ בהפקות גב' גליה יואלי
    תרגיל ה 18:00 20:00 120 מכסיקו 2
    ב' 0811.1563.01 הפקה בתיאטרון עצמאי גב' גליה יואלי
    שיעור ב 14:00 16:00 212 מכסיקו 2
    שיעורים מעשיים* - מסגרת 107
    א' 0811.0814.01 הבמאי כפרשן - עבודה על סצינות ממחזותיו של ברטולט ברכט מר עידו ריקלין
    עבודה מעשית ה 11:00 14:00 ב206 מכסיקו 3
    ב' 0811.0814.01 הבמאי כפרשן - עבודה על סצינות ממחזותיו של ברטולט ברכט מר עידו ריקלין
    עבודה מעשית ד 14:00 17:00 ב206 מכסיקו 3
    א' 0811.1526.01 בימוי סצינות פרופ' הניג אופירה
    עבודה מעשית א 12:00 15:00 ב206 מכסיקו 3
    א' 0811.1334.01 עבודת מעצב במאי בתיאטרון שלב א'*** מר צ'ך לוקאס
    עבודה מעשית א 15:00 18:00 209 מכסיקו 3
    ב' 0811.1335.01 עבודת מעצב במאי בתיאטרון שלב ב'*** מר צ'ך לוקאס
    עבודה מעשית ג 14:00 17:00 212 מכסיקו 3
  • *חובה לתלמידי בימוי (2 סמסטרים)
  • *חובה לתלמידי עיצוב במה שנה ג' תואר ראשון סמ' א'
  • *חובה לתלמידי עיצוב במה שנה ג' תואר שני סמ' ב'
  • אב 0811.4020.01 פרויקט תיאטרון בקהילה ד"ר חן אלון
    עבודה מעשית ב 16:00 19:00 מחוץ לקמפוס מחוץ לקמפוס 6
  • חובה להרשם לסמינר ארטיביזם; משחקים שינוי חברתי
  • חובה למסלול קהלתי
  • יתקיים מחוץ לאוניברסיטה
  • א' 0811.1469.01 טקסט, שפה, משחק מר עאמר חלייחל
    עבודה מעשית א 16:00 19:00 א207 מכסיקו 3
    ב' 0811.1562.01 כתיבה ודרמטורגיה פרופ' קינר גד
    עבודה מעשית ד 16:00 19:00 212 מכסיקו 3
    ב' 0811.1359.01 סוגיות בבימוי תיאטרון לילדים גב' רכבי חגית
    עבודה מעשית ג 14:00 17:00 121 מכסיקו 3
    ב' 0811.3995.01 -בימוי - כפיר אזולאי מר אזולאי כפיר
    עבודה מעשית א 15:00 18:00 ב206 מכסיקו 3
    א' 0811.1034.01 מאימפרוביזציה לפרזנטציה - עבודת השחקן ד"ר הריס פיטר
    עבודה מעשית ה 09:00 12:00 121 מכסיקו 3
    ב' 0811.1034.01 מאימפרוביזציה לפרזנטציה - עבודת השחקן ד"ר הריס פיטר
    עבודה מעשית ה 09:00 12:00 ב206 מכסיקו 3
    סמינרים - מסגרת 303
    א' 0811.1398.01 שיקספיר וייצוגי הגוף כחומר וכדימוי ד"ר מלכא ליאורה
    סמינר ג 10:00 14:00 02 קיקואין 4
    א' 0811.1468.01 ארטיביזם; משחקים שינוי חברתי ד"ר חן אלון
    סמינר ה 14:00 18:00 201 דן-דוד 4
    ב' 0811.1092.01 מגדר מעמד וזהות בתיאטרון המודרני*** ד"ר להבי שרון
    סמינר א 14:00 18:00 ג206 מכסיקו 4
  • *אינו מיועד למי שלמד את הקורס בשנת תשע"ח
  • א' 0811.0215.01 מופע הריק: עיונים בתאטרון מאיין ד"ר בן - שאול דפנה
    סמינר ג 10:00 14:00 005 הגלריה 4
    א' 0811.1035.01 ריטואלים בהלכה:מבט טקסטואלי ופרפורמטיבי ד"ר ליפשיץ יאיר
    סמינר ב 14:00 18:00 212 מכסיקו 4
  • *בשיתוף מדעי היהדות
  • ב' 0811.1243.01 משחקן לפרפורמר-מדמות לעצמי ד"ר הררי דרור
    סמינר ב 10:00 14:00 213 מכסיקו 4
    ב' 0811.0247.01 קומדיה: דרמה, תיאוריה, פרשנות*** ד"ר שלגו שלומית
    סמינר ד 10:00 14:00 203 דן-דוד 4
    =============================
    תכנית מצטיינים במשחק ,שנה ג'
    סמסטר א'
    4 ש"ס סמינר מתואר ראשון(כתיבת עבודה סמינריונית)
    שיעורים מעשיים 14ש"ס
    סמינרים ת. ראשון (מסגרת 303)
    א' 0811.1398.01 שיקספיר וייצוגי הגוף כחומר וכדימוי ד"ר מלכא ליאורה
    סמינר ג 10:00 14:00 02 קיקואין 4
    א' 0811.1035.01 ריטואלים בהלכה:מבט טקסטואלי ופרפורמטיבי ד"ר ליפשיץ יאיר
    סמינר ב 14:00 18:00 212 מכסיקו 4
    א' 0811.0215.01 מופע הריק: עיונים בתאטרון מאיין ד"ר בן - שאול דפנה
    סמינר ג 10:00 14:00 005 הגלריה 4
    א' 0811.1468.01 ארטיביזם; משחקים שינוי חברתי ד"ר חן אלון
    סמינר ה 14:00 18:00 201 דן-דוד 4
    שיעורים מעשיים סמסטר א'(מסגרת 107)
    א' 0811.1020.01 חקר התנועה-לשחקנים ג' גב' קופרברג אודליה
    עבודה מעשית ד 09:00 11:00 א207 מכסיקו 2
    א' 0811.1021.01 לדבר את הטקסט מר ענבר דן
    עבודה מעשית ד 11:00 13:00 א207 מכסיקו 2
    א' 0811.1526.01 בימוי סצינות פרופ' הניג אופירה
    עבודה מעשית א 12:00 15:00 ב206 מכסיקו 3
    א' 0811.1566.01 משחק ג' מר רול גדי
    עבודה מעשית ד 14:00 18:00 ב206 מכסיקו 4
    א' 0811.1565.01 משחק סצינות מר תבורי דורון
    עבודה מעשית א 09:00 12:00 ב206 מכסיקו 3
    מצטיינים במשחק שנה ג'
    סמסטר ב'
    סמינר מתואר שני (כתיבת רפרט)
    שיעורים מעשיים 20 ש"ס(מסגרת 617)
    שיעורים מעשיים סמסטר ב' (מסגרת 617)
    ב' 0811.0213.01 מונולוגים גב' קרמסקי יעל
    עבודה מעשית ב 09:00 12:00 ב206 מכסיקו 3
    ב' 0811.1567.01 פרשנות תנועתית לחומרים דרמטיים גב' קופרברג אודליה
    עבודה מעשית ד 16:00 19:00 א207 מכסיקו 3
    ב' 0811.0242.01 דיבור אמנותי לשחקנים גב' רייזמן שושנה
    עבודה מעשית ב 13:00 16:00 315 ביה"ס להנדסאים 3
    ב' 0811.0217.01 תהליכי עבודה ויצירה בבימוי-סמסטר ב' מר רול גדי
    עבודה מעשית ה 15:00 17:00 2
    ב' 0811.6154.01 חזרות עבודה מעשית א 14:00 16:00 0
  • *התלמידים מחוייבים בשעתיים חזרות
  • ב' 0811.1773.01 מטקסט לפעולה- פרשנות מוסיקלית לטקסט דרמטי מר קפטן משה
    עבודה מעשית ג 14:00 17:00 א207 מכסיקו 3
    ב' 0811.1023.01 משחק בקולנוע גב' אזולאי אורית
    עבודה מעשית ד 12:00 15:00 121 מכסיקו 3
    ב' 0851.2564.01 משחק 2 גב' בת אדם מיכל
    סדנה ב 16:00 19:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2564.02 משחק 2 גב' שלום עזר טלי
    סדנה ה 12:00 15:00 ב122 מכסיקו 3
    ב' 0851.2564.03 משחק 2 מר קוסושווילי דובר
    סדנה ג 10:00 13:00 א122 מכסיקו 3
    ב' 0811.0260.01 פעולה בימתית מר טיראן אלון
    עבודה מעשית
    סמינרים מתואר שני מסגרת 601
    ב' 0811.1036.01 תיאטרון מודרני ומקורות דתיים ד"ר להבי שרון
    סמינר ה 10:00 14:00 209 מכסיקו 4
    ב' 0811.2295.01 מופעי מסע תאטרוניים ותלויי אתר ד"ר בן - שאול דפנה
    סמינר א 10:00 14:00 200 מכסיקו 4
    ב' 0811.2296.01 גוף ורגשות בתיאטרון הרנסנס ד"ר ליפשיץ יאיר
    סמינר ה 14:00 18:00 201 דן-דוד 4
    תכנית מצטיינים במשחק
    שנה ד'
    סמינרים 8 ש"ס; עבודה מעשית 14 ש"ס
    סמינרים 8 ש"ס מסגרת 602
    א' 0811.2293.01 מדע בקדמת הבמה ד"ר רז-דגני אירית
    סמינר ה 10:00 14:00 212 מכסיקו 4
    א' 0811.3286.01 הכל פרפורמנס:פרפורמנס ופוסטמודרניזם ד"ר הררי דרור
    סמינר ה 14:00 18:00 02 קיקואין 4
    א' 0811.2297.01 מולייר פרופ' יערי נורית
    סמינר א 10:00 14:00 200 מכסיקו 4
    ב' 0811.1036.01 תיאטרון מודרני ומקורות דתיים ד"ר להבי שרון
    סמינר ה 10:00 14:00 209 מכסיקו 4
    ב' 0811.2295.01 מופעי מסע תאטרוניים ותלויי אתר ד"ר בן - שאול דפנה
    סמינר א 10:00 14:00 200 מכסיקו 4
    ב' 0811.2296.01 גוף ורגשות בתיאטרון הרנסנס ד"ר ליפשיץ יאיר
    סמינר ה 14:00 18:00 201 דן-דוד 4
    שיעורים מעשיים 14 ש"ס מסגרת 617