1264

סמ. מס' קורס שם קורס יום שעות חדר בניין מרצים הערה
* המערכת אינה סופית עשויים להיות שינויים מינוריים
  • .
  • ניהול טכנולוגיה, יזמות וחדשנות / 1264 תשפ"א 2020-2021
    vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
  • ֹ
  • *לסטודנטים המתחילים:
    *ב-04.09.2020 בין השעות 08:30-13:00, יתקיים מפגש הכרות עם
    הצוות להסברים על תקופת הלימודים (פרטים במייל).
    *סדנת פתיחה בת 3 ימים תתקיים בתאריכים הבאים:
    14,15,16 לאוקטובר 2020 (פרטים במייל).
  • לתאריכים מדוייקים של ימי הלימודים ראה קובץ "לוח השנה".
  • לכל סמסטר יתקיים בידינג בנפרד, לפניו ישלחו אליכם
  • במייל כל הפרטים וההסברים הרלוונטים.
  • סמסטר א'- 2020/1: 18.10.20 עד22.1.21
    מחצית 1: 18.10.20 עד 4.12.20
    מחצית 2: 6.12.20 עד 22.1.21
    ------------------------------------------------------------
    סמסטר ב'- 2020/2: 3.3.21 עד 18.06.21
    מחצית 1: 3.3.21 עד 30.4.21
    מחצית 2: 2.5.21 עד 18.6.21
    ------------------------------------------------------------
    א' 1264.4020.01 סדנת פתיחת היחיד הקבוצה והארגון גב' פלג גילת
    ע"פ הפרוט שישלח לפני מועד הפתיחה
  • .מועד הפתיחה יתקיים בין התאריכים 14-16 לאוקטובר
  • .
  • סמסטר א' - שנה ראשונה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    א' 1264.2322.41 אסטרטגיה למנהלים א 18:30-15:45 301 דן-דוד מרצה שרוני גיל
    מחצית 1
    א' 1264.2210.41 כלכלת עסקים א 21:30-18:45 301 דן-דוד פרופ' אטר איתי
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.2210.42 תרגול - כלכלת עסקים ו 09:30-08:15 301 דן-דוד מר לוזון פבריס
    מחצית 1
    א' 1264.2210.42 תרגול - כלכלת עסקים ו 09:30-08:15 301 דן-דוד מר לוזון פבריס
    מחצית 2
    א' 1264.2213.41 ניהול אנשים ומערכות - מיקרו ו 12:30-09:45 301 דן-דוד ד"ר פפרמן טליה
    מחצית 1
    א' 1264.2211.41 מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול ו 12:30-09:45 301 דן-דוד גב' חלוזין נורית
    מחצית 2
    א' 1264.2211.42 תירגול - מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול ו 14:00-12:45 301 דן-דוד גב' יאור עינת
    מחצית 2
    א' 1264.2212.41 ניהול אנשים ומערכות - מאקרו א 18:30-15:45 301 דן-דוד פרופ' יחזקאל אורלי
    מחצית 2
    אב 1264.3001.01 כיתות אמן-נושאים נבחרים ביזמות וחדשנות ה 22:00-17:30 19.11, 10.12, 7.1.21, תאריכי ההרצאות הבאות ינתנו בהמשך
    א' 1264.4000.01 מדיה עסקים ממשל וקפיטליזם הקורס באנגלית ד 21:30-17:00 מר רולניק גיא
    2,3 2021 פברואר 9,10 פברואר 2021
  • .
  • סמסטר ב' - שנה ראשונה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    ב' 1264.2211.41 מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהל (המשך) ו 14:00-11:15 301 דן-דוד גב' חלוזין נורית
    מחצית 1
    ב' 1264.2211.42 תירגול- מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול (המשך) א 21:30-20:15 301 דן-דוד גב' יאור עינת
    מחצית 1
    ב' 1264.2413.41 ניהול השיווק ו 11:00-08:15 301 דן-דוד ד"ר סר בן-עמי מיכל
    מחצית 1
    ב' 1264.2413.41 ניהול השיווק ו 11:00-08:15 301 דן-דוד ד"ר סר בן-עמי מיכל
    מחצית 2
    ב' 1264.2321.41 דיווח כספי ובקרה בארגונים א 18:30-15:45 301 דן-דוד ד"ר דישטניק דוד
    מחצית 1
    ב' 1264.2321.41 דיווח כספי ובקרה בארגונים א 21:30-18:45 302 דן-דוד ד"ר דישטניק דוד
    מחצית 2
    ב' 1264.2321.42 תירגול- דיווח כספי ובקרה באירגונים א 20:00-18:45 301 דן-דוד גב' יגודה לי
    מחצית 1
    ב' 1264.2321.42 תירגול- דיווח כספי ובקרה באירגונים ו 12:30-11:15 301 דן-דוד גב' יגודה לי
    מחצית 2
    ב' 1264.2411.41 ניהול טכנולוגיה ומידע א 18:30-15:45 301 דן-דוד פרופ' אסטריכר-זינגר גל
    מחצית 2
  • .
  • בסוף סמסטר א' תחילת סמסטר ב'
    ===================================================
    א' 1264.3604.01 מיזמים טכנולוגיים - מרעיון לביצוע הקורס באנגלית ג 21:30-17:00 303 דן-דוד ד"ר צביליחובסקי דוד
    הלימודים יתקיימו ב-21,22,23,24 פברואר 2021
    ב' 1264.3218.01 שיווק טרנדים ב 21:00-17:00 303 דן-דוד ד"ר לסרי לירז
    הלימודים יתקיימו בימים 18,17,16,14 בפברואר בשעות 17:00-21:30
  • .
  • סמסטר א' - שנה שנייה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    א' 1264.2410.41 ניהול המימון א 20:00-17:15 302 דן-דוד ד"ר דישטניק דוד
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.2410.42 תרגיל - ניהול המימון א 17:00-15:45 302 דן-דוד גב' יגודה לי
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.2416.01 מדע נתונים למנהל עסקים ו 14:00-11:15 302 דן-דוד ד"ר רייכמן שחר
    מחצית 1 ביום 27.11 לא יתקיים שיעור במקומו 24.11.20 בשעה 18:4
    א' 1264.3220.41 היבטים משפטיים ועסקיים ו 11:00-08:15 302 דן-דוד ד"ר שנהב אייל
    מחצית 1
    א' 1264.3230.01 חדשנות מבוססת חשיבה עיצובית ו 11:00-08:15 308 דן-דוד גב' ויסברג ניצן
    מחצית 1
    א' 1264.3227.01 בנית עסק בדיגיטל ד 11:00-08:15 302 דן-דוד מר אדמון אורי
    מחצית 2
    א' 1264.2412.41 ניהול התפעול (לשעבר: אסטרטגיה תפעולי/מבוא ליצירת ערך) ו 14:00-11:15 302 דן-דוד ד"ר שמיר נועם
    מחצית 2
    א' 1264.4015.02 תיכון ועיצוב תהליכי חדשנות-תיאוריה והתנסות ו 11:00-08:15 308 דן-דוד פרופ' רייך יורם
    מחצית 2
    ++.
    סמסטר ב' - שנה שניה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    ב' 1264.3530.01 ניהול מחקר ופיתוח ו 14:00-11:15 308 דן-דוד מר רוסו חיים
    מחצית 1
    ב' 1264.3231.01 פרוייקט: דלתא סטודיו למיזמים הקורס באנגלית א 18:30-15:45 302 דן-דוד ד"ר גינזבורג איריס
    מחצית 1 ו-2
    ב' 1264.2415.42 אתיקה ועסקים ו 14:00-11:15 302 דן-דוד ד"ר שמיר יוליה
    מחצית 1
    ב' 1264.3125.01 ניהול משא ומתן ו 14:00-11:15 308 דן-דוד ד"ר דותן הילה
    מחצית 2
    ב' 1264.3402.01 תובנות צרכניות ושיווק אסטרטגי א 21:30-18:45 303 דן-דוד מר לוי יהב
    מחצית 1
    ב' 1264.4001.01 פרוייקט: אתגרים אסטרטגיים ו 11:00-08:15 302 דן-דוד מר אורי פז
    ב' 1264.3221.01 שיווק דיגיטלי ו 11:00-08:15 303 דן-דוד ד"ר יונתני משה
    מחצית 2
    ב' 1264.3215.01 יזמות הלכה למעשה א 21:30-18:45 308 דן-דוד גב' קפ נגה
    מחצית 2
    ב' 1264.3532.01 ניהול מוצר ו 11:00-08:15 308 דן-דוד גב' גולדברגר לאה
    מחצית1
    בחינות ביניים
    ====================================
    א' 1264.2211.99 מודלים סטטיסטיים בחינת ביניים חלוזין נורית