1264

סמסטר מס' קורס שם קורס יום שעות חדר בניין מרצים הערה
* המערכת אינה סופית עשויים להיות שינויים מינוריים
  • .
  • ניהול טכנולוגיה, יזמות וחדשנות 1264 תשע"ט 2018-2019
    vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
  • ֹ
  • *לסטודנטים המתחילים:
    *ב-10.10.18 בשעה18:00, יתקיים מפגש הכרות עם הצוות
    להסברים על תקופת הלימודים (פרטים במייל).
    *סדנת פתיחה בת 3 ימים תתקיים בין התאריכים:
    10,11,12 לאוקטובר (פרטים במייל).
  • לתאריכים מדוייקים של ימי הלימודים ראה קובץ "לוח השנה".
  • לכל סמסטר יתקיים בידינג בנפרד, לפניו ישלחו אליכם
  • במייל כל הפרטים וההסברים הרלוונטים.
  • סמסטר א'- 2018/1: 14.10.18 עד 18.01.19
    מחצית 1: 14.10.18 עד 31.11.18
    מחצית 2: 2.12.18 עד 18.1.19
    ------------------------------------------------------------
    סמסטר ב'- 2018/2: 27.2.19 עד 14.6.19
    מחצית 1: ימי א-3.3 עד14.4, ימי ו-1.3 עד 12.4
    מחצית 2: ימי א-28.4 עד 2.6, ימי ו-3.5 עד 7.6
    ------------------------------------------------------------
  • .
  • .
  • סמסטר א' - שנה ראשונה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    א' 1264.2322.41 אסטרטגיה למנהלים א 18:30-15:45 301 דן-דוד מר אהרוני אהוד
    מחצית 1
    א' 1264.2210.41 כלכלת עסקים א 21:30-18:45 301 דן-דוד מר איזדורפר עידו
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.2210.42 תרגול - כלכלת עסקים ו 14:00-12:45 301 דן-דוד מר לוזון פבריס
    מחצית 1
    א' 1264.2213.41 ניהול אנשים ומערכות - מיקרו ו 11:00-08:15 301 דן-דוד ד"ר פפרמן טליה
    מחצית 1
    א' 1264.2211.41 מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול ו 11:00-08:15 301 דן-דוד גב' חלוזין נורית
    מחצית 2 ביום 24.3.19 השיעור יתקיים בחדר 303 דן דוד
    א' 1264.2211.42 תירגול - סטטיסטיקה ו 12:30-11:15 301 דן-דוד גב' יאור עינת
    מחצית 2
    א' 1264.2212.41 ניהול אנשים ומערכות - מאקרו א 18:30-15:45 301 דן-דוד פרופ' יחזקאל אורלי
    2.12.18, 23.12.18, 30.12.18, 6.1.19, 8.1.19, 13.1.19 ,
    אב 1264.3001.01 כיתות אמן-נושאים נבחרים ביזמות וחדשנות מועדים ותכנים ישלחו במייל רישום לכל כיתה במודל הקורס
    אב 1264.4000.01 מדיה עסקים משילות וחברה 21:30-17:00 מר רולניק גיא
    הקורס יתקיים ב-25,26 לדצמבר 2,3, ינואר
    אב 1264.3218.01 שיווק טרנדים 21:30-17:00 301 דן-דוד ד"ר לסרי לירז
    הקורס יתקיים בימים 17.2.19, 18.2.19, 19.2.19, 20.2.19 בשעות
  • .
  • סמסטר ב' - שנה ראשונה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    ב' 1264.2211.41 מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהל א 18:30-15:45 301 דן-דוד גב' חלוזין נורית
    מחצית 1
    ב' 1264.2211.42 תרגול סטטיסטיקה ו 14:00-12:45 301 דן-דוד גב' יאור עינת
    מחצית 1
    ב' 1264.2413.41 ניהול השיווק א 21:30-18:45 301 דן-דוד ד"ר סצ'י-שאנן רינת
    מחצית 1 ו-2 ביום 24.3.19 השיעור יתקיים בחדר 406 רקאנטי
    ב' 1264.2321.41 דיווח כספי ובקרה בארגונים ו 11:00-08:15 301 דן-דוד ד"ר דישטניק דוד
    מחצית 1 ו-2
    ב' 1264.2321.42 תירגול- דיווח כספי ובקרה באירגונים ו 12:30-11:15 301 דן-דוד גב' יגודה לי
    מחצית 1 ו-2
    ב' 1264.2411.41 ניהול טכנולוגיה ומידע א 18:30-15:45 301 דן-דוד פרופ' אסטריכר-זינגר גל
    מחצית 2 בימים 28.4, 12.5 לא יתקיים שיעור ביום 15.5 יתקיים שי
  • .
  • .
  • סמסטר א' - שנה שנייה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    א' 1264.2410.41 ניהול המימון א 18:30-15:45 302 דן-דוד רו"ח ברוורמן עודד
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.2410.42 תרגיל - ניהול המימון א 20:00-18:45 302 דן-דוד רו"ח ענווה אורלי
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.3265.01 מבוא לישומי דאטה במנהל עסקים א 21:30-20:15 302 דן-דוד ד"ר מאירי רונן
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.3220.41 היבטים משפטיים ועסקיים ו 14:00-11:15 303 דן-דוד ד"ר שנהב אייל
    מחצית 1
    א' 1264.3230.01 חדשנות מבוססת חשיבה עיצובית ו 11:00-08:15 302 דן-דוד גב' ויסברג ניצן
    מחצית 1
    א' 1264.3227.01 פיתוח מוצר בדיגיטל ו 11:00-08:15 308 דן-דוד מר אדמון אורי
    מחצית 1
    א' 1264.2412.41 מבוא ליצירת ערך ו 14:00-11:15 302 דן-דוד מר ארליך שלמה
    מחצית 2
    א' 1264.3530.01 ניהול מחקר ופיתוח ו 11:00-08:15 302 דן-דוד מר רוסו חיים
    מחצית שניה
  • .
  • סמסטר ב' - שנה שנייה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    ב' 1264.3231.01 פרוייקט: דלתא סטודיו למיזמים א 21:30-15:45 308 דן-דוד ד"ר גינזבורג איריס
    גב' קפ נגה
    מר לוי יהב
    מחצית 1
    ב' 1264.3125.01 ניהול משא ומתן א 18:30-15:45 302 דן-דוד ד"ר שמיר יוליה
    מחצית 1
    ב' 1243.3125.04 ניהול משא ומתן ו 11:00-08:15 406 רקנאטי ד"ר פרנק שחר
    מחצית II
    ב' 1264.4001.01 פרוייקט - אתגרים אסטרטגיים ה 21:15-18:30 מר אורי פז
    7,מרץ חדר 302דן דוד 14 מרץ חדר 305 רקאנטי4,11,17 חדר 301 רקא
    ב' 1264.4001.01 פרוייקט - אתגרים אסטרטגיים ו 14:00-11:15 302 דן-דוד מר אורי פז
    מחצית 2 חדר 302 ו-303 שיעור אחרון חדר 406 רקאנטי
    ב' 1264.3532.01 ניהול המוצר ( ב-24 חדר 303 ב-14 חדר 301 רקאנטי ) ו 11:00-08:15 404 רקנאטי גב' גולדברגר לאה
    מחצית 1
  • הנ"ל במקום 29.3 ב- 24.2 במקום 12.4 ב-14.4
  • ב' 1264.3402.01 תובנות צרכניות ושיווק אסטרטגי א 18:30-15:45 303 דן-דוד מר לוי יהב
    מחצית 2
    ב' 1264.3215.01 יזמות הלכה למעשה א 21:30-18:45 253 רקנאטי גב' קפ נגה
    מחצית 2
    ב' 1264.3213.01 אסטרטגיית משאבי אנוש ו 14:00-11:15 409 רקנאטי פרופ' במברגר פיטר
    מחצית 1 ביום 5.4.19 בחדר 409
    ב' 1264.2415.41 אתיקה ועסקים ג 21:30-17:00 302 דן-דוד ד"ר שמיר יוליה
    ימי הקורס 5, 6, 11, 13 למרץ ב-11 יתקיים השיעור בחדר 301 דן ד
    ב' 1264.2415.41 אתיקה ועסקים ד 21:30-17:00 ד"ר שמיר יוליה
    סמסטר קיץ
    ==============================================
    ק 1264.3604.01 מיזמים טכנולוגיים - מרעיון לביצוע ו 14:00-09:30 302 דן-דוד ד"ר צביליחובסקי דוד
    בתאריכים 5.7.19, 12.7.19
    ק 1264.3604.01 מיזמים טכנולוגיים - מרעיון לביצוע א 21:00-16:30 303 דן-דוד ד"ר צביליחובסקי דוד
    בתאריכים 7.7.19, 14.7.19
    ק 1264.3016.01 מנהיגות ו 15:00-08:15 301 דן-דוד ד"ר קליש יובל
    תאריכי השיעור 26.7.19
    ק 1264.3016.01 מנהיגות א 21:30-15:00 301 דן-דוד ד"ר קליש יובל
    תאריך השיעור 28.7.19, 4.8.19
    ק 1264.3001.02 Selected Topics in Innovation and Entrepreneurship 253 רקנאטי 19-22 לאוגוסט בין השעות 17:30 עד 21:30
    ק 1264.4012.01 Immergan - Los Angeles א 16:00-08:00 גב' קפ נגה
    קורס מזורז בלוס אנג'לס
    ק 1264.4011.01 Immergan - Chicago א 16:00-08:00 ד"ר לסרי לירז
    קורס מזורז בשיקגו
    ק 1231.3928.01 Development and Use of Patents As a Strategic Business Tool 20:45-17:15 Adv. Panitch Seth Gershon
    English; 14-18.07.2019
    ק 1231.3932.01 Building Entertainment and Media Industry Digital Strategy א 20:45-17:15 407 רקנאטי Mr. Krushel Kenneth
    English;28.07.2019, 04.08.2019
    ק 1264.3936.01 The Macroenvironment of Technology 20:45-17:15 405 רקנאטי Dr. Marcus Alfred Allen
    English; 21-25.07.2019
    ק 1264.3939.01 Entrepreneurial Finance 20:45-17:15 405 רקנאטי Dr. Vidra Klinger Robyn
    English; 28.07-01.08.2019
    ק 1231.3941.01 Global Leadership 20:45-17:15 405 רקנאטי פרופ' חן גלעד
    English; 07-11.07.2019
    ק 1231.3943.01 Digital Opportunities: Insights from the startup nation 20:30-15:30 104-אולם ליאון רקנאטי ד"ר בנימין אייל יוסף
    Dr. Llewellyn Thomas
    English; 22-25.07.2019; room #405+406
    ק 1231.3944.01 סייבר למנהלים 21:00-15:45 253 רקנאטי ד"ר קוזלובסקי נמרוד
    English; 12-15.08.2019
    ק 1231.3945.01 Non-Product Branding: Nations and Places 21:15-17:15 405 רקנאטי פרופ' אהרוני עדו
    English; 04-08.08.2019
    ק 1231.3622.03 ניתוח ענפים ד 21:45-18:45 405 רקנאטי ד"ר רפאלי יוחאי
    מ-10.7.2019 עד 14.8.2019 (6 מפגשים)
    ק 1261.6013.01 משחק עסקים של אסטרטגיה גלובלית מר אהרוני אהוד
    לוח זמנים משתנה
    ק 1242.3265.05 מבוא ליישומי דאטה במנהל עסקים ב 18:30-15:45 303 רקנאטי ד"ר בן עמי צבי
    ק 1242.3270.05 מבוא לטכנולוגיות נתוני עתק ו 10:45-08:00 405 רקנאטי מר קפלן משה
    ק 1242.3271.03 טיפול יישומי בנתוני אנליטיקה עסקית ו 13:45-11:00 407 רקנאטי מר קפלן משה
    ק 1242.3275.03 כריית נתונים למנהל עסקים עם יישומים ב-r ד"ר יהב שנברגר ענבל
    קורס מתוקשב
    ק 1243.3125.06 ניהול משא ומתן ד 21:30-18:45 304 רקנאטי ד"ר דותן הילה