1264

סמסטר מס' קורס שם קורס יום שעות חדר בניין מרצים הערה
* המערכת אינה סופית עשויים להיות שינויים מינוריים
  • .
  • ניהול טכנולוגיה, יזמות וחדשנות / 1264 תשע"ט 2018-2019
    vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
  • ֹ
  • *לסטודנטים המתחילים:
    *ב-14.10.18 בשעה 18:00, יתקיים מפגש הכרות עם הצוות
    להסברים על תקופת הלימודים (פרטים במייל).
    *סדנת פתיחה בת 3 ימים תתקיים בין התאריכים:
    10,11,12 לאוקטובר (פרטים במייל).
  • לתאריכים מדוייקים של ימי הלימודים ראה קובץ "לוח השנה".
  • לכל סמסטר יתקיים בידינג בנפרד, לפניו ישלחו אליכם
  • במייל כל הפרטים וההסברים הרלוונטים.
  • סמסטר א'- 2018/1: 14.10.18 עד 18.1.2019
    מחצית 1: 14.10.18 עד 30.11.18
    מחצית 2: 2.12.18 עד 18.1.19
    ------------------------------------------------------------
    סמסטר ב'- 2018/2: 27.2.19 עד 14.6.19
    מחצית 1: ימי א- 3.3 עד 14.4, ימי ו- 1.3 עד 12.4
    מחצית 2: ימי א- 28.4.עד 2.6, ימי ו- 3.5 עד 7.6
    ------------------------------------------------------------
  • .
  • .
  • סמסטר א' - שנה ראשונה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    א' 1264.2322.41 אסטרטגיה למנהלים א 18:30-15:45 301 דן-דוד מר אהרוני אהוד
    מחצית 1
    א' 1264.2210.41 כלכלת עסקים א 21:30-18:45 301 דן-דוד מר איזדורפר עידו
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.2210.42 תרגול - כלכלת עסקים ו 14:00-12:45 301 דן-דוד מר לוזון פבריס
    מחצית 1
    א' 1264.2213.41 ניהול אנשים ומערכות - מיקרו ו 11:00-08:15 301 דן-דוד ד"ר פפרמן טליה
    מחצית 1
    א' 1264.2211.41 מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול ו 11:00-08:15 301 דן-דוד גב' חלוזין נורית
    מחצית 2
    א' 1264.2211.42 תירגול - סטטיסטיקה ו 12:30-11:15 301 דן-דוד גב' יאור עינת
    מחצית 2
    א' 1264.2212.41 ניהול אנשים ומערכות - מאקרו א 18:30-15:45 301 דן-דוד פרופ' יחזקאל אורלי
    2.12.18, 23.12.18, 30.12.18, 6.1.19, 8.1.19, 13.1.19 ,
    אב 1264.3001.01 כיתות אמן-נושאים נבחרים ביזמות וחדשנות מועדים ותכנים ישלחו במייל רישום לכל כיתה במודל הקורס
    אב 1264.3218.01 שיווק טרנדים 21:30-17:00 301 דן-דוד ד"ר לסרי לירז
    הקורס יתקיים בימים 17.2.19, 18.2.19, 19.2.19, 20.2.19 בשעות
  • .
  • סמסטר ב' - שנה ראשונה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    ב' 1264.2211.41 מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהל א 18:30-15:45 301 דן-דוד גב' חלוזין נורית
    מחצית 1
    ב' 1264.2211.42 תרגול סטטיסטיקה ו 14:00-12:45 301 דן-דוד גב' יאור עינת
    מחצית 1
    ב' 1264.2413.41 ניהול השיווק א 21:30-18:45 301 דן-דוד ד"ר סצ'י-שאנן רינת
    מחצית 1 ו-2
    ב' 1264.2321.41 דיווח כספי ובקרה בארגונים ו 11:00-08:15 301 דן-דוד ד"ר דישטניק דוד
    מחצית 1 ו-2
    ב' 1264.2321.42 תירגול- דיווח כספי ובקרה באירגונים ו 12:30-11:15 301 דן-דוד גב' יגודה לי
    מחצית 1 ו-2
    ב' 1264.2411.41 ניהול טכנולוגיה ומידע א 18:30-15:45 301 דן-דוד פרופ' אסטריכר-זינגר גל
    מחצית 2
    ב' 1264.2415.41 אתיקה ועסקים ג 21:30-17:00 308 דן-דוד ד"ר שמיר יוליה
    ימי הקורס 5,6, 12,13 למרץ ב-12 יתקיים השיעור בחדר 104 רקאנטי
    ב' 1264.2415.41 אתיקה ועסקים ד 21:30-17:00 308 דן-דוד ד"ר שמיר יוליה
  • .
  • .
  • סמסטר א' - שנה שנייה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    א' 1264.2410.41 ניהול המימון א 18:30-15:45 302 דן-דוד רו"ח ברוורמן עודד
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.2410.42 תרגיל - ניהול המימון א 20:00-18:45 302 דן-דוד רו"ח ענווה אורלי
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.3265.01 מבוא לישומי דאטה במנהל עסקים א 21:30-20:15 302 דן-דוד ד"ר מאירי רונן
    מחצית 1 ו-2
    א' 1264.3220.41 היבטים משפטיים ועסקיים ו 14:00-11:15 303 דן-דוד ד"ר שנהב אייל
    מחצית 1
    א' 1264.3230.01 חדשנות מבוססת חשיבה עיצובית ו 11:00-08:15 302 דן-דוד גב' ויסברג ניצן
    מחצית 1
    א' 1264.3227.01 פיתוח מוצר בדיגיטל ו 11:00-08:15 308 דן-דוד מר אדמון אורי
    מחצית 1
    א' 1264.2412.41 מבוא ליצירת ערך ו 14:00-11:15 302 דן-דוד מר ארליך שלמה
    מחצית 2
    א' 1264.3530.01 ניהול מחקר ופיתוח ו 11:00-08:15 302 דן-דוד מר רוסו חיים
    מחצית שניה
  • .
  • סמסטר ב' - שנה שנייה מחצית 1 ו-2
    ============================================================
    ב' 1264.3231.01 פרוייקט: דלתא סטודיו למיזמים א 21:30-15:45 308 דן-דוד ד"ר גינזבורג איריס
    מחצית 1
    ב' 1264.3125.01 ניהול משא ומתן א 18:30-15:45 302 דן-דוד ד"ר שמיר יוליה
    מחצית 1
    ב' 1264.3125.01 ניהול משא ומתן ו 11:00-08:15 302 דן-דוד ד"ר פרנק שחר
    מחצית 2
    ב' 1264.4001.01 פרוייקט - אתגרים אסטרטגיים א 14:00-11:15 302 דן-דוד מר אורי פז
    מחצית 1 חדר 302 ו-303
    ב' 1264.4001.01 פרוייקט - אתגרים אסטרטגיים ו 14:00-11:15 302 דן-דוד מר אורי פז
    מחצית 2 חדר 302 ו-303 שיעור אחרון חדר 002
    ב' 1264.3532.01 ניהול המוצר ( ב-24 חדר 303 ב-14 חדר 301 רקאנטי ) ו 11:00-08:15 404 רקנאטי גב' גולדברגר לאה
    מחצית 1
  • הנ"ל במקום 29.3 ב- 24.2 במקום 12.4 ב-14.4
  • ב' 1264.3402.01 תובנות צרכניות ושיווק אסטרטגי א 18:30-15:45 303 דן-דוד מר לוי יהב
    מחצית 2
    ב' 1264.3215.01 יזמות הלכה למעשה א 21:30-18:45 253 רקנאטי גב' קפ נגה
    מחצית 2
    ב' 1264.3213.01 אסטרטגיית משאבי אנוש ו 14:00-11:15 105/6 רקנאטי פרופ' במברגר פיטר
    מחצית 1
    סמסטר קיץ
    ==============================================
    ק 1264.3604.01 מיזמים טכנולוגיים - מראיון לבחצוע ו 14:00-09:30 302 דן-דוד ד"ר צביליחובסקי דוד
    בתאריכים 5.7.19, 12.7.19
    ק 1264.3604.01 מיזמים טכנולוגיים - מראיון לבחצוע א 21:00-16:30 303 דן-דוד ד"ר צביליחובסקי דוד
    בתאריכים 7.7.19, 14.7.19
    ק 1264.3016.01 מנהיגות ו 15:00-08:15 301 דן-דוד ד"ר קליש יובל
    תאריכי השיעור 26.7.19, 2.8.19
    ק 1264.3016.01 מנהיגות א 21:30-15:00 301 דן-דוד ד"ר קליש יובל
    תאריך השיעור 28.7.19