1264

סמסטר מס' קורס שם קורס יום שעות חדר בניין מרצים הערה
  • .
  • ניהול טכנולוגיה, יזמות וחדשנות / 1264 תשע"ח 2017-2018
    vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
  • ֹ
  • *לסטודנטים המתחילים:
    *ב-7.9.17 בשעה 18:00, יתקיים מפגש הכרות עם הצוות
    להסברים על תקופת הלימודים (פרטים במייל).
    *סדנת פתיחה בת 3 ימים תתקיים בין התאריכים:
    18,19,20 לאוקטובר (פרטים במייל).
  • לתאריכים מדוייקים של ימי הלימודים ראה קובץ "לוח השנה".
  • לכל סמסטר יתקיים בידינג בנפרד, לפניו ישלחו אליכם
  • במייל כל הפרטים וההסברים הרלוונטים.
  • סמסטר א'- 2017/1: 22.10.17 עד 26.01.18
    מחצית 1: 22.10.17 עד 8.12.17
    מחצית 2: 10.12.17 עד 26.1.18
    ------------------------------------------------------------
    סמסטר ב'- 2017/2: 7.3.18 עד 15.6.18
    מחצית 1: 4.3.18 עד 22.4.18 ימי א', עד 4.5.18 ימי ו'.
    מחצית 2: 29.4.18 עד 15.6.18
    ------------------------------------------------------------
  • .
  • .
  • סמסטר א' - שנה ראשונה
    ============================================================
    א' 1264.2322.41 יסודות האסטרטגיה א 18:30-15:45 301 דן-דוד מר אהרוני אהוד
    מחצית 1
    א' 1264.2210.41 כלכלה למנהל עסקים א 21:30-18:45 301 דן-דוד Dr. Itai Ater
    א' 1264.2210.41 תרגול - כלכלה למנהל עסקים ו 12:30-11:15 301 דן-דוד מר לוזון פבריס
    א' 1264.2213.41 התנהגות ארגונית - מיקרו ו 11:00-08:15 301 דן-דוד ד"ר פפרמן טליה
    מחצית 1
    א' 1264.2211.41 סטטיסטיקה למנהל עסקים ו 11:00-08:15 301 דן-דוד גב' חלוזין נורית
    מחצית 2
    א' 1264.2211.41 תירגול - סטטיסטיקה א 17:00-15:45 301 דן-דוד גב' יאור עינת
    מחצית 2
    א' 1264.2212.41 התנהגות ארגונית - מאקרו ו 14:00-11:15 301 דן-דוד פרופ' יחזקאל אורלי
    22.12.17, 29.12, 5.1.18, 12.1, 28.1, 4.2.
    ב-28.1 וב-4.2 השיעורים יתקיימו בחדר 405 בבניין רקנאטי.
    א' 1264.4000.01 מדיה, עסקים, ממשל ופוליטיקה מר רולניק גיא
    ינואר-9,10,16,17 -17:00-21:30 חדר301 (10.1 בחדר 302)
    אב 1264.3001.01 כיתות אמן- נושאים נבחרים ביזמות וחדשנות מועדים ותכנים ישלחו במייל, רישום לכל כיתה במודל הקורס.
  • .
  • סמסטר ב' - שנה ראשונה
    ============================================================
    ב' 1264.2211.41 סטטיסטיקה למנהל עסקים א 18:30-15:45 301 דן-דוד גב' חלוזין נורית
    מחצית 1
    ב' 1264.2211.41 תירגול- סטטיסטיקה ו 14:00-12:45 301 דן-דוד גב' יאור עינת
    מחצית 1
    ב' 1264.2413.41 ניהול השיווק א 21:30-18:45 301 דן-דוד מר גלי מיכאל
    ב' 1264.2321.41 יסודות החשבונאות הפיננסית ו 11:00-08:15 301 דן-דוד ד"ר לוי שי
    ב' 1264.2321.41 תירגול- חשבונאות ו 12:30-11:15 301 דן-דוד רו"ח חוצב ליאור
    ב' 1264.2411.41 ניהול טכנולוגיה ומידע א 18:30-15:45 301 דן-דוד פרופ' אסטרייכר גל
    מחצית 2
    ב' 1264.3604.01 מיזמים טכנולוגיים - מרעיון לביצוע ד"ר צביליחובסקי דוד
  • .
  • .
  • .
  • סמסטר א' - שנה שנייה
    ============================================================
    א' 1264.2410.41 יסודות המימון א 18:30-15:45 302 דן-דוד רו"ח ברוורמן עודד
    א' 1264.2410.41 תרגיל - יסודות המימון א 20:00-18:45 302 דן-דוד רו"ח ענווה אורלי
    ביטול ה-22.10, ובמקומו יתקיים ב-18.2.18 בשעה 18:00-21:00.
    א' 1264.2412.41 מבוא ליצירת ערך ו 14:00-11:15 302 דן-דוד ד"ר שמיר נועם
    מחצית 2
    א' 1264.2415.41 אתיקה ועסקים ו 11:00-08:15 302 דן-דוד ד"ר שמיר יוליה
    מחצית 2
    א' 1264.3230.01 חדשנות מבוססת חשיבה עיצובית ו 11:00-08:15 308 דן-דוד גב' ויסברג ניצן
    מחצית 1
    א' 1264.3125.01 ניהול מו"מ ו 11:00-08:15 302 דן-דוד ד"ר פרנק שחר
    מחצית 1
    א' 1264.3025.01 דיני עסקים ו 14:00-11:15 302 דן-דוד מר בן דב מיכאל
    מחצית 1
    א' 1264.3264.01 ניהול תוכנה בגישות רזות ואג'יליות א 21:30-20:15 302 דן-דוד ד"ר ברזילי אוהד
    א' 1264.3221.01 שיווק דיגיטלי ו 14:00-11:15 303 דן-דוד ד"ר יונתני משה
    מחצית 1
    1264.4002.01 פרוייקט: ביודיזיין - מרעיון לביצוע פרופ' שיינוביץ מיקי
    פרוייקט שנתי, רישום דרך מנהלת התכנית, דר' גינזבורג.
  • .
  • סמסטר ב' - שנה שנייה
    ============================================================
    ב' 1264.3218.01 שיווק טרנדים והשפעות חברתיות א 18:30-15:45 302 דן-דוד ד"ר לסרי לירז
    מחצית 1
    ב' 1264.3227.01 Digital Apps - From Vision to Execution א 18:30-15:45 308 דן-דוד מר אדמון אורי
    מחצית 1
    באנגלית
    ב' 1264.3215.01 יזמות - הלכה למעשה א 21:30-18:45 302 דן-דוד גב' קפ נגה
    מחצית 1
    ב' 1264.3231.01 פרוייקט: דלתא - סטודיו למיזמים ו 14:00-08:15 308 דן-דוד מר לוי יהב
    גב' ויסברג ניצן
    מר זמיר ארנון
    מחצית 1
    ב' 1264.4001.01 פרוייקט - אתגרים אסטרטגיים ו 14:00-11:15 302 דן-דוד מר גלי מיכאל
    באנגלית
    ב' 1264.3402.01 לשים את הלקוח במרכז א 21:30-18:45 303 דן-דוד מר לוי יהב
    מחצית 2
    ב' 1264.3220.01 Legal Aspects of Entrepreneurship ו 11:00-08:15 308 דן-דוד ד"ר שנהב אייל
    מחצית 2
    באנגלית
    ב' 1264.3016.01 מנהיגות א 18:30-15:45 302 דן-דוד ד"ר קליש יובל
    מחצית 2
    ב' 1264.3530.01 ניהול מו"פ ו 11:00-08:15 302 דן-דוד מר רוסו חיים
    מחצית 2
    ב' 1264.3213.01 המשאב האנושי בארגונים טכנולוגיים א 21:30-18:45 302 דן-דוד פרופ' במברגר פיטר
    מחצית 2
  • .
  • .
  • .
  • .
  • קורסים מתכניות אחרות:
    ============================================================
    * הקורסים פתוחים גם עבור תלמידי שנה א'.
    * קורסים שיש להם מקבילה בתכנית שלנו, יוכרו בהתאם,
    והיתר יוכרו כקורסי בחירה.
    * אין להירשם לקורסים חופפים, במידה מזערית/ חלקית/ חד"פ.
    * אין להירשם לקורסים שאינך עומד בדרישות הקדם/ המקבילה שלהם.